Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Gangez napisał(a):
Aha czyli nie chciałbyś aby następna seria powstała?
$KaCpErO$ napisał(a):
Son Mati ty w ogóle [ ort! ] chcesz żeby powstało AF??czy nie bo cie nie rozumiem
*przejeżdża samochód przez miasto z włączona muzyką, przyczepą z tablicą propagandową, a przez megafon dobrzmiewa głos:*
Uwaga, uwaga, do wszystkich, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem:
NIE CHCĘ żeby powstała kolejna seria Dragon Balla. Oczywiście, że nie. AF do śmietnika, a Akira niech już zostawi ten tytuł. Jeśli powstanie kolejna seria, to może chociaż pomyślelibyście jak bardzo fabuła Dragon Balla byłaby naginana, musiałaby być ponakręcana i zniszczona, aby stworzyć coś nowego. Kolejny wielki wróg i walki z nim, to jedno z korzeni DB... Pytam się, skąd go wziąć? Akira zadał sobie mnóstwo trudu żeby wymyślić dobrze sagę z Androidami i Buu i jeszcze utrzymać ten wspaniały klimat i poziom.
Ale oczywiście niektórzy ograniczają się tylko do walk i transformacji, kolejnych poziomów i innych pierdół. Zamiast pomyśleć o chwale i dobrze Dragon Balla, wy ślepo chcecie nowej serii. Zamiast gapić się na AF, sięgnijcie do czegoś porządnego i czegoś co nie szkodzi - tak zwanych pobocznych historii. Nie jakiejś pseudo-kontynuacji.
SSJ5, wskrzeszenie wszystkich złych charów i scalenie ich Potarą? Może do tego kolejni saiyańscy wojownicy, którzy przetrwali wybuch i sami osiągnęli SSJ3.
Oł yeah, walki będą fajne!

Zaraz zapewne usłyszę teksty w stylu "Nie jesteś fanem, gdyż nie chcesz kolejnej serii", więc powiem tyle: jako fan jej nie chcę, gdyż pragnę, aby wspaniały Dragon Ball pozostał jaki jest i nie zostawał na siłę ciągnięty jak jakiś powrót tasiemca.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
Son Mati jesteś jednym z niewielu którzy tak uwazaja.85% użytkowników chce żeby powstalo AF bo nie mogą wytrzymać bez ogladanie tej popularnej bajki wiec wrzuc na luz

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ja chce, żeby powstało - może jednak nie koniecznie seria, ale chociaż kinówki albo speciale.
$KaCpErO$ napisał(a):
Son Mati jesteś jednym z niewielu którzy tak uwazaja.85% użytkowników chce żeby powstalo AF
Skąd masz te informacje?
$KaCpErO$ napisał(a):
bo nie mogą wytrzymać bez ogladanie tej popularnej bajki
raczej po prostu chcieli by obejrzeć, a nie od razu nie mogą wytrzymać!
$KaCpErO$ napisał(a):
wiec wrzuc na luz
przecież on jest spokojny
Son Mati napisał(a):
Zaraz zapewne usłyszę teksty w stylu "Nie jesteś fanem, gdyż nie chcesz kolejnej serii", więc powiem tyle: jako fan jej nie chcę, gdyż pragnę, aby wspaniały Dragon Ball pozostał jaki jest i nie zostawał na siłę ciągnięty jak jakiś powrót tasiemca.
Na pewno tak usłyszysz
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
Kathlar napisał(a):
Skąd masz te informacje?


A zobacz sobie na górze masz pytnie czy chciałbys żeby powstało DBAF jest nawet 85,91% więc
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
$KaCpErO$ daj se siana. Nie będzie żadnego dziadowskiego Dragon Ball AF -_-'... Jedno wielkie gówno wymyślone przez fana, aby zrobić ogromny szum w świecie fanów Smoczych Kul. Nie widzi mi się SSJ 5, Raditz z poziomem Super Saiyanina, Gohan SSJ4. Akira nie zrobi fanom takie zawodu tworząc nową serie o takich postaciach z takimi mocami. Nigdy nie było potwierdzenia o stworzeniu tego bubla ani nie będzie, moim zdaniem twoje głupie wypowiedzi to zwykłe nabijanie postów. Stworzenie AF byłoby największym błędem w życiorysie Toriyamy i popsuło by wizerunek Dragon Balla na świecie jako legendarnej Mangi...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Marimo: 29.12.2008, 12:53
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


$KaCpErO$ napisał(a):
Kathlar napisał(a):
Skąd masz te informacje?




A zobacz sobie na górze masz pytnie czy chciałbys żeby powstało DBAF jest nawet 85,91% więc
ok
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
Hako napisał(a):
Nie będzie żadnego dziadowskiego Dragon Ball AF
czemu uważasz że dziadowskiego??nie interseuja cie dalsze losy??nowe techniki walk nowe postacie nowe scalenia ?? po prostu nie jestes fanem DB ja uwazam ze AF bedzie lepsze od tych co były!!

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


$KaCpErO$ napisał(a):
czemu uważasz że dziadowskiego?
oj bo takie ma zdanie, doceń to!
$KaCpErO$ napisał(a):
nie interseuja cie dalsze losy?
najwyraźniej nie
$KaCpErO$ napisał(a):
nowe techniki walk nowe postacie nowe scalenia ?
mogło by być durne
$KaCpErO$ napisał(a):
po prostu nie jestes fanem DB
jesteś typem ludzi, którzy mnie * jak cholera... bycie fanem nie musi oznaczać oglądania całe dni tego i kurde nie wiem walenia se przy tym, tacy ludzie jak ty mówią: nie jesteś fanem bo nie wiesz jakie załóżmy twórca nosi skarpetki... Człowieku chyba nie wiesz co to znaczy fan!
$KaCpErO$ napisał(a):
ja uwazam ze AF bedzie lepsze od tych co były!!
a ja uważam, że nie! I co? Nie jestem fanem?

I jeszcze coś! Bardziej ty "nie jesteś fanem" twierdząc, że jakiś szajs, który zrobiliby fani, albo Akira na siłę byłby lepszy niż DB.
Do widzenia!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
$KaCpErO$ napisał(a):
Hako napisał(a):
Nie będzie żadnego dziadowskiego Dragon Ball AF
czemu uważasz że dziadowskiego??nie interseuja cie dalsze losy??nowe techniki walk nowe postacie nowe scalenia ?? po prostu nie jestes fanem DB ja uwazam ze AF bedzie lepsze od tych co były!!
Nie Dla mnie Dragon Ball zakończył się na serii Z i niech tak pozostanie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A dla mnie się skończył na sadze Red Ribon, i co? Lepszy jestem, ha, !? profesor normalnie. A ten zły Piccolo to była postać domyślona na siłę, żeby zgarność więcej kasy. Ile przez to nieścisłości w fabule w stosunku do Red Ribbon było. Fuj, aż mi się rzygać chce.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Son Mati napisał(a):
Ale oczywiście niektórzy ograniczają się tylko do walk i transformacji, kolejnych poziomów i innych pierdół. Zamiast pomyśleć o chwale i dobrze Dragon Balla, wy ślepo chcecie nowej serii. Zamiast gapić się na AF, sięgnijcie do czegoś porządnego i czegoś co nie szkodzi - tak zwanych pobocznych historii. Nie jakiejś pseudo-kontynuacji.
SSJ5, wskrzeszenie wszystkich złych charów i scalenie ich Potarą? Może do tego kolejni saiyańscy wojownicy, którzy przetrwali wybuch i sami osiągnęli SSJ3.
Oł yeah, walki będą fajne!
Hako napisał(a):
Nie widzi mi się SSJ 5, Raditz z poziomem Super Saiyanina, Gohan SSJ4. Akira nie zrobi fanom takie zawodu tworząc nową serie o takich postaciach z takimi mocami. Nigdy nie było potwierdzenia o stworzeniu tego bubla ani nie będzie, moim zdaniem twoje głupie wypowiedzi to zwykłe nabijanie postów.
No ja nie wiem czy następna seria musiałaby się akurat odnosić do Songa, jakiś SSJ5. Może by byłą historia Goku Jr. i Vegety Jr. Jeśli piszecie o tym że nowi przeciwnicy to by było dno, to byście tak mówili po stworzeniu serii DB tak? Oo a tu co dziwne w DBZ jest lepiej. Po stworzeniu DBZ powiedziałbyś to samo co wyżej. A tu proszę seria GT która nie okazała się zupełnym niewypałem. "na ślepo chcecie nowej serii" - TAK!! ale między chceniem a dostaniem jest długa droga więc pomażyć zawsze można. Ja nie mówię i nie mówiłem że AF powstanie(bo to jedna wielka bajka), lecz było by miło jakby coś nowego weszło. Weźmy pod uwagę ostatnie wydarzenia. Wyszedł specjalny odcinek. Ciekawe czy byś oglądał jakby to ktoś nazwał Dragon Ball AF.....

szczecin
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
To nie chodzi o to czy by oglądał czy nie. Chodzi o to, że Dragon Ball jako seria już się skończył, nie ma i nie będzie (daj Boże) kontynuacji. Nie potraficie (całe to 85%) pojąć, że wraz ze stworzeniem czegoś nowego (mówię o serii, nie specjalnych odcinkach), cała świetność DB przeminęłaby w jednej chwili. Dopowiadanie na siłę i kreowanie czegoś ze skończonej serii nie ma najmniejszego sensu. Dlaczego? Bo to co mogłoby wyjść pod jakże popularną nazwą AF, zastałoby sklasyfikowane jako chłam i niedoróbka. Powiem szczerze, że śmiesznie byłoby patrzeć na was (tych co tak nawołują do AF), jako na osoby prześladowanie, po klapie jaką rzekomy DB by odniósł. Wtedy ,od co, nauczylibyście się najpierw myśleć, później mówić. No ale to już tylko moje fantazje, bowiem nic związane z nową serią Dragon Balla nie ma prawa powstać!

Gangez napisał/a :
Wyszedł specjalny odcinek. Ciekawe czy byś oglądał jakby to ktoś nazwał Dragon Ball AF.....
Odcinek, a seria to dwie różne rzeczy, nie myl tego bo w tym przypadku jest to kardynalny błąd.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
I co? DBAF powstało!!jest pare odcinków!! Uwaga Kto Chce Ogladnac Je Niech Pisze Na PW Niech Żyje DB!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez $KaCpErO$: 29.12.2008, 18:44
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kacperos, nie pleć bzdur.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Swoją drogą ten kto nie zgodzi się z Thorikiem to jest skończonym durniem. Nie mogę nic dodać ani ująć. Bardzo mądrze powiedziane i może lepiej zakończyć tą paplaninę o 85% fanów Dragon Balla dla których AF musi powstać bo to się robi spam. Ja jak widać przez rozmowę tutaj też straciłem wizerunek w oczach niektórych...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


I co? DBAF powstało!!sa 2 pierwsze odcinki!! Uwaga Kto Chce Ogladnac Je Niech Pisze Na PW Niech Żyje DB!!
jaki ty jesteś powalony...
To są dwa małe odcinki zrobione przez fanów, które mają do tego fabułę bez sensu - sam Frizer mówił, ze myślał, że jest najmocniejszy w kosmosie, to na pewno [ ort! ] jakaś babka by nim władała...
Żal mi ciebie człowieku...
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
Tak plecie bzdury jakbys zobaczył to byś sam uwiezył mam pare na kompie!!jest pare odcinków!!

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


$KaCpErO$ napisał(a):
Tak plecie bzdury jakbys zobaczył to byś sam uwiezył
Byczusia to dziewczyna głąbie...
$KaCpErO$ napisał(a):
jakbys zobaczył to byś sam uwiezył mam pare na kompie!!jest pare odcinków!!
mówiłeś, że dwa więc chyba te pare = 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
$KaCpErO$ napisał(a):
Uwaga Kto Chce Ogladnac Je Niech Pisze Na PW
A co, te odcinki to jakieś tajne?

Daj je tutaj.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
Jak?

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook