Forum Dragon Ball Nao

» Gry, które dobrze zapamiętaliście.

Strony: 1, 2  
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Czy są jakieś gry które utknęły Wam w pamięci jakoś szczególnie?
Te, dla których po szkole biegło się żeby odpalić kompa i zobaczyć, co tam dalej będzie?
Takie najulubieńsze.

Ja do takich gier zaliczyłabym na pewno [ ort! ]:

*Heros III - może i nudne to bo w kółko robi sięto samo, buduje te wszysktie siedliska, zdobywa zamki... ale cholera wciąga xD
*Diablo II - do dziś uwielbiam klimat tej gry, te różne dziwne stwory i bieganie od misji do misji xD
*Thief III Deadly Shadows - moja ulubiona ' skradanka '
*Two Worlds - nieliniowa fabuła, wiele wątków które można rozwiązać na kilka sposobów, różne możliwości pokonania wroga, wiele godzin podróżowania po różnych krainach, w słońcu, deszczu czy we mgle ; >

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Do takich gier na pewno zaliczę :
Warcraft III The Frozen Throne- co by się nie działo, ile lat bym nie miał, to jestem pewien, że do tej gry nie raz jeszcze wrócę. To co ludzie robią z edytorem jest przekosmicze i sądzę, że sami autorzy gry nie spodziewali się takiego postępu.
World Of Warcraft - także przykuł moją uwagę na wiele dni, tygodni, a nawet miesięcy. Rozwój postaci, zabawa, misje, piękna grafika, rasy, profesje i oczywiście wierzchowce ;D. To jest to do czego warto wracać pamięcią.
Na Diablo II też poświęciłem nie mało czasu. Mroczne klimaty i kolekcje do zebrania. Miło było.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pierwszą poważną grą jaką dobrze zapamiętam to znane nam bardzo dobrze "Diablo" gra strategiczna, gdzie do wyboru były trzy postacie, graliśmy w nią jeszcze na komputerze w szkolę w podstawówce z nauczycielem z j.angielskiego (klawy gościu)
Jedynym problemem była mała ilość kompów w szkole, był jeden na 4 osoby, więc była walka jak o ogień .
Kilka lat potem dostałem komputer no i pierwsza gra w którą ciupałem to były skoki narciarskie 2002
Następnie gra, którą dostałem od kuzyna, czyli FIFA World Cup 2002 (do dzisiaj mam ją na płycie w dobrym stanie) Pamiętam te nie przespane noce gdy grało się w Fifke .
Później długo nic no i pierwsza strzelanka, która mnie zafascynowała to była pierwsza część Wolfensteina z kumplem graliśmy w to na okrągło.
Zadna inną grę aż tak miło nie wspominam jak te wyżej.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Szczególnie to dwie serie gier nie istniejącego już 3DO:

- HoMM I-III (szczególnie III) - do dziś gram w tą grę i ciągle mi się nie znudziła
- Might and Magic VI-VIII (szczególnie VIII) - MaM nie chcę mi się obecnie grać

A poza tym:

- Warcraft III Frozen Throne - tak samo jak HoMM
- Diablo II - obecnie nie mam =(
- Worms World Party - czasem pogram przez neta
- Age of Mythology - tak samo jak WWP, czasem przez neta
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wormsy. O do tego to mam sentyment. Pamiętam jak byłam mała to grałam w to z o 11 lat starszym bratem. Teraz też często z nim w to grywam, no i nieźle mi idzie. Z resztą on jest w nich najlepszy.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Neverhood
gra świata - nigdy nie spotkałem czegoś takiego. Ten świat z plasteliny... wszystko takie świetne... moja pierwsza gra z resztą (ma już ponad 12 lat ) ale i tak jest świetna i chętnie do niej wracam. Dzięki temu, że wszystko jest plasteinowe to grafika się trzyma do dzisiaj i nie jest koszmarna.
Fabuła - cudooo kocham tą grę! przygody Klaymena, wszystkie łamigłówki! Naprawdę polecam! Szkoda że już nie można jej nabyć ;/
Ja mam ją zgraną i się z tego cieszę nigdy nie zapomnę tej sceny z dziurą z napisem - nie skacz! Bo zginiesz! I kto nie skoczył? Chyba wszyscy skoczyli! no a na dnie... nie było dna Jedyne miejsce w którym można było przegrać
Naprawdę gra jest cudowna! Długo o niej opowiadać!
Dalej z tych starszych gier:
-Kozacy
-Gothic
-Baldur's Gate
-Tomb Rider
-Warcraft
-Starcraft
-Diablo
-Star Wars (wszystkie wersje)
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
GTA Vice City - po prostu nie ma lepszej gry niż ta, ta gra jest cudowna swym klimatem. Może grafa nie najlepsza ale i tak dobra Fabuła 1000/1000
Mafia - również bardzo dobra gra, troszkę przypomina Vice City tyle że tu wkurzające jest miasto. Jeździsz i jeździsz a mapa ogromna...
Quake 3 arena - godziny łupania z kolegami na lanie
Bhaldurs Gate, Icewind Dale - jedno i to samo ale to najlepsze gry w swoim rodzju

szczecin
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Kathlar napisał(a):
Neverhood


DŻIZAS KRAJST TOŻ TO ABSOLUTNY HICIOR EVER : D

To aż wychodzi poza sfere gier, to normalnie jest NAD GRA, te durne muzyczki, porąbany robot i jego miś i rozciapciane owieczki i i i w ogóle! : D aż się łezka w oku zakręciła <3

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
No cóż.

PACMAN! - kto nie zna, niech żałuję, gra wszechczasów. Absolutny hit.

Might and Magic VII - klasyka. Absolutna klasyka, utkwiła mi w głowie na amen, może dlatego, że jej nie skończyłam (płytka mi padła, a potem nie miałam gdzie zdobyć, nawet na giełdzie nie było). Ale zdobędę ją i przejdę do końca, jakem Zagloba!

UGH! - nie wiem, czy ktos z was kojarzy tę grę, bo jest starsza, niż ustawa przewiduje, ale ja z moim bratem w latach dziecięcych zagrywaliśmy się nią, jeszcze na takim starym kompie z Windą 95 (poczatkowo czarnobiały monitor).

DOOM - najukochańsza moja gra, chodzi mi rzecz jasna o tę najstarszą wersję. Uwielbiałam te rozwalanki, dużo krwi, te emocje... naprawdę ekstra. Nawet teraz chętnie bym w to zagrała, ale niestety, nie ma skąd zdobyć ; <

Crock - zapadł mi w pamięć, bo była to moja pierwsza gra na Playstation.
Crash Bandicot - jak wyżej, z tym, że zamiast słowa "pierwsza" dajmy "druga". Crasha lubiłam bardziej, mam słabość do lisów.

Tomb Raider 4, ale tylko jeden level - ten do ćwiczenia, w domu Lary. Wszystko za sprawą Igora (tak z bratem nazwaliśmy tego służącego, co chodził za Larą). Igor był boski i nieśmiertelny.

GTA - najstarsze, rzecz jasna. Oczywiście nie bawiłam się w żadne misje, o nie. Najważniejsze było sprawienie, że goni mnie jak najwięcej policji. Absolutnie cudne.


Grałam w wiele innych gier, bardzo fajnych, ale tylko te, które wymieniłam, mają szczególne miejsce w mej pamięci.

Aaaa, jeszcze pamiętam taką jedną gierkę na takiej strasznie starej konsoli, co się takie jakby kasety z grami wkładało w odpowiedni otwór, nie płytki. Nie wiem, jak to się nazywało, w każdym razie była tam taka świetna gra w policjanta i złodzieja, mianowicie jestesmy złodziejem i po kilku kondygnacjach ze schodami i windami uciekamy przed policjantem i chyba coś po drodze zbieramy...
A druga gierką było latanie takimi kosmicznymi statkami, wszystko wyglądało jak namalowane w paincie...
Jezu, ja tego nawet dobrze nie pamiętam, toz to było milaird lat temu, musiałam mieć ze cztery, pięć, sześć lat, ale wiem, że to uwielbiałam

Szkoda, że teraz już w to nie pogram.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Final Flash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Final Flash
Wiek: 29
Dni na forum: 5.512
Posty: 20
Skąd: Żory
Więc:

Quake 3 Arena ( klany , z kolegami przez neta itp. )
Wolfenstein Enemy Territory(polega na tym samym co Quake tylko ,że to jest wojenna gierka)
Mafia(fajna giera .Cały czas ukradałem auta i w ogóle naparzanka i git)
Gothic II,Gothic III(Powiem krótko . Godziny maniaczenia )
To Już wszystko (mam nadzieję)

Life is full of zasadzkas . Sometimes kopas w dupas ;]
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Parvatti napisał(a):
Might and Magic VII - klasyka. Absolutna klasyka, utkwiła mi w głowie na amen, może dlatego, że jej nie skończyłam (płytka mi padła, a potem nie miałam gdzie zdobyć, nawet na giełdzie nie było). Ale zdobędę ją i przejdę do końca, jakem Zagloba!
Zapomniałem zupełnie... w tą grę ja i moi koledzy pykaliśmy całe dnie... w 6, 7 i 8 bo potem to słabizna... gra jest świetna jak na swoje czasy
Parvatti napisał(a):
Crock - zapadł mi w pamięć, bo była to moja pierwsza gra na Playstation.
grałem na pc, ale też uwielbiałem tą grę grałem z młodszym kuzynkiem, jak pocinaliśmy
Parvatti napisał(a):
GTA - najstarsze, rzecz jasna. Oczywiście nie bawiłam się w żadne misje, o nie. Najważniejsze było sprawienie, że goni mnie jak najwięcej policji. Absolutnie cudne.
heh ja tak samo kochałem Gta 1,2 i London coś tam, potem to inna gra, nie powiem że gorsza - inna!
Aaaa, jeszcze pamiętam taką jedną gierkę na takiej strasznie starej konsoli, co się takie jakby kasety z grami wkładało w odpowiedni otwór, nie płytki. Nie wiem, jak to się nazywało,
Pegasus?
Final Flash napisał(a):
Quake 3 Arena ( klany , z kolegami przez neta itp. )
też w to pykałem

Dodam jeszcze do mojej kolekcji Black & White, Sea Dogs - taka o piratach, byłeś kapitanem statku podobna do Piratów z Karaibów (tych takich co miały inną zupełnie fabułę niż film) i Age of Pirates; Fifa 95 - 2000 to było coś wszyscy tacy sami i się nie patrzy kim, tylko że się strzela bo kto to to trzeba zgadywać ale mój kumpel nieważne kim grał zawsze krzyczał: ZINEDINE ZIDINE! (wiem, że błąd )
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Kathlar napisał(a):
Pegasus?
ty wiesz, że chyba tak...? Takie duże, ciężkie pudło, prymitywne, z takimi śmiesznymi Joystickami... To była dopiero konsola, teraz już takich nie robią

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Parvatti napisał(a):
ty wiesz, że chyba tak...? Takie duże, ciężkie pudło, prymitywne, z takimi śmiesznymi Joystickami... To była dopiero konsola, teraz już takich nie robią
heh się pykało jak nie było jeszcze komputera w domu chociaż szczerze jestem pełen podziwu dla moich rodziców że kupili mi to jak miałem kilka lat i komputer szybko kupili, ale na początku przez dwa lata to gier nie było... potem jakiś król lew - taka minigierka a potem... Neverhood

Jeżeli chodzi o Pegasusa - to jest podróba Nesa więc może o niego chodzi, to trudno rozróżnić ja miałem Pegasusa chyba, to znaczy co miałem nie wiem ale tak to nazywałem
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja najwiekszy sentyment mam do AoE II . Pamiętam jak jeszcze w domu był tylko słabiutki komp z okienkami w wersji '98 . Niewiele gier mozna było na tym odpalić , ale AoE działał znakomicie. Lat wtedy miałem chyba 8 , ale to w niczym nie przeszkadzało. Zwykle bez żadnej taktyki pchałem całą armię do przodu...cóż różnie było, ale długo nie zapomne jakiego banana miałem przy każdej większej walce

Wyróżnienie nalezy się też Twierdzy, Crock'owi, NfS'owi, Quake'owi III

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kathlar napisał(a):
Pegasus?
A może Nintendo?
Jeśli chodzi o Pegazusa to nie zapomnę tych dyskietek 999999 in1 tam była Contra. Mario to dopiero były gry .
Dodatkowo jeszcze pamiętam taką grę co walczyło się bokserem jakby jakieś walki uliczne musiałeś uważać na spadające doniczki z góry, na policje i jak przegrywałeś wpadałeś do kanału^^.
To było dobre .
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
To, o czym ja mówię, było stare, Mario na tym nie było.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Parvatti napisał(a):
DOOM - najukochańsza moja gra, chodzi mi rzecz jasna o tę najstarszą wersję. Uwielbiałam te rozwalanki, dużo krwi, te emocje... naprawdę ekstra. Nawet teraz chętnie bym w to zagrała, ale niestety, nie ma skąd zdobyć ; <
Ahh, to była moja pierwsza gra. Do dzisiaj pamiętam do niej kody ^__^"" tak tak, od dziecka brat mnie oszustwa uczyl, brutalne.
Parvatti napisał(a):
Crock - zapadł mi w pamięć, bo była to moja pierwsza gra na Playstation.
Uwielbiałam tą grę. Tym razem grałam bez kodów.
*Diablo II - do dziś uwielbiam klimat tej gry, te różne dziwne stwory i bieganie od misji do misji xD
Aj, jak ja kochałam to ciągle klikanie na potworki, aż drętwiał palec. Cudna gra.
Nightmare_creator napisał(a):
*Heros III - może i nudne to bo w kółko robi sięto samo, buduje te wszysktie siedliska, zdobywa zamki... ale cholera wciąga xD
Ahh, ileż ja czasu na to poświęciłam razem z bratem.. Do dzisiaj sobie czasem partyjki rozgrywamy.
GTA - najstarsze, rzecz jasna. Oczywiście nie bawiłam się w żadne misje, o nie. Najważniejsze było sprawienie, że goni mnie jak najwięcej policji. Absolutnie cudne.
Ja z kolei zawsze chciałam zdobyć jak najwięcej pieniędzy nie wykonując przy tym misji. Sprzedawałam samochody i mordowałam przechodniów.
Gangez napisał(a):
Bhaldurs Gate
Baldur's Gate skarbie, Baldur's. Tak czy inaczej, to chyba moja najukochańsza gra.

Na wiele godzin przyciągał mnie też Rayman, ale tylko pierwsza część.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
ajj Zapomniałem dodać wspaniałej gry przygodowej Indiana Jones and Emperor's Tomb to jedna z niewielu gier kiedy się przestraszyłem grając. Mianowicie była tam taka misja z wyspą na której był artefakt który trzeba było zdobyć. Niestety w wodzie pływał 6 metrowy krokodylek(czy aligatorek nie znam się ). Bardzo ciężko było ominąć tego krokodyla który pływał szybko i podkradał się od tyłu. Spokój...cisza.... płyniesz sobie pod wodą a tu nadle zjada cię jakiś 6 metrowy potwór i przegrywasz. Ogółem gra jest wspaniała!!!!

Thiefa 2 będę dobrze wspominał bowiem w tej grze nie ma poziomów łatwy,średni,trudny są normalny,trudny,ekspert. I tak jak się gra na ekspercie bez poradnika to jedną misję można robić nawet 4 godziny (nie licząc powtórek)

Serious Sam 1 i 2 to są śmieszne gry xD Zero myślenia!! Chodzisz i prujesz do potworów ile wlezie xD

szczecin
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Parvatti napisał(a):
UGH! - nie wiem, czy ktos z was kojarzy tę grę, bo jest starsza, niż ustawa przewiduje, ale ja z moim bratem w latach dziecięcych zagrywaliśmy się nią, jeszcze na takim starym kompie z Windą 95 (poczatkowo czarnobiały monitor).
Jeśli chodzi o jaskiniowca w czymś pomiędzy windą a helikpoterem ratującego panią jaskiniowiec to ja kojarzę. A teraz co mi utkwiło:
Planescape: Torment- bendę się pewnie powtarzał, ale najlepsza gra w historii. Za fabułę.
Fallout 1, 2 - dialogi i klimat
Olejkap- pewnie już nikt nie pamięta. Starsze chyba nawet niż UGH!. Się układało rury tak żeby było jak najwięcej pętelek. Po 30 sekundach w rurach zaczął płynąć olej. Im dłuższa trasza i więcej pętelek tym więcej ptk. Genialne
GTA1,GTA: VC- chyba nie muszę komentować
Duke Nukem 3D- humor + grywalność
Contra- kolejna gra mojej młodości. Dwóch komandosów idzie do przodu i strzela
Warcraft 2 - jedyna chyba strategia która mnie wciągnęła
Dyna Blaster- przodek bombermana.
chyba tyle

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
1.Wolfenstein 3D
2.Mario
3.Król Lew^^
4.GTA3, VC
5.Crash Bandicott
6.Herkules
7.na pegasusa takie kaczki co sie je pistoletem zestrzeliwało

kolejnosc przypadkowa, jednak do tych tytułów mile wracam;p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Gry, które dobrze zapamiętaliście.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook