Forum Dragon Ball Nao

» Transwestyci

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No wiec czas na kolejny elektryzujący temat mianowicie co sądzicie o transwestytach??, moze spotkaliscie jakiegoś??

ja wypowiem sie pozniej, bo sie troche pouczyc musze[/u]

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Dla mnie transwestyci to są pomyłki tak samo jak geje i takich "nieludzi" powinno się leczyć a jak już jest za pózno na leczenie to należy ich izolować w jakiś ośrodkach specjalnie dla nich stworzonych.Wybijać ich nie ma sensu bo zaraz by na świecie podniósł by się larum ze dokonuję się eksterminacji tych innych .Ale kto wie czy taki środek byłby najlepszym rozwiązaniem by się uwolnić raz na zawsze z tymi pomyłkami ludzkości

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zgroza powiadam. Istna Sodoma i Gomora. Coz za nagly wysyp "oryginalnych" tematow. Co do tematu owych tranwerstytow,to moje zdanie jest takie jak w temacie o modyfikacjach ciala.Nie zbyt mnie to interesuje. Chca tak zyc,to ich sprawa.Naprawde mam na glowie wazniejsze problemy.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Posta Vegety SSj4 nie skomentuję, bo żal mi dupę ściska jak to czytam.

No cóż. Dość kontrowersyjne zjawisko. Ktoś mógłby rzec: "Laru to się zna, bo słucha transwestytów". Otóż to trochę inne zjawisko.

Faceci, których czasem słucham wyglądają jak kobiety tylko i wyłącznie na scenie. Tyle. W normalnym życiu wyglądają jak każdy inny chłop.

Tutaj natomiast mówimy o lataniu w damskich ciuszkach na co dzień. Tutaj mam pewno "ale". Oglądałam ostatnio "Rozmowy w toku" na TVN (polecam gorąco) i byli tam faceci, którzy prowadzą podwójne życie. Byli tam transwestyci, którzy mieli żony, a pokątnie przebierali się za kobiety. Sorki, ale to przegięcie. Jak ma się czuć taka kobieta, która ma takiego męża? Uważam, że jeśli facet ma takie hobby, to powinien trzymać się z daleka od instytucji małżeństwa. To samo tyczy się gejów, którzy z jakiś nieokreślonych powodów sprawiają sobie żonę. To chyba najgorszy z możliwych objawów egoizmu.

Toleruję inność, ale tylko wtedy, gdy ta inność nie krzywdzi. Typowy facet, który wieczorem przebiera się w kiecę, szpilki i jako Ania, Kasia, Srasia wybiera się na chłopy to moim zdaniem zboczenie. Nie geje, nie lesbijki, ale właśnie takie przypadki są dla mnie czymś nie do pomyślenia.

O ironio, Laru nie toleruje wszystkiego co biega po ziemi

Tak więc przebieranie się za babki toleruję w nurcie visual kei. Na scenie, żeby zadziwić, dodać magii (potrafią przebierać się tak, że dech zapiera szczegółami strojów). W normalnym życiu temu zjawisku mówię zdecydowane NIE. W szczególności, jeżeli taki transwestyta wiąże się z jakąś kobietą.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru-chan napisał(a):
Posta Vegety SSj4 nie skomentuję, bo żal mi dupę ściska jak to czytam.
j.w

Ja osobiście żadnego transwestyty nie znam, ale znam transeksualistkę. Podobne to jest nawet, więc trochę o niej opowiem.
Przyszła na świat jako dziewczynka. Nazwijmy ją Ania. Już od dziecka wolała bawić się z chłopcami i mówiła, że dziewczynki ją krępują. No, ale rodzice nie przywiązywali do tego wagi, a co tam. W podstawowce jakoś wszystko wróciło do normy, nie było żadnych niepokojących objawów. Aż tu dziewczyna poszła do liceum. Zaczęły się telefony do rodziców, że Ania przedstawia się w klasie jako Grzesiek i mówi, że jest wewnątrz mężczyzną. Zaczęły się wizyty u psychologów. Jeden z nich polecił badanie hormonalne. No i co się okazało? Że Ania ma więcej męskich hormonów niż niejeden facet. Rodzice ciężko to przeżyli, ale zdecydowali się na zabieg zmiany płci dla córki. Najpierw była terapia hormonalna i takie tam. W trakcie trwania procesu zmiany płci, Ania (a może już Grzesiek?) znalazła sobie dziewczynę. Po operacji, kiedy została już pełnoprawnym mężczyzną, odbyły się zaręczyny a niedługo potem ślub. Z tego co wiem, są ze sobą do dziś.

Powiem tylko, że Grzesiek przed zabiegiem był tak nieszczęśliwy jak rzadko kto...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Przykro mi Mart ale tekstem:
Mart napisał(a):
Podobne to jest nawet, więc trochę o niej opowiem.
To nie wykazałaś się za bardzo wiedzą...
Transwestytyzm - jest to rodzaj fetyszu. Polega to na tym że osoba danej płci przebiera się za osobę płci przeciwnej aby odczuć satysfakcję z samego faktu przebierania się, często jest to satysfakcja seksualna.

Transseksualizm - jest to niezgodność płci psychicznej z płcią biologiczną, określana też jako zaburzenie identyfikacji płciowej, skrajna postać zespołu dezaprobaty płci. W żadnym wypadku nie jest to zboczenie!

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mart napisał(a):
Po operacji, kiedy została już pełnoprawnym mężczyzną
Jakbyś mi w twarz splunęła. Sorry, ale gościu który na wojnie stracił swojego poganiacza jest dla mnie dalej bardziej męski niż babka z laserowo powiększoną łechtaczką i zmniejszonym cycem. I w drugą stronę- zrobienie penisa wklęsłym nie czyni kobiety, choćby się zapierali jak głupi. Transseksualizm wydaje mi się czymś w rodzaju tragedii zarówno danej osoby jak i zidiociałego otoczenia które przyjmuje wszystko na miękko w imię politycznej poprawności. Zamiast pomóc takiej osobie przekłamuje się rzeczywistość. Co zaś się tyczy kolesi w babskich gaciach, to zboczeńcy ot co. Jakbym takiego spotkał na ulicy to pewnie skończyło by się na pobiciu za brak męskiej solidarności i okłamywanie innych facetów.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
franqey napisał(a):
Jakbyś mi w twarz splunęła. Sorry, ale gościu który na wojnie stracił swojego poganiacza jest dla mnie dalej bardziej męski niż babka z laserowo powiększoną łechtaczką i zmniejszonym cycem. I w drugą stronę- zrobienie penisa wklęsłym nie czyni kobiety, choćby się zapierali jak głupi.
Dla ciebie tak, ale w oczach prawa ta osoba jest mężczyzną. Chodzi tu m.in o czas przejścia na emeryturę itd. itp. Dlatego napisałam "pełnoprawnym" a nie "pełnowartościowym", tak dla ścisłości.

Neko Yoru napisał(a):
To nie wykazałaś się za bardzo wiedzą...
Transwestytyzm - jest to rodzaj fetyszu. Polega to na tym że osoba danej płci przebiera się za osobę płci przeciwnej aby odczuć satysfakcję z samego faktu przebierania się, często jest to satysfakcja seksualna.
Ekhu ekhu...
Transwestytyzm o typie podwójnej roli – rodzaj zaburzenia identyfikacji płciowej – polega na ubieraniu się w stroje płci przeciwnej w celu uzyskania zadowolenia z chwilowego doświadczenia bycia osobą płci przeciwnej, bez pragnienia trwałej zmiany płci. Przebieranie obywa się bez satysfakcji seksualnej. Według DSM-IV tego typu stan nie należy do zaburzeń.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
czytaj uważnie - nie napisałam że jest to zaburzenie - tylko rodzaj fetyszu. I:
aby odczuć satysfakcję z samego faktu przebierania się, często jest to satysfakcja seksualna.
Często ale nie zawsze.
Nie napisałam że jest to zboczenie, bo nie każdy fetysz musi być zboczeniem.
Napisałam to samo co ty, tyle że w skrócie i własnymi słowami.

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Więc czemu w transseksualiźmie tak mocno podkreśliłaś, że nie jest to zboczeniem, a we wcześniejszej definicji zostawiłaś to zaledwie w sferze domysłów?
Tak czy inaczej, trasnwestytyzm bywa czasem zaburzeniem identyfikacji płciowej. Ten termin też podkreślałaś w transseksualiźmie, prawda?
W żadnym wypadku nie twierdzę, że to jest to samo, niech mnie niebiosa chronią. Po prostu tekst, że nie wykazałam się wiedzą, nie za bardzo trafia do sytuacji. Napisałam, że jest to "nawet podobne". A skoro oba przypadki są zaburzeniem identyfikacji płciowej, to chyba nie zrobiłam aż tak wielkiego błędu, prawda?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
To jest podobne na zasadzie 'prawie robi wielką różnicę'. Niby tu i tu chodzi o 'zmianę płci', ale są to dwie różne rzeczy. Dla Transwestyty zamiana płci jest krótkotrwała, powierzchowna i dla przyjemności. Dla Transseksualisty własne ciało jest największym wrogiem i koszmarem, co bardzo często prowadzi do prób samobójczych, a operacje są jedyną możliwością naprawy pomyłki natury.
A podkreśliłam to tak, między innymi dlatego że są to naprawdę różne pojęcia i ludzie TS baardzo się oburzają za takie przyrównania.

Mart napisał(a):
Dla ciebie tak, ale w oczach prawa ta osoba jest mężczyzną. Chodzi tu m.in o czas przejścia na emeryturę itd. itp. Dlatego napisałam "pełnoprawnym" a nie "pełnowartościowym", tak dla ścisłości.
Dokładnie.
Dochodzę do wniosku że stwierdzenie że 'społeczeństwo jest nietolerancyjne' jest nieprawidłowe. Ludzie są po prostu ograniczeni umysłowo._.

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Neko Yoru napisał(a):
Dokładnie.
Dochodzę do wniosku że stwierdzenie że 'społeczeństwo jest nietolerancyjne' jest nieprawidłowe. Ludzie są po prostu ograniczeni umysłowo._.
!? tam, parampampam. Podobnie jak z eutanazją, aborcją, i tym podobnymi problemami. Łatwiej jest osobie proszącej o pomoc dać tego czego chce, gdyż nie widzi innej nadziei, niż dać jej nadzieję. Zatrzymanie się na półśrodku, zamiast skupić się na korzeniu. Takie masowe uciszanie społecznego sumienia jest cholernie wygodne, dlatego też się je stosuje. Zaś pełnych praw nie mają, bo trans który zaszedł w ciążę nie dostał miliona dla pierwszego faceta który urodzi dziecko. Zajebiście mi się to podobało.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Neko Yoru napisał(a):
To jest podobne na zasadzie 'prawie robi wielką różnicę'. Niby tu i tu chodzi o 'zmianę płci', ale są to dwie różne rzeczy.
No wiem, po prostu przypomniała mi się sytuacja kuzynki, więc napisałam, że "podobne". Dodam jeszcze, że jej na początku (przed pierwszą miesiączką, a z powodu swoich zaburzeń hormonalnych zaczęła miesiączkować późno) wystarczało same chodzenie w męskich ubraniach. Dlatego też to przytoczyłam.
A potem to już tylko się oburzyłam za kwestionowanie mojej wiedzy, bo obie sie niezrozumialysmy xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.608
Posty: 78
Skąd: Osaka
Uważam że w przypadku tych pojęć nie powinni się wypowiadać ludzie którzy nie mają z tym rzeczywistej styczności... których nie dotyczy problem. Mężczyźni nie powinni decydować o aborcji, heterycy nie powinni objeżdżać homo[no chyba że to lezące w oczy pedalstwo - nie ważne kto z kim śpi, obnoszenie się z tym jest żałosne].
A o transwestytyzmie i transseksualizmie nie powinni pisać ci którzy mają tą płeć którą trzeba, i nie mieli z tym zbyt wiele wspólnego.
Neko Yoru napisał(a):
Dochodzę do wniosku że stwierdzenie że 'społeczeństwo jest nietolerancyjne' jest nieprawidłowe. Ludzie są po prostu ograniczeni umysłowo._.
Słońce... ameryki nie odkryłaś....

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Szczerze mówiąc powiem co do tych transwestytów następująco: podzielam zdanie Ujio. Facet który to lubi(się przebierać za kobiety), osiąga z tego powodu satysfakcję, proszę bardzo. Niech robią co chcą, to ich życie nie moje. No cóż, w tych dzisiejszych czasach się tyle dziwnych zjawisk czy innych rzeczy dzieje, że się momentami nie nadąża. Ja osobiście nie znam ani jednego transwestyty. Chociaż sądzę, iż facet powinien wyglądać jak facet, a nie jak kobieta. Faceci w szpilkach, kabaretkach i sukienkach trochę wyglądają głupio, ale jak ja to powtarzam ich sprawa. Ja ich wyśmiewać nie będę,bo niby czemu? Żeby mieć satysfakcję?(ja i tak bym nie miała), By ich ,,nawrócić"? Szkoda czasu i energii. Oni i tak będą robili swoje. Jak to mówiłam, jeszcze raz gówno mnie obchodzi ich sprawa, ich życie. Nie będę się wtrącać w to i tyle.
Może trochę jest w tym poście trochę sprzeczności,ale cóż.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Twoja tolerancja jest bardzo wybiórcza. Akceptujesz umalowanego faceta w bikini na mieście, a odmawiasz tego samego facetowi, który nosi spodenki, bo niestraszny mu mróz.

Tranwestyci to dla mnie banda pajaców, ale chyba nie organizują parad.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Fuuj, brzydzi mnie to i uwłacza, kiedy widzę coś takiego. Ostatnio zauważyłem, że stałem się mniej tolerancyjny, ale trudno. Nie podoba mi się coś takiego i denerwuje jako faceta. Taki transwestyta powinien się ukrywać, i nie obchodzi mnie, czy to tkwi w jego psychice, czy po prostu taka moda.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Mitas Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Mitas
Wiek: 37
Dni na forum: 5.187
Posty: 15
Skąd: Sierpc
Blanc侍KATZ napisał(a):
No wiec czas na kolejny elektryzujący temat mianowicie co sądzicie o transwestytach??,
Nie zaczyna się zdanie od "no więc" . Transwestyci to dosyć dziwna grupa ludzi,
na siłę chcą być tym kimś kim nie są, to jest głupie i ja tego nie toleruje podobnie jak użytkownik powyżej irytuje mnie to jako mężczyznę.
Nigdy takiej osoby nie spotkałem.

Mart napisał(a):
Ania przedstawia się w klasie jako Grzesiek i mówi, że jest wewnątrz mężczyzną.
Dla mnie to jest niepojęte, dziewczyna nie potrafiła zaakceptować siebie taką, jaką jest ja uważam, że skoro urodziła się kobietą, to powinna umrzeć jako kobieta, a takie zachowanie świadczy o tym, że u niej chyba było coś nie tak z psychiką.
Zajęcia z psychologii na stadiach nauczyły mnie żeby pomagać takim osobom, jak ta Ania.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Od poprzedniego posta minelo 13 lat, a ja nadal nie potrafie zrozumiec tego zjawiska. Moze dlatego, ze nigdy nie mialem okazji poznac osoby transseksualnej. Byc moze gdybym taka osobe o to zapytal, zrozumialbym nieco wiecej. Tak czy owak, poki co ten temat mnie nie dotyczy, wiec nie przejawiam zainteresowania tym niezrecznym dla mnie zagadnieniem. Niezrecznym dlatego, ze nie bardzo wiem jak sie do niego ustosunkowac, wiec zapobiegawczo, po prostu jestem neutralnie obojetny. Nie moge ani poprzec, ani skrytykowac czegos, czego sam nie rozumiem. Natomiast rozumiem jedno. Niezaleznie od tozsamosci polciowej takich osob, to wciaz sa ludzie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Temat jest o transwestystach, nie transseksualistach.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Transwestyci
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook