Forum Dragon Ball Nao

» Poziomy SSJ ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
heh. Powiedziec wam prawde? Prawda jest taka ze senior bogow rozbudzajac ukryta energie w gohanie, sprawil ze gohan przyjal forme mistic. To nie jest forma ssj. Gohan bedac w tej formie stracil mozliwosc przemiany w ssj, bo mial sile rowna ssj3, i tylko w tej formie mogl ja rozwijac.
Teraz powinno pas pytanie, a co z GT, przeciez gohan w gt przemienial sie w ssj. Odpowiedz jest prosta. Gohan zaprzestajac treningow, spowodowal ze forma mistic przestala istniec i z powrotem [ ort! ] mial mozliwosc przemiany w ssj,

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Zgadzam się, iż wszystkie wymyslone poziomy to lipa(dla mnie nawet SSJ 4 to lipa).
A na pytanei czemu w GT umiał sięzamienić znów w SSJ? Nie dlatego, że przestał ćwiczyć. Jest to najzwyklejsZa niedoróbka- autorzy GT nie znalali się aż tak na tym anime.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Wamfir Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Wamfir
Wiek: 34
Dni na forum: 6.766
Posty: 3
Skąd: Siemiatycze
Moim ulubionym poziomem jest SSJ niezapomniane wraze gdzy Goku po raz pierwszy [ ort! ] osiągna ten poziom. I zgadzam sie z przed mowca co do "pozucenia" formy mistic przez Gohana.Zwykla nie dorubka i tyle.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Najbardziej mi sie podobał Vegeta ssj2 (ten poziom do niego najbardziej pasuje ) i Goku ssj3, ten to wymiatał. Mam takie małe pytanie które mnie dręczy: Vegeta miał ssj2 przed opanowaniem przez Babidiego cz po opanowaniu? Bo przed walką Goku i Vegeta włączyli ssj2 z wielką łatwością (tylko 2 sekundy im to zeszło) tak jakby już któryśtam raz to włączali. Zresztą zobaczcie odc. 229. Więc to wyglądało tak jakby Veguś już dawno to miał.

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Vegeta zdobył go,poprzez doładowanie jego mocy,umiejetnosciami Babidiego,on sam potwierdza to mowiac,ze specjalnie dał się opętać by mógł się stać równy Songowi i odzyskać dawną nature.Co do szybkiego włączania,zauważ że tylko 1 przemiana trwa długo np Goku SSJ zmieniał się w czasie walki z Freeza w ułamku sekundy w postać SSJ.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Te wszystkie goku ssj5,6,7 i tam cos n\innego to jest zwykla podroba i nie jest to godne nazwania Dragon Ball.
on ma racje poza tym [ ort! ] mój ulubiony to SSJ2 według mnie ten poziom najtrudniej osiągnąć. pozdrawiam:-)
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Vegeta miał ssj2 przed opanowaniem przez Babidiego cz po opanowaniu? Bo przed walką Goku i Vegeta włączyli ssj2 z wielką łatwością (tylko 2 sekundy im to zeszło) tak jakby już któryśtam raz to włączali.
Babidi wykożystał wtedy swojazdolność- wyciągnoł ukrytą energię z Vegety(tak jak Seischor na namek) i dzieki temu osiągnoł ssj2.

Moim ulubionym jest własnie Vegeta ssj2. Jako majin wyglądał bosko(czyste zło).

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
SSj 3 rządzi moim zdaniem najlepszy wygląd i zaje.... moc!! to jest to

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Mnie nie przypadł az tak ssj3. Zbyt szybko traci się energie, i nei da sie jej do końca wykożystac, będać żywym!

Miał bym może dla niego większy respekt, gdyby dało się na nim walczyć jak na ssj czy ssj2 które posiadały praktycznie same plusy a nie ssj który był pewnym ryzykiem, dużą stratą czsu na ładowanie itp

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Może przemiana twała krótko ale wojownik w ssj2 nie mial by szans .
poza tym [ ort! ] Songo walczył dość długo z bubu na planecie bogów i podoba mi sie z wyglądu

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
to jest akurat oczywiste. Ssj nie ma szans z ssj2. ssj2 ni ma szans z ssj3 itp itd. jednak chodzi o sam fakt.
W zestawieniu poprzednich poziomów do ssj3, level ten wypada wedłuyg mnie doś blado

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
goku ssj4
Ziemianin
Ziemianin
goku ssj4
Dni na forum: 6.748
Posty: 6
ja naj bardziej lubie ssj4 ale u gogety bo podobają mi się jego włosy zamiast czarnych to czerwone.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
A ja SSJ2,Podoba mi się ta złosista aura i wyładowania elektryczne.po prostu [ ort! ] cała ziemia się trzęsie .Najbardziej lubię Gohana SSJ2,bardzo mnie zdziwiła jego przeminana i sposób walki.Lubiee SSJ2 również dlatego że wojownik jest silniejszy,ale nie wolniejszy od USSJ.Wręcz przeciwnie.Mięśnie się powiększają,włosy stoją dęba(bardzo ważny powód za co lubię SSJ2).Cóż mówić?po prostu [ ort! ] najlepsze stadium w DB.
goku ssj4
Ziemianin
Ziemianin
goku ssj4
Dni na forum: 6.748
Posty: 6
przyznam ci racje gohan na SS2-HIPER WOJOWNIK dał czadu podczas cell game.zadziwiło mnie że jedą ręką wypuścił kamehame w tym byłem wielki podziwu
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
O ile pamiętam to Goku podczas walki z Piccolo Daimo puscił Kamehamehę nogami... Chociasz w madze to była jednak ręka. To szczeguł.
Techniki można puszczać nawet językim jak je odpowiednio opanowałeś. Wszystko zależy od siły i umiejętności wojownika.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
Według mnie SSJ4 byl do bani nie podobal mi sie jego wyglad, no jedynie Gogeta SSJ4 fajnie wygladal, a najlepszym poziomem wedlug mnie jest SSJ2.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ssj 3 wygląda na prawdziwego wojownika- brak brwi podkreśla to tak jakby, dodaje mu charakterystyczny wyląd i IMAGE

Ssj 4 wygląda na silnego, kródko i treściwie.

Te 2a poziomy są najzajefajne. I kropka.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Hmmm, najbardziej przypadł mi do gustu SSJ2, szczgólnie ten, który zaprezentował Goku w czasie końcowej walki z Buu, fajnie też wyglądał USSJ Tronka i Vegety

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh, mi się USSJ kompletnie nie podobało. Góra miesni i strata szybkości, a wg. mnie nawet jesli ktos jest troche słabszy od przeciwnika, jest w stanie nadrobic to szybkością.

SSJ3 i ta dzika lwia grzywa go kostek takz enie przypadło mi do gustu. Przyzwyczaiłam się to krótkowłosych i najfajniesz wyglądają jak i te włosiska tak stoja do góry

SSJ4 nie pasi mi dlatego, że zbyt sie różni od poprzednich poziomów, widac, że to juz nie jest pomysł Akiry. Mocno przesadzone, moim skromnym zdaniem. Czarne włosy to maja z natury, te blond po przemianie były słodkie. Ciało połowicznie owłosione jest nieestetyczne a czerwone obwódki wokół oczu wygladają, jakby bohater płakał całe noce i dnie.

Heh, oczywiście zmierzam do tego, że najbardziej podobał mi sie poziom SSJ2 ^^ Porządne blond włosy postawione do góry, turkusowe oczka, duza siła. Zwłaszcza Gohan w tej postaci jest boski ^^
Wiadomo, poziom ten oczywiście jest słabszy od SSJ3, SSJ4, i ktos jako SSJ2 nie miałby szans w późniejszych walkach, no ale mi sie akurat ten najbardziej podoba

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Popieram. USSJ to tylko stopień przejścia z SSJ na SSJ2 (choć Gohan od razu z SSJ na SSJ2 przeszedł).USSJ jest silny, lecz wolny przez co staje się zupełnie nieuzytecznym poziomem...
Tak jak powiedział Goku w Mandze:" Po co mi taka ogromna siła, gdy nie będę w stanie trafić przeciwnika??"

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Poziomy SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook