Forum Dragon Ball Nao

» Trapery, klapki , halówki ...

Strony:   1, 2
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
W domu to w papciach czy tam w klapkach czy kapciach jak kto woli, a na dwór to tylko adasie . Adasie prawie cały rok noszę, chyba że ostro śniegu nawali, to trapery, a tak to adidasy. Noo oczywiście jakieś bierzmowania, tego typu sprawy to odpowiednie do garniera obuwie .
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Po domu to wiadomo w kapciach a normalnie kowbojki,mam czarne , podkute i w nich sobie paraduje na co dzień.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Zacznę od butów, w których chodzę po domu. Widzieliście może kiedyś na bazarku takie skórzane, pomarańczowe klapki? Właśnie takie posiadam. Tylko, że z wierzchu są błękitne ;p

Poza domem.. Buty do jazzu. Do tańca, oczywiście. Jeżeli ktoś nie wie, o co chodzi, to mniej więcej takie:
http://www.queens.cz/$data/zbozi/velke/zbozi_1294_no1.jpg
tyle, że czarne, z trochę innym wzrokiem.
Buty eleganckie, w których też dosyć często chodzę.. Brązowe pantofelki a'la baletki, pantofelki w kolorze khaki.. oraz buty z zabudowanymi palcami i piętą, przywiezione z Francji..

Matko, oprócz tego, że lubię się chwalić, to jak duża część kobiet lubię mówić o zakupach i butach.. Już kończę
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Kyasarin, te butki z linka bardzo przypominają mi buty DC jeśli chodzi o styl. Czyli ogolnie cholernie mi sie podobaja xd

Uwielbiam buty. Mogłabym mieć ich setki par. Klapki, japonki, sandały, trampki, adidasy, szpilki, martensy, kozaki... Mam po co najmniej [ ort! ] jednej parze z każdego rodzaju ^^" a po domu łażę w klapkach xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
na podworku lubie chalowki ale po domu to w kapciach albo w skarpetach

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.220
Plusy: 10
Posty: 149
Ja preferuję na ogół adidaski, jednak trampy też mogą być, choć nie zawsze się nadają na dłuższe wyprawy. Po domciu śmigam w różowych kapciach... Latem bez skarpetków [xD] w sandałkach, bądź dżapankach [xD] Nie lubię butów zimowych typu kozaczki, jeżeli już to traperki...

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.379
Posty: 37
Latem to sandały, reszta roku to głównie glany, czasami jakieś skate'y gdy np. dyskoteka w szkole, lub po prostu na rower.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Buty: no cóż to zależy od pory roku. Ale najbardziej to lubię adidasy i wysokie w obcasach(przynajmniej dodają mi wzrostu- jestem niestety strasznie niska:( )
w zimę obowiązkowo glany.A tak na spacery to trampki.A na lato np. gdy jestem na wakacjach czy idę na plaży zawsze obowiązkowo japonki. Chociaż z doborem butów to mam problem, gdyż moja noga czasem bywa między a między. Najbardziej to cenię w butach wygodę.
A jeśli chodzi o takie po domu.... Cóż powiem tak w domu to najczęściej chodzę boso lub w samych skarpetkach.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
W domu chodze w skarpetkach a jak ide na dwor to takie trampki pod kostke lub halowki.A w zime nosze trapery

Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
po domu chodze boso lub w skarpetkach, nienawidzę pantofli.

Hm, na pole to jeśli na ludzie - najki lub trampki, jeśli nie na luzie - wysoki obcas, uwielbiam obcasy.
W zimie kozaczki, na strzelanie glany, czarne.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Po domu w jakiś klapkach, czasami boso. Po dworze adidaski w nich najwygodniej mi się chodzi albo inne trampki. Zimą kozaki, latem japonki. Nie lubię butów na obcasie i sandałów.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Po domu pantofle mające na przodzie głowę psa, czasami boso. W akademiku zwykłe, czerwone pantofle. W zimie wygodne i ciepłe kozaki do śmigania na dłuższe wypady gdyż na obcanie nogi by mi odpadły xD Jeśli już to na jakieś okazje obcas obowiązkowo. W lecie adidaski, baleriny, japonki, gdy wymaga tego okazja - obcasiki. Widziałam u mnie takie cudne na paskach mam tylko nadzieję, że na moją niewymiarową nogę będzie rozmiar, gorzej, jeżeli rozmiar się znajdzie ale i tak bedzie za duży. O 34 wstyd się pytać bo takich nie produkują chyba że pójdę poszukać w dziecięcych butach. W szafie leżą takze trampi zakupione na wf a że nie są to zwyke czarne (lecz o grubszej podeszwie, dlatego drożej kosztują - jak to babka tłumaczyła xD) to pewnie wykorzystam je w cieplejsze dni. Ogólnie niektóre buty i tak mam trochę za duże, inaczej chodziłabym boso xD

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Po domu chodzę w w skarpetkach, po ulicy najbardziej lubię chodzić w najkach

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
LoveKiller Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 4.944
Posty: 38
Skąd: z Tatooine, wiesz gdzie to?
japonki po domu, trampki na wyjście.

"Mógłbym cię połaskotać,wyszarpać za ucho albo rozbić ci głowę o tę skałę."

"We're WARRIORS, Kakarott... not BALERINAS"
konto usunięte
Nail
Nail


Po domu albo w kapciach albo w skarpetach, poza domem jakieś tanie adidasy (o ile w ogóle to właśnie adidasy), lecz zimą trapery to tylko wtedy noszę jak jest dużo śniegu. Chyba zbyt skromny jestem.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
W mieszkaniu to chodzę w pantoflach, na zewnątrz to już zależy od pory roku.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Trapery, klapki , halówki ...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook