Forum Dragon Ball Nao

» Co chcielibyście zobaczyć...?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja bym chciał zobaczyć film poświęcony w całości Genialnemu Żółwiowi, jak dorastał, jego treningi, rywalizacje z Genialnym Krukiem w DB mało co pokazane o jego młodości.
To jak pił świętą wodę, oraz to jak Goku został przeniesiony w przeszłość, gdy Żółw i Kruk byli uczniami Mutarito i walczyli o serce kobiety ;p.
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.351
Posty: 19
Ja bardzo chiałbym obejrzeć takie filmy, w których organizowany jest turniej sztuk walk w piekle.
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
Przecież wiadomo, że w takim turnieju wygrałby cell Drugie miejsce Freeza, lub ewentualnie jego tatuś Chyba że jeszcze Pui pui i Yakon by dodali swoje 3 grosze.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Intryguje mnie przeszłość Picoolo.. a dokładniej mówiąc jego ojca (Picoolo Daimao), gdy pierwszy raz zaatakował Ziemię.. Mniej więcej znamy część tej historii z DB. DBZ, ale nie ukazuje ona dokładnie wszystkich aspektów.. Rozterki Kaio-Sama gdy podzielił się na siebie i Piccolo Daimao, a ten drugi niszczył świat.. Mordercze treningi Mutarito i jego uczniów by pokonać wroga..

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Duriel Mężczyzna
Cargo
Cargo
Duriel
Dni na forum: 5.336
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Dzisiaj czytałem tom 8 serii Dragon Ball i wpadłem na pomysł o odcinku specjalnym. Nie jest to jakiś kolejny turniej w piekle, jest to odcinek w stylu serii RR. Polega na tym, że gdy pułkownik fioletowa przyniosła smoczy radar po odnalezieniu kuli, to (co jest pokazane w mandze) zostaje on przekazany generałowi miedzianemu. Odcinek polegał by na tym, że po zniszczeniu RR Goku szuka dalej kul, jednak generał miedziany zły na Goku za zniszczenie RR porywa Bulmę grożąc jej śmiercią i szantażuje Goku. Rozkazuje oddać mu smocze kule. Goku przynosi wszystkie swoje kule. Generał nie wie jak ich użyć i myśli że wystarczy je mieć. Zamyka Goku i Bulmę w klatce. Goku zostaje zatruty. Na pomoc przychodzą Krillan i Boski Miszcz. Bulma tworzy odtrutkę i ratuje Goku życie. Goku po wyleczeniu atakuje RR. Niszczy całą stację Miedzianego.

Obraz
Obraz
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Chciałabym zobaczyć, co się działo między DBZ a DBGT. Jakoś mnie to zawsze ciekawiło.

Anime na zawsze !!!
Minari Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Minari
Wiek: 31
Dni na forum: 5.340
Posty: 22
Skąd: W-wa
Mogliby coś więcej pokazac z 3 lat między Future Trunksem a androidami

Obraz
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán,
Így lett a föld, az ég
Zöld meg kék, mint rég,
Igen, jött egy gyöngyhajú lány,
Álmodtam, vagy igaz talán.
lulek96 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.421
Posty: 10
Skąd: Pomorza
ja osobiście chciałbym ujrze cos na temat tsufuli moze tak jakis nowy "bebi"
mam namysli to oczym muwil bebi o tym ze tysiące komurek z DNA powędrowało daleko w kosmos a więc mozna by było pszypuszczac ze taka historia jak z bebim powturzy sie.

[ Dodano: 23.10.2009, 22:17 (po 5 sekundach) ]
ja osobiście chciałbym ujrze cos na temat tsufuli moze tak jakis nowy "bebi"
mam namysli to oczym muwil bebi o tym ze tysiące komurek z DNA powędrowało daleko w kosmos a więc mozna by było pszypuszczac ze taka historia jak z bebim powturzy sie.
paulina1089 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
paulina1089
Dni na forum: 5.260
Posty: 7
ja bym chciala zeby powstal odcinek poswiecony imprezom zwyklym zyciu bohaterow zwlaszcza vegety i bulmy trunksa itp:)
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jeżeli o mnie chodzi , chiałbym, aby pokazali życie seksualne bohaterów, bez cenzury, gdyż hentai, prezentowane w necie stoi na niskim poziomie, wyłączając Kamehasutrę - ale to manga. Tak więc - pożyjemy, zobaczymy. Może dam komuś list motywacyjny do przetłumaczenia i ktoś zajmie się moim projektem, scenariusz byłby prosty :p . To mi by wystarczyło na długi czas .
Poza tym, mogliby jeszcze coś innego wymyślić, nie mam innego pomysłu - a Wy ?
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Ja bym chciała zobaczyć co się działo od pokonania Buu przez te 10 lat

True Saiyans fight alone
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Ja bym chciała wiedzieć, co się zdarzyło przez te 10 lat, od czasu gdy Goku odleciał z Uubem. Nie wiem czy to by się zaliczało do serii Z czy GT ale mogłoby być ciekawe
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Dalsza część poniżej

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Amora: 01.05.2010, 17:55
BartTP Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 5.088
Posty: 5
Cześć, witam wszystkich!

Ja, dla odmiany, chętnie zobaczyłbym jakiś miniserial, dziejący się w alternatywnym wszechświecie, umiejscowiony gdzieś po sadze z Freezerem, powiedzmy - kilkanaście lat później. Nie byłoby tam Cella, androidów, Buu - głównym i jedynym super Sayianem byłby Goku, byłby też najpotężniejszym wojownikiem we wszechświecie, na poziomie SSJ. Nikt inny nie osiągnąłby tego poziomu, z wyjątkiem Brollego, którego postać szalenie lubię (jako jedyną z kinówek).
Wyobrażam sobie fabułę w ten sposób: Vegeta wraz z rodziną oraz rodziną Goku przeprowadza się na inną planetę, by zapobiec zemście Freezera (który, jak wiadomo, przeżył starcie z Goku) na Ziemi. W mojej alternatywnej historii Nappa oraz Raditz przeżyli, wraz z niewielką grupką innych, mniej znaczących sayian i dziś robią za przybocznych Vegety, który znowu cieszy się tytułem księcia. Co najważniejsze, Brolly jest pieskiem bojowym naszego nieustraszonego wodza i jego głównym argumentem; jest zbyt *, by próbować rządzić Sayianami, choć niewatpliwie jest silniejszy od Vegety. Księstwo Vegety prowadzi nieustanną wojnę z imperium Freezera - na różnych planetach, w kosmosie, etc. - i na tym opiera się kanwa mojego wymarzonego serialu. Na planecie Vegety, tak jak na dawnej Vegecie, jest niewielu Sayian, reszta to inne rasy, zapewne większość to osoby nie zgadzające się być pod jarzmem Freezera. Tymczasem Goku prowadzi swoją odyseję po kosmosie, jako przerywnik dla głównego wątku. Gohan, Goten, Trunks, Pan i Bra (wszyscy już dorośli) stoją przy Vegecie, jako jego rodzina (połączona, dajmy na to, poprzez małżeństwa Gotena i Bra oraz Trunksa i Pan, a co tam!). Wszyscy mają porządne ogonki, włącznie z Bra i Pan. Być może najmłodsi z Sayian tworzą drużynę (ale już nie jako pary, co kto woli) - czyli Trunks, Pan, Goten i Bra (ta ostatnia najsłabsza, jako swego rodzaju odpowiednik Bulmy); możemy tedy zobaczyć walki tej czwórki z przydupasami Freezera, także w formie Oozaru (Bra jako Oozaru - perfect! ). Zaznaczam - nikt tu nie zmienia się w SSJ (oprócz dwóch wyżej wymienionych), nie ma żadnych miliardowych sił ciosu (co uwazam, szczerze pisząc, za główną przyczynę upadku Dragon Balla - po prostu przesadzono z mocą naszych wojowników i nie wiedziano co z tym fantem zrobić).
Jako trzeci wątek, można by przedstawić perypetie chłopaków z Ziemi, tzn. Tiena, Yamchy oraz Kuirina, a także Samego Miszcza, przy czym poważny charakter serialu wymagałby raczej pewnych zmian w wyglądzie, np. zamiast trzeciego oka u Tiena mielibyśmy kryształ imitujący oko, no i Kuirin, choć nadal niski, miałby jednak ten nieszczęsny nos (choć mały, raczej kosmetyczny).
Finał, czyli walka Freezera kontra Vegeta i Brolly, byłaby uwieńczeniem sagi, jak zwykle sytuację uratowałby nasz dzielny Goku. Na końcu splotłyby się trzy główne wątki (czyli Vegeta&sayians, Goku i team Z z Ziemi). Kto wie, może Brolly w końcu, zamiast Freezera, rzuciłby się na Goku? A może przełamałby swoją awersję? A może, jako nagrodę za swoją postawę i oddanie rodzinie oraz przyjaciołom, w finale zobaczylibyśmy Vegetę SSJ? Możliwości są nieskończone.

Wyobrażam sobie, że kreska byłaby poważniejsza (może taka, jak w Ghost in the Shell?), podobnie fabuła. Nie byłoby tu gadających zwierzaków (jak np. prezydent Ziemi, czyli pies w okularach), nie byłoby mowy o Zaświatach, etc. Klimat byłby mroczny, raczej dramatyczny. Ważne, by każdy z bohaterów (mający w sobie krew Sayian, oczywiście; pomysł fanów z przemianą Tiena jest poroniony) miał możliwość zamiany w Oozaru - to najważniejsza, wg mnie, cecha Sayian; zupełnie nie rozumiem osób cieszących się z braku "małp". Sam fakt ogoniastego potomstwa związków między Ziemianami a Sayianami prosto wytłumaczyć: z mieszanych związków rodzą się Sayianie czystej krwi - łatwo to wytłumaczyć na podstawie genetyki, są na to liczne przykłady w przyrodzie (ot, choćby karasie srebrzyste, które krzyżują się swobodnie w naszych wodach z innymi gatunkami ryb, lecz potomstwo zawsze jest karasiem srebrzystym).
Alternatywny charakter takiego serialu nie przekreślałby niczego z głównej, klasycznej linii - ot, stanowiłby swego rodzaju uzupełnienie i ciekawostkę dla fanów. Przykład Future Trunksa udowadnia, że alternatywne wymiary w świecie DB istnieją i nie kłócą się zupełnie z linią główną.

Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za przydługi elaborat.
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Mi w DB bardzo brakowało pewnych wątków, a mianowicie

- Po pierwsze - Dragon Ball mimo, że ma swoje fanki to jednak jest zrobiony bardziej dla chłopaków (w końcu wymyślił go facet ) i przez to pomimo wielu świetnych elementów i zdarzeń, brakuje mi pewnego rodzaju uczuciowości, nutki subtelności i wątków miłosnych. Na tą chwilę zbytnio by to nie pasowało ;p ale gdyby odpowiednio to wkomponować i minimalnie zmienić fabułę, to byłaby wspaniała odmiana! Nie byłoby tam żadnych erotyków(w końcu nie jakieś hentai xp) ale żeby chociaż pokazać znanych nam bohaterów od drugiej, wrażliwej strony.

- Po drugie - brakuje mi większego nawiązania do kryształowych kul. Pojawia się tam wielu wrogów, ale prawie żaden (z tych poważniejszych) nie ma nic wspólnego z kulami. To anime, jak każdy wie, nazywa się "Smocze Kule", czyli to powinien być główny wątek, a takowy pojawia się zasadniczo rzadko. Kule są im przeważnie potrzebne tylko po to, bo ożywiać ludzi i naprawiać szkody, ale zapomina się, że można by bardziej rozbudować ten temat. Tak zrobiono podczas sagi "shadow shen-ron", gdzie wreszcie było prawdziwe nawiązanie do kul i ich energii. Chciałabym, żeby w pozostałych sagach, w których nie ma tego nawiązania, również pojawiły się motywy przewodnie, jakimi byłyby smocze kule. Stąd wzięła się moja seria Mg - strażnicy kryształowych kul ;D

- No i po trzecie - brakuje mi tam takiej naprawdę fajnej, ciekawej i odważnej sayanki. Co prawda, niby była Pan i Bra, no ale Bra nie lubiła walczyć i nie grała zbyt dużej roli, a za Pan nie przepadam Dlatego też potrzebna mi tam była dziewczyna, która będzie odbiegać od większości postaci anime. Taka dziewczyna dobrze, żeby byłą silna, lekko frywolna ale nadal dziewicza i potrafiła rozbawić nawet Vegetę Ciekawą odmianą byłoby też, gdyby grała jedną w głównych ról.

To takie trzy rzeczy, które szkoda, że nie znalazły się w DB, jednak mimo tego kocham DB jak żadne inne anime
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
1. turniej walki wojownikow z piekla
2. wszystkie tenkaihi budokai od pierwszego do ostatniego
3.kobiete ssj ssj3 i ssj4 np
4.jak dorastal frezer i jak sie rodzila w nim chec panowania na wszechswiatem
5. pierwszego ssj w kosmosie
6.historie future tronka po rozdupceniu cyborgow i komurczaka

[ Dodano: 03.05.2010, 15:10 (po 3 godzinach 5 minutach) ]
Duustin napisał(a):
Przecież wiadomo, że w takim turnieju wygrałby cell Drugie miejsce Freeza, lub ewentualnie jego tatuś Chyba że jeszcze Pui pui i Yakon by dodali swoje 3 grosze.

a ja mysle ze jeszcze bojack moglby sie rownac z moca komurczaka
OllKa Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
OllKa
Wiek: 29
Dni na forum: 5.083
Posty: 6
1.chciałabym wiedzieć jak wyglądała matka Goku
2.co się działo między DBZ i GT
3.co się działo z naszymi bohaterami po odejściu Goku
4.no i może ,jak większości dziewczyn, jakichś wątków miłosnych , no nie bardzo rozbudowanych ale przeplatających się przez anime , bo w db to wszystko dzieje się tak hmm "mechanicznie" , niby są jakieś pary a żadnego romantyzmu między nimi nie widać
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Larme napisał(a):
chciałabym zobaczyć jak Vegeta okazuje choć trochę czułości Bulmie- np ją przytula...
Dokładnie. Po walce z Buu, kiedy spotykają się w Pałacu Wszechmogącego - aż mam to przed oczami, jak ona podchodzi do niego, obejmuje go, a on odwzajemnia uścisk. Teraz mi się przypominają Han i Leia z końcówki Powrotu Jedi, huh... Pomijając fakt, że Han był sporo wyższy od Lei, czego o Vegecie i Bulmie nie da się powiedzieć

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 25
Dni na forum: 4.856
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Rodzinke dziadka Goku
Dragon balla w TV
Dobrego Brollyiego
Vegete który sie podddaje

Moje życie to Dragon Ball.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » Co chcielibyście zobaczyć...?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook