Forum Dragon Ball Nao

» Co byście zrobili znając wszystkie techniki z DBZ?

Strony: 1, 2  
Adam_ssj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Adam_ssj2
Wiek: 31
Dni na forum: 4.999
Posty: 18
Skąd: Kalinowo
Co byście zrobili znając wszystkie techniki i jaką byście wybrali gdybyście mogli wybrać tylko jedną?
Ja obleciałbym cały świat, zwiedził wszystkie miejsca na świecie następnie wybrał bym się na jakieś pustkowie i niszczył bym co popadnie pociskami ki i Kamehameha. Gdyby mi się to już znudziło to zaczął bym pomagać ludziom

A gdybym mógł wybrać tyko jedną to byłoby to zdecydowanie latanie. Zawsze marzyłem aby obejrzeć świat z lotu ptaka
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
Ja bym został prezydentem, waliłbym wszsystkich kozaków jednocześnie, wypowiedział wojne USA i Rosji, podbił te tereny i Polska zajmowałaby pół świata, język polski byłby najważniejszym językiem na świecie, stalibyśmy się potęgą gospodarczą
a gdybym mógł wybrać niestety tylko jednąto byłaby to teleportacja no i robiłbym podobne rzeczy co w filmie "Jump"
Booster Dragon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 4.994
Posty: 16
Skąd: Lubuskie
Otworzyłbym budkę z hot-dogami.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Bardzo bym chciała umieć latać. Latałam już nieraz samolotem, ale to co innego. To musi być fajne uczucie tak samemu latać tu i tam

True Saiyans fight alone
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Booster Dragon napisał(a):
Otworzyłbym budkę z hot-dogami.
I smażyłbyś parówki,używając Kamehameha...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Też pytanie Ja nie chcę się chwalić czy coś, ale ja znam już większość technik. Najtrudniejsze było opanowanie fuzji. Na parkiecie jestem kulawa noga więc to mi też nie za dobrze szło Ale jak to mówią .. dla chcącego nic trudnego
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Adam_ssj2 napisał(a):
następnie wybrał bym się na jakieś pustkowie i niszczył bym co popadnie pociskami ki i Kamehameha.
Jak byś jeszcze ogolił głowę,nieco przypakował i zapuścił wąsy,mógłbyś robić jako Nappa z takimi ambicjami.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
dbzmaniac Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.977
Posty: 4
rozwalil bym slonce i bym poszukal innych zamieszkalych planet a no i jesze bym skakal w skokah narciarskich ....a wybral bym sile i nauczyl bym sie bic
AdrianC
Ziemianin
Ziemianin
AdrianC
Wiek: 36
Dni na forum: 4.783
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Zdecydowanie latanie. Przydałaby się też możliwość wchodzenia na poziom SSJ 1 i 2, ale tylko fryzurę. Siła mi nie potrzebna. Ale taka błyskawiczna przemiana w niebieskookiego blondyna + umiejętność latania, heh... można tylko pomarzyć.
No i możliwość nauczenia latania innych Np. jakiejś dziewczyny To by był dobry sposób na podryw ^^.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja jestem niebieskookim blondynem
Latanie i czytanie w myślach.

Obraz
AdrianC
Ziemianin
Ziemianin
AdrianC
Wiek: 36
Dni na forum: 4.783
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Mateusz. napisał(a):
Ja jestem niebieskookim blondynem
Oj tam, ale jakie wrażenie wywoływałoby gdybyś mógł na zawołanie, na życzenie dziewczyny zmienić fryzurę i kolor włosów. U kumpli budziłbyś "full szacun" i "respect".
Chociaż większość dzisiejszych nastolatków o DB nie ma pojęcia lub nie przyznaje się do oglądania DB, czy też czytania mangi, bo to dziecinada i nie jest "trendy", więc uzyskanie pozytywnego wrażenia mogłoby być ciężkie.
Kurcze, gdy ja chodziłem do szkoły, to większość ubóstwiała DB, a tych, którzy nie mieli pojęcia co to DB, traktowało się jak ludzi z innego świata Ale na pewno nie byli przez to dyskryminowani, czy też wytykani. A teraz? Jak nie palisz lub nie pijesz alko i przede wszystkim nie klniesz jak szewc, to albo jesteś dziecinny albo maminsynek, kujon, albo jeszcze Bóg wie co... ale przede wszystkim nie jesteś "cool" i "trendy". No, a jeszcze jak do tego oglądasz "bajki", to już tragedia... stajesz się obiektem kpin, żartów, drwin, jesteś wytykany na każdym kroku...
Kurcze jeszcze kilka lat temu byłem nastolatkiem, ale za moich czasów nie było aż tak źle. Już w czasach LO kolorowo nie było, widać było zmianę w podejściu do tego co jest uważane za "cool" a co nie, ale nie było to aż tak widoczne. Czasami jak widzę i słyszę jak rozmawiają ze sobą dziewczyny z podstawówki, czy gim i co drugi wyraz do przekleństwo, to mi ręce opadają... Co ciekawe im są ładniejsze, tym gorzej się zachowują.
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Temat trochę bezsensu. Zapewne zostałbym super hero i chronił świat przed złem niosąc se imię po całym wszechświecie ^^ Lub toczyłbym dalsze losy swojego życia, gdzie wykorzystywałbym swoje moce do zabawy
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
AdrianC napisał(a):
Czasami jak widzę i słyszę jak rozmawiają ze sobą dziewczyny z podstawówki, czy gim i co drugi wyraz do przekleństwo, to mi ręce opadają... Co ciekawe im są ładniejsze, tym gorzej się zachowują.
Mnie również, nie cierpię tego, dziewczyna powinna być słodka i mieć grację.

NiusieK napisał(a):
Temat trochę bezsensu.
E tam nie taki bezsensu, fajnie sobie pomarzyć, a jeśli ktoś lubi to podzieli się tym z innymi

Odlotowo by też było gdybym potrafił zatrzymać czas

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
NiusieK napisał(a):
Temat trochę bezsensu
Niby czemu?

Weź pod uwagę, że nie odpowiedziałeś na pytanie zawarte w pierwszym poście, czyli którą byś wybrał technikę.

Ja m.in. teleportację, bo jest to zasadniczo wyższa forma latania.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Adam_ssj2 napisał(a):
Co byście zrobili znając wszystkie techniki i jaką byście wybrali gdybyście mogli wybrać tylko jedną?
Gdybym mogła wybrać tylko jedną wybrałabym latanie Od dziecka marzyłam o tym by latać, z resztą byłoby to całkiem fajne.
A co bym zrobiła znając wszystkie techniki? No cóż, pomagałabym ludziom, walczyłabym ze złem, trenowała bym by być silną i tworzyła własne techniki.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mateusz. napisał(a):
Odlotowo by też było gdybym potrafił zatrzymać czas
W taki sposób jak Goldo? no nie wiem czy było by to fajne

Teleportacja to było by coś w sam raz. Zero kosztów podróży. Latanie np. w deszczu to niezbyt fascynująca sytuacja.

Odnośnie wypowiedzi o niszczeniu Słońca, planet i podbijania świata --->

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Laru napisał(a):
W taki sposób jak Goldo? no nie wiem czy było by to fajne
Tak, czemu nie co prawda na krótko, ale przydałoby się

Teleportacja taka se, jeśli nie potrafi się potem wzbić w powietrze, bo się fajnych krajobrazów nie zobaczy : P

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mateusz. napisał(a):
Teleportacja taka se, jeśli nie potrafi się potem wzbić w powietrze, bo się fajnych krajobrazów nie zobaczy : P
No ale na górze zimno trochę

Mateusz. napisał(a):
Tak, czemu nie co prawda na krótko, ale przydałoby się
Trochę ćwiczeń na basenie albo parę lekcji nurkowania i można ten czas wydłużyć. Albo użyć własnej kreatywności i opracować sposób przedłużenia tego czasu
Nooo, na egzaminach by się przydało

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja osobiście wolałbym Fainal Flash (lepsza od kamehameha), latanie, ki balst, ssj , kaioken i fusion dance. Te techniki w zułności starczą, a jeśli chodzi o teleportacje to owszem. ale niekoniecznie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Woziłbym się po ulicy, a wszystkie drechy i koksy przechodziłyby na drugą stronę, na mój widok.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Co byście zrobili znając wszystkie techniki z DBZ?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook