Forum Dragon Ball Nao

» Donald Tusk

Strony: 1, 2  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Prosiłbym bardzo o nie łączenie tego z ogólnym tematem dot. polityki.Wydaje mi się że poświęcenie osobnego tematu temu politykowi pomogłoby w zrozumieniu sensu wypowiedzi niektórych użytkowników forum w innych tematach. Poza tym jest to człowiek sprawujący w Polsce niemal całkowitą władzę, więc mu się należy. Za co go lubicie, za co nie, za co szanujecie, za co nie, czym was wkurzył, a czym wprawił w podziw. Proszę o odnoszenie się w miarę możliwości do konkretnych sytuacji, i w odniesieniu do niego samego, a nie konkurentów politycznych. Z góry dziękuję za nie łączenie tematu z innymi.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
faranek22 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.693
Ostrzeżenia: 1
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Ja go lubię za jego dowcip...

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez faranek22: 20.09.2010, 20:10
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Hmmm powiem szczerze, że głosowałem w ostatnich wyborach na PO i jestem zawiedziony. Drugiej Irlandii nie ma, cudów nie ma ...


Fakt, że nie wszystko można było zrobić, ale ten rząd (rząd Tuska) nie robi praktycznie nic. Jedyne czym się zajmuje i co im idzie dobrze to budowa Orlików 2012, mówienie, że inni mają gorzej i żarcie się z Kaczyńskim i PISem.

Tusk jako polityk staje się coraz mniej wiarygodny a i ostatnimi czasy coś go mniej w TV. Ma dobrych specy od PR ale to nie o to chodzi trzeba coś jeszcze robić.

Ale fakt, Tusk o niebo lepszy od Kaczyńskiego a PO od PiSu.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Łukasz napisał(a):
Fakt, że nie wszystko można było zrobić,
Jeżeli ktoś obiecuje nie wiadomo co, to mógłby zrobić chociaż to co się da. Dało się zmniejszyć podatki, ale skutki mogłyby być złe. Jednakże zwiększanie to już przesada.
Łukasz napisał(a):
rząd Tuska) nie robi praktycznie nic.
Robią tylko to, co im się opłaca.
Łukasz napisał(a):
Tusk jako polityk staje się coraz mniej wiarygodny
Dla mnie od dawna nie jest wiarygodny.
Łukasz napisał(a):
ostatnimi czasy coś go mniej w TV
Podczas wyborów na pierwszy plan poszedł Komorowski. Ludzie mieli zapomnieć o jego powiązaniach z Tuskiem żeby wydawał się samodzielny.
Łukasz napisał(a):
Tusk o niebo lepszy od Kaczyńskiego a PO od PiSu.
Chyba jednak nie.

Donald Tusk to dla mnie jedna z ikon kłamstwa. Człowiek, który obiecał, że będzie lepiej, a jest jeszcze gorzej. To za jego rządów zadłużenie wzrosło kilkanaście razy, ceny rzeczy importowanych wzrosły, a eksportowanych zmalały.
Gdyby nie media, dawno wszyscy mieliby go za oszusta. Niestety, ludzie nie znają prawdy.

Czym mi imponuje? Tym, że ma takie duże poparcie. Że potrafi tak wykorzystać głupotę ludzką i mimo braku jakichkolwiek konstruktywnych działań zdobyć największe poparcie w państwie. Ale niestety, ludzie nie widzą że ten człowiek i jego rząd po prostu niszczą ten kraj.

Nie mam do niego szacunku, bo wiem co to jest Nocna Zmiana.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Kathlar napisał(a):
Dało się zmniejszyć podatki, ale skutki mogłyby być złe
No zmniejszenie podatków to na pewno nie jest zły pomysł. To było najlepsze co mógł zrobić rząd. A zmniejszyć należało wydatki państwa na administrację, przestać finansować partie polityczne, zmniejszyć socjal.


Kathlar napisał(a):
Podczas wyborów na pierwszy plan poszedł Komorowski. Ludzie mieli zapomnieć o jego powiązaniach z Tuskiem żeby wydawał się samodzielny.
Właśnie, żeby się wydawał. Komorowski nie jest samodzielnym politykiem, jest marionetką w rękach rządu. Ale myślę, że lepiej taki prezydent niż Kaczyński, który po śmierci brata zagubił się całkowice, poza tym jest pełen nienawiści do przeciwników oraz ma poglądy jak dla mnie straszne żaden z tej dwójki nie był moim kandydatem na prezydenta RP, głosowałem w pierwszej turze na Janusza Korwin-Mikkego gdyż jego poglądy były najbliższe moim. W drugiej turze, niestety trzeba było wybrać mniejsze zło ... którym wg mnie był Bronek.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.893
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ja tak trochę z innej, bo mam pytanie do użytkownika specjalizującego się, bo i wtórującego w każdym temacie dotyczącym PO, tak, do Ciebie Dark'u.

http://www.youtube.com/watch?v=ZE5v7ATTv0I

Co to do nędzy jest? Co też Tusku ma w głowie, że takie osoby wpycha do siebie? Nie wiem, może to co mówi ma jakiekolwiek znaczenie, nie potrafię jej słuchać już na początku mój umysł przeskakuje na inne poziomy i przestaje słuchać tego... nawet nie wiem jak to nazwać, być może tego nie rozumiem. Więc mam prośbę, mógłbyś wytłumaczyć, co i dlaczego to mówi?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Cyceron napisał(a):
Co to do nędzy jest?
Syndrom BChWO.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Donek cudotwórca- tyle. Gościu jest zakłamany, fałszywy, jedynie obiecywać potrafi- i podwyższa podatki - kraj nasz jest mocno zadłużony, ceny rosną a z obietnic dosłownie nic.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie martw się, i tak ma lepszy wygląd niż Kaczyński i Merkel go lubi. A to już połowa sukcesu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.893
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ja oddam na niego głos w najbliższych wyborach. Ciekawi mnie kiedy w końcu ludzie się zezłoszczą.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wiem czy wiecie o tej tragicznej informacji, ale Donald Tusk został kontuzjowany podczas ostatniego meczu. Skręcił staw skokowy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.148
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Zapewne jakiś zagorzały pisowiec, ew. narodowiec go sfaulował. Bezdyskusyjnie jednak jest to skutek wychowania w duchu katolicyzmu który uczy nienawiści, ksenofobii i buractwa. W normalnym, tolerancyjnym społeczeństwie zachodnim zawodnik przeciwnej drużyny puściłby DT7 z piłką aż do samej bramki zamiast ryzykować faulu.

Ta sytuacja również pokazuje, że sport to nie jest samo zdrowie jak się przyjęło mawiać. Powinniśmy dążyć do tego, by wyeliminować ze sportu wszelkie agresywne zagrywki, a zamiast rywalizacji krzewić tolerancję i poszanowanie dla przeciwnika. Stwórzmy nowy sport, możemy go nazwać hmm sarkastabol, gdzie zawodnicy biegaliby w biustonoszach za gumowym balonikiem i wymieniali się uprzejmościami. W ten sposób załatwimy za jednym machem obie rzeczy. To jest przyszłość.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
http://www.youtube.com/watch?v=CpV852GDbGQ Oto próbka tego wspaniałego sportu.
Jakiś typek, chyba Graś, zaprzeczył jednak, by udział w kontuzji Donalda Tuska miał jakiś inny zawodnik, po prostu zdarzył się pech.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.148
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Pewnie jakiś pisowiec był zatrudniony na stadionie jako dozorca i specjalnie źle skosił murawę.

Dodano po 2 minutach
Ja uznaję gestapowską metodologię. Jeżeli jesteś niewinny to znajdź mi winnego :P

Dodano po godzinie
http://youtu.be/6_ZNVAnnXIc Gatorade dla zawodowców

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To jest smieszne. Bardzo smieszne.

Mówiąc, ze rozum był smutny premier miał na myśli fakt, że Polska mogłaby zarobić na eksporcie mięsa produkowanego ze zwierząt zabijanych przy zachowaniu reguł uboju rytualnego. - To kwestia miliarda złotych i wielu miejsc pracy - podkreślił premier. - Z drugiej strony popieram wrażliwość, szczególnie młodych ludzi, którzy nie chcą by zwierzęta cierpiały.
Skoro premier zaczal kierowac sie sercem to nalezy mu przypomniec, ze wielu mlodych ludzi, w swej wrazliwosci, nie chce by zwierzeta w ogole byly zabijane.

Fragment jest stad: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Donald-Tusk-o-uchwale-w-sprawie-rzezi-wolynskiej-jest-miazdzaca-dla-sprawcow,wid,15809437,wiadomosc.html?ticaid=1110b9&_ticrsn=5

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
Skoro premier zaczal kierowac sie sercem to nalezy mu przypomniec, ze wielu mlodych ludzi, w swej wrazliwosci, nie chce by zwierzeta w ogole byly zabijane.
No wybacz, ale nie można o tych oszołomach mówić "wielu".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Al Ed Upek napisał(a):
premier zaczal kierowac sie sercem
Shounen napisał(a):
nie można o tych oszołomach mówić "wielu".
Oszołomem nie jest premier, tylko Macierewicz Pisowcu ty.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Donald Tusk
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook