Forum Dragon Ball Nao

» Na ile kogo oceniacie? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?

Czy Waszym zdaniem ludzie na forum zachowują sie doroslej niż podali wiek?
Tak, wszyscy bez wyjątku 5,94% 6 5,94%
Tak, ale niektórzy poniżej normy 37,62% 38 37,62%
Nie wiem, nie mogę okreslić, a raczej nie potrafię 26,73% 27 26,73%
Nie, na tyle na ile mają lat 16,83% 17 16,83%
Nie, zgraja odmóżdżonych bachorów, nic więcej :) 12,87% 13 12,87%
Wszystkich głosów: 101
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Matrix - reaktywacja opisów Po kolei będzie tak:

Megane - forumowe autko, z którym się nieźle dogaduję. Co wcale nie znaczy, że mnie jej osoba czasem nie irytuje/denerwuje Osóbka stosunkowo wygadana, z wrednym na swój sposób charakterkiem:D Popieram to co napisała wyżej: zanosi się na dłuższą znajomość w stylu tym: Obraz Wiek: 18.

Kamzo - forumowy dragonballolog i nie tylko Być może przyszły Mistrz Główny w kolejnej sesji Potrafi dogryźć i to czasem bardzo mocno, ale ogólnie nie czepliwa i nie złośliwa osoba, którą cenię i szanuję. Wiek: 19.

Majin Vegeta - który zdaje się nasze forum opuścił ale zważywszy ilość postów, dominacje na forum i moją nadzieję, że powróci, naszkrobię co nieco. Ogólnie z pozoru wstrętny i czepliwy furiat. Jednakże jak chce to potrafi byc nieco milszy. Posty pisuje różne - od krótkich uszczypliwych, po takie które są przemyslane i na miejscu. Wiek: 17.

Xan - szanowyny fantasymaniak który w tej kwestii wiedzą na pewno [ ort! ] pochwalić się może. Mimo swoich 15 lat dojrzały z niego ludź, jakich mało na naszej kochanej Ziemi. Pisuje słynne referaty, które zawsze z chęcią czytuję (szczególnie jeśli chodzi o sesję . Trzyma się swojego zdania, aczkolwiek nie jest slepy na innych. Wiek: 17, 18.

Scyller - tu mam zdanie podobne jak Meg - czasem pisuje porządne przemyslane posty, a czasem sypie tylko jednozdaniowymi, denerwującymi wypowiedziami. Ogólnie irytuje mnie w nim niestosowanie kropek i przecinków, ale nie moje siano XD wiek: 17

eMate - który awansował na redaktora nao. Ostatnio coś rzadko się pokazuje na forum i moim zdaniem słabo wywiązuje się z moderatorowania. Ogólnie też coraz mniej się wypowiada na forum. W sumie jeżeli powiem zachowuje się i pisze jak na swój wiek przystało to wszystko będzie jasne

Gotenks - spokojny ludź, mało piszący i mało angażujący się w forum. W sumie moje zdanie o nim się raczej nie zmieniło to nie będę się produkować.

Tara - pisałam wyżej zdania nie zmieniam póki co. ostatnio nieco ucichła zapewne zniechęcona, może powróci.

Vegeta i Videl1994 - podobno ta sama osóbka. Nieco zagubiona raczej i dziecinna. W sumie patrząc na wiek nie dziwota. Wiek: jakieś 12, 13 lat.

___________

Myślę ze tyle wystarczy mam nadzieję, że inni też pokuszą się o oceny forumowiczów
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Cóż, chyba pora na reaktywację moich ocen, gdyż od 22 maja trochę się już zmieniło. Innymi słowy: zapowiada się kolejny referat. Aby uczynić go choć trochę ciekawszym, oprócz wieku, na który oceniam daną osobę, będę podawał również proponowany charakter, fikcyjne wyznanie oraz postać, do której charakterystyki opisywany forumowicz najbardziej pasuje i w której skórze czułby się najlepiej (a co, w końcu jestem fantasymaniakiem, nie?). Zaznaczam, że ilość wiosen na karku nie jest dla mnie równoznaczna z czyjąś inteligencją lub dojrzałością, lecz pokazuje, do jakiego wieku dana osoba pasuje charakterem i usposobieniem. Dobrze, aby już nie przedłużać, przechodzę do oceniania. Graj, muzyko!


Majin_Vegeta – zdecydowanie najaktywniejszy użytkownik forum, chociaż ostatnio coraz rzadziej się na nim wypowiada. On nie tylko wydaje się czepliwym furiatem – on nim JEST! Jego hobby to obrażanie każdego młodszego od siebie, zarówno wiekiem, jak i stażem na forum. Szczególnie lubuje się w wulgaryzmach, które starannie dobiera do swoich słynnych wiązanek, po czym wypróbowuje na Gotenksie, którego darzy wyjątkową niechęcią. Relaksuje się przy bluźnieniu i bezczeszczeniu wszelkich świętości. Mimo tych wad nie jest złym człowiekiem. Do osób, które darzy szczególną sympatią (mam tu na myśli przede wszystkim Kamza, Łasiczkę i Megane), zwraca się zawsze miło i z szacunkiem, a wobec mniej lubianych (chociażby mnie) potrafi w razie czego powściągnąć swój gniew, opanowując nerwy i swą burzliwą naturę. Ja sam darzę go szczerą sympatią, chociaż zdarzały się między nami większe lub mniejsze tarcia. Wiek: 17, 25 lat. Charakter: chaotyczny neutralny. Wyznanie: ateista. Postać: bóg sporów i niezgody (bez trudu wykopałby z tej posady Cyrica, po czym zacząłby głosić, że sam jest jedynym prawdziwym bóstwem).

Kamzo – znawca Dragon Balla i fantasy, a także wielu innych rzeczy – posiada obszerną wiedzę na niemal każdy temat. Przedstawiciel wymierających już powoli romantyków, osoba wrażliwa i przedkładająca dobra duchowe nad materialne. Chociaż potrafi dogryźć i wie, co to złośliwość, jest z natury dobrym i łagodnym człowiekiem, który woli się z kimś przyjaźnić, niż kłócić. Jako że cenię bardzo takich jak on, powstała między nami nić przyjaźni, umocniona dodatkowo dzięki dwóm sesjom, na których doskonale odgrywał swe role. Jego wypowiedzi na nich pokazały cały jego kunszt przy pisaniu postów. Mam szczerą nadzieję, że będzie MG na następnej, gdyż jestem pewien, iż wywiąże się wzorowo ze swoich obowiązków. Wiek: 19, 22 lata. Charakter: neutralny dobry. Wyznanie: Lathander, Eldath lub Torm. Postać: młody rycerz Jedi.

Scyller – sympatyczny koleś o wesołym usposobieniu. Jak pisali już inni (i ja też), jego posty są bardzo różnorodne – jedne stanowią wzór dojrzałych, przemyślanych, logicznych i odpowiednich objętościowo wypowiedzi, inne wydają się napisane na siłę lub od niechcenia. Niemniej, średnia ich jakość jest i tak wysoka. Poza tym gada się z nim bardzo przyjemnie, zwłaszcza o stosunkach damsko-męskich, o których wypowiada się tonem znawcy. Ogólnie człowiek miły, niezbyt porywczy, czasami tylko trochę denerwujący, lecz zazwyczaj dobry towarzysz do rozmowy. Wiek: 15, 16 lat. Charakter: neutralny. Wyznanie: Oghma lub Lliira. Postać: bard-podrywacz a'la Jaskier, tyle że 20 lat młodszy.

Łasiczka – czyli nasz kochany Futrzaczek. Ubóstwiany przez Kamza, bardzo lubiany przeze mnie oraz większą część forumowiczów. Pisze zawsze rozwinięte, dojrzałe i sensowne posty, do których nie sposób się przyczepić. Z natury osoba spokojna i nieskłonna do gniewu, bardzo miła wobec tych, których darzy sympatią. Wrażliwa, delikatna i szlachetna, ciężko jej nie lubić. Ma u mnie wielkiego plusa za pomysł z sesją oraz znajomość fantasy, którą wielokrotnie udowadniała. Ogólnie bardzo dobra partnerka w dyskusji, z którą rozmowa zawsze sprawia mi przyjemność. Wiek: 20, 23 lata. Charakter: chaotyczny dobry. Wyznanie: Corellon Larethian, Hanali Celanil lub Sune. Postać: elfia królowa-czarodziejka lub opiekunka od serca (rycerz wiary Sune).

eMate – 'najmłodszy z najlepszych'. Jego pogodne usposobienie i przyjazne zachowanie wobec praktycznie każdej osoby na tym forum wskazują młody wiek. Nie można mu jednak zarzucić, że pisze słabe posty – ich jakość jest zazwyczaj porównywalna z jakością wypowiedzi Majina czy Scyllera, a często nawet je przewyższa. Widać na tym przykładzie, jak bardzo rozwinął się umysłowo, nie tracąc jednocześnie piękna duchowego. Cenię go bardzo i lubię z nim rozmawiać, chociaż ostatnio niestety coraz rzadziej nadarzają się ku temu okazje. Z tego też powodu nie ma możliwości odpowiedniego wywiązywania się ze swoich obowiązków moderatora, którą to posadę zdobył w sumie tylko dzięki temu, że jest redaktorem Nao. Wiek: 12, 13, 14 lat. Charakter: neutralny dobry. Wyznanie: Lathander, Mielikki lub Lliira. Postać: kapłan, druid, paladyn lub łowca specjalizujący się w uzdrawianiu.

Megane – znana i lubiana jako 'nowy model Renault'. Podobnie jak Łasiczka, jest bardzo miłym dziewczęciem, piszącym wysokiej jakości posty, i można z nią zawsze przyjemnie pogadać. Jednak w przeciwieństwie do niej bywa czasami nadzwyczaj wredna i złośliwa, lecz jeśli dogryza innym, to zazwyczaj z przymrużeniem oka. Nie jest również tak wrażliwa i romantyczna, mając za to większe poczucie humoru. Innymi słowy: zamiast częściowo eterycznego, upajającego swym wyglądem i zapachem futra, posiada jak najbardziej realną karoserię, którą można podziwiać, ale i solidnie o nią przyrżnąć. Wiek: 18 lat. Charakter: chaotyczny neutralny. Wyznanie: Eilistraee lub Tempus. Postać: tancerka miecza lub kapłanka wojny.

Gotenks – nasuwa mi się bardzo inteligentne skojarzenie – to nasz admin. Na forum wypowiada się bardzo rzadko (pisząc całkiem niezłe posty), więc i swych obowiązków nie może należycie wypełniać, lecz najwyraźniej nie jest to jego wina. Majin się tym jednak w ogóle nie przejmuje i dogryza mu przy każdej nadarzającej się okazji, zaś nasz administrator nie ma czasu/ochoty/temperamentu (niepotrzebne skreślić), by mu się odgryźć. Gotenks jest z natury osobą bardzo samotniczą, spokojną i małomówną, lecz mimo to można z nim czasem przyjemnie pogawędzić. Czasami wydaje mi się smutny, lecz być może to tylko złudzenie. Darzę go olbrzymim szacunkiem i sporą sympatią, więc żałuję, że nie można pogadać z nim częściej. Tak czy inaczej, ostatnio wyraźnie się poprawił w kwestii zarządzania forum i uczynił moderatorem Kamza, dzięki czemu mieliśmy sporej wielkości czystkę wśród zbędnych postów. Wiek: 19 lat. Charakter: praworządny neutralny. Wyznanie: Kelemvor, Helm lub Tyr. Postać: sprawiedliwy sędzia lub obowiązkowy strażnik.

Frasek – osoba posiadająca bardzo długi staż na forum, lecz wypowiadająca się niezwykle rzadko. Kilka razy wydawało się, że już nas opuścił, ale powracał jak bumerang. Dlatego też oceniam również jego. Jego posty były często dość krótkie, lecz nie pozostawiały niedosytu. Słowo 'lakoniczne' ciśnie się wręcz na usta. Ogólnie dyskutowało się z nim całkiem miło, mając wrażenie rozmowy z człowiekiem dojrzałym i konkretnym. Tym bardziej więc mam nadzieję, że jeszcze do nas powróci. Wiek: 17, 18, 19 lat. Charakter: neutralny. Wyznanie: Poszukiwacz Wyvernspur lub Mystra. Postać: Harfiarz.

Tara – wypowiadałem się już o niej dość obszernie, teraz jedynie zacytuję moją dawną ocenę:
Xan, czyli ja, kiedyś o Tarze napisał(a):
Dziewczyna bardzo (BARDZO) chaotyczna. Często zdarzało się jej pisać nie na temat, jeszcze częściej wyjątkowo krótko. Pisała post pod postem i dziwiła się, czemu później znikają. Czasem wydawało mi się, że jakaś jej wypowiedź jest po prostu niepotrzebna i napisana na siłę. Ostatnio na szczęście się poprawiła, ale do ideału wciąż jej wiele brakuje. Momentami wydaje się nie do końca dojrzała emocjonalnie. Oceniam na 10 lat...
Wiek: 12, 13 lat. Charakter: chaotyczny neutralny. Wyznanie: Uthgar, Garagos lub Selvetarm. Postać: kobieta-barbarzyńca lub kobieta-berserker.

Vegeta i Videl1994 – wróble (zwane Majin i Kamzo) ćwierkają, że to ta sama osoba. Jestem gotów w to uwierzyć, gdyż obydwie panny piszą w podobnym stylu. Jakość ich postów jest przeciętna, czyli pozostawia wiele do życzenia. Videl bardzo mi podpadła, gdy zaczęła się czepiać Megane w shout boxie. Jak już napisała Łasiczka, wydają się nieco zagubione i dziecinne. Wiek: 5, 7, 10 lat. Charakter: chaotyczny neutralny. Wyznanie: Cyric. Postać: znudzona i dziecinna młoda szlachcianka.


Hmm, to już chyba wszyscy. Na koniec, aby nie było niedomówień, poinformuję jeszcze o jednej rzeczy. Otóż ja nie traktuję ludzi na zasadzie 'im starszy, tym lepszy i mądrzejszy'. Moje oceny mówią przede wszystkim o czyimś charakterze, osobowości i usposobieniu. Poza tym taki sam wiek może być typowy dla kilku różnych rodzajów ludzi. A więc 12, 13, 14 lat eMate'a jest komplementem, podczas gdy 12, 13 lat Tary – krytyką. I jeszcze jedno: jeśli czyjś prawdziwy wiek pokrywa się z moją oceną, świadczy to po prostu o tym, że ktoś zachowuje się odpowiednio do ilości wiosen na karku. Nigdzie nie sugerowałem się podaną datą urodzenia.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wypowiem się o 2 osobach(tym razem):
Majin Vegeta: dobry i miły człowiek, jeżeli trzeba to zawsze pomoże, lubi się pośmiać, jest inteligentny
Gotenks: miły człowiek, zna się na tych sprawach(html, php itp.), inteligentny, pisza zawsze z sensem

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja dopiero teraz znalazłem taki temat:

łasiczka-miła,spokojna dziewczyna coś ok.22 lat,ale jak sie wkurzy
to potrafi komuś dogadac jak 18 latka. myśle że włosy ciemny bląd, oczy
brązowe i wzrost ok. 172 cm.

variu-wysoki ok. 181 cm, włosy długie brązowe,lubi ciężka muze,
niemoge powiedzieć że jest spokojny,ale po jego długich i dobrze napisanych postach sądze że jest opanowany. latek ok. 25.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
variu-wysoki ok. 181 cm, włosy długie brązowe,lubi ciężka muze,
niemoge powiedzieć że jest spokojny,ale po jego długich i dobrze napisanych postach sądze że jest opanowany. latek ok. 25.
No prawie udało Ci się. Faktycznie mam długie włosy(czarne). Słucha ciężkiej muzy- Godsmack, Slipknot itp.
Lat jednak mam 19

Moja ocena:
Scyller-18
Gogeta- ok. 15
Gohan ssj2- 17
Megane-20

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Dla nie to wygląda tak:
Majin Vegeta- 23 lata
Gotenks-19 lat
Zychu89- 14 lat

Angrenereg Kali The Nefty co ty masz do 13 latków? Ja mam 13 lat ale jakoś nie wyrażam się w ten sposób ani nie używam wulgaryzmów jedynie rzadko postuje bo nie mam czasu

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Co prawda, nie jestem na forum od dawna - ale Mistrzu nie gęś i swoje zdanie ma :
Majin-Gogeta - ok 15 latek
Variu - 18 lat
Kamzo - 18 lat
Paxel - 17 lat
e-Mate - 16
Łasiczka - 18 lat
Xan - 16 latek
Son Goku - 18
Megane - 18
Szpaner - 16
edhel - 16
Calibra - 17
Bucyk ussj2 - 16

Najczęściej dyskutuję z trojgiem ostatnich wymienionych powyżej i Paxem, więc to do Nich czuję największy respekt. Kródko mówiąc: PoZdRo ZiOmAlE

Mistrzu (ja sam ) - ok.8 (+/- 0,5 roku)

Samokrytyka to podstawa
PoZdRaWiAm

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Mistrzu: 07.01.2006, 15:37
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
ja to widze tak
variu-20
scyller-18
mistrzu-17
kamzo-22
majin_vegeta-21
łasiczka-19

sorry jesli czyjs nick zle napisalam

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Tu nie oceniamy kogoś ile ma lat, bo czasami charakter może nie równać się z wiekiem, tylko piszemy i oceniamy najbardziej nam znane osoby.

Nameczanin - spoko chłopak, bardzo miło mi się z nim gada i mamy wspólny temat, on wie jaki ;p Lubie go bardzo(nie jestem gejem).

Megi(Megane) - dziewczyna nietypowa, szczerze to najfajniejsza z tego forum(jeszcze łasiczka fajna), fajnie się z nią na gadu gawędzi i lubi żartować.


that's all

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Pora coś dopisać po bacznych obserwacjach...

Bucyk ussj2

Ciekawa postać, która całkiem sporo wie. Jego posty są czytelne i w dość szeroko pojęty sposób treściwe. Jak już założy jakiś temat to stara się utrzymać jego klimat, doszukuje się błędów, informacji i nawiązuje szeroki kontakt z innymi forumowiczami. Mimo średniej długości postów nie jest z pewnościa nabijaczem postów jak np. legendarny Tara

SzpanerPL

Osoba, którą podziwiam za jej fanfiki, teledyski i oczywiście wenę twórczą. Jest autorem bodajże 50% słynnych już na forum "alternatyw". nie wiem o nim zbyt dużo ale ze stylu w jaki skrobie posty, można wyczytać, iż żadne pytanie z zakresu DB nie stanowi dla niego oporu. Jeśli już coś napisze, to coś naprawdę godnego podziwu, chodzi tutaj oczywiście o rozmach postów.

Shiro

Nie miałem szerszego kontaktu z tą postacią, ale z tego co wypatrzałem, jest to bardzo rozsądna i mądra osobowość. Ten człowiek ma naprawdę szerokie pojęcie o DB, co się chwali na tym forum. Co do jego charakteru, jest z pewnością osoba wrażliwą na bezzens i stara się go niwelować (pochwalam). Jego posty sa naprawdę sporo warte i jak to sie mawia, "konkretne"

eMate

Młodszy o bodajże dwa latka ode mnie gościu. Jednakże jego osobowość w pełni pokazuje że to nie wiek jest najważniejszy... Z pewnością obejrzał niejeden odcinek DB i przeczytał niejeden tom mangi. jego posty są naprawdę bardzo wyraźne i w pełni okazują główną myśl tematu.

Mistrzu

Jedna z najbarwniejszych postaci na całym forum. Naprawdę, gościu którego trzeba poznać. Jego posty są czytelne, przejrzyste, dłuuuugie ale sensowne no i naturalnie bardzo treściwe, co najważniejsze. Posiada cechę, którą cały czas ja próbuję z siebie wykrzesać, a mianowicie dokładność. Nie rzuca słów na wiatr, potrafi bronić swego zdania, poza tym zna magę DB bodajże na pamięć. Mówiąc krótko, wie co robi...

Są to ludziska z nutą humorku, rozsądkiem i myślę że mają w życiu jakiś cel...

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez .Black: 05.02.2006, 17:53
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Majin_Vegeta - wydaje się być może nieco zbyt złośliwym (dla żartu), ale chyba wartościowy z niego człowiek.

Variu - wie co mówi, nie waha się wyrażać swoich opinii, bezpośredni. Ale na pewno do pogadania.

SzpanerPL - bo najlepsze fanfiki i teledyski robi właśnie on! A tak na poważnie, jak na 14 lat to posiada dość sporą wiedzę w interesujących go tematach.

Poczytam więcej, to poszerzę te krótkie charakterystyki i dodam nowe

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Calibra - moje pierwsze wrażenie było myle, teraz jest kompletnie inne, wydaje się rozsądny i wykształcony, jego posty są czytelne, na temat i co najważniejsze przemyślane

Asia - kobieta jak kobieta, każdą trzeba kochać ;p, dla mnie czasem zbyt bużliwa, jednak wydaje się wporządku, a jej posty także "pachną".

Szpaner - początki jego bycia na tym forum były wręcz, żenujące(nawiązuje tu do jego postów i stylu wypowiedzi), z czasem poprawił się(grunt to zobaczyć swoj błąd i starać się go poprawić , mam nadzieje, że będziesz nadal zmierzał w dobrą stronę, co do cech jakie wychwyciłem; interesowny, jednak czasami zbyt nadgorliwy

Chyba na tyle

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Shiro, to było pierwsze forum na jakim się zarejestowałem, nie byłem obyty w temacie "jak postować na forum", lecz cały czas dążę ku dobremu Nic jednak nie przebije takiego spamu jaki jest na forum ssj power, gdzie odbiega się całkowicie od tematu a posty mają po cztery wyrazy... Gdybym był tam moderatorem to zostało by z 200 postów z tych paru tysięcy...

Jinzouningen 18, czy widziałaś jakiś mój nowszy teledysk lub czytałaś jakiś poważniejszy fanfick? Wydaje mi się, że nie, lecz zapytaj np. Zaka lub SSJMce jakie są ich odczucia w stosunku do mej twórczości. Powiedzą ci coś więcej na temat moich prac.


Wydaje mi się że sam zrobiłem offtop, więc należy napisać coś bezpośrednio związanego z tematem:

Kamzo - bardzo inteligentny człowiek. Pisze mądre, treściwe posty, zawiera w nich dużo informacji. Daje dobry przykład dla reszty użytkowników

Calibra - Ciekawa postać, ważna dla mnie głównie z powodu "Alternatyw" któe niedawo ciągneliśmy. Dobrze się z nim dogaduje, pomógł mi też z forum strony na której pracuje.

Mistrzu - początkowo wydawało mi się, iż to kolejny nabijacz, napisze 30 postów i zniknie. Tworzył początkowo podbonie jak ja, gdy przyszedłem na forum. Nie ma co ukrywać, "wydoroślał" szybciej ode mnie i stał się ważnym i szanowanym userem.

Paxel - Dobry ziom mój jak i przede wszystim Mistrza . Udało mi się go 2-krotnie prześcignac w "wyściu szczórów" (on wie co mam na myśli). Dobry kolega, pomoże i załatwi. Pisze mądre posty, nie daje się ponieść emocją.

a teraz coś na derser:
Gohan SSJ2 - mało już kto pamięta pewnie tego usera (oprócz, rzecz jasna, modów, ktrzy sprzątali po nim). 120 postów w jeden dzień, nie lada wyczyn. Chyba, że są one tak słabej jakości, kilku wyrazowe, że nawet moje były chyba lepsze. Dość szybko został zbanowany, gdy napisał paredziesiąt postów pod rząd składająych się z o ile pamiętam emutoikonek. Został porem odbanowany, napisał 10 postów i znikł. Zadna strata, jakoś za nim kikt nie płacze.

Co do postu na dole:

Mam na myśli np. "Esencje zła" czytałaś?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 07.01.2006, 11:11
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
z ciekawoscia czytam kazde posty, niezaleznie od nicka (chyba, ze ma sterte bledow, to wtedy mi sie odechciewa:D) i raczej wiekszosc forumowiczow pisze z sensem i ma cos do przekazania a nie beznadziejne posty z 1, 2 slowami mozna podyskutowac prawie z kazdym i czesto jest to ciekawa dyskusja, raz soft, raz hard, jak to bywa

variu - ogolem zapadl mi w pamiec bo ma avka z brollym, moim ulubionym bohaterem z DB, zna sie na walkach itd. spokkko koles;]

xan - to jeden z moich starszych kolegow z forum i zarazem najepszych

szpaner - na poczatku nie chcialo mi sie czytac jego postow, bo byly krotkie, ale z czasem zaczal pisac bardzo sensownie i czyta sie wszystko co pisze Ok.

calibra - on takze pisze dosc dlugie i rozsadne posty, mial kiedys avka z Dante'm z DMC, a wiec widac, ze zna sie na rzeczy

mistrzu - cenie go za duza wiedze o walkach i duzo rozlegle czesto posty ;]
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Doszedłem do wniosku ,że muszę dużo dopisać do swojego tutejszego posta. Od pewnego czasu jestem z Wami na forum i myślę ,że nadszedł czas by i Mistrzu powiedział coś co sądzi o innych <zawiało grozą, budujemy klimat>

Paxel ---> co tu dużo mówić... Osoba która zaproponowała mi dołączenie do paczki forumowiczów. Znam go od dawna, jest naprawdę świetnym przyjacielem. Nie zawodzi w trudnych sytuacjach, rozsądny facet. Jest kumplem nadającym się jednocześnie "do tańca i do różańca". Jeżeli chodzi o DB czy inne Mangi i Anime, to zna się porządnie na rzeczy. Jego posty nigdy nie są bardzo krótkie, zawsze wnoszą coś nowego do tematów. Jest fajnym kolegą i na forum i poza nim - gwarantuję Wam.


edhel ---> Wspaniała kobieta, którą poznałem dzięki forum. Bardzo sympatyczna, miła ale jak chce to potrafi nieźle "dolożyć". Świetnie się z Nią rozmawia i pisze. Zawsze ma swoje zdanie na różne tematy i nie boi się tego okazywać. Jej posty to nie "czyste nabijanie" a wnoszenie do forum czegoś "świeżego" czy "nowego". Pisze bardzo rozsądnie, szkoda że rzadko ,ale cóż, takie czasy. Ja też mam coraz mniej wolnego czasu...


Bucyk ussj2 ---> Wspaniały kolega z którym można pogadać "na luzie". Bardzo dobrze zna świat DB, jak i inne utwory z kraju kwitnącej wiśni. Sympatyczny facet z którym można pogadać zawsze i o każdej porze. Ma swoje zdanie i nie boi się jego publicznie wyglaszać, ale nie narzuca go innym. Ma ciekawe pomysły na tematy w działach i pewnie jeszcze nie jednym nas zaskoczy. Posty jego są czytelnie a długość ich "ponadprzeciętna". Bardzo fajny kumpel.


Szpaner ---> Co tu ukrywać... Na początku Go nie lubiłem, wydawało mi się ,że jest osobą pełną pychy itp. Bylem w ogromnym błędzie! Jest osobą z wielkim poczuciem humoru. Ma swoje spojrzenie [ ort! ] na świat, swoje własne zdanie. Często wymienialiśmy się poglądami na różne tematy. Ma bardzo duże pojęcie na temat całego DB. Oprócz tego jest (podobno manualny. Na pewno robi fajne teledyski, które dzięki Pax'owi miałem okazję obejżeć. Tylko pogratulować. Chłopak ambitny i dążący do celu. Lubi się od czasu do czasu "zabawić" czyli poświrować na forum ,tak jak ja. Jego posty są długie i przejżyste. Symaptyczny gość jakby nie patrzeć.


e-Mate ---> chłopak który bardzo zaimponował mi wiedzą na temat sportu/sztuk walki. Posiada ogromną wiedzę na temat różnych utworów (DB szczególnie). Bezpośredni, chyba trochę porywczy. Jego posty nie są bardzo długie (średnie) ,ale ich wartość merytoryczna jest ogromna. Mądry facet, widocznie znający się na życiu. Pisze "krótko i treściwie".


Variu ---> Istna skarbnica wiedzy na temat sztuk walki. Dorosły facet ,który wie do czego dąży w życiu. Jego posty są długie i sensowne. Bardzo dobrze się je czyta. Podaje świetne linki Variu jest osobą ,która zawsze posiada swoje własne, "silne zdanie" na różne tematy.


Xan ---> I przyszła kolej na postać którą niezwykle szanuję. Nawet sam o tym nie wie. Xan jest świetnym przykładem osoby, u której wiek nie gra kompletnie roli. Zachowuje się jak osoba dorosła, jego wypowiedzi są naprawdę bardzo mądre i dlugie. Nigdy nie pisze na "odwal się". Zna swoje zdanie i broni go. Nigdy bym nie przypuszczał że jest młodszy ode mnie. Pomimo powagi, potrafi również dobrze żartować. Symaptyczny koleś nie bojący się wyznać swojego zdania, czy uczuć. Jest osobą bardzo religijną i związaną z Bogiem. I tym się wyróżnia spoza reszty. Ceni wysiłek psychiczny - nie lubi wysilku fizycznego. Woli sferę "duchową" ciała. Osoba bardzo niezwykła.


Kamzo ---> Jeden z najmądrzejszych i najpodpowiedzialniejszych uczestników forum. Jest osobą z wieloma zainteresowaniami. Często poważny (prawie zawsze). Nie jest "miękki", wie co to jego zdanie. Potrafi wypowiadać się na różne, bardzo ciekawe tematy. Jego posty są bardzo rozbudowane, często poparte ważnymi argumentami. Bardzo rozsądny facet.


Son Goku ---> Czuję do tej osoby wielki szacun. Tak jak ja, interesuje się sztukami walki. Ceni wysiłek fizyczny jak i wysilek psychiczny. Fajnie się z nim pisze, a jego posty są konkretne. Ma swoje zdanie ,które za wszelką cenę będzie bronić. Poruszył pare interesujących tematów, ale ostatnio go trochę "malo" na forum. Bardzo sympatyczny koleś z którym można szczerze [ ort! ] podyskutować.


Calibra ---> Bardzo przyjacielski koleś. Jego posty są przejżyste, czytelne. Jego wiedza na temat DB jest naprawdę spora. Widać ,że nie z jednego pieca, chleb jadł Sympatyczny i kleżeński. Często porusza ważne tematy, które warto rozważyć. Dąży do celu, który sam sobie obrał. Ma własne zdanie i trzyma się jego. Fajny ziomek, z którym warto wymienić poglądy.

Jinzouningen 18 ---> Dziewczyna o „twardych nerwach”. Wydaje mi się ,że na co dzień jest kobietą odważną, nie bojącą się przeciwności losu. Ma swoje zdanie na każdy temat, potrafi je w pełni wyrazić. Jest bardzo przekonywująca. Według mnie, bardzo sympatyczna kobieta, która do większości spraw podchodzi na poważnie. Pisze „Krótko i konkretnie”. Jej posty są bardzo „czytelne”. Kobieta lubiąca trzymać wszystko pod kontrolą.


pp3088 ---> "przyjazny" koleś; Czasem wypowiada się bardzo krótko, częściej średnio, ale jak napisze coś dłuższego to naprawdę daje czadu. Jego zdanie jest zawsze "twarde" i ogółem bardzo sympatyczny gość. Widać że bardzo lubi świat DB i zna się na rzeczy.


franqey ---> postać niezwykle wyróżniająca się z forum. Jego posty są szczere, pisze to co czuje. Nie boi wyrażać się swoich poglądów za pomocą bluźnierstw, traktuje je raczej jako ozdobnik Ma fajne poczucie humoru, a jego teksty mnie rozbrajają. Ale "dowcipnisiem" nazwać Go nie można - często poruszał ważne tamaty na forum. Dla mnie jest osobą wyróżniającą się z tłumu, mającego swojego "stajla", swoje własne zdanie. Fajny koleś, choć czasem potrafi "przegiąć".

----------------------------------EDIT------------------------------------------[/b]

Mistrzu- w miare spoka acz wqrfia mnie to że wszystkich ocenia pozytwnie. Nie wierze aby tak na prawdę dażył wszystkich szacunkiem , a mnie w szczególności - 17 , 18 lat
[b]Dokładnie tak! Naprawdę, większość uczestników dażę szacunkiem, bo taki już jestem. Choć bywało nie raz ,że "ktoś" wydawał mi się "nie-swojski". Dla przykładu: na początku Szpaner wydawał mi się osobą "co by nie ona", Variu trochę wymądrzał się, czy Kamzo który wydawał mi się bardzo "sztywny". Na szczęście wystarczyło poczytać więcej ich postów i wszystko stało się jasne poza tym [ ort! ] z niektórymi (Pax, Edhel, Bucyk) gadam na gg, więc raczej znam Ich dobrze, wiem co piszę.

A co do Ciebie franqey - na serio dażę cię szacunkiem. Twoje teksty rozśmieszają mnie, prawie jak Pyton Masz fajne poczucie humoru, jesteś trochę "za wyluzowany", ale przez to właśnie, wyrażasz siebie. Rzeczywiście potrafisz kogoś "obrzucić błotem" trochę za wcześnie, i to określiłem w poście u góry jako "przegiąć". Na serio bardzo cenię cię za teksty, które są luzackie, często śmieszne. Pewnie niektórym forumowiczom przeszkadza twoje bluźnienie, mi nie. Widzę w tobie człowieka pełnego humoru i bezpośredności na codzień. Dlatego cenię cię szacunkiem. Lubię tą odmiennośc poglądów i zachowania w twoich postach. Niektóre są "rozbrajające"

Chciałbym zapytać się Was: "co sądzicie o mnie?". Czy jestem ładakiem czy nieudacznikiem? Może kogoś bardzo denerwuję? Albo jestem wredny? Proszę piszcie. Brzydkie słowa zakryjcie znaczkiem [cenzura].

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Mistrzu: 10.07.2006, 23:34
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Mistrzu dzięki za słowa pchwały. Szczerze mowiąc jesteś bardzo dobrym userem. Nie nabijasz, masz duża więdze. Tworzysz fajne tematy. Po prostu git.

Reszty, aż tak bardzo nie znam nie chce kogoś urazić

P.S.co dla ciebie oznacza, krótki post.(ten o mlekołakach )

Pozdrawiam
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Lol no... ja nie jestem zadobra w te klocki ani zbytnio wylewna, ale po opisie Mistrza jestem zobowiązana coś napisać Mam nadzieję, że nie będzie to totalna klapa... no więc moją wenę zaczynamy od:

Mistrzu - [cenzura][cenzura][cenzura]... nie no żart, a tak na poważnie:
Wspaniały człowiek, jak dotąd nigdy nie spotkałam osoby tak radosnej, pełnej życia, czasem można Mu tego pozazdrościć. Potrafi zarazić każdego optymizmem. Ale mimo tego wszystkiego zachowuje się stosownie do każdej sytuacji. Ogromna wiedza na temat sztuk walki (a nawet była praktyka ). Pisze ineteresujące posty często wzraca w nich uwagę na rzeczy ciekawe, niewidoczne na pierwszy "rzut oka". Posty są przeważnie długie ale na pewno nie są nudne. Jasno i klarownie wyraża swoje zdanie oraz uparcie go broni - i widać efekty (pozytywne oczywiście) ale przytym nie uraża nikogo, często normalnie dyplomacja na najwyższym poziomie . Sympatyczna i ciepła osoba, fajnie się z Nim gada. O wiedzy na temat DB już nie wspomne (w końcu manga zawsze pod rękom) ale dzięki niej (i nie tylko) zawsze jest cos świeżego do przeczytania no i oczywiście świeże pozdrowienia dla każdego


Pax - hmm... hmm... hmm... nie znam Go zadobrze ale z forum i opisu Mistrza można wywnioskować, że fajny koleś. Również dość często się udziela ale na pewno nie pisze głupich postów. Od samego początku wzbudził moja sympatię. Widać, że dość dobrze zna się na kompach no i oczywiście robi fajne loga (może kiedy indziej dopiszę cos więcej )

Szpaner - hehe co by tu o nim napisać... no na początek rzecz jasna wielkie ukłony w stronę naszego pisarza. Bo na prawdę koleś ma talenta. Teledysków jeszcze nie mialam okazji zabaczyć ale też pewno są the best. Na samym początku jak sie zarejestrowałam Szpaner wiódł tu prym wśród pościarzy (lol jaka nazwa) szczerze mówiąc to na początku nie wszystkie były do końca... solidne . Można powiedzieć, że jednak z czasem jego posty nabierały "rumieńców". Zaczął pisać więcej, posty mają fajną i interesującą treść. Ogólnie spoko.

Majin Vegeta - jak dla mnie Wielki Nieobecny. Zawsze walił prosto z mostu, to co myśli. Trochę na pierwszy "rzut oka" kontrowersyjna osoba. Nieraz "nawrzeszczy"(delikatnie mówiąc) trochę niespokojny ale to jego plusy (dla niektórych zdziwko). Pasuje mi to do Jego nicku. Na pozór szorstki ale tak jakby sie przypatrzeć to spoko facet. na pewno [ ort! ] niezwykle barwna osoba tego forum, szkoda tylko, że ostatnio powiedział "the end" temu forum, chociaż jakiś czas temu dał znak życia...

Xan - co tu dużo mówić, super osoba. Zawsze przedstawia długie i wartościowe posty, które zawierają głębie i mają coś do przekazania. Nie boji się przedstawić własnych przekonań, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Jak dla mnie niezwykle mądra i rozważna osoba. można by [ ort! ] dużo o Nim napisać ale Mistrzu napisał już większość i jeżeli się nie pogniewa to podpiszę się również pod tymi słowami.

A co do wieku to... padła mi wena

p.o.z.d.r.o

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio zmieniony przez edhel: 04.03.2006, 13:05
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Wyraże swoje skromne zdanie:

Mistrzu- bardzo spoko ziom, wyluzowany i nastawiony optymistycznie do świata Bardzo lubie czytac jego posty ponieważ bardzo interesuje mnie ich tresc Co tu o nim duzo pisac... jest świetnym kolegą z którym moge podyskutowac nietylko na temat dragon balla bo wiem ze w miare swoich sił mi pomoze Mistrzu ,,zasługuje" na swój wiek- LAT 17

Gotenks- ma stalowe nerwy robi spoko tematy (co chyba o mnie niemozna powiedziec...) Umie sie wypowiadac bardzo przejżyscie i na temat. Cieszył bym sie jakby zagościł by na moich tematach LAT około 20

Asia- fajna dziewczyna która zna sie na DB (żadko jest takich) ostanio dosc żadko gości na forum... jak pisze to jej posty są raczej kródkie lub średnie. Ale umie też zaskoczyc swoim postem Wiek tyle ile ma 14

Edhel- bardzo ciekawa dziewczna pisze długie mądre i wyczerpujące posty. Bardzo mi sie podobał jak oceniała innych ma też poczucie humoru które dodaje jej uroku.Bardzo chciałbym ją poznac Wiek 14/15

pp3088- nie znam [ ort! ] go jeszcze dobrze ale zapowiada sie na ciekawego człowieka. Cięzko ocenic mi wiek... ale mówie ze 14-16 lat
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Bucyk ussj2 napisał(a):
Wyraże swoje skromne zdanie:

pp3088- nie znam [ ort! ] go jeszcze dobrze ale zapowiada sie na ciekawego człowieka. Cięzko ocenic mi wiek... ale mówie ze 14-16 lat

Mam 15 lat więc trafiłeś mniej wiecej.

Sry jak kogoś uraże bo was tak bardzo nei znam;/

Bucyk ussj2-Co do ciebie wydajesz mi się osobą dośc otawrtą nie boisz się wyrażać wlasnych myśli, masz twarde zdanie, którego zawzięte bronisz. Piszesz dośc ciekawie no i oczywiśćie nie nabijasz. Wiecej nie napiszę, bo aż cie tak bardzo nie znam, ale jesteś dosyć spoks.

Gotenks- jak na admina przystało jest to człowiek o stalowych nerwawach. Doskonale panuje nad forum razem z modami. Posty nie są za długie ale oddają treśc jak należy. A stronka jest chyba najlepszą o Db na jakiej byłem.Czlowiek na odpowiednim miejscu.

Na knoiec chciałbym powiedzieć, że na tym forum nie ma ludzi wrednych, głupich(BH- zainteresowani wiedzą o co chodzi) i nabijających(z nimi sobie już poradzili).
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Xan- smarkacz udający intelektualiste. W internecie pisze że wszystkich miłuje , a tak na prawdę nienawidzi ludzi któży go gnoją. Postawa dość standardowa , ale obłuda jaka temu toważyszy świadczy o tym że ma najwyżej 15 lat

eMate- kolejny smark. W jego wypowiedziach widać ogromny narcyzm.Pisze bzdury ,przekonuje do nich innych , nie potrafi tego obronić , i wieży w to co mówi

Mistrzu- w miare spoka acz wqrfia mnie to że wszystkich ocenia pozytwnie. Nie wierze aby tak na prawdę dażył wszystkich szacunkiem , a mnie w szczególności - 17 , 18 lat

Majn Vegeta- w miarę wporządku. Nie zgrywa przynajmniej że kocha wszystkich za wszystko- 20 lat

Kazmo - wydaje mi się że myślacy człowiek , aczykolwiek zbyt liberalny. Zaakceptowałby wszystko co mówią w tv jako + a to co - to i dla niego jest złe. W jego przypadku to nie obłuda , lecz koleś dał się zmanipulować- 19 lat

Megane- jakoś mi nie podpadła za bardzo . Pisze co myśli, a myśli różnie w zależności od cyklu miesdiączkowego - 17

Łasica- romantyczka. Zamknięta w sterylnym świecie który sama wypracowała. Nie da się jej z niego wytrącić. 18 -19 lat

SzpanerPL - chłopak dostał niezły wpierdo... , ale trzyma się dobrze. Można by powiedzieć że do kolesia czuję coś w rodzaju respektu , mimo że czasem p** od rzeczy - 15-16lat

Admin: Dostajesz kolejne ostrzezenie. Jesli jeszcze raz przeklniesz, to dostaniesz bana tymczasowego.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Na ile kogo oceniacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook