Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.) ocena: 9,60 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  
szymexgoku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.842
Posty: 9
OK. po prostu [ ort! ] MI NA TYM ZALEŻY ABY TE ANIME WRÓCIŁO.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie za bardzo rozumiem. Co Wam da, że DB-ka miałaby emitować TVN? Całość i tak można zobaczyć w sieci. To już bardziej logiczne wydaje się podłączenie kompa pod telewizor,niż ta cała petycja.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Nie za bardzo rozumiem. Co Wam da, że DB-ka miałaby emitować TVN? Całość i tak można zobaczyć w sieci. To już bardziej logiczne wydaje się podłączenie kompa pod telewizor,niż ta cała petycja.
Pisałem o tym wyżej:

Shounen napisał(a):
Może po to, by był popularniejszy? Nie zawężaj myślenia tylko do siebie.
Wiadomo, że każdy (a przynajmniej wielu) może sobie ściągnąć odcinki (nielegalnie), ale co z tego? Gdyby kiedyś DB nie emitowano w TV, to teraz nikt by go nie znał. I dzisiejsze dzieciaki już go nie znają, m.in. właśnie dlatego, że nie jest u nas emitowany.

A moim zdaniem stacje nie chcą go puszczać, bo ma za dużo odcinków, po prostu. (O wybrykach superniani pewnie już mało kto pamięta). I tak cud, że kiedyś kupili i wyemitowali te 509 odcinków i to aż 3 razy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.741
Posty: 68
Nie wyemitują DB choćby nie wiem co. TVN woli pokazać 156987456 odcinek/edycję programu/serialu ( niepotrzebne skreślić ) w całości lub częściowo skopiowanego z programów/seriali zachodnich. Mniej pracy, więcej kasy - i zatrudnienie dla pseudo-aktorów. Pewnie że byłoby miło gdyby DB było emitowane. Ale nie będzie. Mało dochodowy interes.
Bulma125 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Bulma125
Wiek: 28
Dni na forum: 4.718
Posty: 18
Wiecie mam nadzieje że puszcza bo to naprawdę było by SUPERRRRRR
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Ile lat tyle postów, wciąż wałkowanie tego samego (a ja co też wałkuję...). A może by tak db puszczać w sezonach na TVP w niedzielę rano, tam gdzie kiedyś (bo chyba już niema) było "Walt Disney Przedstawia". Co tydzień po dwa odcinki zeszło by w 10 lat i z głowy . A tak na marginesie, to próbowałem "udragonbolić" mojego siostrzeńca ciotecznego - obejrzeliśmy 1 ep nawet mu się podobało (najbardziej sceny jak Gokū sikał - co poradzić dzieciak ale za resztę się samemu nie wziął a Naruto z dubbingiem ogląda. Więc tu dochodzę do konkluzji - może by tak kupować DB w sezonach od amerykanów i dubbingować, to by mogło wypalić. Po 25 odcinków rocznie.
Mały mętlik zrobiłem, ale to nic. Powiem jeszcze tak: włączcie hamulec napaleńcy za niedługo i tak koniec świata; zbliża się trzeci rozbiór Polonii i w świecie putińsko-kadafio-belruskonio-obamowskim nie ma miejsca dla Polski, co dopiero dla Dragon Balla.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
vegeta391 napisał(a):
Mały mętlik zrobiłem, ale to nic. Powiem jeszcze tak: włączcie hamulec napaleńcy za niedługo i tak koniec świata; zbliża się trzeci rozbiór Polonii i w świecie putińsko-kadafio-belruskonio-obamowskim nie ma miejsca dla Polski, co dopiero dla Dragon Balla.
Koniec świata jak coś będzie za ponad 100 lat dopiero . A czas na db jest zawsze . tylko przez obame to wszystkie kanały zajęte ale jak on wyjedzie to mogą puszczać .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
A tak na marginesie, to próbowałem "udragonbolić" mojego siostrzeńca ciotecznego - obejrzeliśmy 1 ep nawet mu się podobało (najbardziej sceny jak Gokū sikał - co poradzić dzieciak ale za resztę się samemu nie wziął a Naruto z dubbingiem ogląda. Więc tu dochodzę do konkluzji - może by tak kupować DB w sezonach od amerykanów i dubbingować, to by mogło wypalić.
Ale oglądaliście tę wersję z RTL7?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kubika
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.318
Posty: 1
Siema
Na facebooku powstał nowy fan page dotyczący powrotu Dragon Balla do polskiej TV * zaloguj się, aby zobaczyć link * i * zaloguj się, aby zobaczyć link * .Zbieramy jak najwięcej fanów i zwracam się z prośbą aby każdy z was kto posiada fb kliknął "lubie to". Jeżeli nazbieramy dużo fanów to na pewno uda nam się przywrócić DB do Polski.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Lubię to
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A należysz do tych amatorów polskiego dubbingu?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Dubing w wykonaniu subów DBnao XD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
http://www.petycjeonline.com/dragonball

Pewnie tylko udają zainteresowanie, ale być może warto się zainteresować.

Odpowiedź TV4:
Obraz

Sailor Moon kupili, a AXN Spin niedawno kupiło DBGT, to kto wie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ciąg dalszy akcji z TV 4. Moim zdaniem zwykłe wkręcanie, byle zachować przy sobie jeszcze fanów.

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
delikwent
Saiyanin
Saiyanin
delikwent
Dni na forum: 4.260
Plusy: 1
Posty: 200
Totalne wkręcanie. Wystarczyło śledzić wątki pod obrazkami z Winxem, żeby dowiedzieć się, że wedle pana PRowca z TV4 "anime gwałtownie traci popularność" i nie ma najmniejszych szans. Nieważne, że porażka Sailor Moon i Digimonów jest wyłączną winą stacji...

no elo #pdk
KusariGama Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
KusariGama
Wiek: 29
Dni na forum: 4.369
Plusy: 4
Posty: 66
Skąd: Płońsk
Co to są za ludzie bez serca
chala
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.174
Posty: 10
Ale to jest totalnie bez sensu. Jak mogą pisać że możliwe że w styczniu się pojawi, jak mamy koniec października i ani widu, ani słychu zapowiedzi. Takie rzeczy robi się wcześniej.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Podali też marzec. Poza tym kto zapowiedzi daje miesiące przed emisją? I to anime.
W każdym razie chyba należy przyjąć, że to wkręcanie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Radekku Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Radekku
Dni na forum: 4.436
Posty: 42
newyk22 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
newyk22
Wiek: 29
Dni na forum: 4.610
Plusy: 2
Posty: 55
Skąd: Czestochowa
Ja już wczoraj się podpisałem Szansa nawet jest bo redakcja TV4 odpisywała, że możliwe, że w Styczniu nowego roku albo w marcu będzię.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook