Forum Dragon Ball Nao

» Andrzej Lepper nie żyje

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
-> Andrzej Lepper nie żyje

Szef Samoobrony, były wicepremier, Andrzej Lepper nie żyje. Został znaleziony martwy w warszawskiej siedzibie partii - poinformował Mariusz Mrozek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Szkoda go, bo dość śmieszny był. Nie wiem, czemu miałby popełnić samobójstwo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Byli działacze samoobrony twierdzą, że nie mógł już wytrzymać psychicznie i czuł się zaszczuty.
Sądzę, że polityka była całym jego życiem, pasją. Nie ma się co oszukiwać, Andrzej Lepper był on na arenie politycznej skończony. Nigdy nie udałoby mu się odzyskać poparcia jakie zdobył w przedostatnich wyborach parlamentarnych.
Był wicepremierem, ministrem-kiedy raz zasmakuje się czegoś niezwykłego trudno później przyzwyczaić się do normalnego życia, staje się ono bezbarwne. Tyczy się to każdego aspektu życia.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
East_Kaioshin napisał(a):
Nigdy nie udałoby mu się odzyskać poparcia jakie zdobył w przedostatnich wyborach parlamentarnych.
Ale on już przepadł, odkąd go CBA złapało, czyli dobrych parę lat temu. No i nigdy nie sprawiał wrażenia kolesia słabego psychicznie.

Był wicepremierem, ministrem-kiedy raz zasmakuje się czegoś niezwykłego trudno później przyzwyczaić się do normalnego życia, staje się ono bezbarwne.
Bo to on jeden był w takiej sytuacji.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cóż, nigdy za tym człowiekiem nie przepadałam, zawsze mnie irytował, ale cóż, umarł. Nic nie wskazywało, żeby miał popełnić samobójstwo(własnym zachowaniem, że jakby zachowywał się inaczej). Z resztą(właśnie radia Z słuchałam przed chwilą): ten ktoś w tym radiu powiedział, iż nie zachowywał się jakoś inaczej. Ale takie przypadki się zdarzają.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Shounen napisał(a):
Bo to on jeden był w takiej sytuacji.
I co w związku z tym, że inni też tego doświadczyli? Są jednostki silniejsze i słabsze psychicznie. Lepper wydawał się człowiekiem o silnym charakterze, ale w ostateczności się poddał. Kto wie, jakie były kulisy jego samobójstwa, może do tego doszły problemy rodzinne,finansowe i Bóg wie jeszcze jakie. Nie nam go oceniać.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.241
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Szkoda gościa. Nigdy nie byłem jego zwolennikiem, nie lubiłem go, ale umarł i trzeba to uszanować. Zaskoczyła mnie bardzo jego nagła śmierć , kto jak kto, ale on nie wyglądał mi na człowieka ze słabą psychiką.

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.034
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
ej no kto jak kto ale taki typ to raczej by sie nie zabil, moze jakas mala pomoc?
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Masz całkowitą rację- Rosjanie maczali w tym palce!

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.034
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
nie tam zaraz Rosjanie, po prostu ostatnio widziano nad USA Niezidentyfikowany Obiekt Latajacy, prawdopodobnie z innej galatkyki, moze to oni
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ja tam go zawsze lubiłem po swojemu. Szkoda gościa, ale jego śmierć strasznie mnie ubawiła.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Dla mnie Andrzej Lepper byl najbardziej barwna postacia polskiej polityki, a wiadomosc o jego samobojczej smierci bardzo mnie zaskoczyla, i nieoczekiwanie zasmucila. Mimo iz nigdy nie nalezalem do jego elektoratu, to jednak uwazam ,ze brak Andrzeja Leppera pozostawi pewna pustke w polskiej polityce...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.747
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Błagam was jeszcze tu o nim gadacie . Ciągle o nim jest w tv . Ktoś mu pomógł i tyle . Albo sfiksował . Zostawmy zmarłego w pokoju . To moje zdanie .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
East_Kaioshin napisał(a):
Sądzę, że polityka była całym jego życiem, pasją.
East_Kaioshin napisał(a):
Był wicepremierem, ministrem-kiedy raz zasmakuje się czegoś niezwykłego trudno później przyzwyczaić się do normalnego życia, staje się ono bezbarwne. Tyczy się to każdego aspektu życia.
I właśnie dlatego przed wyborami by się nie zabijał.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Cyceron napisał(a):
I właśnie dlatego przed wyborami by się nie zabijał.
Przecież zdawał sobie sprawę, że to będzie kolejna druzgocąca porażka

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Jeszcze nie spotkałem boksera, który przed walką zdejmowałby rękawice.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Trzeba mierzyć siły na zamiary, poza tym jak się okazało po jakimś czasie, miał wiele innych zmartwień, jak choroba syna, problemy finansowe i być może osobiste. No nie był to jego najszczęśliwszy okres w życiu zapewne.
A jeśli faktycznie maczał w tym ktoś palce, to i tak się tego nigdy nie dowiemy.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
East_Kaioshin napisał(a):
miał wiele innych zmartwień, jak choroba syna, problemy finansowe i być może osobiste
Tym bardziej, mężczyzna nie zostawia chorych członków rodziny samych sobie.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.853
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.666
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja mam wielkie wątpliwości. Nie wierzę, że Lepper popełnił samobójstwo. Może gdyby nie śmierć prawnika Leppera, doradcy Leppera i adwokata Leppera, bym uwierzył.

Poza tym czytałem ostatnio, że Lepper miał ciężko chorego syna, którego ledwo co udało się odratować, właśnie dzięki wstawiennictwie Leppera, wątpię by ojciec w takiej sytuacji pozostawił rodzinę. Nie ktoś taki jak Lepper, on miał jaja. I dużo wiedział.

I czemu ciągle ten Ślepokura zajmuje się takimi sprawami? To jakiś naczelny prokurator czy co? Nie ma innych? Tylko on ma uprawnienia zajmowanie się "samobójstwami"?

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Andrzej Lepper nie żyje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook