Forum Dragon Ball Nao

» [Pop rock] Tokio Hotel

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Lady Byczusia napisał(a):
nie cierpię tego Tokio Hotel. Jak wokalista nie dość , że się drze jak za przeproszeniem nie powiem co wygląda jak babka(jak dowiedziałam się że to facet to spadłam z krzesła) a jego koledzy nie umieją grać. Śpiewać też nie umie
Wnioskujesz tak po tym, że większośc ludzi ich nie nienawidzi, czy z własnego wyrobionego zdania?? Co do wokalu, to właśnie on się nie drze, tylko ma dziecinny/chłopięcy głos, co w głównej mierze powoduje krytykę, jeśli chodzi o pozostałych muzyków, gitarzysta ogranicza się tylko do 3 może 4 prostych chwytów. Z basisty i perkusisty być może będzie jeszcze kiedyś pożytek.

Osobiście zespołu nie słucham, i nie potrafię stwierdzić czy go lubię czy go nie lubię, jak mogę stwierdzić jak go znam, może z 2 teledysków Vivy? ale z doniesień prasowych i internetu mogę stwierdzić, że zachowują się jak typowe młode gwiazdki, mianowicie trochę łykną sławy i zapominają o tym co ważne, o tym ze to zawód jak każdy inny i żeby mieć z niego maksymalne korzyści trzeba włożyć to sporo pracy, a nie ładny wygląd na okładce gazety. Co do wyglądu, to każdy ma swój image (tak jak Lordi, KISS czy J-musicowe zespoły) i trzeba się z tym pogodzić. tak samo z popularnością, to że chcieli coś osiągnąć w młodym wieku i w pewnym stopniu osiągnęli i powinno być to dla was przykładem, że można, że można stać się sławnym, ale to od nas będzie zależeć ile taka popularność trwać będzie.

Pozdrawiam
K^tz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Uważam tak samo jak Katzu. Nie mam nic do Tokio Hotel. Nie są lubiani przez niektórych, przez niektórych są wielbieni... Ja jestem pomiędzy - nie słuchałem ich bo mnie po prostu nie ciągnie do tej muzyki.

Kiedy moja koleżanka to puściła to byłem młodszy, słuchałem rapu. Wtedy nie przypasiły mi takie rytmy. Może źle to kojarzę, ale to było takie Rockowe. Może teraz by mi się spodobało... kto wie.

Mniejsza o to - nic nie mam do zespołu, może trochę się lansują, ale znajdźcie młody zespół który tego nie robi...

Pozdrawiam
K^ath
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Wnioskujesz tak po tym, że większośc ludzi ich nie nienawidzi, czy z własnego wyrobionego zdania??
Pamiętam, jak byłam w podstawówce to jak wszyscy pytali ,,Lubisz Tokio Hotel?" Odpowiadałam zawsze zgodnie z prawdą: ,,nie" to niektóre koleżanki się ze mnie śmiały.
Cieszę się ogromnie ,że nie są już na topie, bo mnie to wnerwiało okropnie, gdy np. szłam sobie ulicą a oni normalnie wszędzie.
Osobiście nie lubię tego zespołu, zawsze sobie z niego kpiłem, bo jest po prostu do dupy.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Z niczego nie wnioskuję. Po prostu nie lubię ich za to iż ich piosenki są zrobione na odwal. Mam rodzinę wykształconą muzycznie i granicę między chłopięcym głosem a krzykiem łatwo mi rozróżnić. A w Durch den Monsun w którymś tam momencie i to przez minutę słychać wrzask. W Shrei to cały czas słychać wrzask.(ok 99% piosenki).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Niech wrócą za kilka lat, gdy już dorosną. Może wtedy będzie to naprawdę dobry zespól. Nie pamiętam ile mieli lat, gdy o nich usłyszałam, ale pewnie większość ich fanek była w podobnym wieku i pewnie podobał im się bardziej wygląd Billa niż ich piosenki.

Kathlar napisał(a):
Mniejsza o to - nic nie mam do zespołu, może trochę się lansują, ale znajdźcie młody zespół który tego nie robi...
No właśnie, który tego nie robi a zamiast się lansować to powinni skupić się na swojej muzyce.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
Szczerze...mam do nich stosunek obojętny, niech robią co chcą, a z niemieckiej muzyki wolę Oomph!. Kiedyś poszłam odwiedzić moje byłe gimnazjum jak chodziłam do liceum, trafiłam na dużą przerwę a tam...z kilkanaście dziewczyn miało identyczną fryzurę co Bill na samym początku kariery...

Ich muzyka mnie nie przekonuję i za dużo jest o nich

Yagate hito wa kegarete
hito ga hito de somerarete
tomo ni kiru kono hoshi somete
kowarete iku sekai...
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
mi zwyczajnie nie podchodzi. Dla mnie to za lekkie, za słabe no i po niemiecku <nie cierpię tego języka>

Do ich wyglądu nic nie mam, przecież J-rockowcy ubierają się jeszcze ,,gorzej'' a i tak ich kocham xD

Moim zdaniem ten zespół jest dobry dla dzieciaków, na początek... Przecież każdy, kto słucha cięższego brzmienia zaczynał od czegoś lekkiego...

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Ja nawet nie wiem co o nich sądzić, bo właściwie nigdy nie słyszałam żednej ich piosenki, tylko jakieś parodie koleżanki mi puszczały... może to i dobrze, ze nie słyszałam oryginału?

Jednak z tego co słyszy się na korytarzach szkolnych (słuch mam nie najgorszy, dużo słyszę xD) i czyta się w necie, można wywnioskować, że ta kapela nie cieszy się raczej uznaniem... Pamiętam, że kiedyś dużo osób uważało, ze Tokio Hotel jest super... Mnie to tam zbytnio ich muzyka nie interesowała - gdy wszyscy słuchali TH, ja słuchałam SOAD

Tak więc podsumowując: nie słuchałam nigdy ich muzyki i słuchać raczej nie mam zamiaru, lecz do samego zespołu nic nie mam...

Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Nigdy nie lubiłam tego zespołu, już pominę ich wygląd, ale w ogóle takiej muzyki nie lubię, a po niemiecku to już w ogóle nie ma o czym mówić. Język niemiecki jako przedmiot- mogę znieść, uczyć się żeby więcej umieć, ale poza tym to zdecydowanie nie podobają mi się piosenki po niemiecku.

True Saiyans fight alone
Soren Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.582
Posty: 6
Skąd: Kraków
Kiedyś byłam ich fanką, nie wiedzieć dlaczego przeszło mi to już. Od czasu do czasu słucham ich starszych piosenek bo ostatni album ("Humanoid" z 2009) troche spieprzyli.
Co do ich wyglądu: wokalista rzeczywiście sie wyróżnia ale to co teraz zaczął ze soba robić to jakiś koszmar ;/
Utrzymuję ciągle dość dobry kontakt z ich wieloma fanami/fankami i z tego co zauważyłam to jeżeli za szybko czegoś nowego nie wydadzą nie będą mieli po co przyjeżdżać do Polski.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Soren napisał(a):
to co teraz zaczął ze soba robić to jakiś koszmar ;/
A co zaczął robić, bo ja nie w temacie? Daj jaką fotę

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Tokio Hotel , chyba najbardziej kiczowaty zespół 4eva.

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
To oni żyją? Jakoś mi już nie walą na oczy w kiosku.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Hidden napisał(a):
To oni żyją? Jakoś mi już nie walą na oczy w kiosku.
"Sława" nie może wiecznie trwać
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » » [Pop rock] Tokio Hotel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook