Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory 2011

Strony:   1, 2, 3, 4  

Na kogo zagłosujesz lub zagłosowałbyś?

Na kogo zagłosujesz lub zagłosowałbyś?
1. Prawo i Sprawiedliwość 24,00% 6 24,00%
2. Polska Jest Najważniejsza 0,00% 0 0,00%
3. Sojusz Lewicy Demokratycznej 0,00% 0 0,00%
4. Ruch Palikota 24,00% 6 24,00%
5. Polskie Stronnictwo Ludowe 0,00% 0 0,00%
6. Polska Partia Pracy 0,00% 0 0,00%
7. Platforma Obywatelska 20,00% 5 20,00%
8. Samoobrona 0,00% 0 0,00%
9. Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke 32,00% 8 32,00%
10. Prawica 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 25
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Drakan napisał(a):
Nie ma też co bronić PiSu i zasłaniać się, że planu nie da się zrealizować w dwa lata, bo to argument z dupy wzięty.
Podobnie miałem napisać wczoraj, ale był film na TVNie i nie chciałem się wdawać w niepotrzebne dyskusje, bo zwyczajnie nie miałem na to czasu.

Drakan napisał(a):
Wprowadzenie miękkich narkotyków popieram,
Jeśli jednak chodzi o wprowadzenie jakichkolwiek rodzajów narkotyków jestem przeciwny, ponieważ wolę, by zostało tak, jak jest jakoś nie wyobrażam sobie ludzi na mieście z tym czymś na tzw. legalu.
A i mi to wcale nie jest do życia potrzebne. Jeśli chodzi o walkę Palikota z Kościołem to się zgadzam, że powinno się go opodatkować, już dawno powinni byli to zrobić.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.667
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Skoro to argument z dupy wzięty i powinni być tacy zajebiści, żeby zrealizować program w dwukrotnie krótszym czasie, to w takim razie co powiedzieć o Platformie, którza naobiecywała złote góry? Dzięki koalicji z PSL, która przebiegła wyjątkowo sprawnie, mogli wiele dokonać, a wyszło jak zwykle.
Jestem prawie pewna, że wybory wygra PO, ale szczerze mówiąc nie będzie mi żal. Społeczeństwo ma taką władzę, na jaką sobie zasłużyło. Ja tam sobie w życiu radę dam, a najbardziej jak zwykle po dupie oberwie się tym, którzy i tak mają niewiele.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
East_Kaioshin napisał(a):
Skoro to argument z dupy wzięty i powinni być tacy zajebiści, żeby zrealizować program w dwukrotnie krótszym czasie,
?
A będziesz mi w stanie zacytować me słowa które jednoznacznie i wyraźnie wskazują, iż PiS powinien zrealizować wszystkie swe cele w 2 lata? Bo chyba była mowa o połowie...
Tudzież te dziwne nawiązanie do PO, którego nawiasem mówiąc nie lubię.
Z dwójki złego wolę już jednak PO, liczę jednak na wejście Palikota do Sejmu. To pewne, że większości nie zdobędzie, ale przynajmniej odpowiednio dosadnie skomentuje co durniejsze pomysły i zachowania.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.667
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nie rozumiem tylko, dlaczego uważasz to za „argument z dupy wzięty”. Jak dla mnie jest on bardzo istotny.
I tak, uważam że udało się wypełnić przynajmniej połowę postawionych założeń. Jeśli sobie życzysz, mogę Ci wypisać cele i zrealizowane projekty.
W sumie zaczęłam to robić, ale po pół godzinie ślęczenia nad programem wyborczym i analizą dokumentu „Dwa lata solidarnego państwa” mi się odechciało. Ale dla Ciebie Drakanko mogę się poświęcić

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Istotnymi zmian tych i realizacji nie nazwę skoro należy tak długo ich szukać. Nie jest to też kwestia 'uważania'. Albo się coś zrobiło albo nie. Zresztą program i cele to nie wszystko, sposób bycia ich budzi dużo wątpliwości i zastrzeżeń, rozwiązanie po dwóch latach też nie wzięło się z miłości do narodu. Ale się poświęcaj, z pożytkiem wszystkim wyjdzie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.667
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Dobrze więc, przygotuję to.
A czas, jaki należy poświęcić, żeby to przedstawić nie wynika z faktu długich poszukiwań informacji, jak to zasugerowałaś, bo te znalazłam w 2 minuty, a rozpiętości materiału. Sam program wyborczy to ok.150 stron, dokument „Dwa lata solidarnego państwa” to kolejnych 100 stron. Nie zawsze też orientuje się w fachowym języku, więc to dodatkowy czas na poszukiwania informacji wyjaśniających te zagadnienia.
A moje „uważam” nie wzięło się z kosmosu i wróżenia z fusów, tylko zainteresowania tematem od wielu lat.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Według wstępnych wyników TNS OBOP:

1. PO - 39,6 %
2. PiS - 30,1 %
3. RP - 10,1%
4. PSL - 8,2 %
5. SLD - 7,7%
----------------------
6. PJN - 2,2 %
7. NP - 1,1 %

Co sądzicie?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Co o nich sądzicie?
To ciezki dzien dla Joe. Coz...co do PO i PiSu wynik mnie jakos specjalnie nie zaskoczyl.Ciekawiej robi sie natomiast dalej.No no...Ruch Palikota na 3 miejscu? Kto by pomyslal?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.702
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
jest mi przykro
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.667
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Wstępne sondażowe wyniki według instytutu Homo Homini :
PO - 34,9
PiS - 29,6
SLD - 12,8
PSL - 9,9
Ruch Palikota: 8,6
Poniżej progu znalazły się:
Polska Jest Najważniejsza - 2,3 proc.
Polska Partia Pracy - 0,9 proc.
Nowa Prawica - 0,5 proc.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Trzeba poczekać na oficjalne.

Swoją drogą, jak PO z tylko jedną partią nie zdobędzie 50%, to będą mieć problem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.403
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Mi też jest przykro... teraz będzie tylko gorzej

Grupa Mirai
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A ja wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony z tego, że PO udało się utrzymać władzę, sam na nich głosowałem, uważam, że Donald Tusk potwierdzi, że jest dobrym premierem. W tych wyborach szkoda mi tylko SLD, już dawno powinni zmienić przewodniczącego, Napieralski się nie nadaje, wydaje mi się, że najlepszy by był na to stanowisko Kwaśniewski, ale wątpię, czy by chciał.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Szkoda Ci SLD? o.O

Nie cieszy mnie fakt, że PO wygrało. Nie cieszy mnie fakt, że Palikot uzyskał tak spore poparcie. Wręcz mógłbym powiedzieć, że jestem * [ nie przeklinaj! ], że społeczeństwo potrafi być tak nierozsądne. Nic na to jednak nie poradzę, każdy ma prawo głosować na kogo mu się żywnie podobało. Muszę pogodzić się z tym stanem rzeczy...

Peace out!

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.667
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Shiro napisał(a):
Szkoda Ci SLD? o.O
Dziwisz się? Komuszki zawsze się wspierają ; )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.034
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
komuszki...? i znów mi tu śmierdzi prawicą od Ciebie... to przeszłośc, tego juz nie ma, takie błędne myślenie ludzi... młoda kadra, nie ma z tym nic wspolnego
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ostateczne wyniki:

Platforma Obywatelska RP - 39,18% - 207
Prawo i Sprawiedliwość - 29,89% - 157
Ruch Palikota - 10,02% - 40
Polskie Stronnictwo Ludowe - 8,36% - 28
Sojusz Lewicy Demokratycznej - 8,24% - 27

Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke - 1,06%
Polska Jest Najważniejsza - 2,19%
Prawica - 0,24%

-> http://wybory2011.pkw.gov.pl/wsw/pl/000000.html


Z list Palikota do Sejmu wszedł Biedroń. Masakra. A potwierdzają to tylko lewackie gazety.

Francuskie dzienniki poświęcają wiele miejsca niespodziewanemu sukcesowi Ruchu Palikota, określanego przez nie jako "antyklerykalny". Według gazet, niedzielne wybory pokazują, że Polska stała się normalnym państwem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jak jest Palikot no to będzie wesolutko, oj będzie. Dobre i to jeżeli nie może być profesjonalnie. A profesjonalnego nikogo nie było.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Bardzo wesolutko... Już składa żądania by zdjęto krzyż w Sejmie...

19arthur26 napisał(a):
komuszki...? i znów mi tu śmierdzi prawicą od Ciebie... to przeszłośc, tego juz nie ma, takie błędne myślenie ludzi... młoda kadra, nie ma z tym nic wspolnego
Dziewczyna dobrze mówi. Twierdząc, że to jest przeszłość zastanawiam się w jakim Ty kraju żyjesz. Jeżeli uważasz, że komunizm już u nas dawno wymarł.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ktoś się orientuje, jakie jeszcze (poza Biedroniem i Anną "Ryszardem" Grodzką) indywidua weszły do Sejmu z list Palikota?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory 2011
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook