Forum Dragon Ball Nao

» Wiedźmin - The Witcher

Strony:   1, 2
Duriel Mężczyzna
Cargo
Cargo
Duriel
Dni na forum: 5.336
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Gra mi się bardzo podobała. Wysoka klasa RPG na skalę Polską i dobra jak na skalę światową. Bardzo mi się spodobała. Nie przeszedłem do końca bo po jakimś czasie robi się trochę monotonna. Mimo to polecam wszystkim fanom RPG'ów, książek o Wiedźminie i nie tylko. Oceniam grę na jakieś... 7/10.

Obraz
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Duriel napisał(a):
Nie przeszedłem do końca bo po jakimś czasie robi się trochę monotonna.
Po jakim niby czasie robi się nudna?
Ja aktualnie gram trzeci raz i gram.
Co prawda na zmodyfikowanym poziomie trudności i jest nieraz głupio kłopotliwe, ale daje radę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Naoista napisał(a):
Ja aktualnie gram trzeci raz i gram.
Ja nawet raz całego nie przeszedłem, a zrobiła się nudna ;p

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Witcher I - Nadzieje były Grafika dobra, ale nie mogę powiedzieć o reszcie, bo przez spartolony system walki, gdzie ma klikać myszą w wybranym momencie nie grałem w to dłużej niż poznałem ten system.

Witcher II - Tu poprawili system walki i już lepiej znacznie się grało. Grafika również na dobrym poziomie, fabuła całkiem dobra, różnorodne NPC'ki. Przegięli trochę z tą przewrotką, którą można było w nieskończoność unikać wszystkiego, a nawet szybciej się poruszać spamując ją. Liczne bugi w grze też nie były zbyt miłe, ale zaliczyłem całą grę. Fajne były łamigłówki z wierszykami i runami by otwierać te skrzynie.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pierwsza część jest bardzo fajna i bardzo ją lubię, ale remake to już raczej taki nie będzie, więc nie wiem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Obawiam się, że "naprawią" tę grę.
Może nie aż tak, jak obiecywano "naprawić" KOTOR-a, gdzie zresztą koniec końców wszystkich zwolniono i skasowano dużą część pracy... Nie wiem czy to wyjdzie KOTORowi na zdrowie czy nie.
Niemniej, myśląc o rimejku Wieśka, oprócz oczekiwań co do grafiki, boję się, że dostaniemy coś w stylu Mafii 1: Rimejk.
Odświeżona Mafia 1, mimo wielu zalet, przemodelowała rozgrywkę. Ułatwiła część misji, inne wypaczyła, do tego stopnia, że misja eleganckiego zabójstwa na statku z szybką ucieczką przy świcie kul w nowej wersji przerodziła się w 20 minutową bezsensowną krwawą jatkę, gdzie kładziesz trupem z 50 osób. Trudno utożsamiać się z "nowym" Tommym tamże, gdy gra się nim jak psychopatycznym mordercą.

Oczywiście w kontekście Wieśka nie chodzi mi o uczynienie gry bardziej krwawą, a raczej o przemodelowanie jej pewnych elementów. Pytanie, czy wyjdzie to grze na zdrowie? W pierwszym Wieśku pewnie są mechaniki, które można odświeżyć lub zmienić - po kilku latach już szczerze nie pamiętam do czego można się przyczepić, bo ja bawiłem się wybornie w 2017 roku - więc tylko trzymać kciuki, by raczej naprawili niż psuli po dwakroć więcej.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Wiedźmin - The Witcher
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook