Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2012

Strony:   1, 2, 3  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Co w tym złego, że sobie wzięli managera? Byle sportowczyk, który ledow potrafi ubiec 100 metrów ma menadżera to czemu nie oni? Przypał, bo się będą Francuzi śmiać z ludowych sukni?

A dworce i syf to dopiero kosmos. Wychodzisz z założenia, że dworce i drogi w Polsce mają docelowo służyć Niemcom, Hiszpanom i Holendrom przyjeżdżającym do Polski na tanią wódkę i dziwki? Przez 20 lat jest do dupy, ale dopiero teraz jest powód do wstydu, bo zobaczą to goście zza granicy? W dobrym tonie więc będzie, jak będę spuszczał łeb przed każdym z zachodu, bo oto jestem z kraju, gdzie nie potrafią zbudować autostrady? A politycy i urzędnicy nie mają powodu do wstydu przed nami?
Chłopie, my z tych dróg, kolei i dworców mamy korzystać 24/7, a tamci przyjadą tu tylko na 3 tygodnie.
Kolejny młody, wykształcony z wielkiego miasta.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Al Ed Upek napisał(a):
A dworce i syf to dopiero kosmos. Wychodzisz z założenia, że dworce i drogi w Polsce mają docelowo służyć Niemcom, Hiszpanom i Holendrom przyjeżdżającym do Polski na tanią wódkę i dziwki? Przez 20 lat jest do dupy, ale dopiero teraz jest powód do wstydu, bo zobaczą to goście zza granicy? W dobrym tonie więc będzie, jak będę spuszczał łeb przed każdym z zachodu, bo oto jestem z kraju, gdzie nie potrafią zbudować autostrady? A politycy i urzędnicy nie mają powodu do wstydu przed nami?
Chłopie, my z tych dróg, kolei i dworców mamy korzystać 24/7, a tamci przyjadą tu tylko na 3 tygodnie.
A jednak wiocha. Imprezy typu euro, zawsze pokazują na jakim etapie jest dany kraj. Taki po części mają charakter. Pokazują to jak dany kraj potrafi się przygotować do roli gospodarza, jak przyjmie swoich gości, czy porównywany będzie do RPA, czy do Anglii. Dalej, czy warto w nim inwestować, spędzić wakacje, zaufać jako partnerowi politycznemu, który nie spieprzy pokładanych w nim nadziei, czy jest w stanie doprowadzić zobowiązania do końca, jak dba i czy zachowuje pewne standardy, jakie w ogóle obowiązują w tym kraju, wpływa na nastawienie wyborców w krajach które mogłyby być naszymi sojusznikami etc. Pokazuje również stabilność danego Państwa, to na ile pomimo zmian warty między koalicją i opozycją trzyma się pewien standard, czy walczy się o racje stanu, czy ma się to w dupie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Drugie.

Dodam tylko, że na YT zaczęło się kasowanie tamtego chińskiego filmu

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nakoulma dobry jest, ale nie jest Polakiem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jest bardziej Polakiem aniżeli Obraniak z Perquisem razem wzięci.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie przesadzaj. Obraniak i Perquis to faktycznie koniunkturaliści, ale nie można im odmówić rzeczywistych związków z naszym krajem. Choć ja osobiście bardziej bym w nie wierzył, gdyby mówili po polsku jeszcze zanim ogłosili, że chcą grać dla Polski i to dla mnie powinna być podstawa do przyjęcia takich gości do reprezentacji. A Nakoulma to taki Polak, że 5 lat mieszka tu i nauczył się mówić. Gdyby ze swojego kraju wyjechał na Węgry to dziś byłby bardziej Węgrem niż Sarkozy de Nagy Bocsa.

Ale dziwne, że dla ciebie bardziej polski jest Polański, który jednak po polsku mowi, sam oczekuje tego, by zwracać się do niego "Ojgen", tak z niemiecka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A żebyś wiedział Nakoulma mieszka i nauczył się mówić to wyraz szacunku dla kraju i ludzi, którzy dają mu pieniądze, w krajach zachodu jest wręcz żelaznym podpunktem w kontrakcie, że musisz się nauczyć chociaż trochę języka. I jemu właściwie przysługuje obywatelstwo, bo te minimum 4 lata "pokopał" i taki ktoś ma w moich oczach większe uznanie, aniżeli takie przylepy, które nigdy w życiu nie dostałyby powołania do macierzystych reprezentacji, a Polskę znają z lekcji geografii.

Do Obraniaka aż takich wielkich zastrzeżeń nie mam, bo to jest chociaż solidny piłkarz i widać, że się chłop stara w każdym meczu i ma nawet polsko brzmiące nazwisko. Cała reszta natomiast jest dla mnie zbyteczna i w normalnym kraju takie coś byłoby nie do pomyślenia, że u byle kogo szuka się ojców dziadków delikwenta, którzy mieli coś wspólnego z Polską i tak za nic daje się obywatelstwo i miejsce w reprezentacji, a czasami normalnym, uczciwie pracującym Czeczeńcom czy Wietnamczykom odmawia się wydania go.

W powyższej wypowiedzi przekonał mnie do siebie Boenisch, który z Łotwą, drużyną ze światowej III ligi nie radził sobie najlepiej. Twarz zachował tylko po meczu udzielając kompletnego wywiadu w płynnie brzmiącym języku polskim. W ogóle ja się pytam co on robi w tej kadrze, jak jeszcze nie tak dawno temu Smuda mówił, że ten kto nie gra nie będzie grał w kadrze, a ten prawie 2 lata leczył kontuzje.

Polański jeszcze by uszedł, bo on chociaż urodził się w Polsce a nie jego dziadek czy ciocia, ale że jego poziom nie jest wyższy od imprezowego Sławomira Peszki, to mógł sobie dalej zostać w Niemczech "Ojgenem".

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jeśli chodzi o sprawę dróg to nie wiem czy ty myślisz że to hop siup i masz drogę jechałem przez praktycznie całą Polskę i autostrady nie wyglądają tak źle, a zobaczyłem sobie na własne oczy ile zbrojenia, studzienek, przejść dla zwierzyny czy siatek ochronnych trzeba wybudować. Powiem, że nie jest źle bo przynajmniej jest gruby pretekst żeby się za to zabrać, a kij mnie obchodzi że na Euro nie zdążą byle by skończyli to po Euro.

Co do reprezentacji jakoś mnie to nie obchodzi za bardzo, bo nawet nie oglądam jak barca z realem grają, a co dopiero mecze z udziałem polski. Pewnie jak będę siedział ze znajomymi przy piwie to będzie coś tam lecieć w tle.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Rosjanie chcą przejść przez Warszawę z tzw. Marszem Rosji. Co o tym sądzicie?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jak chcą to niech idą, ale powinna być dobra obstawa policji.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Sol Campbell wywiadzie dla BBC przestrzegał, że lepiej nie jechać do Polski na Euro 2012, bo można wrócić w trumnie. Jak ocenił, UEFA popełniła błąd, przyznając prawa organizowania Euro 2012 Polsce i Ukrainie

Przecież to rasista jakiś.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mateusz napisał(a):
Jak chcą to niech idą, ale powinna być dobra obstawa policji.
Fachowo brzmi to "zabezpieczenie imprezy" Podejrzewam, że NSR-y też mogą być zmobilizowane na wypadek czegoś grubszego, gdy ustawa o NSR mówi (jest nappisane), że w razie czego wojsko może powołać w trybie natychmiastowym (max 10 dni). Mi tam obojętne co będzie, swoją kartę mobilizacyjną mam już z niebieskim paskiem XD.
Wiadomo, że NSR-y to nie typowe wojo (wojo się szkoli cały rok, a NSR-y raz w roku na 30 dni) Istnieje wiele rozwinięć NSR np. Najtańsza siła robocza lub nadal szukam roboty XD.
Ps. W najgorszym przypadku będę jako żołnież NSR uczestniczył w jakiś operacjach mających na celu ztłumienie zamieszek w zarodku XD albo akcja "* z karabinków" Kbk AK 47 (czyt. karabinek automat Kałasznikowa 47)
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Campbell to głupi lamus, a Tusk już próbuje się podlizywać, że jednak Polska już się dostatecznie zeuropeizowała.

http://tomaszlis.natemat.pl/16479,bbc-o-polsce-sama-prawda Głos w sprawie mistrzostw zabrał też sam Tomasz Lis, który pewnie na mecze nie chodzi i mało ma do powiedzenia. Pisze, że antysemityzm i rasizm to plaga itd. Jakoś na początku "wolnej Polski" przyjechała taka lewacka babka z Francji - Catherine Lalumière - i zaczęła pouczać nową polską klasę polityczną jaki to u nas jest prawicowy, rasistowski i bogobojny ciemnogród, jak to u nas źle wszystkim obcym, za co oczywiście te całe okołokuroniowe towarzycho oklaskało ją do porzygu. Zapomniała dodać, że wszystkie środowiska, które by można o coś takiego posądzić nie dostały pewnie nawet tego symbolicznego procenta w wyborach, podczas gdy w jej rodzinnej Francji Front Narodowy uzyskuje regularnie te 15%. Oczywiście to wszystko cieszy tych całych Żakowskich, Bikontów i innych Leszczyńskich. Szkoda że taka Le Pen nie jest Polką i nie zostanie nigdy tutaj prezydentem, bo naprawdę zabawnym by było zobaczyć Michnika w Częstochowie modlącego się o powrót Jarosława.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zadnej obstawy, chciałbym aby ruscy nakopali tym oszołomom aby Ci wrócili wreszcie do pracy, obowiązków dnia codziennego a nie robienia trzody przed całą Europą.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W sensie że kto robi trzodę przed całą Europą?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wszyscy, którzy zabierają głos i zbierają się 10 każdego miesiąca i krytykuja władze, a jeszcze z 8 miesięcy temu im ona nie przeszkadzała i sami ją wybrali. Ale i nie o to chodzi bo z tego co wiem, to na czas Euro ma być parę demonstracji Począwszy od tej mającej na celu wyjaśnić Smoleńsk, przez zwolenników akceptacji gejów i lesbijek, protestujących przeciw późniejszym emeryturom, na zwolennikach miejsca TV Trwam na multipleksie kończąc. Bitch please na to będzie jeszcze czas.....

Co do wypowiedzi Campbella, to rasizm jest wszędzie, w mniejszych, tudzież w większych procentach a o swoim koledze z boiska Johnym Terry oskarżonym o rasizm nic nie wspomniał.? Tyle jeżeli chodzi o domniemany rasizm a odnosnie pozostałych zarzutów, to przecież normalne że kozacy ze wschodu będą sobie chcieli przywłaszczyć dobra zachodnich lamusów

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Euro 2012
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook