Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2012

Strony:   1, 2, 3
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
a nie robienia trzody przed całą Europą.
Europa prawdę o Polsce ujrzy. Jakoś mi to wisi, czy będą te protesty, czy nie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Shounen napisał(a):
Katz napisał(a):
a nie robienia trzody przed całą Europą.
Europa prawdę o Polsce ujrzy. Jakoś mi to wisi, czy będą te protesty, czy nie.
Podpisuje się pod tym.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Żeby nie robić trzody przed Europą, Donald musiałby zamiast protestujących Komorowskiego na czas Euro zamknąć w szafie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
A propo Komorowskiego (chodzi o prezydenta) zauważyłem, ze on jest polityczną marionetką, zupełnie jak Obama (w szczególności po słowach "polskie obozy śmierci"). Czasami mi się wydaje, że prezydenci są tylko na pokaz i są zwykłymi marionetkami. Wracając do tematu o euro 2012, to trzoda tak czy owak będzie (prawdopodobnie) nie unikniona. To raz. Dwa Donald już nic nie poradzi z tą już popiepżoną (którą popieprzył zresztą) sytułacją, nawet jakby Komorowskiego miałby "wadzić do szafy". Czas na zmiany.
Ps. W najbliższych wyborach prezydenckich, jak Korwin będzie startował to oddam głos na niego (ale w wyborach parlamentarnych nie na jego partię, chyba, że z mojego okręgu będzie startował). No... Komorowski okazał się być "dupą z członem w niej". Brak mi słów już na to. Zbieram kasę i spieprzam do Stanów Zjednoczonych XD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Lol, Gonar uprawia dualizm ortograficzny.
Zauważyliście, że wśród narodowych drużyn, na czele z Niemcami, powstaje teraz moda na odwiedziny w Oświęcimiu? Pewnie porobią zdjęcia z polskich obozów, powsadzają je na swoje twittery i pokażą rodzinie i znajomym, co ci Polacy zrobili z Żydami. Ale o tym, że amerykańscy Żydzi tylko wzruszali ramionami na doniesienia Karskiego to już nikt nie powie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Światem rządzą Żydzi XD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Hm, do tej pory najsłabsze/najnudniejsze mecze na Euro to mecze Polaków i wczorajszy Hiszpanów, amirite?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie mów, o ile mecz z Grecją był nudny od strzelenia bramki przez Lewego, to mecz z Rosją był całkiem dobry. Nudna to była pierwsza połowa Włochów z Hiszpanami, o Chryste Panie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jak na razie jesteśmy świadkami słabej gry większości zespołów. Jeżeli mam typować faworyta do zwycięstwa to, z bólem serca, Niemcy...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Sorry, że odkopuje, ale wcześniej nie miałem okazji się wypowiedzieć. Turniej pod względem organizacyjnym wyszedł nam bardzo dobrze, ze sportowym było niestety gorzej, o ile przed turniejem miałem jak zwykle wysokie oczekiwania, mecze na samym turnieju zweryfikowały to, gdzie była wtedy kadra Smudy, w każdym meczu po 30 minutach pierwszej połowy mięli problem z utrzymaniem się przy piłce, a mecz z Czechami, to już była kompletna katastrofa, nie potrafiliśmy wygrać z zespołem, z którym wcześniej wygrywaliśmy. A Hiszpania wygrała zasłużenie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » » Euro 2012
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook