Forum Dragon Ball Nao

» Biseksualizm

Strony: 1, 2, 3  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Więc przyszło mi takie coś na temat:
Co sądzicie o ludziach mający popęd jednocześnie do obu płci ?
Jak traktujecie to zjawisko? Jesteście tolerancyjni, czy raczej nie?
A może po prostu jesteście wobec tego obojętni?
Czy sami mieliście może tego typu doświadczenia?
Zapraszam do dyskusji.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie miałem styczności z takimi ludźmi. Nie przeszkadzałoby mi gdyby moja koleżanka/kolega był biseksualny. Myślę, że to jest jakieś urozmaicenie dla tych ludzi.
Lepsze to niż homoseksualizm.

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jest mi to obojętne. Raczej toleruje, tym bardziej, że znałem takie osoby. Normalni, mili ludzie, do pogadania o wszystkim.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mateusz. napisał(a):
Nie miałem styczności z takimi ludźmi. Nie przeszkadzałoby mi gdyby moja koleżanka/kolega był biseksualny. Myślę, że to jest jakieś urozmaicenie dla tych ludzi.
Lepsze to niż homoseksualizm.
W sumie też się bym zgodził z twoim wnioskiem. Ale widzisz. Wszyscy to tolerują, a np. ty. Jak się odnosisz do miłości między chłopakiem i dziewczyną. Dałbyś wsadzić sobie albo mu w kapisko. No ale nie o to tu chodzi. Sądze, że jednak miłość między osobnikami tej samej płci to choroba "natury" Jednak jest/może być uzasadniona. Dlatego, że sam czułem miłość do chłopaka. Podsumowując jest mi to obojętne, ale jest to choroba tzw. defekt naturalny.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hm...co do biseksualizmu,to tak jak w przypadku homoseksualizmu jest mi to obojętne,kto co preferuje,byle tylko nie krzywdził swym zachowaniem innych.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Podobno każda kobieta jest w pewien sposób biseksualna. Podobno, gdyż ja stanowię żywy, stuprocentowy wyjątek od tej reguły. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie siebie samej zabawiającej się z inną dziewczyną, ciało kobiece w żaden sposób nie nie kręci, wręcz przeciwnie, takie atuty jak np. piersi czy szerokie biodra wydają mi się okropne.

Jeśli zaś chodzi o innych ludzi, to w żaden sposób mnie to nie rusza, niech kto się pieprzy z kim chce, mnie nic do tego. Bawią mnie tylko 14 letnie dziewczynki, które nie mogą znaleźć sobie chłopaka, więc twierdzą, że są biseksualne. Mam akurat spory kontakt z takowymi, ze względu na młodsze rodzeństwo i ich znajomych...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mart napisał(a):
Podobno każda kobieta jest w pewien sposób biseksualna.
Ja chyba w pewnym stopniu jestem. Zdarza mi się zagapić na jakąś dziewczynę i po cichu zachwycać się jej urodą

Ale jak do tej pory nie zdarzyło mi się zakochać w dziewczynie, więc raczej jestem hetero. Aczkolwiek całowanie się z dziewczyną nie było by dla mnie czymś zdrożnym, czy niestosownym.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Mateusz napisał(a):
Lepsze to niż homoseksualizm.
Niby czemu lepsze?

Biseksualizm? Podpisuję się.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Niech ginie wraz z innymi dewiacjami seksualnymi. Nie toleruję.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Shiro napisał(a):
Niech ginie wraz z innymi dewiacjami seksualnymi. Nie toleruję.
Pomyliłeś pojęcia, dziecko. Poczytaj sobie, co to jest dewiacja. I na przyszłość też lepiej najpierw sprawdź jakieś pojęcie, zamiast się błaźnić

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Lepsze, bo choć po części występuje w biseksualizmie element normalności podczas stosunków heteroseksualnych. No i łatwiej się chyba wyleczyć niż z homoseksualizmu.


clio napisał(a):
Pomyliłeś pojęcia, dziecko. Poczytaj sobie, co to jest dewiacja. I na przyszłość też lepiej najpierw sprawdź jakieś pojęcie, zamiast się błaźnić
dewiacja
1. «silne odchylenie od normy w zachowaniu, postępowaniu lub myśleniu»

Czyli homoseksualizm i biseksualizm Twoim zdaniem nie jest odchyleniem od normy w zachowaniu? Czy o co Ci chodzi, lol.

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
clio napisał(a):
Shiro napisał(a):
Niech ginie wraz z innymi dewiacjami seksualnymi. Nie toleruję.
Pomyliłeś pojęcia, dziecko. Poczytaj sobie, co to jest dewiacja. I na przyszłość też lepiej najpierw sprawdź jakieś pojęcie, zamiast się błaźnić
Nie pomyliłem pojęć. Lepiej sama upewnij się zanim będziesz cokolwiek komuś wypominać...
Jeszcze zacznij mnie indoktrynować, że biseksualizm lub inne odchyły seksualne są dobre i potrzebne, bo jestem dzieckiem. Bardzo dojrzałe podejście do dyskusji clio.

Wracam do oglądania serialu, o wiele ciekawsze zajęcie niż prowadzenie tej dyskusji

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Mateusz napisał(a):
Lepsze, bo choć po części występuje w biseksualizmie element normalności podczas stosunków heteroseksualnych. No i łatwiej się chyba wyleczyć niż z homoseksualizmu.
Wyleczyć się? A niby jak?
Dla mnie biseksualizm jest zupełnie normalnym zjawiskiem, nie widzę żadnej przeszkody w tym, by każdy mógł związać się z osobą, która mu się podoba, niezależnie od płci. Z resztą co jest "normalne", tylko dlatego, że większość jest hetero, to ma być to jedyna forma "poprawnego" kochania. Póki taki związek pasuje zainteresowanym, mi nic do tego.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Shiro napisał(a):
Jeszcze zacznij mnie indoktrynować, że biseksualizm lub inne odchyły seksualne są dobre i potrzebne, bo jestem dzieckiem. Bardzo dojrzałe podejście do dyskusji clio.
Nikogo nie indoktrynuję i nie zamierzam. Jeśli jednak ktoś wypisuje publicznie głupoty i popisuje się ignorancją, musi się liczyć z tym, że go za to zjadą.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Między innymi dlatego nie mam ochoty prowadzić dyskusji na tym forum. I niestety, ale w tym momencie jedyną osobą, która popisuje się, jak to nazwałaś, wypisywaniem głupot i ignorancją jesteś Ty. Jeżeli Twoim zdaniem biseksualizm nie można zaliczyć do dewiacji, to czym jest? Genetycznie uwarunkowanym stanem?

Tyle ode mnie w tej dyskusji.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wyleczyć się? A niby jak?
Nie wiem jak to się leczy, przypuszczam, że z pomocą psycholog-seksuologa, oddziaływając na psychikę człowieka.

Choć obecnie to bi- i homoseksualizmu się pewnie w ogóle nie leczy, bo z tego co wiem te dewiacje obecnie nie są uznawane za choroby wg WHO.

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Lol, orientacji seksualnej się nie leczy O_o Bo to nie choroba. Ja też nie uważam, żeby biseksualizm był dewiacją. Dewiacją jest pedofilia, czy podniecanie się samookaleczaniem.


Shiro napisał(a):
Jeżeli Twoim zdaniem biseksualizm nie można zaliczyć do dewiacji, to czym jest? Genetycznie uwarunkowanym stanem?
Orientacją seksualną. Taką jak hetero i homo.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Mateusz napisał(a):
Wyleczyć się? A niby jak?
Nie wiem jak to się leczy, przypuszczam, że z pomocą psycholog-seksuologa, oddziaływając na psychikę człowieka.
Nie pisz więc, że można się z tego wyleczyć nie mając dowodów. Słyszałam kilka lat temu o jakiś terapiach prowadzonych przez Kościół, jednak wątpię by "bombardowanie" wiarą zmieniło orientację jakiejkolwiek osoby w sposób trwały i zdrowy dla jej psychiki.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Miyu: 22.06.2012, 13:55
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Pomijając ok. 0,01 % która to pedalozę ma od urodzenia, reszta nabawiła się tego tatałajstwa, przez osłabienie wrażliwości, do tego stopnia że coś nienaturalnego wydaje się mu normalne. Podobnie jak żołnierz, który za dużo widział przemocy może dostać odchylenia na bańce, tak młody człowiek który na każdym portalu, paradzie, lekcji z panią od seksu, plakacie widzi pedalstwo/bi/lesby, zacznie traktować to jako normalne. Stąd zamiast 0,001% mamy po zwyrolu w każdej klasie w liceum.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Laru, a zoofilia? Też całkiem normalna orientacja seksualna i wszyscy są happy.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Biseksualizm
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook