Forum Dragon Ball Nao

» Kto z kim by wygrał?

Strony: 1, 2  
Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.774
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
Witam! Jak myślicie kto by wygrał jeśli by się zdarzyły takie walki (proszę patrzeć na maksymalne moce bohaterów z serii Z) :
-Żółwi pustelnik vs Mr. Satan
-Goku ssj3 vs Mystic Gohan
-Cell vs Dabura
-Gotenks vs Majin Vegeta
-Piccolo vs c16
-Frezzer vs c20
-Gohan (podczas walki z Buu) vs future Trunks
Dodam że postacie podczas tych walk nie kierują się uczuciami!
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wiec tak:

-Żółw pustelnik (przez KAMEHAME)
-Mystic Gohan (Szybkość)
-Dabura (Wcielenie zła)
-Majin Vegeta (Doświadczenie itp. i przebiegłość)
-Piccolo (Doświadczenie itp. i przebiegłość)
-C20 (umiejętność absorpcji ennergi)
-Myślę że byłby remis (jeden i drugi taki sam)
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Moje typy:

Mr.Satan
Goku SSJ3
Cell
Majin Vegeta
C16
Freeza
Gohan

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zółwi Pustelnik, bo Satan nic nie umie.
Mystic Gohan.
Cell, bo Dabura to ciota i Son Gohan z tego co pamiętam pokonał go bez używania SSJ2, zresztą wtedy nie umiał.
Gotenks, zdecydowana przewaga w sile.
Piccolo, po połączeniu z Kami dorównywał C17, a C16 była słabsza.
C20.
Gohan, nie trzeba tłumaczyć.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz. napisał(a):
Cell, bo Dabura to ciota i Son Gohan z tego co pamiętam pokonał go bez używania SSJ2, zresztą wtedy nie umiał.
Dabura lał Gohana jak chciał, a walka skończyła się, bo Dabura go olał. On miał moc porównywalną do Cella i można sobie tylko gdybać, który z nich by wygrał, bo obaj byli na tym samym poziomie.

Mateusz. napisał(a):
C16 była słabsza
Ale #16 to facet.

Parę tematów porównujących takie walki już jest.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
AAAAAA pomieszało mi się.

No to przegrałby chyba z tym zielonym typem Piccolo.

Obraz
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
1.Gienialny Zółw - znal techniki nieznane Mr. Satanowi
2.remis - Gohan ma niewyczerpalne żródła mocy i potezne Kamehameha ale Goku ma doświadczenie w walce i Gengi-Dama
3. Cell -poniewaz w ostatmiej formie Super perfect Cell dorównywal Gohanowi ssj2 a podczas walki z Dabura gohan byl slabszy niz podczas walki z cellem dlatego mysle ze cell by pokonal ksiecia ciemnosc
4.Gotenks- dlatego ze ma poziom ssj3 a vegeta raptem ssj2 a wiadomo ssj3 jest silniejsze niz ssj2 hociaz z drugiej strony vegeta jest cholernie uparty i doswiadczony
5 C16- Pikolo po polaczeniu z Kamim czyli nameczanski super wojownik dorównoje sila C17 a jak wiadomo c16 jest wiele silniejszy niz c17 wiadomo to z anime i mangi a wiec wynik z góry przesądzony
6.Frezer - doswiadczenie w walce i potezny dath ball.atak niszczacy planet
7.gohan - mimo ze niebyl juz taki silny jak za czasow komurczaka ale future tronk byl za wolny przes swoje miesnie
Bulma125 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Bulma125
Wiek: 28
Dni na forum: 4.718
Posty: 18
1. żółw pustelnik

2.goku ssj3

3.dabura

4.gotenks

5.piccolo

6.frezer

7.future trunk
Pride Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pride
Wiek: 25
Dni na forum: 4.774
Posty: 31
Skąd: Rzeszów
Z tego wszystkiego to sam zapomniałem dodać swojego zdania :p :
-Kame senin - bo był lepiej wyszkolony i doświadczony
-Mystic gohan- bo gohan w każdej chwili mógł się wkurzy i na pewno by wygrał
-cell- ponieważ gohan na słabszej ssj2 bił się z daburął na równi a z cell na furi ssj2 wygrywał
-to obstawiam remis bo vegeta by wybuchnął by i zginęli by razem
-C16- bo jednak był dużo silniejszy
-Frezzer-ponieważ miał lepsze predyspozycje do walki
-trunks- jednak był silniejsze
Na koniec przepraszam z a ten post bo nie zauważyłem że był podobny !
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Uważam identycznie jak Bulma125 1. żółw pustelnik

2.goku ssj3

3.dabura

4.gotenks

5.piccolo

6.frezer

7.future trunk

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
1.Żółwi Pustelnik

2.Son-Goku SSJ3

3.Cell

4.Gotenks

5.Piccolo

6.Frezer

7.Gohan
Kuba J. alias Gohan
Wojownik
Wojownik

Wiek: 40
Dni na forum: 6.058
Posty: 43
Skąd: Gogolin
Pride napisał(a):
Witam! Jak myślicie kto by wygrał jeśli by się zdarzyły takie walki (proszę patrzeć na maksymalne moce bohaterów z serii Z) :
-Żółwi pustelnik vs Mr. Satan
-Goku ssj3 vs Mystic Gohan
-Cell vs Dabura
-Gotenks vs Majin Vegeta
-Piccolo vs c16
-Frezzer vs c20
-Gohan (podczas walki z Buu) vs future Trunks
Dodam że postacie podczas tych walk nie kierują się uczuciami!
Pierwszy pojedynek, obstawiam Żółwia, ot choćby z uwagi na umiejętność posługiwania się KI. Jakby poraził go prądem, to Satan cienko by kwękał, a i na pięści nie dawałby mu wytchnienia. Poza tym o sukcesie w walce nie decyduje li tylko siła fizyczna, ale także swoisty spokój ducha, co najdobitniej pokazuje Goku mistrz Mutaito (jakby nie patrzeć fizycznie zdecydowanie słabszy).

W tym wypadku raczej Gohan, ale nie z powodu różnicy w sile ciosu, a z tego względu, że SSJ3 wykonany przez jednego wojownika bardzo szybko tracił energię, przynajmniej w warunkach ziemskich.

To zależy, która forma Cella, czy zwykły Perfect czy Super Perfect (po powrocie z Zaświatów). Ale i tak nie bardzo wiadomo, jaką siłą w istocie włada Dabura, to że naszym bohaterom przypomina ona siłę Cella nie znaczy, że jest z nią tożsama. Zresztą podczas walki z Gohanem umówmy się, nie pokazuje on niczego nadzwyczajnego, oprócz kilku magicznych sztuczek. Po prostu Gohan był na tyle niewytrenowany, że dawał się złapać na najprostsze triki. Nigdy nie zobaczyliśmy niestety Dabury w akcji i wykorzystującego pełnię swoich możliwości. Dlatego walka z Perfect Cellem przyznaję mogłaby być bardzo ciekawa i trudno wyrokować, kto by ją wygrał. Można jedynie przypuszczać, że siła Dabury plasowała się albo gdzieś w okolicach USSJ, albo dorównywała SSJ2. Dlatego nadal wielki znak zapytania...

Gdyby brać pod uwagę tylko siłę ciosu spokojnie wygrałby Gotenks w formie SSJ3. Ale no właśnie, na jego minus przemawia i to bardzo brak doświadczenia, buta i stosowanie nieprzemyślanych i infantylnych technik. Przecież nawet będąc w stanie SSJ3 wielokrotnie dał się zaskakiwać i bywał klepany przez słabszego przecież Super Buu. Także to też kwestia otwarta, bo zanim pokonałby Vegetę fuzja mogłaby się rozpaść, ale może udałoby mu się w 30 minut...?

Piccolo przegrywał z "najedzonym" Cellem w pierwszej formie, a siła 16 i Cella była mniej więcej taka sama. Tu na pewno zwycięża szesnastka.

Tu zdecydowanie wygrałby Freezer, ba ja sądzę, że wygrałby nawet z C19. Oczywiście, jeżeli pozbawiłby ich "krwiożerczych" dłoni. Wiem, że istnieją co do tego kontrowersje wśród fanów, ale moim zdaniem siła C19 i C20 była zdecydowanie niższa niż Freezera w ostatniej formie. Goku, żeby pokonać Freezera będąc w SSJ, musiał jednak trochę wytężyć siły, Vegeta walcząc z C19 praktycznie cały czas się bawił strachem przeciwnika. Doktorek był chyba jeszcze słabszy od 19, więc nie ma tu żadnych wątpliwości...

Tutaj chyba jednak Gohan, było nie było potrafił już osignąć poziom SSJ2, oczywiście Trunks musiałby go wcześniej mocno przyprzeć do muru...

"I love Bulma's feet" - Vegeta
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
5,6 s: Czas, w jakim 100 metrów przebiegł Kame sennin.
To chyba mówi wszystko... IMO genialny spokojnie rozwaliłby Videl, której jedyną zaletą w tej walce byłaby umiejętność latania. Czy Videl mogłaby tak szarpać z Tenszinem w 22 TB ? Na pewno nie, a co dopiero Satan. Po za tym Roshi umie posługiwać się KI i zna kamehameha jak i porażenie prądem. Ma więcej doświadczenia, jest zarówno silniejszy, szybszy i wytrzymalszy od Satana. Nie sugerujmy się tymi 139 jednostkami Kame Sennina a 137 Satana - były to pomiary robione przez całkiem inne urządzenia a ponadto Żółw ma formę 50% w której walczył na 22 TB i 100%, choć tutaj mógłby stracić szybkość. Genialny przekroczył granicę możliwości zwykłych ludzi - nie jest to poziom Z-Team, ale ciągle zbyt wysoki dla Satana czy Videl.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
1. To pytanie retoryczne? Żółwi pustelnik rozwaliłbym Satana w sekunde.. Na Dragon Ball Wiki pisze że miał 139 [J] aczkolwiek mógł mieć owiele wiecej bo to małe urzadzenie mierzace siłe nie pokazuje pełnje mocy.. tzn .pokazuje ale sile mozna modyfikować zas gdy skanowano żółwiego pustelnika był on w swojej nasjłabszej formie... W rzeczywistosci mógłby mieć z 3000 minimum.. a powiedzmy sobie szczerze.. Satan nie miał wiecej niz 50 [J]... jako człowiek powinien byc bardzo zadowolony z tego

Goku by wygrał. SSJ3 moze pokonac jedynie SSJ4.. zreszta goku lepszy

Z tego co widziałem to byli mniej wiecej na tym sammy poziomie ale Dabura slina zamienia w kamien.. to jego jedyne atut.. inaczej Cel lby go sprzątnął

Wydaje mi sie ze Maiin Vegeta

Piccolo by wygrał z c16..

Nawet bez wysysania energii C20 jest silniejszy niz frezer
redi87
Ziemianin
Ziemianin
redi87
Dni na forum: 4.126
Posty: 22
Son Wojtek napisał(a):
Goku by wygrał. SSJ3 moze pokonac jedynie SSJ4.. zreszta goku lepszy
Vegetto > mystic gohan > gotenks ssj3 > goku ssj3. Taka jest chronologia mocy w Z o ile się nie mylę

Obraz
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Wiem tyle że istnieje kilka poziomów super sayanin jak fałszywy super sayanin, mistyczny super sayanin, ssj1, ultra super sayanin, ssj2, ssj3, ssj4
redi87
Ziemianin
Ziemianin
redi87
Dni na forum: 4.126
Posty: 22
Son Wojtek napisał(a):
Wiem tyle że istnieje kilka poziomów super sayanin jak fałszywy super sayanin, mistyczny super sayanin, ssj1, ultra super sayanin, ssj2, ssj3, ssj4
A który poziom miał goku w dbz movie 4 ? fałszywy czy mistyczny? Chyba że uważasz że goku na namek miał jakiś mistyczny, bo jak dla mnie to był ssj1

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
"Mistyczny" to zapewne tzw. "mistic" Son Gohana. Ale poziom Saiyan to nie był, jedynie moc mu wzrosła.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
redi87 napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Wiem tyle że istnieje kilka poziomów super sayanin jak fałszywy super sayanin, mistyczny super sayanin, ssj1, ultra super sayanin, ssj2, ssj3, ssj4
A który poziom miał goku w dbz movie 4 ? fałszywy czy mistyczny? Chyba że uważasz że goku na namek miał jakiś mistyczny, bo jak dla mnie to był ssj1
To był fałszywy super sayanin.. to ta jakby wstep przed SSj1. Widac róznice.. chciażby po oczach czy włosach..

Shounen napisał(a):
"Mistyczny" to zapewne tzw. "mistic" Son Gohana. Ale poziom Saiyan to nie był, jedynie moc mu wzrosła.
Goham osiagnał wtedy siłe które byłą wieksza nawet od SSJ1... po prostu nie świecił jak żarówka.
Zaworek-San Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.053
Posty: 82
Skąd: Jarocin
Son Wojtek... Siła mistic Gohana była porównywalna z SSJ3, ale w sumie nie skłamałeś, od SSJ był sliniejszy ;P

1. Żółw był o wiele, wieeeele silniejszy od Satana, pokonałby go bez trudu, choćby właśnie Kamehameha, choć myślę, że nawet nie musiałby go używać...
2. Mistic Gohan, był szybszy od Goku SSJ3, ten zresztą nawet gdyby walka szła wyrównana w końcu by się zmęczył i wyczerpał energię, a Gohan wtedy by go rozłożył.
3. Tu mam dylemat. Niby Dabura mógł go śliną w skałę zamienić, lecz przecież Cell mógł uczyć się technik przez samą obserwację, obawiam się, że Dabura sam mógłby stać się skałą. Tak czy inaczej sądzę, że to Cell by wygrał.
4. Gotenks mógłby wejść na SSJ3, miałby wówczas przewagę nad Majin Vegetą, ale Vegeta byle gagatkiem nie jest, sądzę, że wytrzymałby jakoś czas kiedy Gotenks byłby w tym stadium, a gdy temu skończyłaby się energia i małego Gotena i Trunks rozłożyłby w sekundy.
5. Dawno Cell Sagi nie oglądałem, acz wydaje mi się, że C16 byłby w stanie pokonać Szatana, Trudno mi określić w tym przypadku wynik, ale gdyby C16 miał wówczas swoją wbudowaną bombę wygrałby.
6. Frezer, mimo wszystko, potrafił niszczyć planety, to głupiego cyborga by nie zniszczył ? Sądzę, że by go pokonał choćby za cenę istnienia, któregoś z ciał niebieskich.
7. Gohan w trakcie walki z Buu ? Masz na myśli Mistic Gohana, tak ? Więc chyba jasne, że Gohan rozłożyłby typka, którego najwyższym stadium było USSJ.

Pozdro
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Kto z kim by wygrał?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook