Forum Dragon Ball Nao

» Pochwal się daniem

Strony: 1, 2, 3  
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Chodzi mi np. o takie chwalenie się:
Z przedostatniej soboty
Z ostatniej soboty
Po półrocznej przerwie wróciłem do robienia pizzy i poziom grandmaster Zoro, tylko czomberu mi brakuje na obczyźnie

[ Dodano: 01.11.2012, 17:42 (po 5 minutach) ]
Aha, z racji tego że to Kibel, to oczywiście nie trzeba się chwalić w każdym poście, można wyrażać podziw i takie tam.

Temat przeniesiono.
Shounen
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Widzisz Hayato?
To właśnie znaczy zrobienie pizzy. A nie kupno gotowej i podgrzanie w piekarniku ;p
Swoją drogą wygląda fenomenalnie.
Pochwalę się nie daniem, a kawą latte, którą nauczyłam się robić pracując rok temu jako kelnerka.
Oczywiście są ekspresy, które same przygotowują podobny napój, ale ja takiego nie posiadam i sama przyrządzam swoją ulubioną kawę : )
http://img694.imageshack.us/img694/5331/lattex.jpg

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie chce mi się robić zdjęcia, ale zrobiłem świętną kapustę kiszoną i kiełbasę. Na święta porobię więcej kiełbasy, bo się świniaka kupi. Pizza wygląda fajnie, ale zamiast kiełbasy bym wolał salami i do tego *dużo* grzybów. A latte normalnie jak z kawiarni jakiejś. Właśnie mi się przypomniało, jak mnie tata z mamą w lutym zabrali do kawiarni i sobie zamówiłem taką latte. Dostałem chudą wysoką szklankę i do niej taką ponad 30cm łyżkę. Z jakimiś problemami zamieszałem cukier, ale jak zaczałem chuchać i pić z tej długiej łyżki to mi tata powiedział, że ze mną wstyd gdziekolwiek pójść.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zajebista pizza. Jadłabym

W sumie gotuję w poniedziałki, wtorki i piątki, ale to takie zwykłe obiady ;p

Ostatnią wyczynową rzeczą, jaką zrobiłam, były naleśniki z bananami i wymyślonym przeze mnie sosem: brązowy cukier, masło, pokruszone herbatniki i trochę soku z cytryny, żeby nie było do porzygu.

Niestety nie mam zdjęć, ale ludziom strasznie smakowało Jak już coś porządnego robię, to właśnie naleśniki z wymyślnym nadzieniem

[ Dodano: 01.11.2012, 23:59 (po 3 minutach) ]
Wrzucam za to fotę naleśników, które robiłam już bardzo dawno temu: w środku krem czekoladowy i podsmażane banany. Na wierzchu bita śmietana i starta czekolada

http://img705.imageshack.us/img705/9307/nalesniki.jpg

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Pracuję w knajpie na kuchni i za barem, więc na co dzień robię latte, naleśniki, pizze, schabowe, mielone, piersi z kurczaka panierowane,nadziewane, grillowane, różne makarony etc... Jedno czego nie robię, to zdjęć żarcia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
nie masz wiec czym sie pochwalic, ja w sumie tez, * zatem raz

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
W sumie już wcześniej przyszło mi do łba by podobny temat założyć, ale jak już jest to spoko.

Pochwalę się nie daniem, a kawą latte, którą nauczyłam się robić pracując rok temu jako kelnerka.
Też potrafię. Jedyny specjalistyczny sprzęt to słoik

Pizza zajebista sprawa i zajebiście wyszła. Bardzo lubię, ale że drogie to dziadostwo jak robić w domu + dużo pieprzenia się, to już lepiej opłaca się do knajpy iść.

Co do mnie w zasadzie do szczęścia mi piwo i chipsy wystarczą, ale rękę do kuchni mam, pomysły dosyć wyszukane też. Jak jestem przy forsie coś tam zawsze sklecę.

Jak będę mieć czas podrzucę parę przepisów.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Drakan, moim specjalistycznym sprzętem jest plastikowa butelka ze żłobieniami, nic tak dobrze mleka nie spienia

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
A to muszę spróbować.

Z takich ciekawych rzeczy próbowałaś kiedyś sobie robić czekoladę do picia? Mleko, śmietana i rozpuścić w tym tabliczkę? Coś cudownego.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Mój chłopak mi zrobił kiedyś takowy napój, ale albo schrzanił, albo mi jednak to nie leży.
Pamiętam, jak kiedyś byłam w pewnej czekoladziarni, mocno się zdziwiłam, gdy przyniesiono mi czekoladę w filiżance jak od espresso, ale była tak gęsta, że nie byłam w stanie dopić do końca. Fenomenalna : )
Może sama spróbuję taką przygotować, tylko muszę znaleźć dokładny przepis.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Może sama spróbuję taką przygotować, tylko muszę znaleźć dokładny przepis.
0,5l śmietany 36%
0,8l mleka
5 - 6 tabliczek czekolady
Mleko ze śmietaną gotujesz, aż zagotujesz, wrzucasz połamaną czekoladę, mieszasz tak długo aż się rozpuści i zgęstnieje. Oczywiście im więcej czekolada ma kakao tym gęściejsza wyjdzie.

Oczywiście to co wyżej to gdzieś tak na 5 szklanek, ale jak z matmy byłaś dobra lub chociaż średnia to sobie odpowiednio podzielisz, ważne by proporcje zachować : )

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Dziękuję, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Z tymi dziećmi to mi złorzeczysz :c

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Czy Ty wiesz po ile chodzą dziecięce nerki kobito?
Będziemy bogate!

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
... a jakby też nie patrzeć w sierocińcach całkiem sporo tego.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
I w tym momencie rozbrzmiały anielskie fanfary,a na Drakankę spłynęła jasność niebiańska. Zrozumiała, że jej powołaniem jest nieść uśmiech na dziecięcych buziach, toteż złożyła wniosek o adopcję jak największej ilości maluszków.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
A niniejszym szczytna misja wychowania, Kaio została powierzona.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Damn it! wiedziałam, że mnie babol wkopie : /

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Pochwal się daniem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook