Forum Dragon Ball Nao

» DragonBall Z Frieza Saga od K&K (live action)

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wszak nie ma jeszcze oficjalnego fanpage'u, jednak ich niedzielny wpis na fejsie mówi jasno:

Ok guys the time has come for us to get started on the DragonBall Z live action Frieza Saga!

Our first video update will be online in the next few weeks! We will be talking about how we plan to tackle live action Frieza, introducing some new people, explaining what we are setting out to do with this next saga and much more. We are hyped, so we hope you will be to!

The Super Saiyan is coming!
Jak widać, więcej dowiemy się z video update'u który powinien ukazać się w ciągu najbliższych tygodni

Ciekaw jestem jak to zrobią, bo w sadze friezy było więcej akcji, w Saiyan sadze, to tylko walka wojowników z Nappą i walka Vegety z Goku ;p a tutaj było sporo bitew jak Vegety z Zarbonem czy Ginyu Force, no i 3 formy Friezy. ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 05.03.2013, 15:04
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Coś mi się widzi, że będzie słabo. Kostiumy i charakteryzacje w ich Saiyan Sadze pozostawiają wiele do życzenia, a to tutaj będą sami bohaterowie jedynie humanoidalni.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pojawił się pierwszy video update:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_ ... VcptSUzRZc

Na razie nic specjalnego nie powiedzieli, nie zrozumiałem tylko czy następne widea, to już będa teasery Vegety, Goku i Frieezy? czy cąłość to ogólnie bedą 3 widea. Frieza ma być CGI, czyli komputerowy.

Gadali na początku o wielu kosmitach więc podejrzewam, że będą chcieli też zrobić Ginyu i nameczan, choć wolałbym aby np. zrobili 10 min walkę Goku z Frieezą, po tym jak rozwalił Krillina i transformował się w SSJ.

Co do tego jak będzie to wyglądało, to GACKT pokazał, jak można zrobić ciekawy fryz SSJ i gdyby iść w tym kierunku to byłoby ok.
http://www.youtube.com/watch?v=w-OrqyUgelU

W komentarzach potwierdzili, że ponownie do ról Goku i Vegety powróca Peter Peralta i Aaron Ly. Osobiście zastanawiałem się nad zmianą aktora Goku bo jest mało barczasty (i ciemny, wygląda jak indianin zdeczka) reszta ok, mam nadzieje, że popracują trochę dłużej nad Piccolo, bo oblanie murzyna farbą nie wsytarczy, trzeba by pokombinować z czerpem, w końcu to jest szatan a nie laluś, zwłaszcza jakby chcieli zrobić więcej nameczan.

Mam tez nadziej, że tego nie wezmą pod uwagę
http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2012/309/2 ... 5k3ivl.jpg

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie wiem czy zauważyliście, ale w porównaniu do ich innych produkcji, DB przedstawia się najgorzej

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
http://www.youtube.com/watch?v=hECZkRsPQ5c&l ... Ex&index=2 - Snowball Fight

http://www.youtube.com/watch?v=G7XeQCPWiCk&l ... rE95IzUdEx - Martial Arts vs. Zombies

Na pewno łatwiej jest zrobić zombiaków aniżeli odwzorować anime.....

Zapewne ta produkcja da ogólnikową odpowiedź na to czy da się sensownie odzwzorować DB, bo będzie w nim to, co jest kolebką DB czyli Super Saiyan i monstrualny przeciwnik, jakim jest Frieza.

Ale tak szczerze, to już banner mnie nie powala ; o

Powiedzieli także, że rozsyłali widea do różnych wytwórni filmowych min: do Foxa i zero odzewu ; o ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Update 2
http://www.youtube.com/watch?v=27mHxivcbJA

Koncept Friezy został wybrany w 2:56, chociaż to nie jest wersja finalna. Dla mnie za bardzo kalka w kalke z anime. Ciekawy jest proces jego powstawania i tu jestem pełen optymizmu, bo zapowiada się ciekawy mix, żeńskie rysy twarzy, filigranowe, ale umięsnione ciało męskie. Nadzieje na dobry efekt daje to, że pomaga im gościu co robił efekty w Avatarze i Planecie małp

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Podejrzewam, że animacje Freezy, skoro komputerowe, będą sztuczne jak cholera. CGI bywa słabe nawet w wysokobudżetowych produkcjach, więc co dopiero tutaj. Nazwisko nic nie znaczy, jeśli nie ma się odpowiedniej kasy. No ale może zaskoczą

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Teaser niezły, ciekawa koncepcja z tymi włosami.

Mam teraz taką rozkminę, mianowicie jak Goku przemienił się po raz pierwszy w SSJ, to kto właściwie się wydarł? Masako Nozawa?

Grupa Mirai
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.364
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Jestem ciekaw czy ten ich filmik będzie taki jak poprzedni w odniesieniu do czasu jego trwania. Jak tylko mają dać przemianę Goku i coś jeszcze to trochę szkoda ale warto zobaczyć tą przemianę. Ciekaw jestem czy dalse sagi też zrobią. Aż w końcu film powstanie z prawdziwego zdarzenia w takim stylu, bo DB Evolution to porażka dla fanów DB przynajmniej chociaż XD Jednak wolę już ich produkcje.

Dodano po 8 minutach
Może ktoś przetłumaczyć ten monolog Goku. Chodzi mi o drugie zdanie. Zaraz po "Jestem nadzieją wszechświata, jestem odpowiedzią..." dalej to rozumiem "... jestem obrońcą niewinnych. Jestem światłem w ciemności.... jestem prawdą" i krzyk. Szkoda, że nie ma tego charakterystycznego "stękania" nie wiem jak to nazwać. I ta scena z włosami, według mnie nieudana. W tym sensie, że wygląda to jak powieszchnia jakiejś małpy czy coś ?
Shnuki Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shnuki
Wiek: 31
Dni na forum: 4.218
Posty: 30
Skąd: Szczecin
"Jestem odpowiedzią na wołania o pokój wszystkich niewinnych istnień."

Brakuje tam ostatniej kwestii - "Ally to good, nightmare to you!" (sprzymierzeniec dla dobra, a twój koszmar).

Wzięte prosto z angielskiego dubbingu Zetki, w Kaiu zmienili i mówi już to, co powinien.
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.364
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Katz napisał(a):
Osobiście zastanawiałem się nad zmianą aktora Goku bo jest mało barczasty (i ciemny, wygląda jak indianin zdeczka)
Chciałby by mał bary i klate jak Robert Kiesz ? http://www.youtube.com/watch?v=sk2tgtY1rzk
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wydaje mi się, że chyba praca nad FS ich trochę przerasta, może o tym świadczyć fakt, że to już prawie rok od zapowiedzi a mamy tylko jeden krótki teaser, gdzie w międzyczasie wypuszczali filmiki do innych produkcji. Nie było chociażby żadnych zdjęć z planu czy przygotowań aktorów toteż szukają jakichś alternatywnych rozwiązań. Zapewne chodzi o hajs, dlatego gadają z Foxem o licencje tak, aby mogli czerpać korzyść finansową z YT. Bo przecież jakby chcieli, to mogliby zrobić bez zgody Foxa, pod warunkiem, że nie czerpali by z tego żadnych korzyści. A że ich koncepcja pewnie trochę kosztuje to pewnie nieopłacalne jest robić jako filmik o długości 4 min, a postarać się o coś dłuższego co chociaż się zwróci.

Serial internetowy wydaje się ciekawym pomysłem, ale musieliby zmienić aktorów, bo Ci mogą wypadać słabo jak dojdą dłuższe sceny z dialogami itp.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie żebym czekał niecierpliwie, ale jutro ma się pojawić drugi teaser.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
https://www.youtube.com/watch?v=K_YXkbBwEa0

Powiem wam tak, nic lepszego chyba nie da się zrobić i pozytywnie mnie zaskoczyli, Ogon trochę crapowaty, ale źle nie jest, śmiech mi się podoba, taki psychiczny, ale Frieza taki był.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przeciętnie, ale zawsze mogło być gorzej. Jednak wybuch planety trochę tandeta.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Jak dla mnie, jedną z podstawowych zalet DB (anime jako adaptacja mangi) jest ten charakterystyczny "japoński klimat". Specyficzny sposób opowiadania historii, kunszt reżyserów, charakterystyczna animacja z odpowiednio limitowanym wachlarzem efektów specjalnych, klasyczna muzyka która perfekcyjnie łączy się ze wszystkimi elementami anime (jeśli ktoś mnie zapyta o osobę która najlepiej odebrała i zrozumiała dzieło Toriyamy - bez wahania odpowiem: Shunsuke Kikuchi), klasa i podejście aktorów głosowych z którą nie spotkamy się nigdzie indziej na świecie (nikt nigdy nie potraktuje importowanego anime tak poważnie jak sami Japończycy).

Opowieść była pisana w Japonii, przez Japończyka, w latach 80-tych i 90-tych, opiera się na chińskiej/japońskiej kulturze, gagach, przedmiotach, miejscach, legendach, stereotypach i mentalności. Amerykanizacja, nawet najlepiej przeprowadzona, nigdy tu dla mnie nie zadziała. Z całym szacunkiem dla K&K Productions i ogromu dobrej roboty którą odwalają, dla mnie nie ma żadnego DB oprócz oryginalnego anime. Jeżeli opowiadać po amerykańsku to amerykańskie opowieści.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DragonBall Z Frieza Saga od K&K (live action)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook