Forum Dragon Ball Nao

» MIYAVI

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
雅-MIYAVI-
Obraz

ALBUMY:
31.10.2002 【Gagaku】 -gagaku-
02.12.2003 Galyuu
01.06.2005 Miyavizm - Shugi
02.08.2006 MYV☆POPS
13.09.2006 Miyavi uta - dokuso
18.07.2007 7 Samurai Sessions -We're Kavki Boiz
19.03.2008 miyavi-THIS IZ THE JAPANESE KABUKI ROCK
27.08.2008 AZN PRIDE -This Iz the Japanese Kabuki Rock-
24.12.2008 [Room No. 382] Remixed by TeddyLoid
22.04.2009 VICTORY ROAD TO THE KING OF NEO VISUAL ROCK -SINGLES-
13.10.2010 WHAT'S MY NAME?

Miyavi rozpoczął karierę solową w 2002 roku po rozpadzie Dué le quartz, w którym pełnił rolę gitarzysty. Jeszcze gdy grał w zespole, komponował własne piosenki, dzięki czemu niedługo po pożegnalnym koncercie DLQ wydał swój pierwszy solowy album. Od tamtej pory ciągle zadziwia fanów swoim wizerunkiem, stylem i coraz to nowymi kompozycjami. Trudno przypisać go do konkretnego gatunku muzycznego, każdy może znaleźć coś dla siebie. Sam określił swoją twórczość jako neo visualizm, ponieważ chce promować innowacyjne formy wyrażania się poprzez muzykę, łączenie stylów i ogólne wprowadzenie świeżości do VK. Do niedawna był członkiem PS Company, jednakże od 2009 założył wytwórnię J-glam, w której chce promować "fajną Japonię".

Oficjalna strona: http://myv382tokyo.com/

Osobiście bardzo lubię tego artystę, cenię w nim to, że pomimo ciągłej zmiany stylów, w każdym świetnie się odnajduje i tworzy masę genialnych kompozycji. Najbardziej przypadła mi do gustu płyta MYV POPS, ale mogę też polecić z czystym sumieniem Live in London 2011 czy ostatni singiel MIYAVI vs KREVA - STRONG. Przyznam się też, że trochę zazdroszczę Miyavi'emu gitar na jakich gra, bo niestety...ale mają piękne brzmienie.
Znacie? Słuchacie? Co Wam najbardziej przypadło do gustu; a może ktoś był na zeszłorocznym koncercie? Zapraszam do dyskusji.
Takeru Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Takeru
Wiek: 32
Dni na forum: 4.382
Posty: 19
Skąd: Nowy Targ
Byłam na zeszłorocznym koncercie i muszę przyznać że warto było przejechać całą Polskę aby na nim być ^^ Uważam że jest on genialnym gitarzystą naprawdę. Jeżeli chodzi o jego piosenki to muszę przyznać że podobają mi się tak wybiórczo z każdej płyty kilka utworów ;p chociaż ostatnio nie jestem na bieżąco z jego twórczością...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Tworczosc solowa Miyaviego jakos nigdy nie przypadla mi do gustu. Zdecydowanie, nie moje klimaty. Nie mozna mu jednak odmowic talentu, co udowodnil wielokrotnie. Jezeli o mnie chodzi, to najbardziej zaimponowal mi jako gitarzysta Due'le Quartz, krótko istniejacego zespolu visual kei, ktory mial spora szanse odniesc sukces na japonskiej scenie muzycznej. Moim zdaniem Miyavi pasowal tam idealnie,razem z pozostalymy czlonkami grupy tworzac na prawde potezna i unikalna muzyke.Szkoda,ze ten zespol sie rozpadl...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Miyavi'ego znam od około 3 lat. Jest on genialnym gitarzystą i ma ciekawą barwę głosu Lubię jego twórczość, choć wiadomo, jedne utwory uwielbiam a za innymi nie przepadam. Tworzy on swój, oryginalny styl i to mi sie podoba. Miyavi to taki pozytywnie zakręcony, zabawny gość Na kompie mam film luźno nawiązujący do jego biografii (,,Oresama''). Muszę w końcu zabrać się za obejrzenie go. Dodam jeszcze, że Miyavi prowadził swego czasu blog, który śledziłam. Teraz przeniósł się na twittera

Jedne z moich ulubionych piosenek:
Shelter
Torture
Papa mama nozomare NU Baby (to chyba mój nr 1 )
Kabuki Danshi
Survive
What A Wonderful World
Senor senora senorita
JPN pride
Where are you
What's my name?
Selfish love

Polecam

^___^
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Miyavi nie zadebiutuje, bo już grał w filmie 'Oresama'. Jak pójdzie mu tak dobrze, jak muzyka powinno być epicko.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Akurat Miyaviego nie lubię. Nie mój klimat. Stanowczo przypomina mi się z jednym znajomym, który już moim nie jest.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Yupi! Tylko czemu tak daleko ode mnie Dobrze, że choć w niedzielę. Wybiera się ktoś?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A czy organizatorzy znają jakieś inne polskie miasta a nie tylko Wawa, Wrocław czy KRaków? :F...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
tylko Wawa, Wrocław czy KRaków
Bydgoszczy nie znaja.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A czy organizatorzy znają jakieś inne polskie miasta a nie tylko Wawa, Wrocław czy KRaków? :F...
Miv akurat ostatnio był w Trójmieście ;p

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Bydgoszczy nie znaja.
Nie musi być Bydgoszcz, Poznań, Łódź czy też Toruń to też nie są zadupia. W Niemczech chyba we wszystkich wiekszych miastach grał jakiś japoński zespół polskie koncerty toczą się w pewnym okręgu ośrodków...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Toruń to nie zadupie? Hahahha, bardzo zabawne ;D to już Bydgoszcz jest mniejszym zadupiem niż Toruń, gdzie jedynie pierniki można dostać. Co do Łodzi to się nie wypowiem, bo nie bywam tam zbyt często i się nie znam :c

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Podano już do wiadomości ceny biletów:
130 zł – przedsprzedaż
150 zł – w dniu koncertu
300 zł – pakiet VIP – early entrance, meet & greet oraz zdjęcie z Miyavi

Nieźle się ceni, oj nieźle...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie tylko on, większość japońskich zespołów jakie przyjeżdzają do Polski nie schodzą z biletami poniżej 100. Od taki absurd, że nieznani praktycznie wykonawcy cenią się wysoko a koncerty czołowych polskich wykonawców można oglądać za 40-70 zł.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Pojawił się trailer do filmu 'Unbroken', w którym będzie można zobaczyć Miyaviego, nawet mnie nie dziwi, że wybrali taki moment na prezentację. Strasznie pompatycznie się zapowiada niestety.

http://www.youtube.com/watch?v=M48tvsfpIew#t=136
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Meev idzie z duchem czasu i jego najnowsze piosenki są już dostępne na iTunes https://itunes.apple.com/pl/album/miyavi/id806305326
póki co 'zwykłej' płyty doczekali się mieszkańcy Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii, ale mam nadzieję, że może i u Nas wyda swój krążek w tradycyjnej wersji.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
15 kwietnia Miyavi wyda nowy album zatytulowany "The Others". Krazek zawierac bedzie 11 piosenek i ukaze sie w dwoch wersjach - regularnej i limitowanej z bonusowym DVD.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » MIYAVI
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook