Forum Dragon Ball Nao

» [Film] Dragon Ball Z: Light of Hope

Strony: 1, 2, 3  
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Derek Padula - autor artykułów, które tłumacze, pisze aktualnie scenariusz do nowego filmu live-action opartego na historii Future trunksa. Cała ekipa zebrała aktorów a także profesjonalistów z zakresu efektów specjalnych do stworzenia pierwszego semi-pro filmu DBZ , który nie będzie abominacją (patrz DB evolution). W związku z powyższym zwracają się z prośbą o wsparcie prac na stronie http://www.indiegogo.com/projects/dragon-bal ... -episode-1
jest to strona typu kickstarter jednak tam niezaleznie czy osiągna celową kwotę i tak otrzymają fundusze, potrzebne są one głównie na wynajem sprzętu i planów.
O szczegółach możecie poczytać w przetłumaczonym przezemnie artykule http://dbnao.net/teksty/dragon-ball-z-light-of-hope
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Stroje to widać czysty cosplay :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.680
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Wydaje mi się, że ta produkcja bedzie lepsza niż to co robią teraz K&K Productions.
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Na ten moment to jeszcze preprodukcja tak więc wizualnie będzie to wyglądac na pewno lepiej. Co do kostiumów według mnie zrobili je bardzo dobrze - kostiumy androidów i tak były wzięte z amerykańskiej mody tak więc nie ma za bardzo co zmieniać.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Gorzej, że Gohana będzie grać jakiś żółtek...

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jak dla mnie Trunks wygląda całkiem, całkiem. Widać podobieństwo

Obraz
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Trunks tutaj jest z samego początku więc wygląda jak dzieciak czyli tak jak powinien Co do włosów to zobaczymy jak to wyjdzie po obróbce, ja bym osobiście też troche ten kolor stonował ale chcą zrobić tak żeby postacie wyglądały jak najbardziej podobnie.

Tutaj na razie [ ort! ] trudno coś oceniać kto jak wygląda oprócz 18 i 17 bo charakteryzacja potrafi dużo zmienić. Mnie się osobiście mało podoba c17 a ghan jak najbardzej spoko.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja natomiast bym wymienił #18 na ładniejszą, ale zdaję sobie sprawę, że znalezienie aktora odpowiednio wyglądającego i jednocześnie najbardziej kompetentnego często jest niemożliwe, więc pozostaje zaakceptować tych, których wybrali.

Kolor włosów Trunksa jest dość stonowany, więc bez przesady. Nie wali po oczach jak jakaś tandeta na cosplayach.

Wg mnie większy potencjał niż w Saiyan Sadze, która zresztą była tylko trailerem. Poza tym odpada im tu choćby robienie efektów w postaci trzeciego oka, które są zapewne czasochłonne, a o zadowalający efekt bardzo trudno. Choć Gohan bez ręki to też ciekawa sprawa, jeśli w ogóle to wykorzystają. Cella pewnie nie planują mieszać w fabułę, więc będą same postacie ludzkie, co daje większe szanse, że nie będzie zawodu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Nie będzie Cella, fabuła opiera się tylko o OAVke a ona kończy się gdy Trunks pierwszy raz leci w przeszłosć. Trailer Saiyan sagi robiło K&K Productions.
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Jeśli mielibyście jakieś konstruktywne uwagi* na temat produkcji to jest możliwość napisania do twórców, którzy rozważą każdą rozsądną propozycję poprawy czegokolwiek. Sugestie możecie pisać na adres [email protected] oczywiście w języku angielskim a jeśli ktoś ewentualnie miałby z tym problem to wyślijcie wiadomość do mnie a ja ją przetłumaczę

*konstruktywne uwagi to takie, które coś wnoszą a nie typu ,, X jest badziewne" lub ,,Y nie powinno takie być"
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Potwierdzono już, że premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce za maks 2 miesiące.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A o długości tych odcinków coś wiadomo?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Pierwszy ma mieć około 15 minut.
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
W poniedziałek bedzie premiera nowego traileru, w którym zobaczymy więcej akcji oraz ataków. Jako tłumacz widziałem juz ten trailer ale mogę zdradzić jedynie iż napenwo zbaczymy przemianę w SSJ, która moim zdaniem jest świetnie zrobiona.
eleneli Kobieta
Cargo
Cargo
eleneli
Wiek: 31
Dni na forum: 3.603
Posty: 29
Skąd: Przasnysz
Ja wiążę z tą produkcją spore nadzieje. Po trailerach jestem coraz bardziej podekscytowana i obym się nie zawiodła. Wyboru aktorów komentować nie będę, bo gdyby szukać idealnych to by życia im nie starczyło - to co jest wygląda dobrze. Najlepiej dopasowany jest chyba Nr 17, przynajmniej taka moja opinia na pierwszy rzut oka . Wzbudza spore przerażenie. Póki co wszystko wydaje się nie przerysowane, w granicach zdrowego rozsądku, przemiana Gohana w SSJ też przyzwoita (zawsze myślę sobie, że może być lepiej, ale z drugiej strony to nadal przekładanie bajki na rzeczywistość, więc niemożliwym jest wykonać to perfekcyjnie).
Odkąd pamiętam Mirai no Trunks był moją ulubioną postacią DBZ, więc tym bardziej serce mi się raduje, że ktoś zdecydował się zrobić produkcję akurat z jego historią .
P.S. pierwszy odcinek ma mieć zaledwie 15 min? kurczę, to trochę moja radość opada
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
eleneli napisał(a):
Odkąd pamiętam Mirai no Trunks był moją ulubioną postacią DBZ, więc tym bardziej serce mi się raduje, że ktoś zdecydował się zrobić produkcję akurat z jego historią .
Tyle że ten w anime nie był takim ewidentnym wyrostkiem

Byle w tych 15 minutach nie było żadnych dłużyzn, bo wtedy to faktycznie będzie krótko.

Czekam na odcinek, bo mi się podoba, widać, że robione z głową.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Wiek: 30
Dni na forum: 4.026
Posty: 66
Skąd: P2Mforum.info
Jest jakieś info kiedy można się spodziewać pierwszego odcinka?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Do końca roku powinien się pojawić, dokładnej daty nie podali.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Nie wiadomo do końca jaka będzie długość odcinków, wszystko dokładnie będzie wiadomo po pełnej obróbce materiału a te podane 15 miut to taka bezpieczna wersja. Tak ogółem to większośc tego typu produkcji zamyka się właśnie w 15-20 minutach na odcinek ale same odcinki wychodzą przywoicie szybko.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Film] Dragon Ball Z: Light of Hope
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook