Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 027, 17.01.2016

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do dwudziestego siódmego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 17.01.2016 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
27 - W koncu odcinek, po ktorym nikt nie bedzie psioczył na kreske/animacje
Niestety nie widzialem odcinka pelnego. Jesli nowa saga bedzie tak wygladala, to bede w 100 % zadowolony.
Walka Vegety vs Freeza, byla chyba 100x nie 1000x lepsza niż ta Goku. Vegeta jest chyba ulubieńcem Toei, bo to juz jego druga walka, ktora trzyma poziom.

PS. Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale czy Gohan chce wrocic do treningow z Piccolo ?
Niestety slabo u mnie z japonskim.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chester napisał(a):
27 - W koncu odcinek, po ktorym nikt nie bedzie psioczył na kreske/animacje
Takiś pewny? Na pewno będą, ale jeśli ktoś mi powie, że ten odcinek mu nie podszedł, to myślę, że nie ma możliwości, żeby jakikolwiek kolejny mu się spodobał. Ta eksplozja Ziemi cudowna.

Tak, Gohan powiedział, że chce potrenować, co mnie dziwi, bo w końcu na turniej poleci Piccolo, no chyba że jeszcze później twórcy nas czymś zaskoczą. Ostatecznie Gohan ma córkę, więc może nie chcieć jej opuszczać. Ale przypuszczam, że to tylko tak powiedział i jednak nic wielkiego z tego nie będzie.

No tylko czemu Piccolo tak szybko ożywiony. Gdzie te jego dodatkowe treningi w zaświatach? Kiepsko.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Chester napisał(a):
Vegeta jest chyba ulubieńcem Toei


Toy-ani-may-shin prędzej zjedzą kupę psa niż uznają Vegetę swoim ulubieńcem

Tak, Gohan powiedział, że chce potrenować
Że co? Przecież Gohan to mol książkowy, on nie lubi trenować
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Shounen

Zauważ, ze w mandze Kibitoshin, został rozdzielony, Beerus nie zniszczyl calej planety, a tylko jej polowe.
Zmierzam do tego, ze w anime na turnieju, zamiast Buu moze byc Gohan.

Co do zapowiedzi następnego odcinka, jak myślicie, czy Toei otrzymają taki poziom, czy dalej bedzie tak samo jak bylo, z racji tego, ze w Beerus sadze pod koniec odcinkow, bylo podobnie z jakością, a potem znowu brzydko .. ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chester napisał(a):
Zmierzam do tego, ze w anime na turnieju, zamiast Buu moze byc Gohan.
Wykluczone, bo ta grafika, na której są postacie turniejowe, dotyczyła premiery 28 odcinka.

Obstawiam, że Gohan tak powiedział, żeby nie wyjść na kompletną łajzę, ale raczej nie będzie to miało przełożenia na fabułę. W końcu chodzi o treningi z Piccolo, a nie z Whisem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Scena zniszczenia Ziemi dużo lepsza niż w filmie. Jak pokazywali bliskich naszych bohaterów.

SUPER!
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Fakt, w tym odcinku dalej była słaba kreska. Sceny walki jeszcze uszły, przyzwoita animacja (a także udźwiękowienie), ale cała reszta to tragedia. Od następnego powinno się to zmienić, a przynajmniej widać gołym okiem różnicę w zapowiedzi, oby taki poziom utrzymali również w następnych.

Teraz w zasadzie można już porównać co lepsze, kinówka czy serial. Jak dla mnie film kinowy lepszy, pomimo że w serialu mamy dodatkowe sceny i poprawili parę mankamentów (jak strzał z lasera Sorbeta). Może gdyby dodali w serialu one inch punch od Goku to byłbym zadowolony.
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Mnie się podobało postanowienie Gohana, by chronić swoją rodzinę, jak w grze Cella zrozumiał, że musi być silny i walczyć w obronie rodziny. Dobrze zrobiona scena impulsu świetlnego, chwyta za serce. Szybko poszła walka Vegety, myślałam, że potrwa dłużej, za to optymistyczne zakończenie serii. Postawa Goku, gdy Ziemia zniknęła, takiej obojętności bym się po nim nie spodziewała.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Co ten Gohan może osiągnać trenując z jeszcze słabszym od siebie Piccolo ?
SSJBlue, to raczej nie osiągnie. Mnie bardziej zastanawia, czy Piccolo uczestnicząc w tym turnieju bedzie silniejszy niz jest teraz, czy jego poziom bojowy się nie zmieni.. . (Nie czytam mangi)
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Przynajmniej ma chęci, z ojcem nie może ćwiczyć, bo on gdzieś lata po kosmosie, mógłby poćwiczyć z bratem i Trunksem.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Citrel napisał(a):
Przynajmniej ma chęci, z ojcem nie może ćwiczyć, bo on gdzieś lata po kosmosie, mógłby poćwiczyć z bratem i Trunksem.
Raczej z Whisem.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Chester napisał(a):
Raczej z Whisem.
Na to autorzy nie wpadli. ciekawe by było, gdyby Gohan z Goku ćwiczyli w tej przestrzeni co Goku ćwiczył z Vegetą. Jakby pokazali ich trening od podstaw.

Gdyby tak oni ćwiczyli obaj wzajemnie się motywując, a Vegeta ćwiczył samotnie w kosmosie byłoby ciekawiej.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Jedno słowo: Vegeta

Świetny odcinek! I było: "Zmiana zawodnika" xD

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Krótko powalczył, liczyłam na dłuższą walkę Może teraz się rozkręci.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Czuję niedosmak po walce Vegety, powinni dac mu się wykazać a nie pół odcinka:) Vegeta świetnie walczy jego zimne spojrzenie i zero litości, Super odcinek jeszcze z jednego powodu, Gohan postanowił znowu trenować z z swoim pierwszym mistrzem Pikkolo
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Słabe było to, że Piccolo powiedział Gohanowi, że nic się nie stało, że ma rodzinę, to nie musi trenować. Powinien go nieźle zrypać za zmarnowany talent ;P

Obraz
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Mateusz napisał(a):
Piccolo powiedział Gohanowi, że nic się nie stało, że ma rodzinę, to nie musi trenować. Powinien go nieźle zrypać za zmarnowany talent ;P
Jeśli takie coś czytałeś w odcinku 27 to zmień jasnowidza na tłumacza
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Mateusz napisał(a):
Słabe było to, że Piccolo powiedział Gohanowi, że nic się nie stało, że ma rodzinę, to nie musi trenować. Powinien go nieźle zrypać za zmarnowany talent ;P
Piccolo przestał istnieć odkąd dokonał fuzję z Nailem a potem z bogiem, hell ssikał sie w majtki jak walczył z Kaioshinem

Piccolo Daimaou ma facepalma w piekle
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 027, 17.01.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook