Forum Dragon Ball Nao

» Charakter

Strony:   1, 2

Jaki masz charakter?

Jaki masz charakter?
praworządny dobry 3,64% 2 3,64%
neutralny dobry 14,55% 8 14,55%
chaotyczny dobry 18,18% 10 18,18%
praworządny neutralny 9,09% 5 9,09%
neutralny 18,18% 10 18,18%
chaotyczny neutralny 23,64% 13 23,64%
praworządny zły 5,45% 3 5,45%
neutralny zły 7,27% 4 7,27%
chaotyczny zły 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 55
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jestem neutralny zly. Nie zgadzam sie z tym ze nie okazywanie uczuc pozbawia czlowieczenstwa.Ja trzymamfason , i nie tam sie wyprowadzic z rownowagi (choc wielu probowalo. Babuni i tak bym pomugl.


Co do tego ze jestem zly , widze to i jestem z tego zadowolony , choc wiem ze nie powinienem. Ludzie ktorzy mowia o samym sobie ze sa dobzi sa dla mnie lbo slepi , albo glupi albo mieszanka tych dwóch [ ort! ] cech. Jak ktos czytal komiks Damulka warta grzechu to pewnie pamieta taki tekst ludzie nazywaja sie dobrymi bo nie chca sie przyznac do tego ze sa zli. Wspolczesna psychologia bardzo im w tym pomaga , gdyz tlumaczy wszystko co zle .Ja jestem typem czlowieka o ktorym juz dawno zapomniano. Jestem zla.

Nie jest to dokladny cytat , ale sens chyba zachowalem.Optymistyczne prawda?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
PZ - trzymam się pewnych zasad ale los innych niezbyt mnie obchodzi.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
REPREZENTUJE SIEBIE. I nie mam [ ort! ] nic do nikogo, bo neutralnoś to moja maksyma.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
ja myśle ze jestem neutralny jesli ktos dlamnie jest miły to odwzajemniam tym samym i na odwród

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Ja bym wybrała charakter chaotyczny dobry.
Wybrałam go raczej na podstawie opisu charakterów w grze, które rzecz jasna wybiera się dla bohaterów. Nom tutaj zacytuje dokładnie (żeby się ktoś nie czepiał) jak leci ten opis. Co niektóre zdania są dziwne ale jak całość to całość potem to skomentuje.

"Chaotyczny dobry - chaotyczni dobrzy bohaterowie to silne indywidualności, pełne uprzejmości i życzliwości. Wierzą w dobro, ale nie mają wielkiego poważania dla praw czy różnych ustaleń i zasad. Nie uznają tych, którzy sie rządą i rozkazują innym. W czynach kierują się własnym kodeksem moralnym, który - choć dobry - może nie zawsze odpowiada poglądom reszty społeczeństwa. Dobry przykład to odważny pograniczny zawsze idący na czele osadników"

No ten przykład o pograniczniku jest jakiś nie tego, ale obleci. W szczególności w tym opisie pasuje mi to:
"Wierzą w dobro, ale nie mają wielkiego poważania dla praw czy różnych ustaleń i zasad. Nie uznają tych, którzy sie rządą i rozkazują innym. W czynach kierują się własnym kodeksem moralnym, który - choć dobry - może nie zawsze odpowiada poglądom reszty społeczeństwa. "

No i tak jest ze mną, nie kieruje się zasadami tylko dlatego, że ktoś je ułożył i se powiedział, że to jest dobre i koniec kropka. Oczywiście nie mówie, że wszyskie ustalenia są złe. Bo to czy coś jest dobre czy złe osądzam sama według własnego sumienia. Z jednym się zgadzam z innym nie. Najbardziej mnie śmieszy słówko bo tak "należy". Sorry ale to niby czemu, przecież te zasady też ustalał "ktoś" zwykła osoba, której w danym momencie pasowało to czy owo. Spoko, jej to pasuje to git. Ale nie znaczy, że ja musze ślepo wykonywać te rzeczy, czy polecenia skoro mi nie podchodzą i mam do nich jakieś "ale". Oczywiście nie zachowuje się w taki sposób typu: "koleś co Ty gadasz puuuff w łeb i idę dalej " Oczywiście nie mówie tu raczej o zasadach religijnych bo one mi (podkreslam słówko "mi") pasują. Niestety nie zawsze w dzisiejszym świecie można postępować według własnego kodeksu. Może i dobrze może i źle w to już nie wnikam bo to nie jest temat tego topicku.

A co do postaci w grach to raczej staram się tworzyć osoby, które przynajmniej pod względem charakeru przypominają mnie... chociaż czasem ciągnie żeby wybrać tą złą stronę

Sorrki jak ta wypowiedź jest trochę chaotyczna ale jakoś ostatnio nie mogę się skupić

p.o.z.d.r.o

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Praworządny Neutralny - Czasem jestem zły czasem dobry ale ZAWSZE trzymam się swoich zasad. Zasady są dla mnie najważniejsze. Bez nich człowiek jest niczym, niczym się nie kieruje, nie ma celu.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Jestem praworządnie neutralnie-zły, z domieszką dobra skierowanego na stronę chaosu.
Myślę, że nie jest ważne jak MY sami siebie widzimy. Taka ocena nie jest najczęściej obiektywna. Podobnie z czynami, ważne jest to Co robimy, nie to co chcielibyśmy robić.
Kiedyś mawiano:
"Ten, kto zna innych jest mądry, kto poznał siebie - jest światły".
Prawda w tym stwierdzeniu wielka. Nie każdy jest światły.
Mojego charakteru nie przyporządkuję do szufladki tudzież kategorii, gdyż jest to niemożliwe.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Artistisch Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Artistisch
Dni na forum: 5.704
Posty: 5
Ja.... Na razie nie mam zamiaru nic a nic tu zaznaczać. Jestem ogólnie spokojny i przyjazny (z zodiaku pogranicze Strzelca i Koziorożca, a mi choroskop mówi, że jestem wiecznym optymistą ^^), ale czasem lubię stać się niemiły, nieprzyjemny, chamski albo wręcz agresywny i niebezpieczny dla otoczenia (mój kolega kiedyś powiedział - Gabriel jak Lucyfer xDD ). Więc tak dla picu to by było na tyle, bo generalnie próbuję zachować osobiście sobie narzuconą musztrę, aby nie mówić o sobie, a fakt, że się "nie określam" to znany jest i lubiany przez tych, którzy mnie znają ^^

Jestem też osobą, która się bardzo przejmuje i, choć zawsze nie chcę albo po prostu nie umiem okazać uczuć (albo chamsko je ukrywam), to jest bardzo wrażliwa. Umiem się z byle powodu rozpłakać i wcale się tego nie wstydzę ^^

A, jeśli chodzi o te postacie z gier (jaki jest przymiotnik od gier? *trzepocze rzęsami*), to jakoś w te, które gram, nie ma opisu charakterów xD Może po prostu gram nie w te gry, co trzeba? (ej, przecież w żadne nie trzeba.... szczegół)
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Nie powiem, bo nie potrafie, żyje na skranościach. Czasem jestem irytującą, wredną dziewczyną, która potrafi *... (no wiecie) każdego na około, w dodatku egoistyczną i zadufana w sobie, która chętnie komuś zaszkodzi. A niekiedy jestem czuła, miła, pogodna. Kochajacą pomagać bezinteresownie, która pocieszy jeśli trzeba, robiąca wiele rzeczy spontanicznie, nie lubiąca patrzeć na wszystko z boku, lecz pchajaca się w przód, zawsze szczera, aż do bólu, woląca powiedzieć wprost, co myśli o danej osobie, niż szpetać komuś za plecami. Niekiedy zaś zaczajam się na boku i obserwuje ludzi, śmiajac się niekiedy z ich idiotyzmu. Może ktoś mnie dopasuje? : > (Mogłabym długo dłuzej pisać szczególnie o wadach, jakby to ludzie ujeli - co nie znaczy, że ja uważam pewne cechy za wady - ale po co wam marudzić?;p)

Btw. Napisałam tu ten post, napędzona opinią na mój temat przez jedną użytkowniczkie.
Lilu - wyglądasz na pewną siebie, taką pogodną wiecznie uśmiechniętą osobę xD
Hah, nie mówie, że nie jest mi miło! Ale cóż, z tą wieczną pogodnoscia to bujda! Wolałabyś nie spotkać się z moim wzrokiem, gdy sama wędruje gdzieś po mieście;p. A pewna siebie? Ee... niekiedy wręcz odwrotnie:D
Ale dziękować.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 10.03.2009, 22:02
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Chaotyczny neutralny. Właściwie to robię albo to, co chcę, albo to, co mi się opłaca.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Myślę, że jestem chaotycznie neutralna. Może i wydaję się sympatyczna i spokojna, ale czasem boję się sama siebie. Nie mówiąc już o innych. Mam skrajnie różne nastroje. Jednego dnia jestem dobra i miła dla innych, a na drugi dzień pluję jadem za darmo. Z jednej strony jestem życzliwa i pomocna, ale chyba... tak naprawdę jestem egoistką i to w dodatku przeczuloną na swoim punkcie. Na psychologii nauczycielka powiedziała, że osoby zakompleksione są niebezpieczne dla siebie i innych. Myślę, że to prawda. Czasem mam wrażenie, że mojej rodzinie ulżyłoby, gdybym wyfrunęła z rodzinnego gniazdka.

Myślę, że nie jest ze mną aż tak źle. Agresję stosuję tylko słowną, bez niczego więcej. W większości przypadków chcę dobrze, a wychodzi jak zwykle. Źle sformułuję swoją myśl i awantura gotowa.

Reasumując: jestem zmienna jak pogoda w górach.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Ja zaznaczyłam chaotyczny neutralny, bo ja to taki dziwny człowiek jestem. Czasami jestem dobra, a czasem ciagnie mnie strasznie do złego, jestem raczej arogancka i trochę egoistyczna, a mój stosunek do innych jest bardzo zróżnicowany, dlatego przez tą mieszankę zaznaczyłam właśnie wyżej wymienioną opcję.

Reasumując: jestem zmienna jak pogoda w górach.
Ze mną jest podobnie jak z Laru-Chan.

PS. W grach to ja wolę złe postacie

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
"Jaki mam charakter?" Praworządny dobry. W każdym człowieku próbuje znaleźć dobro, staram się być miły dla innych osób, bo uważam, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę, uważam, że poniewieranie ludźmi do niczego nie prowadzi, każdy jest jaki jest i takie podłe zachowanie wobec drugiej osoby nie spowodują tego, że ta się zmieni, sądzę, że to by tylko pogorszyło daną sytuacje.
Również trzymam się zasad.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Charakter jest zbyt złożoną strukturą, aby przyporządkować go do konkretnej kategorii, tym bardziej jeśli dysponujemy tak wąską skalą, która jest przedstawiona w ankiecie. Zgodzę się z Mistrzem, że sztuką jest w sposób obiektywny ocenić siebie, swój charakter i postępowanie.
Podobnych dywagacji radzę więc sobie oszczędzić.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Cóż, niebywale cierpliwy, konformistyczny i tolerancyjny wobec różnych charakterów... Nie wymagam od życia wiele, zaś więcej wymagam od siebie, lubię czuć się wolnym, przeżywać życie takim jakie jest, wolę robić to co lubię, choćby za coś innego proponowali mi o wiele większe pieniądze. Nie uznaję stereotypów, śmiesznych konwenansów i zasad. Preferuję patrzenie na sprawy z boku bez ingerencji... Czasami niekonsekwentny, spontaniczny, ale raczej rzadko. Jestem dość bladą i mało ciekawą osobą, emocje trzymam na wodzy, te pozytywne i te negatywne. Dodatkowo jestem wyjątkowo małomówny - odzywam się wtedy, kiedy mam widzę w tym sens, jak w pewnym dowcipie z brodą:
"Jasio miał już 5 lat, a jeszcze nic nie mówił. Badania wykazywały, że z aparatem mowy wszystko jest w porządku, mimo to Jasio milczał. Pewnego dnia mama podaje mu obiad, a Jasiu wrzeszczy: - A gdzie kompot? Mama zdziwiona: - Jasiu, to ty umiesz mówić. - Umiem - odpowiada Jasio. Mama: - To dlaczego dotąd nic nie mówiłeś. - Bo zawsze kompot był! ".
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ciężko stwierdzić. Choć pewnie najbliżej mi z tych wymienionych w ankiecie do Chaotycznego Neutralnego. Często miewam różne nastroje, prawie zawsze podejmuję decyzję pod wpływem emocji, które mną w danej sytuacji targają. Raz wychodzi mi to na dobre, raz na złe. W sumie najczęściej jeśli coś robię to tylko dlatego, że mi się tą czynność wykonywać chce, i mam z tego jakąkolwiek korzyść. Jeśli ktoś coś ode mnie chce, a ja uważam to za głupotę po prostu odmawiam. A moja odpowiedzieć na taką prośbę to - "Nie chce mi się". Większość mojego czasu spędzam na lenieniu się, robiąc byle co dla zabicia czasu (jak teraz). Podsumowując - bliżej mi do dobra, niż do zła. Nie mam wielu wrogów, zawsze szukam pozytywnego rozwiązania sprawy mimo, że zwykle nie zastanawiam się nad tym długo. Są jednak chwile, kiedy moje szybkie decyzje wychodzą na złe. To tyle.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.762
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Jestem dobry i zły, czyli neutralny, go figure
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Chyba skłaniam się ku dobremu, ale z drugiej strony nikt nie wie, co zrobiłby w trudnej sytuacji, nie jest to proste pytanie i nie można udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi. To, co myślimy, a to, co robimy, to już dwie różne rzeczy, niestety.

Przede wszystkim dużo od siebie wymagam, jestem z natury perfekcjonistką, lubię jak wszystko jest zrobione idealnie, ale nie dotyczy to porządku, bo w domu jest jeden wielki chaos, w którym akurat się odnajduję. Mam dla ludzi sporo cierpliwości (to pewnie kwestia pracy), chociaż w środku irytuję się aż do przesady. ;p Lubię tworzyć, czy to opowiadania, filmiki, gry, mam tysiące pomysłów, które nie zawsze zostają zrealizowane. To chyba tyle, jakaś 1/10 wycinka charakteru.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Charakter
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook