Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 068, 27.11.2016

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sześćdziesiątego ósmego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 27.11.2016 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Niezbyt fajny, szkoda Kaio i Goku. Kolejny odcinek też nie zapowiada się ciekawie. Fajnie jest gdzieś wstawić na chwilę postać z innego anime, ale nie na cały odcinek, tym bardziej że finałowa walka z Zamasu trwała bardzo krótko.

Obraz
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Pomijając odcinek... bo niezbyt fajny... ale czy mi się tylko zdawało, czy Trunks w zapowiedzi 69 odcinka był starszy?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Diablo2020 napisał(a):
czy Trunks w zapowiedzi 69 odcinka był starszy?
Nawet jeśli, to z pewnością nieintencjonalnie.

Odcinek w porządku, ale następny zapowiada się lepiej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
The cringe is real. Goku znowu nieogar, jak nie zapomni fasolek Senzu, czy talizmanu, to teraz nawet nie potrafi spełnić życzenia... No ostatecznie udałoby mu się gdyby Shenlong nie zwiał.

Rozkmina na dziś: Król Kaio naprawdę potrzebuje smoka aby wrócić do żywych? Nie mógłby zagadać do Yamy albo jakiegoś innego Boga?

Co do zapowiedzi, to Vegeta ma fajny outfit Co do Trunksa to faktycznie, musiałem przewinąć aby upewnić się czy to młody czy Mirai.

Grupa Mirai
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Zastanawia czemu Goku potrzebuje kombinezonu ochronnego zeby przebywac w jądrze ziemi?? Podczas walki wytrzymuje duzo wieksze przeciążenia , temperatury ,cisnienie niz pamujace5 w srodku planety a tu potrzebował stroju od Bulmy

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
pitek599 napisał(a):
czemu Goku potrzebuje kombinezonu ochronnego
Bo w tej serii ogłupiał. Vegeta miał rację, Kakarotto to dureń.

Obraz
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Byc moze błąd w tłumaczeniu, sayanie tak jak i ludzie sa wrazliwi na brak tlenu i brak tego pierwiastka powoduje śmierć, dlatego Goku jest potrzebny aparat tlenowy zeby przebywac w beztlenowym jądrze planety , z drugiej strony Goku walczyl z Beerusem na orbicie ziemi a tam wiadomo tlenu nie ma,

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Goku dostało o jeden raz za dużo w głowę... no i są skutki
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Ta kłótnia o Smocze Kule bardzo przypomina scenę z serii Dr. Slump 2, a mianowicie odcinki 55-59. Tam też Goku znalazł kule, a cały Pingwinówek kłócił się o to, kto wypowie życzenie. Oczywiście Amishirot zwinął im kule sprzed nosa więcej info tutaj http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=10713 Dragon Ball & Dr Slump Special [1997]

Taki troszkę odgrzewany kotlecik. Naszło mnie jakoś z okazji wejścia Aralki do DBS
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Odcinek faktycznie słaby, zrobienie na siłę problemu z jednej rzeczy. Kombinezon Goku logiczny, bo przy jądrze nie ma tlenu a ciepło + brak tlenu mogłoby sprawić Goku kłopot, tak jak Vegecie podczas walki z Magettą. Zagwozdką jest dla mnie Shen-Long, no wykorzystali przed przedtem jedno życzenie i co? Nie zresetowało się? Przecież kule się rozproszyły i po zebraniu powinna byc ponowna możliwość wybrania trzech życzeń. Druga sprawa jego zniknięcie czyli nie może on zostać na długo, znika mimo woli.

Koniec końców nie udało się przywrócić życia Kaio, trochę słabo liczyłem, że jednak im się uda i to będzie taki hołd dla Yanami, który już raczej nie powróci do tej roli i pewnie miło by mu było, gdyby Goku spełnił obietnicę daną jego postaci i przywrócił go z powrotem do życia. Liczyłem też, że Pancia chwyci Shen-Longa za wąsa ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Koniec końców nie udało się przywrócić życia Kaio, trochę słabo liczyłem, że jednak im się uda
Jeśli to faktycznie autorski odcinek Toei (a przecież wszyscy są co do tego przekonani), to nie mieli prawa go ożywić.

Katz napisał(a):
Zagwozdką jest dla mnie Shen-Long, no wykorzystali przed przedtem jedno życzenie i co? Nie zresetowało się?
Widać nie minął rok, więc się nie zresetowały.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Shounen napisał(a):
Widać nie minął rok, więc się nie zresetowały.
Jeśli dobrze pamiętam, Smok spełnia teraz 3 życzenia. Dlatego po spełnieniu jednego trzeba czekać 4 miesiące, nie rok. Czyli nie minęły 4 miesiące. Dobrze wnioskuję?
Sprawa ta była chyba wyjaśniona w DBZ po ożywieniu ofiar Vegety na turnieju.

Nowości od grupy DBmangi
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
eśli dobrze pamiętam, Smok spełnia teraz 3 życzenia. Dlatego po spełnieniu jednego trzeba czekać 4 miesiące, nie rok. Czyli nie minęły 4 miesiące. Dobrze wnioskuję?
Sprawa ta była chyba wyjaśniona w DBZ po ożywieniu ofiar Vegety na turnieju.
No chyba, że tak.

Zapomniałem wspomnieć o Bulmie sutenerce, jeden telefon i laski przyjechały. Oczyma wyobraźni widzę już amerykańskiego cenzora, chyba z dwie paczki fajek wypali główkując jak to przerobić

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
W następnym odcinku Vegeta w garniturze??? Och, nie mogę się doczekać...!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

merliczka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.801
Posty: 13
pitek599 napisał(a):
Byc moze błąd w tłumaczeniu, sayanie tak jak i ludzie sa wrazliwi na brak tlenu i brak tego pierwiastka powoduje śmierć, dlatego Goku jest potrzebny aparat tlenowy zeby przebywac w beztlenowym jądrze planety , z drugiej strony Goku walczyl z Beerusem na orbicie ziemi a tam wiadomo tlenu nie ma,
Goku bił się z Beerusem w kosmosie, lata na inne planety, podróżuje między wszechświatami, przemieszcza się w czasie, teleportuje się w najróżniejsze zakamarki wszechświata, jak i również w zaświaty, ale na ziemi w którymś miejscu brak mu tlenu?
Bez jaj...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 068, 27.11.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook