Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 095, 18.06.2017

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do dziewięćdziesiątego piątego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 18.06.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Odcinek dość ciekawy. Kilka fajnych motywów było.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jakoś mnie ten odcinek nie zachwycił. Chyba jedyny plus, to to, że ten pies miał jednak coś w zanadrzu.

Obraz
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Ciągle przedłużają...
Wreszcie za tydzień turniej
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Dobra na spokojnie...

Nie mogę ogarnąć kto jest silniejszy Freeza czy Goku, bo generalnie Freeza kulkę od boga zniszczenia opanował i ją zdusił, natomiast Goku miał z tym problem, ale w sumie 99% odcinka był w Basic formie, nawet gdy dusił kulkę...

Potem na koniec nagle walczą przy czym Goku tylko na moment jest SSJ Blue, ale po dostaniu ciosu od Freezy SSJ Blue się wyłącza, Freeza dalej zostaje w Golden... przy czym nie wiem czy to efekt tego, że saiyanie zawsze po mega silnych ciosach mają "wyłączenie" koloru, czy też to efekt bardziej tego, że Freeza wspomina, że poćwiczył Golden i obecnie nie wyczerpuje mu staminy tak szybko i potrafi tą formę utrzymać bardzo długo...

I druga rzeczy, której nie ogarnąłem (oglądałem po ang), Freeza chce spiskować z 9 wszechświatem i stać się ich wojownikiem, bo go nie obchodzi wszechświat 7... to w końcu będzie wojownikiem którego wszechświata, bo w momencie pojawienia się Beerusa i Whisa nagle jakby tematu nie było, poza tym Goku będąc w tej kulce zniszczenia nie słyszał tego o czym gadał Freeza z bogiem 9 wszechświata?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.560
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Ciągle przedłużają....jakoś w dragon z to nikomu nie przeszkadzało, lepiej żeby całe dbs trwało 50 odcinków...
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
bardyt napisał(a):
I druga rzeczy, której nie ogarnąłem (oglądałem po ang), Freeza chce spiskować z 9 wszechświatem i stać się ich wojownikiem, bo go nie obchodzi wszechświat 7... to w końcu będzie wojownikiem którego wszechświata, bo w momencie pojawienia się Beerusa i Whisa nagle jakby tematu nie było, poza tym Goku będąc w tej kulce zniszczenia nie słyszał tego o czym gadał Freeza z bogiem 9 wszechświata?
Ostatecznie nie dobili targu, więc Freeza będzie walczył dla Uni7. Aczkolwiek wiele może się wydarzyć podczas Turnieju.

Grupa Mirai
warszawa12332167 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.401
Posty: 22
Goku chyba nową formę tudzież przemianę z openingu już ma w zanadrzu bo raczej wątpię żeby osiągnął ją podczas turnieju. Tak więc po części pewnie dlatego jest jakiś spokojniejszy w stosunku do Freezy.
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek piekny ukazujacy Freeza w 100% taki jaki byl i bedzie jestem pod wrazeniem w koncu emocje jak w Dbz. Graficznie pieknie do tego epicki podklad muzyczny Freezy. Dodatkowo fakt ze stal sie silniejszy od Goku uczyni go nowym bogiem zniszczenia po wypowiedzeniu zyczenia dzieki super smoczym kula i bedzie koniec Berusa. Pomijam juz szczeguly co na turnieju bedzie wyprawial. To bedzie swietny nowy Arc z Freeza.
Piotrek66 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 3.108
Posty: 44
Skąd: Końskowola
Jeszcze się okaże, że tym, który wprowadzi zamieszanie podczas turnieju będzie sam Freezer. Spodziewam się też wątku współpracy z Frostem, o co się aż prosi.

Mam tylko nadzieję, że na pogróżkach Freezera się nie zakończy.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Frost jest za slaby na współpracę z Freeza acz kolwiek ten pierwszy moze bedzie chcial zyskać ,,złotą moc''i wtedy moze byc ciekawie.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Piotrek66 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 3.108
Posty: 44
Skąd: Końskowola
pitek599 napisał(a):
Frost jest za slaby na współpracę z Freeza acz kolwiek ten pierwszy moze bedzie chcial zyskać ,,złotą moc''i wtedy moze byc ciekawie.
Myślę, że Freezer może być zainteresowany spotkaniem kogoś ze swojego gatunku. Nawet jeżeli byłby słabszy - niewykluczone, że moglibyśmy mieć do czynienia z podobną relacją, jaka połączyła Vegetę i Cabbę. Tak więc - złota forma Frosta jest prawdopodobna.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Freeza ma raczej gdzieś swój gatunek. W Fukkatsu no F nawet ojca nie chciał wskrzesić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.560
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
nie chciał, czy nie mógł? Musiałby na nowo kule zbierać. Frost mógłby być co najwyzej jako sparingpartner jak Tagoma, a ogólnie chciałbym zeby Frosta Roshi rozwalił albo Kuririn.
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Przeciez mogli dac Buu dali Freeza na pewno nie po to aby byl pionkiem. Moim zdaniem odegra bardzo wazna role tym bardziej ze ma moc. Tyle kloptu by nie robili przywracajac Go. Znowu Freeza by zabil Goku to o czyms swiadczy.
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 35
Dni na forum: 3.064
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 46
Skąd: Lodz
Odcinek na plus, jako jeden z nielicznych przypominał stare dobre dbz.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Odcinek przegadany, ale ładny. W końcu w następnym odcinku turniej i muszę przyznać, że robi się ciekawie w związku z Freezą.

Ciężko powiedzieć kto jest silniejszy, bo Goku nie pokazał Freezy swojej najmocniejszej aktualnej formy czyli niebieskiej + kaiokena. Warto zwrócić uwagę, że Goku starał się nie przemieniać i być może po dialogu z Gohanem z przed kilku odcinków, też będzie szedł tą drogą i jego kolejna forma będzie coś a'la Mystic beż kolorowych włosów.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
To powinna być nowa forma
Obraz

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Freezę w endingu dodali.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dziwię się, że im się chciało zmieniać ending, gdy za 2 odcinki i tak będzie całkiem nowy. Za tydzień Freeza zapewne pojawi się też w openingu.

Odcinek w całości poświęcony Goku, Freezie i bogom i za to plusik.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 095, 18.06.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook