Forum Dragon Ball Nao

» Czyje oczy Wam się najbardziej podobały?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Rulez2000 Ach Tee niedojżałe gówniaże!
Rulez wiesz nie wszystkie kobiety sa takie same ale może jak odrośniesz troche od ziemi to zrozumiesz....
Wątki obyczajowe są kitne ale muszą być żby historia sens miała... względem umiejetnośći to każdy ma swoje.... a ten temat chyba nie ma z nimi nic wspulnego... A oczy Kakaja nie są ładne tylko rozbrajające zwłaszcza jak podniesie brwi do góry...
Vegi ma śliczne ślepka Najładniejsze a wiecie dlaczego? bo prawie nigdy nie było w nich widać uczuć i myśli księcia. Tylko chłód i wyrafinowanie... I domyślaj się człowieku co mu po głowie chodzi...

Angrenereg Kali The Neftys
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Rulez2000 Ach Tee niedojżałe gówniaże!
Rulez wiesz nie wszystkie kobiety sa takie same ale może jak odrośniesz troche od ziemi to zrozumiesz....
Wątki obyczajowe są kitne ale muszą być żby historia sens miała... względem umiejetnośći to każdy ma swoje.... a ten temat chyba nie ma z nimi nic wspulnego... A oczy Kakaja nie są ładne tylko rozbrajające zwłaszcza jak podniesie brwi do góry...
Vegi ma śliczne ślepka Twisted Evil Najładniejsze Twisted Evil a wiecie dlaczego? bo prawie nigdy nie było w nich widać uczuć i myśli księcia. Tylko chłód i wyrafinowanie... I domyślaj się człowieku co mu po głowie chodzi...
Muszę ci racje przyznać. Ale tylko co do oczu Goku i te drugi(o Vegete chodzi czy o Vegetto??). Co do tych kobiet to ja nic nie mówiłem że jesteście takie same.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Oczy VEGETY a jka myslicie czemu ? Bo najbardziej lubie VEGETE !

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
mi sie nie podobaly oczy wojownikow po zamianie w SSJ i dalej... jakos ten [?] turkusowy kolor kojarzyl mi sie ze slepota. fajne oczy mial trunks : D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
a ja ostatnio zauwarzyłem że na niektórych obrazkach Goku SSJ ma zielone oczy, a chyba powinny byc niebieskie, bo zielone sie staja w SSJ2 chyba ...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Nie, chyba w każdym stadium SSJ oczy są zielone, tylko mają różne odcienie. Zresztą dla mnie wszystkie oczy SSj to zieleń, nie wnikam czy to morski, czy jakis turkus. To po prostu zieleń.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Typowe. Ja tam zawsze odróżniam turkus od morskiej zieleni.

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Oczy Majin Vegety i SSJ takie zimne bezwględne.

Pozdro
Proto Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.629
Posty: 2
JAk dla mnie to sprawa przedstawia sie tak:
1: C17
2: C18
3: Vegeta
4: SSJ4
5: Future Trunks
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
oczy Kid Buu były najlepsze [ ort! ] niepotrafie okreslic co mi sie w nich podobało ale zacytuje tekst nie wiem [ ort! ] z skąd go znam "Budzi Strach w
Sercach Milinów"

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Aulerius Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.630
Posty: 7
Goku ssj4
mial zajefajne oczy
nie dosc ze fajnie obramowane i czerwone do okola to jescze w sierodku złote
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Hmmm dobrze Goku w późniejszych odcinkach jak po przemianie w ssj miał oczy ,,łagodne". Bo po pierwszej przemianie w ssj oczy wyglądły inaczej....
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja gustuję w zwykłych oczach sayan-jin'ów. np. oczy Goku czy Vegiego... u Goku szczescie i smiech w oczach, a u Vegety spokojne, zimne, tajemnicze i nieprzewidywalne (jesli tak mozna o oczach powiedziec ) czyli oczy goku takie jakie mam zazwyczaj, a slepka Vegiego mam jak jestem sam, w ciszy, lub sie na kogos wnerwie no i na SSJ też są fajne - Taki Ladny morski kolorek pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 09.05.2006, 13:28
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Fajne oczy to ma Trunks (czy ja moglabym powiedzieć inaczej?) Ale też fajne są Vegety (te malutkie tęczówki) Majn Vegety też są fajne No i Songoku ma fajne oczy AS najfajniejsze to miał Babidi

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Miśka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.545
Posty: 2
Skąd: Rybnik
mi sie podobaly oczy od cyborgow
vokos
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.535
Posty: 1
Najbardziej podobały mi sie oczy:

1.Goku ssj4
2.Vegeta ssj4
3.Majin vegeta
4.Bra
5.Babidi xD Zart
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Wedlug mnie to najciekawsze i najbardzoej owiane tajemnica byly oczy Vegety , a na drugim miejscu Trunksa

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
W całej sadze DB zbyt wielu bohaterów miało, za przeproszeniem, cholernie podobne gałki oczne. Znajdzie się jednak kilka wyjątków, a pośród nich, nawet ładne patrzałki umieszczone w oczodołach. Wystarczy, że wspomnę Future Trunksa (czy już słyszę westchnięcia żeńskiej części forum??). Poważne i zarazem smutne oczęta.
Z kobiet ładnie zawijały rzęsami Bulma (uuuu, blue eyes) oraz Videl (może właśnie na oczy złapała Gohana? Miała ostre i jednocześnie niewinne oraz słodkie spojrzenie).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
najlepsze oczy miały cyborgi ( C-17 i C-18 ), Trunksa (gdy nie jest dzieckiem oczywiście) i Goku w normalnej formie

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez fanatyczka: 11.05.2006, 16:23
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
naj naj naj to SSJ 4
ale cyborgi rownież niezgorsze

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Czyje oczy Wam się najbardziej podobały?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook