Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 121, 24.12.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto dwudziestego pierwszego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 24.12.2017 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Bardzo dobry odcinek
Freezer i 17 poszaleli dzisiaj. No i siłowanie się ostatniej piątki z Anirazą, mistrzostwo
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Większych zastrzeżeń co do odcinka nie mam, tylko szkoda, że ta postać nie była rozłożona na 2 odcinki...

No dobra to kto ma pomysł co się wydarzy teraz? Po zapowiedzi widzę, że Vegeta bawi się z Jirenem, a ten pewnie sobie go sprawdza (ale w sumie co tu sprawdzać?)

No i hmm został 1 odcinek grudniowy + 8 odcinków (styczeń / luty) - do końca zostało 9 minut , nawet jeśli ostatni odcinek to już oficjalnie ogłoszenie zwycięstwa wszechświata [NR], to i tak po minucie turnieju na odcinek zostaje... (gdzie tu poleciały w ciągu odcinka 3 minuty)

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niezły odcinek. Wróg może się podobać, bo przypomina tych wszystkich filmowych z DBZ - duży i silny. W serii raczej nie było przypadku, żeby cała ekipa miała walczyć wspólnie z jakimś, co by nie mówić, drugorzędnym przeciwnikiem. Duży plus za Freezę, który w końcu zaczął coś robić. Poza tym ponownie dobry występ #17. Ciężko po tych ostatnich, samych dobrych odcinkach przypuszczać, że finał zostanie kiepsko rozegrany.

Też myślę, że powinni przeciągnąć to na dwa odcinki - liczę, że przynajmniej walki z jedenastym nie będą tak krótkie.

bardyt napisał(a):
został 1 odcinek grudniowy
Za tydzień nie ma odcinka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek dobry przeciwnik pokonal goku jednym uderzeniem z portalu. No coz potencjal zmarnowany na dobra fabule ze zniszczeniem areny. Jiren by musial interweniowac aby cala nie zostala zniszczona. Hehe przez chwile myslalem ze wchlone 18 i bedzie evolucja.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.380
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Połączenie Hatchiyaka, Janemby, Hildegarna i Dr. Uiro w jednym
Fajnie, że pokazali prawdziwy wygląd Boga Zniszczenia z Uni 3.
Mam nadzieję, że Jiren jakoś się ożywi, bo póki co jego postać jest po prostu nudna.

Grupa Mirai
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.380
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Za drugim razem jak obejrzałem to zauważyłem pewną nieścisłość. #17 mówi, że jako android nie wydziela ki, a w późniejszej scenie Goku teleportuje się do #18...

Grupa Mirai
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Nie oszukujmy się, Goku teleportował się do kogoś innego, łapiąc jego ki, ale w takiej odległości, by pojawić się koło Osiemnastki

To nigdy nie było ścisłe - zawsze teleportuje się do miejsca, a nie 1m od kogoś. Np. podczas walki z Cellem teleportował się wciąż koło Cella, zawsze gdzie indziej.

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W odcinku chyba najbardziej zwracają uwagę sceny z #17. Genialne napisane i świetnie zanimowane. Dobrze, że nie załączyli znowu wiadomej piosenki, bo to już by była przesada.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
tak sobie siedzę i przyszło mi do głowy, że Super Smocze Kule spełniają każde, ale tylko JEDNO życzenie... stąd biorąc pod uwagę, że Feezer jest na określony czas wyciągnięty z piekła, pierwsze co by musiał zrobić to poprosić o reinkarnacje i wyciągnięcie go z piekła na stałe... potem zebrać ponownie Super Smocze Kule i poprosić o zostanie Bogiem Zniszczenia / Wyeliminowanie innych bogów zniszczenia / Manipulacje innymi bogami zniszczenia...

Z drugiej strony nie bez potrzeby został wyciągnięty z piekła, by sobie postrzelać głównie jedną techniką na całym turnieju... stąd obstawiam, że w jakiejś tam kolejności co w sumie dość oczywiste odpadną C17, Gohan, Dyspo i Toppo, zostanie Frieza, Vegeta i Goku kontra Jiren. No i tutaj Goku na pewno zajmie się Jirenem, czy Vegeta wejdzie na jakiś Ultra Instynkt (kluczowy dla ataku, bo Goku ma kluczowy w obronie) , to trudno zgadnąć, na razie brak wielkich impulsów, by wywołać u niego ten Ultra Instynkt, czy będzie scalenie Potarami też ciężko powiedzieć. Chociaż Frieza na samym końcu nie będzie raczej chciał pomóc Goku i Vegecie, bo walka u ich boku jako Saiyan będzie ciężka do przyjęcia. Koniec końców zdobędzie Super Smocze kule, wypowie życzenie i wyjdzie z piekła. Potem Smok odleci, Vegeta będzie jedną z osób, która chce wskrzesić 6 wszechświat, więc kolejnym wątkiem po turnieju będzie ponowne zbieranie smoczych kul, Frieza będzie chciał również je zdobyć drugi raz. Beerus z Whisem się nie będą mogli w to wmieszać, a potem kolejnym faktycznie arcem (bo też nie bez potrzeby zostało to nakreślone z tymi Bogami i Frieza w anime w którymś tam odcinku), będzie panowanie nad bogami. Jeżeli Frieza nad nimi zapanuje to będzie miał armię lepszą niż te tysiące wojowników, których miał zawsze....

EDIT: jeszcze taka kwestia, Goku do swojego Ultra Instynktu dostanie czerwoną aurę, więc to może oznaczać że będzie dobry w obronie + ataku

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Odcinek nawet ciekawy. Fajnie, że c18 się poświęciła dla brata, bo to on wymiata w tej serii.

Obraz
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Fakt, C17 kradł odcinek. Jedyne co mnie raziło to fakt, że Gohan i Vegeta obrywali tak samo jak C18 a przecież są od niej o wiele silniejsi. Duży potwór to może nic odkrywczego po wszystkich kinówkach, ale zespołowa walka wypadła całkiem nieźle. Poświęcenie C18 było świetnie przedstawione.

Fajnie jakby Vegeta walczył razem z Goku, ale to w sumie mieliśmy w sadze z Buu. Najlepszym połączeniem byłoby, gdyby ktoś z drużyny musiał wspólnie z Freezą pokonać Jirena, może zrobią tak z Freezą i Goku. Wiadomo, że tutaj Freeza był po ich stronie i musiał współpracować, ale chodzi mi o mniejszą skalę.

Klątwa - Dragon Ball
ArcykapłanWhis Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 2.285
Posty: 30
Skąd: zkolu
Yasiek napisał(a):
Za drugim razem jak obejrzałem to zauważyłem pewną nieścisłość. #17 mówi, że jako android nie wydziela ki, a w późniejszej scenie Goku teleportuje się do #18...
Nie ma nigdzie pokazane, żeby używał w tym momencie "natychmiastowej transmisji" (palec wskazujący i środkowy na czole), mogło to po prostu wynikać z jego szybkości jako SSJ God'a, tak jak Frieza chwilę wcześniej nie używał żadnych technik teleportacyjnych, aby wrócić Goku na arenę. Mógł po prostu planować "odbicie" na moment między wypuszczeniem z ręki Anilazy, a połknięciem przezeń #18
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Yasiek napisał(a):
ołączenie Hatchiyaka, Janemby, Hildegarna i Dr. Uiro
Czyli nie tylko mnie to tak śmierdziało. Najbardziej jednak Janemba i Hacchihyakku. Ciekawy wróg, niemniej. Naprawdę mam nadzieję, że Freezer zabawi na Ziemi/wśród żywych na dłużej.

Yasiek napisał(a):
bo póki co jego postać jest po prostu nudna.
I ten jego nadęty głos. Brzmi jak jakiś Makaroniarz z biedomafii

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 121, 24.12.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook