Forum Dragon Ball Nao

» Przyszłość Freezy

Strony: 1, 2, 3  

Co czeka Freezę?

Co czeka Freezę?
Przeżyje i zostanie ożywiony 52,38% 11 52,38%
Przeżyje, ale wróci do piekła 28,57% 6 28,57%
Zostanie wymazany 19,05% 4 19,05%
Wszystkich głosów: 21
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Postać Freezy to jeden z ciekawszych elementów turnieju. Jak sądzicie, jak potoczą się jego dalsze, najbliższe losy? Główne ścieżki do wyboru w ankiecie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Stawiam, ze wroci do piekla i po wszeczasy codziennie bedzie juz musial ogladac radosne parady milusich aniolkow i zwierzatek.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Myślę, że jeszcze wykręci jakiś mocny numer i będzie kolejna walka z nim. Przegra ją, bo na tym polega Dragon Ball, bo po czym Beerus go ostatecznie wymaże.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja bym chciał opcję pierwszą, czyli zasłuży się w turnieju i zostanie zgodnie z umową ożywiony, po czym puszczony samopas, ale świadomy, że koledzy Saiyanie i Beerus mają na niego baczenie. Dalej to już mogą być różne scenariusze. Dodałoby to sensu jego pojawieniu się na tym turnieju.

Ale za bardziej prawdopodobne uznaję, że wywinie jakiś numer w czasie lub po turnieju, przez co ktoś go usunie. Dla scenarzystów opcja dużo wygodniejsza.

Powrót do piekła to z kolei byłaby powtórka z wcześniejszej sagi, w której został ożywiony i zabity.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Dla scenarzystów opcja dużo wygodniejsza.
Nie sadze. Postac Freezy jest bardzo popularna wsrod fanow, a sam odtworca roli Freezy - Ryusei Nakao, byl nawet nagradzany za swoja kreacje w "Fukkatsu no F". Jest to bardzo charakterystyczna postac, z duzym potencjalem, ktorej calkowita eliminacja byla by duza strata dla fabuly przyszlej ewentualnej kontynuaji Dragon Balla. Mysle, ze Freeza calkowicie sie z nami nie pozegna.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli pójdzie do piekła, to też już raczej nie wróci, bo byłby to jego trzeci powrót, a to już by było przegięcie. Już lepsza opcja pierwsza, jeśli będą chcieli go zostawić na ewentualną dalszą fabułę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pytanie na wstępie do Ujio: Nakao to ten sam aktor co podkładał głos pod Matsuriego z Bleacha?
Generalnie jestem pewien, że wątek Freezy nie zakończy się wraz z turniejem. W ogóle twórcy otworzyli kilka frontów fabularnych, które pewnie będą rozwinięte.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 10.02.2018, 22:06
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tak, ale bierz pod uwagę, że na turnieju seria się skończy, a powstanie bezpośredniej kontynuacji nie jest takie oczywiste.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Ja tam jestem optymistą i trzymam się zdania, że go ożywią, zgodnie z obietnicą. Przylecą na Ziemię, podziękują mu za wszystko itepe, a on się uśmiechnie, wypnie i poleci w kosmos (jak kiedyś Vegeta poleciał w poszukiwaniu Gokū), przysięgając, że się jeszcze policzą. Po czym, przy hipotetycznej następnej historii, kiedy Gokū i Vegeta będą naparzać w nowego wroga, przyleci wykokszony Złotnik i im pomoże, obu przy okazji również łupiąc dla zasady. Bądźmy szczerzy, z Bulmą raczej nie zamieszka. Chociaż Freezer niańczący Brę… Jeden gagowy odcinek? Czemu nie? Wszak nie wskrzeszą go super smoczymi kulami, tylko ziemskimi, więc jest szansa, że ten kwadrans, który zajmie Gokū zebranie kul, Freezer może spędzić na lemoniadzie w Capsule Corporation. Może to jest perwersja, ale chciałbym zobaczyć, jak Freezer opiekuje się córką Vegety i klnie, że przyszło mu przewijać bachora, który jest potomkiem saiyańskich małpiszonów. Piccolo mógł, Freezer też może.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shounen napisał(a):
Tak, ale bierz pod uwagę, że na turnieju seria się skończy, a powstanie bezpośredniej kontynuacji nie jest takie oczywiste.
Moim zdaniem to była kaczka dziennikarska. Widać, że Akira odzyskał zapał do Dragon Balla.

Dodano po 3 minutach
vegeta391 napisał(a):
Ja tam jestem optymistą i trzymam się zdania, że go ożywią, zgodnie z obietnicą. Przylecą na Ziemię, podziękują mu za wszystko itepe, a on się uśmiechnie, wypnie i poleci w kosmos (jak kiedyś Vegeta poleciał w poszukiwaniu Gokū), przysięgając, że się jeszcze policzą. Po czym, przy hipotetycznej następnej historii, kiedy Gokū i Vegeta będą naparzać w nowego wroga, przyleci wykokszony Złotnik i im pomoże, obu przy okazji również łupiąc dla zasady. Bądźmy szczerzy, z Bulmą raczej nie zamieszka. Chociaż Freezer niańczący Brę… Jeden gagowy odcinek? Czemu nie? Wszak nie wskrzeszą go super smoczymi kulami, tylko ziemskimi, więc jest szansa, że ten kwadrans, który zajmie Gokū zebranie kul, Freezer może spędzić na lemoniadzie w Capsule Corporation. Może to jest perwersja, ale chciałbym zobaczyć, jak Freezer opiekuje się córką Vegety i klnie, że przyszło mu przewijać bachora, który jest potomkiem saiyańskich małpiszonów. Piccolo mógł, Freezer też może.
Nie żartujemy. Freeza to nie ten kaliber postaci co Piccolo.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
E, z gagami wszystko jest możliwe.
Już nawet ułożyłem scenę.

Gokū: Freezer, poczekaj u Bulmy, a ja lecę poszukać smoczych kul.
Vegeta: <Wchodzi do statku potrenować.> Tylko spróbuj coś wywinąć, miernoto.
Bulma: Lecę na zakupy, tato, zaopiekuj się Brą.
<Dzwonek do drzwi>
Profesor Brief: O, ogrodnik przyszedł. Panie Freezerze, proszę się na chwilę zająć wnuczką. Lada moment jestem z powrotem.

Inny trik mógłby polegać na tym, że np. Marron, Goten i Trunks zepsuli Siedemnastce wyspę i wezwali Shén Lóng'a, żeby wszystko ładnie odtworzyć, nim wróci, przez co Freezer musi poczekać ze trzy miesiące na odnowienie się smoczych kul (chyba że poprosili jeszcze o lody i kolejkę, to wtedy cały rok).

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Myślę, że zostanie ożywiony, coś tam z nim pewnie zaplanują. Osobiście nie chciałabym, żeby nawrócił się na "dobrą" stronę jak Vegeta czy Piccolo, ale mógłby po prostu pójść swoją stroną, a kiedyś, kto wie, albo znowu się z nim zmierzą, albo po prostu gdzieś tam sobie będzie.

vegeta391 napisał(a):
Gokū: Freezer, poczekaj u Bulmy, a ja lecę poszukać smoczych kul.
Vegeta: <Wchodzi do statku potrenować.> Tylko spróbuj coś wywinąć, miernoto.
Bulma: Lecę na zakupy, tato, zaopiekuj się Brą.
<Dzwonek do drzwi>
Profesor Brief: O, ogrodnik przyszedł. Panie Freezerze, proszę się na chwilę zająć wnuczką. Lada moment jestem z powrotem.

Hahaha Wyobraziłam sobie taką scenę i parsknęłam śmiechem. Rozwaliłeś mnie tym!
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Oddałem głos na "Zostanie wymazany". Przyszłość Freezy widzę w "czarnych barwach" tzn. dostrzegając absurdy fabularne do jakich czasami dopuszczają się twórcy tej serii to naprawdę nie będę zdziwiony jak postać tego niesamowitego, czarnego charakteru zostanie ekhem "zrehabilitowana" -> zniszczą po prostu jej trzon. Widzę dwie możliwości:

1) Goku toczy walkę z Jirenem i zdobywa ogromną przewagę dzięki opanowaniu w pełni Ultra Instynktu. Zdesperowany Jiren odpala jakiś "super, hiper, niemożliwy do zatrzymania" atak i tu na ratunek Goku przychodzi nie kto inny jak sam Freezer.

Dostaje strzał i pada niczym Piccolo w Saiyan sadze , a Jego "jestestwo" zostaje całkowicie przesądzone (a jak wiadomo z sagi Buu jest to w pełni możliwe tzn. można zniszczyć hm "duszę"). Oczywiście nie umiera od razu, najpierw padają wielkie słowa, że "on wielki Tyran przed którym trząsł cały Wszechświat ginie, bo poświęcił się dla znienawidzonej "małpy", potem Panowie tzn. Freezer i Goku wyrażają sobie w szacunek i ten pierwszy "rozsypuje się" z uśmiechem na ustach ("przyjaciółmi" nie zostaną z oczywistych względów, ale szczery "respekt" to co innego). Następuje chwila refleksji, ktoś tam się może popłacze, ale ostatecznie "F" zapisuje się jako bohater U7.

2) Goku wygrywa z Jirenenem i wyrzuca go za ring, ale ten resztkami sił unicestwia całą arenę (a przynajmniej tak mu się wydaje) i razem z nim w otchłań wpadają także Goku i Vegeta. Okazuje się jednak, że nie wszystko zostało zniszczone, a na polu walki pozostaje... Freezer. Zapisuje się jako zwycięzca i bohater U7. Ostatecznie nie zostaje wskrzeszony, bo wykańcza go Vegeta uznając, że "F" jest zbyt niebezpieczny aby żył (i w sumie racja, ponieważ możliwości rozwoju "changelinga" są prawdopodobnie nieograniczone).

Cokolwiek by się nie wydarzyło Pan "F" będzie miał niestety udział w finałowej walce... Po prostu nie dadzą Goku samodzielnie (jak zwykle) tego wygrać ...

No i jest jeszcze jedna tragiczna możliwość, choć nie dotycząca bezpośrednio Freezera, a której równie mocno się obawiam skoro zakończenie serii potrwa odcinek/10 minut ostatniego odcinka plus mając na uwadze przekombinowaną końcówkę z Zamasu...

Odwrócenie konsekwencji turnieju okaże się poza możliwościami Super Shenrona. W efekcie przybędzie ktoś wyżej w hierarchii od Zeno i zrobi swojego rodzaju "RESET" -> Puf! Goku budzi się przed 28 Tenkaichi Budokai z poczuciem, że to wszystko było tylko snem..
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Kenji Harima napisał(a):
f! Goku budzi się przed 28 Tenkaichi Budokai z poczuciem, że to wszystko
Tego bym im nie darował!

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tak nie będzie. Zamknęliby sobie tym zupełnie bez potrzeby furtkę do kontynuacji historii z tymi wszystkimi bohaterami, którzy się pojawili, a tego nikt by nie chciał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
marcin1479
Nail
Nail
marcin1479
Dni na forum: 5.441
Posty: 99
w jednym z wywiadow (nie pamietam gdzie ale chyba czytalem gdzies to tutaj wlasnie ) aktorka uzyczajaca glosu Goku mowila ze chcialaby zeby seria Super trwala az 700 odcinkow z racji 7 smoczych kul, hmm ciekawe...czyzby to bylo jakies info dotyczace kontynuacji ? czy tylko taka jej mysl ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Chciałbym akcji typu zdesperowany Goku ostatkiem sił teleportuje się na trybuny z Jirenem, na ringu zostaje Freeza sam...

Dalej ciągle nie wiem jak to jest z tym życzeniem, ale chyba tak, że tylko jedna osoba na koniec turniej może coś sobie zażyczyć tak? A nie cały wygrany wszechświat? (Bo to otwiera jedną, albo kilka furtek)

EDIT:

W sumie to na pewno nie będzie tak, że Goku obudzi się i pomyśli, że 131 odcinków było snem... bo skoro ma wyjść film o gościu legendzie Saiyan, nie pamiętam jego nazwy, to trochę bez sensu robić film kinowy o gościu ze snu... bo to tak można by wtedy odebrać...

Ciekawe czy zrobią kiedyś odświeżoną wersję DB GT... bo fakt faktem nie zaczęli od zwykłego DB, tylko odnowili DBZ, po czym zrobili dłuższą przerwę na sagę Buu, a potem wystartowali z DBS ...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
bardyt napisał(a):
ostatkiem sił teleportuje się na trybuny z Jirenem
W punkt. W ostatnim odcinku Goku przeniesie siebie i Jirenapoza pole walki, tak by obaj przegrali

Obraz
Król Wszechrzeczy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.235
Posty: 19
Tego bym im nie darował!
Nie ma nawet co o tym myśleć ;D

Myślę, że nie zrobią z Freeza nikogo dobrego, może co najwyżej będzie żyć, ale jako czarny bohater, gdzieś daleko daleko kto wie, może kiedyś wróci i wszystkim się zrewanżuję, co nie byłoby takiego glupie, skoro dali mu taka zdolność nabywania sily. Tez dziwię się, że nie jako jeden z czarnych koni turnieju nie ewoluował... ;/
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Przyszłość Freezy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook