Forum Dragon Ball Nao

» Legendarny Super Saiyanin Broli (?)

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Czy Broli zasługuje na miano Legendanego Super Saiyanina?

Czy Broli zasługuje na miano Legendanego Super Saiyanina?
Tak 55,41% 41 55,41%
Nie 40,54% 30 40,54%
Ee, kto to Broli? 4,05% 3 4,05%
Wszystkich głosów: 74
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Ale tak na serio to brolly był chyba kinms wyjątkowym, ale na pewno nei był on LSJ bo:

Goku Osiagnal SSJ4 (GT) wiec by brollyego z palcem w d*** rozwalil
Jeżeli iśc według schematu(na ultra poziomie doganiał SSJ3!), to wystaczyło by by Brolly osiągnoł poziom 2 a już by posiadał siłę SSJ4!


Goku znał o wiele wiecej technik i byl bardziej pojętnym uczniem
To nic nie znaczy że znał więcej technik...z technikami walk się nie rodzisz a się ich uczysz.. A zresztą co po technikach skoro Brolly i tak bez problemu przyjął Kamehamehe na klate(po której cell stracił połowe ciała!)



Gdyby chciał, to by dał rade sam na sam brolyyemu (np. Genki dama)
Genki dama zbiera się bardzo długo...a Brolly był bardzo szybki. Tym bardziej umiał on wyczuwać ki to tez nei dał by się zaskoczyć(jak Friezzer)



a gdyby zabił brolly kogos to moze i osoagnalby wyzszy poziom... np. SSJ3?? wtedy by brolly dostał też obstrzał od Goku.
Niestety raczej nie, gdyż poziom SSJ3 nie osiągasię poprzez złość apoprzek kumulowanie całej siły w mięśniach. Trzeba jednak tej siły mieć bardzo dużo, a nikt wtedy z całej drużyny Z jej nie posiadał.

Takie moje kontrargumenty

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Raditz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Raditz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.766
Posty: 6
Skąd: Vegeta
Dla Mnie Brolly Był 100% LSSJ, by silniejszy 1 na 1 od kazdego Saiya-jina KAZDEGO bez wyjatku, Kakarotta uratowalo tylko to że inni oddali mu moc, tak jak ktoś już wspominał Brolly był skazany na śmierć bo był postacią z filmu pelnometrazowego a nie bezbośrednio z serialu DBZ.
i nie ma co rozmyślać nad jakimś tam Brollym ,którego wpakowała do trzech kinówego banda scenarzystów nie mogąc wymyślić nic innego.
a co do tego, to ta banda scenarzystów postapila idiotycznie nie dlatego że wpakowali Brolly'ego do trzech kinówek, idiotyzmem bylo w jaki sposub chodżby w movie 8 zabili (a raczej pokonali ) Brollyego, to było bezmyslne, bo gdyby nie to żę Brolly musial zginąc, to jestem pewien że tak wykonczony Goku nie rozwalił by wpelniego w sily LSSJ, jednym ciosem nawet po tym że dostal energie od przyjaciól ;]
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Sprawę Legendarnego ssj można podzielić na kilka podrozdziałów:
1.W mandze Akiry T.
2.W anime DB
3.Filmy kinowe

W punkcie 1 i 2 legendarnym ssj jest każdy sayian potrafiący przejść transformacje w super Sayianin'a (np i Goku jak i Vegeta jest tym legendarnym wojownikiem- obydwoje doszli do tego poziomu poprzez treningi itp)

W punkcie 3-czyli filmach kinowych, sytuacja jest inna. Tym jedynym legendarnym ssj jest Brolly. Manga i anime swoją drogą- filmy swoją. Finito

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Nie, to Goku zasługuje w pełni na to miano. Aby stać się legendą trzeba się sporo napracować, Brolly nie pracował na SSJ zbyt wiele, dlatego dla mnie jest podróbką

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Arek-San
Ziemianin
Ziemianin
Arek-San
Dni na forum: 6.709
Posty: 10
Skąd: Z Kazimierzy Wielkiej
Dla mnie 55%na to że Brolly lepiej sie nadaje na LSS a 45% na Songa...Brolly był silny a Goku miał poczucie humoru itd.
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
dla mnie nie, z prostego powodu - postac 'legendarnego super saIYana[czesty blad z kolejnoscia iy]' stworzyl akira, wiec wedlug mnie to tylko on powinien 'obsadzac' te stanowisko

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wg. mojego zdania, na miano LSSJ zasługuje w pełni Vegeta. W końcu jest księciem Sayan i posiada moc doruwnującą Goku. Ale skoro dali tą posadę Brolliemu, to trudno, taka kolej rzeczy.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
W końcu jest księciem Sayan i posiada moc doruwnującą Goku
po pierwsze ty chyba nie wiesz co piszesz, to legendarnewmu ssj-ajinowi maja dorownywac moca jak juz, a nie lssj komus. A po drugie to ze jest ksieciem to nie znaczy ze musi byc lssj

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Rusek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.702
Posty: 3
Skąd: Człopa
Posiadam wszystkie odcinki DB, DBZ, DBGT. Chętnie sprzedam gg 2619207 lub 3499508. Często jestem niewidoczny. Odcinki z polskim lektorem oczywiście. Filmy też posiadam. Sprzedaje na DVD lub CD.
MANGA JEST SUPER!!!

Moim zdaniem brolly ma największą moc ze wszystkich sajan, a że został legendarnym ssj-ajininem to przesada, on sie nie nadaje, jest za bardzo pewny siebie a tak poza tym [ ort! ] on jest złą postacią!!!
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
a który sajanin nie jest pewny siebie Vegeta,ratiz,nappa, i wiele innych jak son goku mówie to ponieważ jak by sie nie puknoł w łeb to by był taki sam jak inni.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
hehe on się nie puknął tylko porządnie zaj... no powiedzmy uderzył
Ale gdyby się nie uderzył, to jasne, byłby bardzo pobobny do Vegety i innych, myslałby że jest najsilniejszy i nie trenowałby tyle co normalnie.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
Hmmm... LSSJ jest Brolly ze względów wrodzonej zdolności SSJ i niesamowitej siły. A po przeczytaniu 1 strony tego tematu (dalszych nie czytałem) nasuwa mi się tylko, że jak niektórzy mówią, ze się liczą tylko z mangą to nie przypominam sobie, aby tam była w ogóle mowa o LSSJ, a więc wzięła się nazwa od kinówki i kinowy Brolly nim jest. Dla mnie nie ma innego wytłumaczenia.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
Cr4v3n Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cr4v3n
Dni na forum: 6.532
Posty: 32
Skąd: Satan City
niektórzy mówią, ze się liczą tylko z mangą to nie przypominam sobie, aby tam była w ogóle mowa o LSSJ,
Freeza Saga welcome to.

A co do wątku LSSJ. Gdyby Dragon Ball skończył się właśnie na Freeza Saga, jak planował Pan Toryiama, to właśnie Goku byłby LSSJ. Na szczęscie na tym się nie skończyło i dalsze sagi, włączając w to filmy kinowe wymusiły narodziny innego LSSJ - Brolly'ego. Takie jest moje zdanie.
Drizzt Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Drizzt
Wiek: 34
Dni na forum: 6.529
Posty: 12
Skąd: Z zapomnianych krajn
Brolly? przecież ta niemota z trudem mówiła, jak ktoś taki jak on może być LSSJ.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
MOim zdaniem nic takiego nie zrobil zeby sobie na to mino zasluzyc. ale ogolnie to gdyby on nie zdobyl zadnego poziomu ssj to by bylo nudno.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Brolly? przecież ta niemota z trudem mówiła, jak ktoś taki jak on może być LSSJ.
To bardzo proste:)
Polecam zapoznac się z trescią filmu DBZ the movie no 8 a także 10 i 11. Nie głupim pomysłem jest także prześledzenie dyskusji, która jaki sczas temu toczyła się na forum.
Podrzucam link
http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=1063
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Drizzt Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Drizzt
Wiek: 34
Dni na forum: 6.529
Posty: 12
Skąd: Z zapomnianych krajn
Polecam zapoznac się z trescią filmu DBZ the movie no 8 a także 10 i 11
Dzięki za troske ale te filmy znam na pamięć (wiem że on był LSSJ tylko że on po prostu na to nie zasługuje). LSSJ nie tylko powinien być silny ale mieć także troche oleju w głowie.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
LSSJ nie tylko powinien być silny ale mieć także troche oleju w głowie.
Racja.
Zastanawiającym jest sposób kreacji charakteru Bropllego. Mógł zostać prawdziwym herosem, a zrobiono z niego tępą maszynę do niszczenia wszystkiego co się porusza...
No cóz...
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
Brolly jest legendarnym saianem czyli LSSJ
ale dziwi mnie ze nie potrofil pokonac saian ktorzy z nim walczyli
przeciez byl tym super legendarnym wojownikiem ktory mial byc tym 1 na 1000

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.061
Posty: 31
Po długich przemyśleniach stwierdzam, że to jednak Brolly jest legendarnym super saiyaninem. Oczywiste jest, że nie ma poziomu jak LSSJ. Uważam, że transformacje u Brollyego są lepsze jakościowo niż u zwykłych sayianów a to, że Songo opanował SSJ3 uważam za sprawe normalną której może podołać każdy saiyan np. Gotenks, fuzja fuzją przemiana jest. Nie wiemy jak bardzo rozwinął by się Brolly gdyby nadal żył dlatego zaczynają mnie dziwią osoby ludzi któży twierdzą, że LSSJ to poziom nic z tych rzeczy wtedy moc Brollyego byłaby ograniczona a jak wiemy legendarny wojownik posiadał tak dużą moc i nieograniczona która w końcu sama by go zniszczyła.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Legendarny Super Saiyanin Broli (?)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook