Forum Dragon Ball Nao

» Wybory prezydenckie w Polsce 2020

Strony: 1, 2, 3  

Twój kandydat 28 czerwca 2020 roku:

Twój kandydat 28 czerwca 2020 roku:
Robert Biedroń 6,25% 1 6,25%
Krzysztof Bosak 50,00% 8 50,00%
Andrzej Duda 6,25% 1 6,25%
Szymon Hołownia 6,25% 1 6,25%
Marek Jakubiak 6,25% 1 6,25%
Władysław Kosiniak-Kamysz 6,25% 1 6,25%
Mirosław Piotrowski 0,00% 0 0,00%
Paweł Tanajno 0,00% 0 0,00%
Rafał Trzaskowski 12,50% 2 12,50%
Waldemar Witkowski 0,00% 0 0,00%
Stanisław Żółtek 6,25% 1 6,25%
Nie idę 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 16
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W obliczu panujacej pandemii koronawirusa, jak zapatrujecie sie na udzial w majowych wyborach prezydenckich?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli sytuacja będzie jak obecnie lub gorsza, to nie powinny. I prawdopodobnie się nie odbędą, ale rząd nie mógł podjąć tej decyzji zbyt szybko, żeby uniknąć reakcji opozycji pt. "zamach na święto demokracji" czy "władza bez legitymacji".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Koronawybory przesuniete na 28 czerwca. Jak zapatrujecie sie na udzial w nich w tym terminie?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak samo jak na udział w innym terminie. Są to są.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pozwoliłem sobie podmienić ankietę. Zachęcam do forumowego głosowania. Stanęło na 11 kandydatach.

Wyniki poprzedniej:
Czy uważasz, że tegoroczne wybory powinny odbyć się zgodnie z planem?
Tak 3 30,00%
Nie 5 50,00%
Nie mam zdania 2 20,00%

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niedawno zajrzałem do listy kandydatów i zauważyłem, że Bosak nawet nie ma studiów. Nawet przez myśl by mi nie przeszło, skoro go wystawili. Wszechpolak w końcu, ale z czym do ludzi. Co lepsze, średnie ma też Hołownia (dziennikarz). Oprócz tego Jakubiak i Żółtek, ale akurat ci dwaj dorastali w PRL-u, więc trochę inne warunki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
ale z czym do ludzi.
Sam widzisz jakich ludzi Konfederaci zrzeszaja.

Shounen napisał(a):
średnie ma też Hołownia (dziennikarz).
Troche przypal.

Oprócz tego Jakubiak i Żółtek, ale akurat ci dwaj dorastali w PRL-u, więc trochę inne warunki.
Zadna wymowka. Od 30 lat zyjemy w "wolnej" Polsce, wiec mozna bylo sobie zrobic w miedzyczasie, chociazby zaocznie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Wiadomo, że pasowałoby żeby prezydent był osobą wykształconą, ale z drugiej strony czy studia cokolwiek w tej kwestii tak na prawdę przesądzają? Wystarczy włączyć dowolny odcinek "1 z 10" gdzie przysłowiowi murarze czy hydraulicy mają większą wiedzę, niż nauczyciele czy inne wykształcone osoby. Poza tym posłuchajcie jak Duda duka po angielsku, a ma doktorat.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Sam widzisz jakich ludzi Konfederaci zrzeszaja.
Prawdopodobnie w każdej partii obok prawników (tj. "elity") są rodzynki bez wyższego. Jeszcze kilkanaście lat temu, za SLD, wśród posłów niemało było takich z podstawowym.

Tajemnicą poliszynela jest, że w wielu przypadkach studia i tak nic nie znaczą, ale od potencjalnego prezydenta wymagałbym jednak, żeby miał papierek, bo w XXI wieku prezydent ze średnim to wizerunkowy wstyd. Tak po prostu. Zresztą jemu samemu dałoby to więcej głosów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Trochę szacunku Ujio, bo jeśli Andrzej Duda zostanie odsunięty od prezydentury to właśnie za sprawą poparcia Konfederacji. Nie po to senator Grodzki rozmawia o poparciu Konfederacji dla Trzaskowskiego w drugiej turze byś Ty dziś z Konfederacji drwił.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Ludzie mają bardzo krótką pamięć. Już nie pamiętają wałków jakie robiła na nas PO i jakim prezydentem był Komorowski. Jak zwykle głosowanie przeciwko komuś a nie za kimś. Jak widać system dwupartyjny ma się dobrze. Raz jedni rządzą, raz drudzy. Zawsze szumnie ogłaszają rozliczenie wcześniejszego rządu, a i tak wszyscy unikają kary. PO i PIS świetnie się dogadują ponad głowami wyborców.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W jakich sprawach się dogadali? Gaz, zakupy wojskowe, CPK, CPM, przekop, polityka socjalna?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Tak jak wspomniałem, nie chodzi o jakieś konkretne ustalenia. Po prostu sami siebie nawzajem rozliczają co kilka lat. Czy jakiś znany czołowy polityk czy minister został za cokolwiek ukarany w ostatnich 10 latach? Za jakieś poważne uchybienia? Nie przypominam sobie.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
Głos pójdzie na Bosaka, ale bez jakiegoś większego przekonania Jeśli w ewentualnej II turze czeka nas pojedynek Duda vs. Trzaskowski to bez wahania oddam głos nieważny. Dla zasady podbiję frekwencję.

Generalnie to główne siły polityczne wystawiły kandydatów dość nijakich, żeby nie powiedzieć bezpłciowych. Rozpoznawalnych? Z pewnością. Z jakąś realną wizją na Polskę? Na pewno nie.

Brak osoby charyzmatycznej, która autentycznie ma idee w jakim kierunku pociągnąć kraj plus działa "kojąco" na większość grup społecznych. Jak chodzi o program to chyba tylko Hołownia i Żółtek coś przygotowali w porównaniu z całą resztą, która reprezentuje szablon partyjny lub/i swoje środowisko. Zważając na to, że Prezydent RP posiada inicjatywę ustawodawczą jest to trochę słabe. Mam poczucie, że te wybory są kompletnie na "odwal się".

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kenji Harima: 22.06.2020, 20:27
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Głos mój idzie na Hołownię. Wcześniej wahałam się między Tanajo a Hołownią, ale jednak Szymon ma mój głos. Owszem wspieram strajk przedsiębiorców, ale prezydent nie może myśleć wyłącznie o jednej grupie. Hołownia ma sensowny program wyborczy, za co ma mój +.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Trochę szacunku Ujio
To czy bede ich szanowal czy nie nie ma wplywu na kompetencje tych ludzi.


Al Ed Upek napisał(a):
jeśli Andrzej Duda zostanie odsunięty od prezydentury to właśnie za sprawą poparcia Konfederacji.
Moze sie tak stac. Poniewaz przedkladam wlasny interes nad osobiste porachunki, kazdy, kto odsunie tego czlowieka od urzedu prezydenta RP, tymczasowo staje sie moim sojusznikiem.


Al Ed Upek napisał(a):
poparciu Konfederacji dla Trzaskowskiego
Najpierw musi jeszcze do niej dojsc.

Moj glos pojdzie na Trzaskowskiego. Pora przywrocic godnosc i powage urzedu prezydenta RP.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wstępne wyniki sondażowe:
Andrzej Duda - 41,8%
Rafał Trzaskowski - 30,4%
Szymon Hołownia - 13,3%
Krzysztof Bosak - 7,4%
Robert Biedroń - 2,9%
Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,6%

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zobaczymy. Poki co jest niezle.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ostateczne wyniki:
Kandydat Liczba głosów Procent głosów
DUDA Andrzej Sebastian 8 450 513 43,50%
TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 5 917 340 30,46%
HOŁOWNIA Szymon Franciszek 2 693 397 13,87%
BOSAK Krzysztof 1 317 380 6,78%
KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 459 365 2,36%
BIEDROŃ Robert 432 129 2,22%
ŻÓŁTEK Stanisław Józef 45 419 0,23%
JAKUBIAK Marek 33 652 0,17%
TANAJNO Paweł Jan 27 909 0,14%
WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 27 290 0,14%
PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 21 065 0,11%
Razem 19 425 459

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Głosowałem na Żółtka, dlatego że nie głosowałem na Bosaka, który z mocno obnosił się z kwestiami światopoglądowymi. A ja nic do gejów nie mam ani edukacji seksualnej.
.w drugiej turze oddam głos na Trzaskowskiego tylko dlatego, żeby PiS nie miał jak przepychać bez opamiętania swoich ustaw. Fajnie by też było, gdyby Trzaskowski wpłynął w jakiś sposób na propagandę w TVP - choć wątpię by to się udało.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Wybory prezydenckie w Polsce 2020
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook