Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super: Super Hero (2022) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Alkis napisał(a):
Wszystko fajnie tylko boję się powrotu Serru
Jest takie ryzyko, bo w końcu androidy i RR od początku były z nim powiązane. Miejmy nadzieję, że go tu nie będzie, tylko po prostu coś innego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Czyli co? Wygląda na to, że cytrynowy Piccolo na grafikach promocyjnych to nie była żadna zmiana koloru ze względu na wiek tylko nowa forma Wszystko fajnie, ale jeśli ma być tak jak zwykle czyli po emocjonującej i "wyrównanej" walce Nameczanin ostatecznie zbierze łomot to szczerze mówiąc tę niespodziankę mogą sobie... w tyłek wsadzić Będę bardzo kontent jeśli duet Gohan&Piccolo przy wsparciu Pan "porobi" wrogów.

Alkis napisał(a):
Trochę się boje tej komory, że ta super hiper broń zła to C(w)ell.

A ja właśnie uspokoiłem się trochę Sadzę, że skoro postawili na taką typową dla japońskiego s-f komorę to twórcy zaprezentują coś ciekawego. C(w)ell, który by wchłonął Gammę 1 i 2 jest meh. Szybciej obstawiam, że skoro Red Ribbon plus jedziemy schematami to może ten przyboczny (Carmine?) zdradzi swojego szefa i Hedo na tej samej zasadzie co Black -> Red by ostatecznie samemu przejąć coś z tej kuli.

vegeta391 napisał(a):
Bo i po co? Wystarczy Fumihiko Tachiki.
Ja wiem, że Dragon Ball to akurat typ serii, że anime > manga i bardziej animacja napędzała to wszystko, ale niestety mnie nie przekona do czegoś bajeczne seiyuu, czy narrator

Swoją drogą posłuchałbym tego utworu w odświeżonej wersji podczas finałowej walki, ale to chyba marzenie ściętej głowy:

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Alkis napisał(a):
Trochę się boje tej komory, że ta super hiper broń zła to C(w)ell.
A może Majin Bū?
Jak Gohan ma być taki gieroj, to może faktycznie Cell?

Kenji Harima napisał(a):
Swoją drogą posłuchałbym tego utworu w odświeżonej wersji podczas finałowej walki, ale to chyba marzenie ściętej głowy:
A potrzeba odświeżać? Kolory podmieniać? Oryginał puścić, będzie git. Niemniej przy utworze grzebał plagiator Yamamoto, więc szanse są zerowe.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
A potrzeba odświeżać? Kolory podmieniać? Oryginał puścić, będzie git. Niemniej przy utworze grzebał plagiator Yamamoto, więc szanse są zerowe.
To inny utwór, przy tym nie grzebał. Poza tym on pracował przy większości najpopularniejszych piosenek z DB, więc raczej tak po prostu się ich nie wyzbędą.

vegeta391 napisał(a):
A może Majin Bū?
Buu (raczej Uub) będzie pewnie w następnym filmie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
To inny utwór, przy tym nie grzebał.
Faktycznie, jakiś Takeshi Ike to dłubał, kajam się tedy.


Shounen napisał(a):
Buu (raczej Uub) będzie pewnie w następnym filmie
A czemu niby Może na kulach zamachowca, co strzelał do grubego Bū, zostały resztki DNA, i nowy Rzygacz je zebrał i odtworzył Bū, nie przymierzając jak Doktor Collie Brolly'ego z ogona ombachamy?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
vegeta391 napisał(a):
A potrzeba odświeżać? Kolory podmieniać?
Miejscami nie zaszkodzi też dekor, a na całości klasyczna biała sztukateria

Ogólnie z tą nową aranżacją chodziło mi o to, że Toei ciągle szuka hm "pomostu" pomiędzy nowymi fanami, a starymi tzn. licząc od dzieciarni aż po "starych baranów", którzy są obecnie lekko po czterdziestce. Jak już bawią się w zmartwychwstanie starych wrogów, motywów to nie zaszkodzi "odrestaurowanie" niektórych kawałków w imię przepotężnej nostalgii Tym bardziej, że muzyka nie ma żadnego wpływu na fabułę, a jako ozdobnik przynajmniej umili seans.

vegeta391 napisał(a):
A czemu niby Może na kulach zamachowca, co strzelał do grubego Bū, zostały resztki DNA, i nowy Rzygacz je zebrał i odtworzył Bū, nie przymierzając jak Doktor Collie Brolly'ego z ogona ombachamy?
Szalona myśl, ale chyba nie na poważnie;) Jakkolwiek taka postać poniekąd istnieje: Android 21 z FighterZ. Nie potrzeba jej wplatać we właściwe uniwersum tylko z lekko zmienionym projektem.

Shounen napisał(a):
Buu (raczej Uub) będzie pewnie w następnym filmie
Szczerze powiedziawszy wolę Uuba niż kolejną sagę/produkcję filmową, która będzie kręcić się po raz enty wokół Freezera, Saiyan, Nameczan etc. Uub chociaż daję nadzieję, że historia ruszy od końcówki Z albo i nawet dalej dzięki czemu moglibyśmy zobaczyć np. to:
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Jeżeli rozszerzyła by wątki z filmu kinowego to pewnie bym kupił, jeśli miało by kropka w kropkę to samo co anime bez dodatkowych treści które zostały usunięte podczas produkcji filmu to nie.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Kenji Harima napisał(a):
Miejscami nie zaszkodzi też dekor, a na całości klasyczna biała sztukateria
Plus dla ciebie, niemniej miałem na myśli Karmajna i Madżentę zamiast Blaka, Reda, Silwera, Jeloła itp. w słowach piosenki.

Swoją drogą, myślicie, że to tak naprawdę Karmajn pociąga za sznurki i jest to nawiązanie do Carmine'a Galantego, który też „zaczynał” jako kierowca?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
vegeta391 napisał(a):
Plus dla ciebie, niemniej miałem na myśli Karmajna i Madżentę zamiast Blaka, Reda, Silwera, Jeloła itp. w słowach piosenki.
Aaaaa... nie wyłapałem kontekstu:D. Pomysł nawet, nawet, ale chyba za mało postaci u tych złych.

vegeta391 napisał(a):
Swoją drogą, myślicie, że to tak naprawdę Karmajn pociąga za sznurki
Jak pisałem kilka postów wcześniej stawiam na to, że może nie tyle, co pociąga za sznurki, ale w finale będzie miał swoje duże pięć minut. Inspiracje mafijne są możliwe, bo pierwszy zwiastun miał taką gangsterką otoczkę, a kolejne lekkie noir z rezydencją w deszczu plus spory high-tech w tle. Jakkolwiek jak chodzi o spekulowanie kto ma jakie motywacje to widzę to tak:

-Wąsacz znany jako Magenta: tutaj banał. Pospolita władza nad światem.
-Hedo: wypaczone pojęcie bohaterstwa plus może uraz z przeszłości. Coś jak ten rudzielec z "Iniemamocnych". Gość próbuje, ale nie wychodzi. Wyczuwam nawrócenie tej postaci na koniec filmu.
-Carmine: gościa przeraża, że na Ziemi są tak potężne istoty jak Goku, Vegeta, Piccolo, Buu etc., a pierwotni mieszkańcy planety nie bardzo mają jak temu odpowiedzieć, czy bronić się gdyby coś niedobrego miało miejsce. Nie ma żadnej przeciwwagi. Pobudki w teorii szlachetne, ale że trzon osobowości "brudny" to i czyny też. Kompleks mesjasza ostatecznie niszczy. Czyli taki DragonBallowy projekt Cadmus z DC albo inna Marvelowska rejestracja.

Sam finał z kolei postrzegam tak: Gohan zbiera pozorny oklep. Półprzytomny sprzedaje umoralniającą gadkę w kierunku Karmajna, którą przy okazji słyszy Hedo. Gohanek przechodzi w tryb Mystica, kończy szofera w 5 sekund, a Słońce wychodzi zza chmur. The end.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Sam finał z kolei postrzegam tak: Gohan zbiera pozorny oklep. Półprzytomny sprzedaje umoralniającą gadkę w kierunku Karmajna, którą przy okazji słyszy Hedo. Gohanek przechodzi w tryb Mystica, kończy szofera w 5 sekund, a Słońce wychodzi zza chmur. The end.
To jest fabuła typowa dla starych filmów kinowych, tymczasem od początku DBS nie było przeciwnika, który skończyłby w taki sposób. Być może będzie walczył razem z Piccolo. No i przeciwnikiem będzie raczej ten Cell z maszyny, bo raczej powtórki z Ósemka bym się nie spodziewał, choć byłoby to zabawne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
tymczasem od początku DBS nie było przeciwnika, który skończyłby w taki sposób
Moro. Aczkolwiek pokonanie go było wieloetapowe i miał miejsce typowy od powrotu z Namek schemat tzn. jeden zły kontra reszta świata.

W mojej wizji Carmine wchłania to coś z kopuły (organizm Omega? Jeśli faktycznie byłby tam jakiś twór) albo się z tym łączy i w ten sposób zostaje finałowym przeciwnikiem. Co myślę o przywróceniu wiadomo jakiej postaci wypowiadałem się nieraz, ale z ubolewaniem patrzę, że nie brakuje "entuzjastów" tego pomysłu Stąd wciąż mam nadzieję (być może to naiwne), że jednak ten "zlepek komórek" nie pojawi się. Tym bardziej, że Gohan naprawdę nie potrzebuje mierzyć się z nim po raz drugi, bo bez tego np. film nie będzie kompletny lub któraś z przedstawionych postaci nie jest wystarczająca "godna" waki finałowej. Ewentualnie skoro Red Ribbon to muszą być androidy lub cyborgi, a jak już są no to koniecznie broń biologiczna, a skoro już na tym etapie jesteśmy to Komórczak i tylko Komórczak, bo inaczej się nie da, a nawet nie wolno
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Ze względu na ataki hackerskie termin filmu został przesunięty na nieokreślony termin
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A więc jednak przesunęli też film. Według strony nowa data premiery powinna zostać podana wkrótce = w ciągu kilku dni.

vegeta391 napisał(a):
Jak Gohan ma być taki gieroj, to może faktycznie Cell?
Cell, nie Cell, ale ciekawe, czy w filmie wystąpi Norio Wakamoto

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Może premiera bedzie niedlugo jak ukradli kopie i wleci do neta. Chinole pewnie napadły, bo zachodni hakerzy teraz buszuja u ruskich

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Wyciek fabuły za jakiś czas jest możliwy. Coś kojarzę, że to chyba nie pierwszy taki atak w tym roku, ale skoro tym razem oberwał film i to jeszcze tak, że aż chcą zmienić datę premiery to ładny DDoS musiał pójść. Cóż... Mam nadzieję, że Toei trzyma serwery w siedzibie, a nie na Filipinach albo inny Singapur
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Norio Wakamoto <3 <3 <3
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Może premiera bedzie niedlugo jak ukradli kopie i wleci do neta.
Do tej pory żadne odcinki nie wyciekły, więc raczej nie. Pisze się tylko o zakłóceniach w procesie produkcji, być może część plików została skasowana.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pracowity Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.045
Posty: 16
Ogólnie to chyba najsłabsza wersja za wyjątkiem GT, którego nawet nie dałem rady dooglądać do końca. Zakończenie tak banalne, scenarzyści chyba poszli po linii najmniejszego oporu
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ale co? Widziałeś już ten film?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super: Super Hero (2022)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook