Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super (manga) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 46, 47, 48  
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.225
Posty: 292
Generalnie brat Gasa miał mieć umówione spotkanie, więc albo strzeli to Freezer, albo Cooler, który ma jedną formę więcej od młodszego Freezera...
(który przyleci z Freezerem), ktoś na pewno, kogo jeszcze nie widzieliśmy, ponieważ "pojawienie się najsilniejszego" , którego ma dotyczyć nowe parę rysunków mangi, nie może wskazywać na Gasa, który ledwo tam palcem w ręce rusza, a całe Trio nie bez potrzeby zostało uleczone na pstryk palca (czyli Goku, Vegeta, Granola) , bo żeby Eleca dobić to myślę że bez full poweru jakoś by dali radę...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.566
Posty: 666
Wciąż czekam na rozwiązanie tego wątku, nie wierzę w to by Gas miał zostać najsilniejszym we wszechświecie dwa razy. A co do friezy gdzie 4 się bije tam Frizer korzysta.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.566
Posty: 666
Według spoilerów Frizer dokonał na Gazie swoją najlepszą egzekucję jak do tej pory
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.225
Posty: 292
Nadchodzi Freezer Black , a co do egzekucji to fajnie Gaza rozłożyli na czynniki pierwsze - tylko ciekawe jak to w anime pokaże przez cenzurę

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.566
Posty: 666
Dadzą zbliżenie na twarz imperatora i usłyszymy dźwięk rozłupywanej czaszki, by czasem zbyt fajnie nie było.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.225
Posty: 292
Obstawiam 4 miejsca gdzie Freezer się mógł wzmocnić:

- Komnata Ducha i Czasu (najbardziej oczywista)
- Trening z demonami
- Trening w tych wszechświatach, które nie były na turnieju mocy (przez co kolejne sagi zahaczą o nie...)
- Trening z Whisem, który pojawia się nie wiele później po tym, jak Freezer sobie odlatuje (być może go trenował, pod warunkiem, że nie może zabić Goku i Vegety)


Plus swoją drogą, niby Freezer gada, że jest najsilniejszy, ale jak Goku i Vegeta połączą się w Gogete / Vegito , to chyba go ponownie prześcigną?

Plus trening z Brolym w kinówce jest pewnie podłożem do tego, że właśnie Freezer ma lepszą formę i Goku z Vegetą z kimś siłą rzeczy muszą trenować by się wzmocnić...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.566
Posty: 666
Ze streszczeń wynika że znalazł komnatę ducha i czasu na jedenej z podbitych planet, i spędził tam aż 10 lat.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.225
Posty: 292
A to komnaty nie jest wstanie stworzyć tylko Nameczanin?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.566
Posty: 666
Nie, wielokrotnie ludzie z niej włazili i wyłazili bez pomocy Nameczan. Plus to jakaś inna komnata.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.731
Plusy: 5
Posty: 2.018
Premiera jutro (dziś), a jeszcze nie znalazłem koreańskich skanlacji HQ, dziwne. Widzę, że marumaru.in zamknięte od blisko 4 lat


bardyt napisał(a):
Freezer Black
Myślałem, że drzesz łacha. Gorzko się rozczarowałem. Blue, Rosé, Orange, Beast, Golden, Black. Hahahaha.

bardyt napisał(a):
A to komnaty nie jest wstanie stworzyć tylko Nameczanin?
Użytkownik Syn na blogu DBSChronicles na nitterze zasugerował, że to ta komnata Merusa:
Obraz


Większość rozdziału po japońsku, kilka przetłumaczonych szkiców, jeszcze parę, i ostatni. To chyba najlepszy rozdział sagi i to tylko ze względu na Frycka.

Czy ingerencja Whisa nie przekracza tej Merusa? W końcu uchronił typa przed zgonem lecząc śmiertelną ranę. O przewijaniu czasu to nawet nie będę mówił.

Maki na kelnerkę, a Oil na kuchcika w kambuzie Fryzjera? Toyotarō ma poczucie humoru!

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.225
Posty: 292
Ciekawi mnie czy zrobią teraz tak jak przy kinówce z brollym że zaczną od short-rozdziału z nim od października, a potem przeskoczą do jeszcze kolejnej sagi czy może w ogóle kinówki z Cellem nie uwzględnią

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.822
Posty: 164
vegeta391 napisał(a):
Myślałem, że drzesz łacha. Gorzko się rozczarowałem. Blue, Rosé, Orange, Beast, Golden, Black. Hahahaha.
Super to nieśmieszny żart. Czekamy teraz na Goku i Vegetę, by po raz setny odblokowali swój potencjał i weszli na kolejny poziom i złoili dupsko Freezerowi, który został po raz setny wyciągnięty ze śmietnika, bo twórcy nie mają już żadnego pomysłu na serię.

Eh.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.225
Posty: 292
Na razie nie wiadomo jak długo Freezer potrafi utrzymać tą formę ... Połączenie UI+EGO wcześniej czy później i tak musi nastąpić jako scalenie w Vegito / Gogete , no więc niby odgrzewany kotlet ale wyciągnięcie kolejnego potworka z więzienia galaktycznego patrolu jak tego Moro też byłoby imho odgrzewane... Najlepiej jakby poszli i pokazali wszechświaty , które nie były pokazane na turnieju i najpierw je Freezer zaatakował, a potem dostał lanie - bo w tym momencie to nawet walka między Goku, Vegeta i Freezerem byłaby niczym nie podyktowana ...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.566
Posty: 666
privateer napisał(a):
vegeta391 napisał(a):
Myślałem, że drzesz łacha. Gorzko się rozczarowałem. Blue, Rosé, Orange, Beast, Golden, Black. Hahahaha.
Super to nieśmieszny żart. Czekamy teraz na Goku i Vegetę, by po raz setny odblokowali swój potencjał i weszli na kolejny poziom i złoili dupsko Freezerowi, który został po raz setny wyciągnięty ze śmietnika, bo twórcy nie mają już żadnego pomysłu na serię.

Eh.
No właśnie ehh, nawet odgrzany kotlet może smakować dobrze jeśli jest dobrze wykorzystany. Nie mam nic przeciwko Frezerowi ponieważ jako złol zjada wszystkich antagonistów DB na charyźmie i prezentacji. A już najbardziej nie lubię spłaszczania jakichś wydarzeń i pomijania kontekstu wydarzeń by sobie ponarzekać BOO JAK TO ZNOWU FRIZA? HA TFU

Przecież Frezer wyszedł na gigachada

1. Wpadł jak do siebie po 10 letnim treningu
2. Dobił gościa w moment gdy trzech typów się z nim 9 rozdziałów męczyło, przy okazji rozłupując czaszkę stopom jego trupowi.
3. Okazało się że cały czas miał Heetersów pod kontrolą i wiedział o wszystkich.
4. Zrobił z Saiyan debili
5. Posłał dupę i grubasa do garów po czym odleciał jakby nigdy nic się nie stało.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Alkis: 19.08.2022, 18:31
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.566
Posty: 666
Wkleje już po raz enty swój komentarz

Frezer wyszedł na gigachada

1. Wpierniczył się jak do siebie po 10 letnim treningu
2. Dobił gościa w moment gdy trzech typów się z nim 9 rozdziałów męczyło.
3. Okazało się że cały czas miał Heetersów pod kontrolą i wiedział o wszystkich ich oszustwach.
4. Zrobił z Saiyan debili
5. Posłał dupę i grubasa do garów po czym odleciał jakby nigdy nic się nie stało.

Nie ma nie było i nie będzie lepszego wejścia w tej mandze
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.221
Posty: 497
Naprawdę dobry rozdział bo zrobiło się tak całkiem "mroczno" i to nie tylko przez Zombie Gasa. Sama saga lipna, ciągnęła się jak flaki z olejem przez prawie 1,5 roku, ale miała bardzo dobre rysunki plus plot twist w postaci Furizy, więc ostatecznie 5/10.

bardyt napisał(a):
A to komnaty nie jest wstanie stworzyć tylko Nameczanin?
Skąd taki wniosek? Sam pałac w którym rezydował Kami, a potem Dende istnieje znacznie dłużej, więc te raczej nie mogą mieć pochodzenia nameczańskiego

bardyt napisał(a):
Połączenie UI+EGO wcześniej czy później i tak musi nastąpić jako scalenie w Vegito / Gogete.
Scalenie zdecydowanie nie, bo nie licząc filmów kinowych DB nie dawał postaciom fuzyjnym aż takiej rangi tzn. by rozwiązywały problemy na koniec. Połączenie na pewno będzie, bo jak pisałem kilka stron temu tu się aż prosi o filozofię "yin i yang", ale czy pierwszy będzie Goku, czy Vegeta i czy dopakują to SSJ to inna rozmowa.

privateer napisał(a):
Super to nieśmieszny żart. Czekamy teraz na Goku i Vegetę, by po raz setny odblokowali swój potencjał i weszli na kolejny poziom i złoili dupsko Freezerowi, który został po raz setny wyciągnięty ze śmietnika, bo twórcy nie mają już żadnego pomysłu na serię.
Mi Tyran nie przeszkadza jeśli nie będzie robił za antagonistę "kieszonkowego" jak w amerykańskich komiksach. Byłoby to sprzeczne z konwencją fabularną jaką podąża DB. Zabić go nie mogą, bo to byłoby jeszcze gorsze. Po prostu niech robi swoje, a nasi bohaterowie swoje. Od czasu do czasu mogą skrzyżować rękawice, ale nic ponad to.

Jakkolwiek jest pewne rozwiązanie, które z uporem maniaka powtarzam od 6 lat na forum. Najlepszy rozwiązaniem dla Freezy jest uczynić go bogiem zniszczenia. W ten sposób jego wątek jest zamknięty, a postać realizuje swoje trzy największe ambicje:

1) Zyskuje życie wieczne (nie mylić z nieśmiertelnością, bo bogów zniszczenia da się zabić).
2) Zyskuje niemal nieograniczoną władzę.
3) Zyskuje te 5cm wzrostu, czy ile tam chce, bo ta forma nieco powiększa.

vegeta391 napisał(a):
Myślałem, że drzesz łacha. Gorzko się rozczarowałem. Blue, Rosé, Orange, Beast, Golden, Black. Hahahaha.
A kiedyś już wspominałem, że "golden" jest lipny i droga Coolerowa byłaby dużo lepsza jeśli mowa o transformacjach (czyli widoczne fizyczne zmiany). No to ze złotego cielca zrobił się amalgamatowy golem.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.566
Posty: 666
Poza tym to pytanie odpowiada na pytanie CO JEŚLI Frizer trenował by w komnacie ducha i czasu, śmierć Gasa i Elecka była satysfakcjonująca, Gas zmarł w męczarniach obracając się w szkielet a Eleck padł ofiarą osoby którą chciał oszukać jak to się mówi ,,chciałeś w...chać Freda".
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.221
Posty: 497
Alkis napisał(a):
Poza tym to pytanie odpowiada na pytanie CO JEŚLI Frizer trenował by w komnacie ducha i czasu.
Nawet nie tyle, że trenowałby w jakichś specjalnych warunkach, ale co by się stało gdyby w ogóle kontynuował trening. To męczyło wiele osób od czasu wypuszczenia kinówki. Oczywiście Tyran wtedy tam padł, ale spekulacje były.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Freeza musiał pojawić się w tej sadze, bo od początku jego dotyczyła, ale ta akcja była trochę za szybka. Teraz zniknął i pewnie znowu prędko nie wróci.

Tak sobie myślę, że wprowadzają te nowe postacie (Broli) lub power-upują stare, bo może mają jakiś plan, żeby później użyć ich wszystkich w jednej historii. Ogólnie coraz bardziej idzie to w kierunku zachodnich produkcji o superbohaterach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 46, 47, 48  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook