Forum Dragon Ball Nao

» Znudzenie światem Dragon Balla

Strony:   1, 2, 3, 4  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ci, którzy po latach oglądania DB mówią, że to do bani, są po prostu żałośni

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A możepo prostu im się już nie podoba. Tak ja my wyrośliśmy z Bolka i Lolka oni pewnie uważają że wyrośli z DB. Wygłaszają własne zdanie, na temat tego co już ich nie kręci.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Tutaj podzielam zdanie SzpaneraPL. Pamiętaj Videl, że nie można podważać czyichś zdań o swoim guście argumentując to słowami 'są żałośni'. Każdy ma własne upodobania, jednym się coś szybko nudzi, a innym się w ogóle to nie znudzi .
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Ja tam zawsze bede lubic DB ai mam nadzieje ze kiedys znow puszcza go w TV.
TVN7 nie chce puscic DB jeszcze raz bo boja sie ze bedzie bardzo niska ogladalnosc gdyz puszczali go wiele razy . Wiem bo na jakiejs stronce czytalem ze koles do nich dzwonil .
MI DB NIGDY SIE NIE ZNUDZI WIEM TO BO JAK DLUGO DB ZOSTANIE W NASZYCH SERCACH TAK DLUGO BEDZIE ZNANY .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
dragon balla ogladalam po raz pierwszy bodajze okolo 8 lat temu... jak przestali puszczac powoli zapominalam o nim. nadal pozostawal jakis sentyment, lubilam sobie puscic muzyke z dragona, pograc w jakies rozwalanki, mialam jednego oryginalnego vhs'a, czasami przegladalam pozbierane pare lat wczesniej karty z czijo [:co jest:], ale z biegiem czasu juz mnie to przestalo fascynowac. 8 lat to przeciez kupa czasu, ponad polowa mojego zycia! : P entuzjazm ostygl i zostaly tylko wspomnienia. ale teraz, kiedy dysponuje wszystkimi odcinkami, kinowkami i w ogola spora iloscia dodatkowych materialow wszystko odżyło

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Eh, kiedy jeszcze istniało RTL 7, wiele ciekawych anime pokazywali, i DB .... teraz jest tam bieda z nędzą i popłuczyny po TVN .

Mi się nie znudziło nigdy. Ja po prostu oglądałam w kratkę.

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
Wręcz przeciwnie ! Nigdy nie znudził mi się Dragon Ball. Mogłabym oglądać i oglądać ..
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Miałem taki okres.. potym, jak przestali nadawać DB, przestałem kupować tomy, zająłem się czyms innym, a gdzis od wakacji, kiedy mi kolega przypomniał, zacząlem kupowac ksiazki z nowu. Potem w necie wyszukałem DB i znalazlem to forum. I tak powstał chocapic

Obraz
PALATIAL REGALIA
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Heh nie wyobrazam sobie jak ktos moglby tak powiedziec. Wlasnie wczoraj dostalem od kolesia wszystkie odcinki DB,DBZ i kinowki wiec teraz to dopiero bedzie jazda:D

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Mi to się jeszcze nie znudziło... Ale mam dziwne wrazenie ze szybko sie nie znudzi

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Kiedyś to było mi obojętne ,że se Dragon ball leciał ,ponieważ znudziłem sie tym ,ale teraz dałbym wszystko by zobaczyć jeszcze raz wszystkie odcinki

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
A ja powiem prosto i szczerze [ ort! ]. Dla mnie DB nie jest już tym co kiedyś. W pewien sposób znudził mi się, ale nie oznacza że jest "do bani". Jest ciekawy na swój sposób, ale nie porywa mnie tak jak kiedyś. Nie nazwałbym tego że "wyrosłem" z tego "hobby". Po prostu z czasem coś nuży człowieka i pragnie on "odnowy" czy "reinkarnacji" swego hobby. DB jest ciekawy, ale dla mnie nie ma już tego "błysku" co przed lat. Jeżeli zaś chodzi o samą polemikę na jej temat (fora) - to co innego...

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mistrzu: 08.04.2006, 19:17
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
czasem coś nuży człowieka i pragnie on "odnowy" czy "reinarnacji"
ja to mialem... wlasnie taka odnowe.. zatesknilem za tym

Obraz
PALATIAL REGALIA
goku_jr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
goku_jr
Dni na forum: 6.405
Posty: 15
Jak dla mnie Dargon Ball zawsze był jest i będzie w sercu. Mam zamiar skombinować wszystko na temat DB i jak kiedyś bede miał rodzine, to pokaże to dzieciom, może akurat też się spodoba. Dragon Ball Rox - nigdy mi się nie znudzi, a jeżeli tak to popełnie samobójstwo ...
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
tez probowalam zadzwonic, wewewe, ale bez skutku
zgadzam sie DB FOREVER IN OUR HEARTS
to jest po prostu inny swiat, w ktory moze sie wskoczyc kiedy sie chce...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Łeh. Lubię Dragon Balla, ale bez przesady... Było moją ulubioną mangą, fakt... ale po prostu poznałem inne światy, wgłębiłem się bardziej w M&A, zagrałem w RPGi, itd, itd.... Ale to już się nudne robi.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
fovor123
Ziemianin
Ziemianin
fovor123
Dni na forum: 6.405
Posty: 16
co?? db sie znudzic?? o nie !! nigdy w zyciu!!
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Pierwszy raz ogladałem DB bodajże w 2000 roku, z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze od tamtej chwili na okres ok 2 lat byłem nawet nie fanem co maniakiem świata smoczych kul, nagrywałem wszystkie odcinki na stare poczciwe kasety VHS, ogladając potem jeden odcinek po kilka razy. Po rozpoczęciu studiów ta pasja jednak przygasła, przestałem oglądać DB, ograniczając się to sporadycznego czytania mangi. Jednak jakieś pół roku temu, kiedy to udało mi się znaleść paczki na torrentach z całą serią moja pasja powróciła. Może nie w takim stopniu jak przed sześciu laty, ale ponownie z wielką chęcią oglądałem przygody Goku w DB a następnie drużyny Z w DBZ. GT obejrzałem tylko raz i od tamtej pory omijam to szerokim łukiem. DB cały czas żyje w moim sercu, głównie dzięki temu forum, gdzie moge dzielić się moimi spostrzeżeniami co do DB z innymi użytkownikami, jednakże dzięki potedze internetu jestem w stanie ogladac mnostwo innych tytułów, ktore są po prostu lepsze od Dragon Balla. Czy całkowicie mi się kiedyś znudzi ? Niewykluczone, ale zawsze pozostaną piękne wspomnienia z dawnych lat

pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez VegatZ: 15.09.2006, 7:58
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
No... teraz sie nie chce oglądać, na komputerze. Bez sensu te teksty i fabuła wychodzi (pieprzone cięcia i cenzura), ale w TV gdyby puścili niepociętą wersję i wyczesanej jakości to czemu miałbym nie oglądać?
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
a no mialam taki okres....jak moj brat przyniosl je na plytkach to powiedzialam mu "debilu co ty za starocie bedziesz ogladal" ale na turnieju cella znowu sie wkrecilam.... moze dlatego tak zareagowalam z faktu ze nie widzialam DB wiele lat a wczesniej to byla taka "dziecieca milosc do bajki"....no ale jak juz zaczelam na nowo ogladac zaczelam sobie wszytsko przypominac i od tego czasu ogladalkam juz 4 razy i nie ma szans zeby mi sie znowu znudzilo
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Znudzenie światem Dragon Balla
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook