Forum Dragon Ball Nao

» Znudzenie światem Dragon Balla

Strony:   1, 2, 3, 4  
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Drago Ball był moim ulubionym anime dopóki nie oglądnąłem pierwszego odcinka "Bleach" (nastąpiło to wczoraj ) I teraz wiem co góruje na pierwszej pozycji najlepszych anime pod słońcem.. znając życie za rok może pół oglądne następne nowe anime Dragon Ball znowu będzie spadał ze swoiej pozycji.. Jednak zawsze pozostanie w mej pamięci i sercu:) Przynaje że należy ustąpić miejsca nowym anime;)
grao-tsy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.404
Posty: 16
Pamiętam jak zacząłem oglądać DB, miałem kilka lat. Patrze a tu jakaś "bajka". I tak się zaczęło. NIgdy ale to nigy dragon ball mi się nie znudził i nie znudzi.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Mi owszem na jakieś 5-10 sekund w ciągu dnia po obejrzeniu na DVD 5-7 odcinków Ale tak na serio zawsze jest jakis odcinek który chętnie obejrzałabym w danej chwili wiec to chyba oznacze że jeszcze mi sie nie znudził
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Szczerze??
To raczej mi sie nie znudzil tylko jak juz lecial po raz 4 w TV
to nie leciałem z podworka do domu jak bylem bardzozajety zabawą
[gdzy pierwszy raz emitowali dragonballa to na osiedlu niekogo nie było ]
Ale zeby sie znudzil to nie ja bylem w domu to ogldalem
Ale zdarzaly sie tez wyjatkowe odinki (a było ich bardzo duzo] ktore ogladalem bo je uwielbialem

ObrazNAKARMObrazNAKARM
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Hmm mi to sie on znudzil .. kiedys bylem maniakiem db.. a teraz jak bedzie lecial to obejrze tam jednym okiem jak bede mial czas... Czasu i checi brak bo sa inne rzeczy do roboty;] ale Dla DB Wielki Respeckt za Jego Istnienie;]...

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Przejrzałem temat i zobaczyłem... a właściwie nie zobaczyłem swojej w nim wypowiedzi:P
To może dobrze, bo może świadczyć o tym że DB raczej nie szybko, o ile w ogóle, wyda mi sie nudnym. I to pomimo dużej konkurencji w swojej kategorii:)
Póki co moje zainteresowanie serią trwa juz ładnych kilka lat i nie zanosi się na to, aby w najblizszym czasie coś w te kwestii się zmieniło
A jeśli do... tzn jeśli będe miał dzieci, to DB będzie lekturą obowiązkową

pozdrtawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ja tam czasem myślę sobie, że właśnie nadszedł czas, jiedy mi się już znudziło... i wtedy znajduję jakąś gierę, informację, o której jeszcze nie słyszałem ect. Kiedy zalogowałem się na dbnao i na forum zobaczyłem same niemal posty z przed roku, straciłem wiarę w DB- fanów, jednak wróciła mi chęć do życia, kiedy Gotenks- oby żył wiecznie (i przez cały czas bolały go zęby )- przysłał mi na E-Mail wiadomości o odpowiedziach! Każdy po prostu potrzebuje impulsu, zachęcającego go do działania, do tworzenia...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
eMate co ja słyszę tzn. widzę co pisze! Tak mówią tylko antyfani. Mi się nigdy nie nudził i nigdy nie z nudzi!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Było coś podobnego. Ale nie nazwę tego znudzenie, raczej przypominało... hm... pomiatanie... Temat nadal istniał, ale DB wydawało mi się w tym okresie głupotą. Do czasu... Jakiś czas temu (gdzieś ze 2 lata) pasja wróciła i może nie tak silnie, bo dostrzegam wiele błędów tej serii i trywialnych gdzieniegdzie zagadnień, ale nie oznacza to, że się nudzę. DB zawsze bedzie dobrym kawałkiem miłych wspomnień oraz dobrym motywatorem.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
U mnie również był czas że o DB prawie zapomniałembo mi się znudziło było to wtedy gdy czytałem mange DB i właśnie wtedy chciałem by mi to snime wymazali z pamięci bym mógł sobie je jeszcze raz obejrzeć . To sie niestety nie udało..


mihesz napisał(a):
eMate co ja słyszę tzn. widzę co pisze! Tak mówią tylko antyfani. Mi się nigdy nie nudził i nigdy nie z nudzi!

nie jestem antyfanem , ale przez jakiś czas uważałem że Db to badziew

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
opisze krotko

TO SIE NIE MOZE ZNUDZIC

dlaczego ?? bo to jeden z kultowych seriali i mang na swiecie i ogladam to od szesciu lat i caly czas ekscytuje sie gdy pojawiaja sie cyborgi itp...

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nudza mnie niektore momenty kiedy jestem podeksctyowany np. walka Goku i Freezera...tyran cos gada, ze za chwile planeta wycbochnie i takie tam i, ze za chwile beda walczyc i tak caly odcinek przegadaja...slowka typu "Ja cie zabije, to ty zginiesz i podzielisz los tej planety..." albo"Przekonamy sie ja jeszcze nie uzylem calej mocy, nie powiedzialem ostatniego slowa..."itd...;/ Z czasem staje sie to irytujace...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Dragon Ball jest po prostu [ ort! ] wspaniałym dziełem.
Mimo to, miałem momenty w życiu, kiedy DB mi się powoli nudził. Jednak z czasem dziecięca ciekawość i fascynacja powracały, a DB stał się całym moim dzieciństwem, dzieciństwem, w którym dzieło Akiry pokazywało mi cały świat wartości. Dzięki DB z małego nieśmiałego bachora, stałem się człowiekiem, którym potrafi powiedzieć NIE, a takżę człowiekiem, u którego fundament charakteru stanowi odwaga i honor. Uwierzyłem, że przy ciężkiej pracy można osiągnąć nawet najodleglejsze cele, które są z pozoru niemożliwe do osiągnięcia. Jednak, gdyby DB mi się znudził, to zawsze będę pamiętał, jak wielki wkład miał w moje życie.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Nie, DB mi się nie znudziło i jeszcze przez jaaaakiś czas mi się nie znudzi
Nudza mnie niektore momenty kiedy jestem podeksctyowany np. walka Goku i Freezera...tyran cos gada, ze za chwile planeta wycbochnie i takie tam i, ze za chwile beda walczyc i tak caly odcinek przegadaja...slowka typu "Ja cie zabije, to ty zginiesz i podzielisz los tej planety..." albo"Przekonamy sie ja jeszcze nie uzylem calej mocy, nie powiedzialem ostatniego slowa..."itd...;/ Z czasem staje sie to irytujace...
Mój brat to biadoleniem nazywa Ale jest w tym dużo racji.
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Jak żyję Dragon ball mi się nigdy nie znudził.
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.907
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Nigdy mi sie nie znudzi Oglądam go już jakieś 6 lat i moge oglądac w nieskończoność

Nedi
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
MI się nigdy nie znudził. I nie znudzi.Gdyż jestem ogromną fanką tego anime. A wiele odcinków Dragon ball oglądam po kilka razy.
Videl_C18 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Videl_C18
Wiek: 31
Dni na forum: 5.711
Posty: 34
Skąd: Vegeta
tak kiedyś tak, ale jak to sie mówi pierwsza (stara?) miłośc nie rdzewieje czy coś tam Dragon Ball jest ponad czasowe :p przynajmniej dla mnie. :p

I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
znudzić ?? hmm to za dużo powiedziane , kiedyś leciało z TV i jakoś dziwnym trafem nawet nie wiedząc o czym to jest zaczęłam sobie to oglądać dopiero później dowiedziałam się ze Anime ma bardzo wielu swoich fanów , kiedyś przestali to puszczać w TV wiec nie oglądałam i po prostu nie myślałam o nim , ale znalazłam stronkę na necie gdzie można obejrzeć i na nowo zaczynam sobie na to lukać bardzo lobię dragon ball , przydały by sie nowe wersje (na wypadek nudy) tylko boje się tego ze mogli by je spieprzyć chyba ze tworzyć by zaczął znowu sam Akira
a i Mate , choć lubię DB nie uważam anime za święta rzecz
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Cóż, Dragon Ball autorstwa Akiry Toriyamy to genialna rzecz i wzór dla innych, ale miłość sama w sobie to nie jest, więc prędzej czy później się znudzi <3
Kiedy leciało w TV słowo "nuda" nie istniało. Każdy odcinek był piękny i nawet jak przestało już lecieć to te uwielbienie zostało. I moje szczęście, że przetrwało ono te kilka lat, zanim dostałem neta.
Lecz przedtem u kumpla jakieś 4 lata temu zamówiłem sobie wszystkie odcinki DB i DBZ z lektorem na Allegro i w domu oglądałem to na DVD. Jejcie, jakie ja miałem duzie ocka jak oglądałem DB na nowo
I kiedy się znudziło?? Hmmm... kiedy obejrzałem wszystko po raz 3-4 to już zaczęło. A kiedy dostałem net i odkryłem Naruto i inne Anime to już bardziej spadł w liście i ciekawości, ale wciąż tkwi w sercu.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Znudzenie światem Dragon Balla
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook