Forum Dragon Ball Nao

» Wizja przyszłości.

Strony: 1, 2, 3  
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Co przyniesie przyszłość?

Możemy sobie wyobrażać tysiące rzeczy, przyszłościowych. Miecze świetlne Lucasa, wizje postapokaliptyczne, rozwój człowieka, etc. Lecz, cofnijmy się w przeszłość.

Jesteśmy Homo Habilis, czy tam Homo Eregus. Kto by pomyślał, jak rozwinie się wszystko odkąd pojawił się pierwszy Homo Sapiens? Na przestrzeni, dwóch tysięcy lat, rozwinęły się miliony rzeczy, podczas gdy kształtowanie narzędzia, zajęło nam miliony lat? Kto by wtedy pomyślał o kulturze, choćby - helleńskiej. A Helleni? Kto z nich pomyślał by o dzisiejszej kulturze?

A więc, waszmościowie, Naowicze - puście wodze fantazji, przerośnijcie Verne'a! Co się stanie za miliardy lat?! Jakie będą wynalazki ludzkości, ile będzie ludzi! Wykroczcie dalej niż miecze świetlne, statki kosmiczne, ba, wykroczcie myślami dalej, niż ekspansja całego Wszechświata! Zapuście wodze fantazji dalej, niż ktokolwiek!

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No więc wątpię, żeby Ziemia istniała kolejne kilka mialiardów, ponieważ środki potrzebne na niej do życia i przetrwania ulegają degradacji w bardzo szybkim tępie. Jeśli chodzi o ludzkość, to niewykluczone jest, że przeniesiemy się na planetę/księżyc (tutaj Europa prawdopodobnie), która bardziej sprzyja warunkom do życia.
Miecze świetlne i podróże nadprzestrzenne będą na porządku dziennym na pewno [ ort! ] sztuczna inteligencja i hybrydy ludzkie będą się panoszyły. Zwiedzanie galaktyk i odkrywanie nowych galaktyk będzie możliwe nawet dla zwykłych obywateli. Dowiemy się na pewno [ ort! ], czym tak naprawdę jest czarna dzióra (bez skojarzeń proszę ). na pewno [ ort! ] będzie coś podobnego do rady Jedi Grupa taka będzie strzegła porządku w danej galaktyce

To tyle. Pozdrawiam.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wg. mnie mózgowcy wynajdą wehikuły zdolne poruszac sie z 1/2 prędkości światła, oczywiście moje mysli wybiegają tutaj o około 100.000 lat, nie więcej. W sferze komputerów doznamy zapewne maszyn o parametrach procesora setki terahercóz, nie będzie juz pamięci RAM tylko cybernetyczne moduły sieciowe, dzieki którym dane będa przechowywane w Wielkiej Międzyplanetarnej Bibliotece Danych WMBD. Ułatwi to korzystanie z komputerów, ponadto, gdy wyjdzie Duke Numem Forever (P;)DP, juz dawno miało wyjść) to pójdzie na apogeicznych wręcz detalach. Kompy będą dzisiejszych rozmiarów, lecz będą posiadać chłodzenie neuro-azotowe, temp. wewnatrz kompa nie sięgnie powyżej zera bezwzględnego Samochody . . . o ropie mozna tylko pomarzyć, zabrakło jej w 2112, benzyna to marzenie, co niektórzy mogą jeszcze posmigac na LPG Teraz w modzie jest wodór i podtlenek azotu, lecz nie jako doładowanie, lecz paliwo nośne (o YeaH, co za kop!). Ludzie wynajdą napęd antygrawitacyjny i wszystko będzie latać. No cóż, w końcu na ziemii pozostana tylko Ci najwięksi intelektem, reszta ludzi przeprowadzi sie na jak Obi wspomniał Europę lub Marsa. Muzyka. Muzyki nie będzie, tylko CyberTechno z potężnym basem, standardowe płaskie glosniki o mocy minimum 20 MW No cóż, fajnie tak sobie pomarzyć . . . Aha, jeszcze coś, mysle że nie zmieni sie jedna tylko rzecz. Kobiety. Ich ewolucja ustała około roku 2006, wciąż robią facetów w konia . . .

Pozdro dla wszystkich fajnych dziewczyn na forum !
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.682
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
Przypuśćmy że koniec świata będzie za 3 biliony lat. W tym czasie Słońce dawno przestanie istnieć. Przy samodestrukcji, zniszczy wszystkie planety układu słonecznego w tym Ziemię. Możemy przypuszczać że wtedy nasza technika będzie sięgać wprost "nie możliwości", ludzie będą żyć po 10000 lat (Nie tylko ze względów technicznych ale też ewolucyjnych), w naszym posiadaniu będzie kilkanaście galaktyk. Więc możliwe będzie że obronimy się przed samodestrukcją Słońca.

Druga teza to taka, że w niedługim czasie wybuchnia wielka wojna atomowa. Napromieniuje wszystko co istnieje i znacznie poszerzy dziury ozonowę. Przy czym całkowicie zaginie rasa ludzka.

Trzecia teza mówi że za kilka set/tysięcy lat zbuntują się maszyny. Z niewiadomych przyczyn cała technika nawali. Będzie podobnie jak pokazuje cudowny system RPG - Neuroshima.

Czwarta teza mówi że jakaś rasa przerośnie nas, fizycznie i intelektualnie. I w wielkiej wojnie wybije co do nogi.

Piąta teza mówi o zapowiadanej w Nowym Testamencie Apokalipsie.

Może później jeszcze jakieś zapodam.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W przyszłości będzie rozpierducha , * i łubudu.

Dostajesz upomnienie, bez wulgaryzmow prosimy
Gotenks

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja nie wiem co niesie jutro a co dopiero muwic o przyszlosci... ale moze wypowiem sie...
na pewno [ ort! ] zginiemy bo wybijanie nawzajem lezy w naszej krwi... wiec mozemy tylko czekac az zacznie sie wojna nuklearna... a po wojnie idziemy w zaswiaty a ci ktorzy przezyja ta wojne, bedzie na pewno [ ort! ] ich malo. to popelnia samobojstwo bo na pewno [ ort! ] niebeda chcieli zyc w takiej przyszlosci... Ja jednak jakbym przezyl bez mojej dziewczyny to tak samo bym zrobil bo bez niej niemoge zyc...
jest jeszcze inna opcja istoty pozaziemskie nas zaatakuja i bedzie lubu dubu;)

pulkarecordzz.phorum.pl
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
No cóż mam wiele wizji,ale głowna (i najciekawsza)przedstawia się tak:

Po totalnym wykończeniu się surowców na Ziemi i/lub wygaśnieciu słońca,ludzie przeniosą się(?)na inną planete w innej galaktyce dzieki rozwiniętej technologi.
Planeta bedzie gdzieś wielkości powiedzmy Jowisza,tylko bardziej kożystna do życia na niej.Oczywiście człowiekdostosuje ją do swoich potrzeb wraz z upływem czasu.Księżyce tej planety posłużomalbo na bazy wojskowe albo na jakies egzotyczne wakacje,lub byc mozena niektórych beda wydobywane surowce niezbednedo funkcjonowania.
Z czasem ludzie zacznąosiedlać sie na nowo odkrytych planetach (no chyba że napotkają na mały opór )
na pewno [ ort! ] będzie jakaś grupa specjalnachroniąca ładu i porządkuna planetach (nie koniecznie Jedi ) by uniknąć wojen narodowych,religijnych czy nawet potem planetarnych.

Tak przedstawia się moja wersja "wizji przyszłości" (mam nadzieje że nie zanudziłam was na śmierć )
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
franqey napisał(a):
W przyszłości będzie rozpierducha , * i łubudu.
Całkiem możliwe zważywszy na to, że coraz więcej krajów rozpoczyna prace nad bombą atomową.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Szarak napisał(a):
Jesteśmy Homo Habilis, czy tam Homo Eregus.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Homo_erectus mały błąd sie wdarł


Dla mnie przyszłośc jest jasna. Zabraknie surowców kopalnych. Ziemia zostanie zasyfiona. Woda będzie na wagę złota. To doprowadzi do konfliktów międzynarodowych. Wybuchnie wojna nuklearna. Większość ludności zostanie zabita. Skarzona ziemia nie będzie dawała dobrych plonów. Ludzie będą cierpieli głód. AIDS będzie uleczalny jak grypa, natomiast zastąpią go inne groźniejsze choroby. Dzieci będą mutantami, gdyż promieniowanie wciąż będzie diałać. Cały ekosystem trafi szlak, a wciągu kilku pokoleń Homo Sapiens trafi szlak. Nastanie era Neo Sapiens. Ludzie będą walczyć między sobą i zwyrodniałymi zwierzętami o byt na ziemi. Przez setki lat nic się nie zmieni. Wreszcie instynkt weźmie górę nad rozumem i człowiek jako gatunek zniknie z powieszchni ziemi.

Taka jest moja wizja przyszłości.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Szczerze mówiąc, mnie to wizja przyszłości przyprawia o mdłości...(ale rtymnęłam se) Na pewno będą wojny nuklearne... A pomyśleć, że jakies 600 lat temu nie wiedzieli co to karabin.... Ja nie jestem w stanie, wyobrazić sobie tej przyszłości... Na pewno urządzenia będą na wysokim poziomie, co ja piszę, na MEGA wysokim poziomie... Hm...

Dobra, przyznaję, nie mam zielonego pojęcia co czeka nas w przyszłości... JAK na razie to żyję teraźniejszością

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Rozwinę trochę moją poprzednią wypowiedź:
Do europy będzie napływało coraz więcej arabów. Będą mieli w dupie to co powiedzą przyjaciele pedałów którzy wszystko tolerują. W końcu przemieni się to w prawdziwą truciznę toczącą nasz kontynent. Nikt nie będzie miał jajec żeby powiedzieć stop , a wszelkie próby bendą potępiane przez impotentów twierdzących że to tylko ich rozwścieczy i że można ich powstrzymać. Po jakimś czasie wybuchnie wojna chin wraz z Indiami przeciwko Stanom. , co doprowadzi do wycofania wojsk z bliskiego wschodu , i jedyną przeszkodą stojącą na drodze Arabów do europy będzie Izrael , który w końcu upadnie. Większość Europy podda się bez walki , gdyż wybuchną wojny domowe z muzułmanami żyjącymi w krajach europy. W tym samym czasie okaże się że amerykańska tarcza przeciwrakietowa jest nieszczelna , a im samym zacznie brakować kasy kasy na prowadzenie wojny , bo przetrawili ją na konflikty wywoływane bez celu i nieszczelną tarczę antyrakietową. Marsz muzułmanów dotrze do Polski , która będzie się jak zawsze bohatersko bronić dłużej niż się spodziewali , i jak zawsze upadnie ,podobnie jak Anglia która wytrzyma dłużej niżwiększość europy bo nie leży na kontynencie. Wtedy arabi !? ruska , który nie zawaha [ ort! ] się użyć atomówki. A raczej atomówek. Przerażone Chiny i Indie bendą zmuszone działać na dwa frony bo przestraszą się Rusków , którzy nie bendą mieli skrupółów rozwalić połowę globu i wybuchnie wojna atomowa. Wszystkie sojusze wygasną bo każdy będzie dbał tylko o swoją dupę. Czy ziemia się po tym odrodzi? nie mam pojęcia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
No franqey...
pojechałeś...

Co ciekawe przedstawiony pzrez Ciebie scenariusz jest dość realistyczny. Szczególnie jesli chodzi o wizje przyszłości Starego Świata.

Jedyne, czego m zabrakło, to roli Koreii Północnej...

Tak czy iunaczej, przyszłość, zarówna ta nieodległa, jak i ta dalsza, nie rysuje sie w kolorowych barwach...

Pożyjemy- zobaczymy.
Ale najpierw zobaczymy, czy pożyjemy...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hmmm w przyszłości , za jakieś 10-20 lat roztopią się wszystkie lodowce na Antarktydzie i na północy. Woda podniesie się o jakieś 5-10 metrów. Fala wielkości ok 50 m. zaleje wiele lądow, w tym sporą częśc Wysp Brytyjskich. Zaczną się różne anomalie pogodowe- potężne Huragany, tornada.
Co jakiś czas będą przechodziły trzęsienia ziemi , przez któr e legnie w gruzach mnóstwo miast, w których zginą miliony ludzi. Co do pogody, wiele zwierząt morskich zginie przez różne truzizny i smieci wyrzucane do wód oceanów i rzek.
Co do ludzi - zaczną "wariowac" , na początku nic się jeszcze dziac nie będzie. Dopiero później będą zamieszki , rozboje, napady. Aż w końcu zaczną się zabijac między sobą , żęby zdobyc wyżywienie. Coraz mniej miejsca będzie na naszej planecie, gdyż większośc obszarów będzie zalanych przez wodę. Jeżeli ludzie nie znadją nowych ziem, to zapewne pomrą z głodu.
Rozpocznie się III wojna światowa, podczas której ludzie prawie się zlikwidują... co będzie potem , nie wiem, możliwe że "życie" rozpocznie się od nowa , jeśli przeżyje jakaś garstka ludzi. To jest ten gorszy scenaiusz ^^''


PS. dobrego scenariusza nie przewidujemy ....

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 12.11.2006, 18:08
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja mam taka fajna wizje, ale nie az tak wielce odlegla

Otoz bedzie na swiecie coraz wiecej slubow homoseksualnych, starcow bedzie sie zabijac poprzez eutanazje, a dziela zniszczenia dopelni wszechobecna i wskazana antykoncepcja..

Dodam, iz ten scenariusz jest bardzo realistyczny..

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hiroshi
Ziemianin
Ziemianin
Hiroshi
Dni na forum: 6.402
Posty: 18
Skąd: Konoha
Mnie się zdaje że Zimia ulegnie likwidacji za nim zostaną wynalezione te wszystkie rzeczy. Niby można by znależ jakieś środki zastępcze ( zamiast wodyi tak dalej), ale tak jak już mówiłem wcześniej Ziemia zostanie zniszczona
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Może będzie jak w Gwiezdnych Wojnach Może odkryjemy w sobie moc Ach te marzenia. Na pewno zasiedlimy jakieś nowe planety, w tym na pewno Marsa.
Nasza Ziemia będzie wyglądać tak jak planeta Coruscant z Gwiezdnych wojen,oto screen:
Coruscant
Maszyny bojowe takie jak czołgi, będą przeszłością oto prawdziwe poajzdy bojowe:
AT-ST
Przepraszam za te porównania do gwiezdnych Wojen, jestem nie tylko fanem Dragon Balla
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jedyna realna sprawa wygląda tak, że po jeszcze iluś tam latach skończy się "paliwo" na słońcu wobec czego wszelkie zycie na ziemi zaniknie.

Co jest najbardziej prawdobodobne to to, że predzej ludzie wybiją się sami nawzajem. Powodami mogą być przeludnienie, głód, nadchodzące katastrofy naturalne spowodowane wariacjami w przyrodzie takimi jak ocieplenie, zanikające złóża surowców. Takie scenariusze sa bardzo bliskie spełnienia. Jeżeli człowiek nie pomyśli może źle skończyć, a że ludzka kreatywnośc czasami nie ma granic, sądzę, że jeszcze można się przed tym uchronić.
O wiele gorszą wizją jest widmo nadchodzącej wojny religijnej (nota bene zapowiedzianej kiedyś w Piśmie Świętym), konkretniej starcie katolików z muzułmanami. I wcale to nie jest takie odlegle, już dzisiaj da się zauważyć panującą miedzy nimo wrogośc. Przykładami moga byc chociazby ataki terrorystyczne czy szybkie rozprzestrzenianie się po świecie islamu ale także zwiększająca sie ludność arabska wypierająca powoli rodzimych mieszkańców.

Co do spraw techniki stawiam na rozwój medycyny i przedłużenie długości życia ludzkiego. Sądzę, że dużą role w tych sprawach odegra elektomagnetyka i elktronika. Pośrednio odkryto, że dusza ludzka to impulsy elktro magnetyczne. Być może sposób na dłuższe istnienie to przeniesienie tej fali do komputera i egzystencja w świecie wirtualnym.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
seji_san napisał(a):
Powodami mogą być przeludnienie
Aha. Ludzie nie chcą się pieprzyć bez tabletki , w europie matka , pies i córka to wielodzietna rodzina a ty mówisz o przeludnieniu?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
W rzeczy samej tu macie rację moze na Ziemi być albo wielkie ocieplenie albo wielkie buum
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mam dwie opcje.
Pierwsza - pojawienie się ufo, czyli załamanie się wszelkich religii, co spowodowałoby liczne samobójstwa, skoki z mostów itd. . KONIEC ŚWIATA.
Druga - Rasa ludzka nigdy nie umrze (tzn. aż do ponownego przyjścia Chrystusa) . Nawet jak Słońce będzie już miało wybuchnąć, to pewnie zdążymy sobie załatwić w tym czasie inną planetę. Jednak zastanawiam się, co będzie, gdy wszystkie surowce naturalne na Ziemi, po prostu się wykończą... . Pewnie będziemy jeździć na ziemniaki, a do palenia w piecu służyć będą pomidory...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wizja przyszłości.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook