Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z: Super Saiya Densetsu / Legend of Super Saiyan

Strony:   1, 2, 3  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Patent, zanim będziesz z nim walczyć, musisz znaleźć i oswobodzić Mr Popo, który znajduje się w jednym z domków na wyspie. Będziesz musiał pokonać 4 Saibamen a następnie w nagrodę za pomoc dostaniesz kartę Gohana. Kiedy będziesz walczył z Raditzem użyj jej. To spowoduje,iż Gohan go uderzy z głowy i Goku będzie mógł złapać go za ogon. Gdy już to się stanie po prostu użyj Piccolo Demon Ray i walka zakończy się śmiercią obydwu.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Dzieki hehe nie wiedzialem ze mozna whodzic do tych domkow a ja chcialem zwiekszc poziom

aha mam jeszcze jedno takie pytanie...jak mam sie orientowac w tych lartach z atakami ?? bo ja szczerze mowiac daje bylejakie wiem tylko jak rozroznic te w ktorych uzywa sie tehnik typu KA ME HA ME HA...o tam sa rozne wzory ilosci kol itd. jak mozesz to powiedz mi o co w tym chodzi
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Po pierwsze, nie pisz post pod postem, lecz edytuj (już to za Ciebie zrobiłem). Druga rzecz to jest to, że masz na karcie takie kule w lewym dolnym rogu, oraz w prawym górnym. Ilość kul, oznacza siłę karty, najsilniejsza jest z symbolem Z, na dole masz atak, na górze zaś obronę. Przy wyborze członka, który ma atakować, zwróć uwagę na znak, jaki ma przy sobie. Jeżeli wybierzesz kartę z tym samym znakiem, wtedy dana postać zaatakuje wszystkich. To tyle.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Siemka znowu mam problem z ta gra... Jestem juz na namek i wszedlem to takiej jaskini znalazlem tam krysztalowa kule i gdy juz wychodze z tej jaskini pojawia sie Kivi i nie moge go za cholere pokonac Jezeli probuje zaatakowac go technikami typu KA ME HA ME zabieram mu jedynie maksymalnie 13 hp... a on mi po 50 czasem nawet 80 a jak uzyje "energy beama" to ze 170 nie moge mu uciec ani nic nie wiem co mam robic a nie mam poprzedniego save'a

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jesli nie masz save'a to cienko.

Bo w walce z nim powinienes miec niezle BP, ja nawet mialem wyzsze od jego
Musisz probowac go pokonac, najlepiej uzywaj do tego tez przedmiotow z 'Teki', ktore blokuja przeciwnika, by nie mogl sie ruszac i robic unikow.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
lol...najgorsze jest to ze teraz w tej jaskini nie ma tez potworow i nie bede mial wiekszego lvl'a gdyby byly to moglbym jakos sie jeszcze wzomcnic

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jezu, proste jak drut ... użyj karty Vegety, którą dostałeś po walce z nim. Vegeta przyleci i go rozwali, skup się tylko na leczeniu jednej postaci, bo czasem może nie chcieć atakować.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
boss napisał(a):
lol...najgorsze jest to ze teraz w tej jaskini nie ma tez potworow i nie bede mial wiekszego lvl'a gdyby byly to moglbym jakos sie jeszcze wzomcnic
Wyslij mi tego save'a jesli mozesz, to sie pobawie, OK? Jesli tak, to napisz mi na GG


Focus napisał(a):
Jezu, proste jak drut ... użyj karty Vegety, którą dostałeś po walce z nim. Vegeta przyleci i go rozwali, skup się tylko na leczeniu jednej postaci, bo czasem może nie chcieć atakować.
A po co tak szybko marnowac karte Vegety!?
Ona pozniej sie bardziej przydaje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dupa, a nie się przydaje ... Niech po prostu poćwiczy, zanim zmierzy się z Dodorią na statku, niech osiągnie te 17 tys BP, oraz niech weźmie 2 nameczaninów, których dostanie za pomoc w uratowaniu Emiego. Nie będzie ciężko, ale skoro nie ma obecnie innego wyjścia, to Vegeta będzie jedynym ratunkiem ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
o lol jak widac mam jeszcze wiekszy problem...nie wiem dlaczego ale ja nie mam karty vegety... nie wiem co sie stalo moze miejsca nie mialem w ekwipunku jak go pokonalem... w kazdym badz razie nie mam. A co do sava to zobaczylem ze mam stary save ale na poczatku namek jakos chyba bede musial tam zaczac grac. Tylko ze wtedy mialem 10,11 lvl a teraz mam 17,18

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Żeby Goku przyleciał od razu trzeba wszystkie sparingi z grawitacją przejść z pierwszym razem. Żeby Goku stał się SSJ poświęciłem Krilana, tak jak to było w anime. Później poświęcałem Vegete bo mnie wkurzał ze swoim I don't want too...
dante225 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.009
Posty: 1
mam maly problem a mianowicie<nie moge znalesc poludniowej jaskini na namek w ktorej sa domniemane przelaczniki>>>sytuacja jest zaraz po rozmowie ze swietlikiem w pierwszej jaskini>>>jakby mogl mi ktos dokladnie wytlumaczyc polozenie tej drugiej jaskini najlepiej opierajac sie o jakies punkty odniesienia a w ogóle [ ort! ] najlepiej by bylo jakby ktos byl laskaw wyslac screna z polozeniem jaskini

PS:i czy trzeba w jakis sposob przelaczyc przelacznik w ! jaskini bo gdy podchodze do dziury to dendi mowi ze to chyba jakis przelacznik uruchamiajacy alara ale nic sie wiecej nie dzieje caly czas
Z GORY DZIEKUJ:)
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
http://www.forum.dbzc.pl/viewtopic.php?t=13

Tu znajdziesz wszystkie pytania na nurtujace Cie problemy zwiazane z ta gra...;p wszystko jest ladnie opisane i sa nawet screeny dzieki czemu powinienes juz wszystko wiedziec

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
kiniowwy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.412
Posty: 1
siema jestem tu nowy możece mi pomóc [ ort! ] jak przejśc w om jaskine gdzie jest ta dzwigna bo nie moge przejśc prosba niech mi kttos podpowie dziekuje
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wnioskuje, że jest to Legend of Super Saiyan, a misja jest na Namek. Jak już będziesz w tej jaskini na dole, to udaj się do góry, a następnie cały czas w lewo. Dojdziesz do dużego pomieszczenia, gdzie masz takie czarne wejścia(jakby drzwi). W nich masz takie czarne dziury. Bierzesz na nią patrz/look i Dende Ci komunikuje, czy jest to dobra, czy zła dzwignia, uruchamiająca system. Dobry komunikat będzie coś w stylu, że "To jest przycisk, there is a switch" natomiast zła "Attention danger, albo uwaga niebezpieczeństwo". Wejdź do każdego z tych czarnych wejść udając się w lewo i w górę, a następnie na dół. Gdy już sprawdzisz wszystkie, udaj się z powrotem do jaskini z wróżką, która zleciła zadanie, a ta udostępni Ci przejście do obszaru, gdzie znajduje się Nail (również w czarnych dzwiach). Pomóż mu pokonać klona i następnie udaj się na dół, pokonując potwora blokującego drogę(Bobo), potem w prawo, w górę i znów w prawo. Dojdziesz do wielkiej polany na zewnątrz z górą, gdzie znajduje się dom Saichoro(wodza Nameczan).

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
zielczas Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.293
Posty: 1
witam mam glupi problem z odpaleniem tej gry poniewaz `obrazki wstepne` pokazuja mi sie w kolko i napisy po chinsku koncowe i tak w kolko nic co naciskam na klawiaturze nie daje nie wiem co mam zrobic, prosze o pomoc
* zaloguj się, aby zobaczyć link * to sa te `obrazki wstepne`
Goku123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.089
Posty: 1
Siema jestem nowy i mam maly problem nie moge znalesc poludniowej jaskini na namek w ktorej sa przelaczniki sytuacja jest zaraz po rozmowie ze swietlikiem w pierwszej jaskini jakby mogl mi ktos dokladnie wytlumaczyc polozenie tej drugiej jaskini?? Plis z gory dzieki
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Druga jaskinia jest idealnie "pod" pierwszą. Wyjdź z pierwszej i leć w dół aż trafisz na wyspę z jaskinią. Chyba :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.762
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Sterni napisał(a):
Cześć jestem tu nowy, ale nie o tym mowa. Kto mi powie jaki trzeba mieć level przed walką z Radizem żeby później Goku już przyleciał zanim jeszcze zaczniemy szukać Krillina, Yamuchy, Tena i Chaoza. Wielkie dzięki dla tych którzy mi to powiedzą.
To nie ma nic do tego, tym szybciej skończysz trening Goku tym szybciej on przybędzie

Później poświęcałem Vegete bo mnie wkurzał ze swoim I don't want too...


A ja wyłączyłem Goku Kaiokena kiedy Freeza miał mało HP i potem Freeza go zabił

A jak grasz na emulatorze, to zamień Freeza sagę Vegete na Saiyan sagę Vegetę, słucha się rozkazów i może zmienić się w oozaru
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mamy właśnie rocznice tej gry!
Pamiętam jak grałem w nią lata temu... I ani wtedy ani teraz nie rozumiem, jak można było ją przejść bez quick load/save.
Karty jakie mi się losowały były zawsze beznadziejne... Każdy większy przeciwnik miałby mnie na hita z nimi. Właśnie dzięki QL/QS generowałem lepsze karty, by mieć start do Vegety czy potem do Freezera. Zawsze mnie zastanawiało jak ludzie radzili sobie na SNESie.
Oczywiście używałem stosownych kart Chichi czy Karina (chyba to takie były? Grałem w to jakieś 15 lat temu, aż dziw, że w ogóle pamiętam!) oraz wydaje mi się mocno grindowałem lvl na mobkach, ale wciąż nie wyobrażam sobie jak grając w pełni uczciwie można było tę grę przejść nie wyrywając sobie włosów i bez pękania zębów.

Niemniej zabawy i wspomnień było coniemiara. Sam pomysł, że faktycznie można całą ekipę Z Fighters wziąć ze sobą na Namek do dziś chyba nie spotkał się z powtórzeniem w jakiejkolwiek grze. Do dziś pamiętam też tę skoczną melodyjkę w czasie walki, czasem zmienianą w kakofonię, gdy klikało się "przyspiesz" w emulatorze.

https://www.youtube.com/watch?v=RiQD-_BeRCk

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z: Super Saiya Densetsu / Legend of Super Saiyan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook