Forum Dragon Ball Nao

» Zjazd

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Daichi napisał(a):
Jesli srodek polski to na mni nie liczcie, nie ujrzycie mojego oblicza [Old masz szczescie ;p]. Cieszycie sie zy placzecie? xD

No wiesz co i zkim będe szła na łowy?....może udało by mi się załatwić jakąś brońi dla Ciebie?;p

A ogólnie cóż ja pojade (jesli będzie jakiś zjazd) a namiotu nie mam,ale spoko mój dziadek ma to se wezme od Niego,jest 2-osobowy
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Bloody Angel napisał(a):
No wiesz co i zkim będe szła na łowy?....może udało by mi się załatwić jakąś brońi dla Ciebie?;p
To wybierzcie jakies laski przy Krakowie lub w Bieszczadach, a bedziesz miala towarzystwo

Obraz
PALATIAL REGALIA
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Propozycja.
Miasto w miarę turystyczne i w centrum? Toruń. Jest na co popatrzeć, gdzie się zatrzymać oraz fajny klimat. Decyzja do Was należy.

Jeżeli spotkanie miałoby sie odbyć gdzieś na jakichś polach czy w innej głuszy stanoczo rezygnuję i nie zjawię się nawet jeżelibyście koczowali pod moim blokiem. Powod prosty - Czysty konformizm, wieje nudą i świadomośc, że to nie miasto. Nawet na działka, którą mam niedaleko od domu nie podoba mi się.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Toruń jest z pewnością dobrym pomysłem. Ma klimat, dużo walorów turystycznych, dodatkowo tętni życiem praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Ostatni +, będzie konwent mangi i anime w Toruniu w Sierpniu. Więc ? Ja jestem za.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Heh.. moje obawy się potwierdziły.. Jedyną możliwością, żeby pojechać na zjazd, jest dla mnie... skończone 18 lat... Niestety, jeszcze sobie poczekacie, jeśli ktoś chce mnie zobaczyć...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
Toruń cóż nie wiem czy u mnie by to wypaliło bym musiała się wszystkiego dowiedzieć,z pozwoleniem cóż na początku będzie trudno,ale z czasem chyba uda mi sie przekonać rodziców,więc tu problemu nie ma
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
u mnie jest tak samo jak z Kaśką, jak się matki spytałam, ona rzekła "pokaż mi najpierw dowód osobisty, to ci powiem dlaczego"... ;/ no, ale jak nie pojade, to świat się nie zawali

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hahah a ja mogę Jedyną rzeczą którą wystarczy żębym posiadał to kasa. A z kasą źle nie będzie bo od soboty będę sobie roznosił towar w Tesco i je liczył. Więc pod koniec lipca wypłata. Myślę, że na dwa dni spokojnie starczy.

Szkoda, dziewczyny, że nie możecie jechać .. Szkoda, że ja namiotu nie mam , ale mogę nocować pod księżycem na łonie natury jak coś ^^".

Z tym konwentem jest i dobrze i źle. Konwent jest co prawda w sierpniu ale dopiero pod sam koniec 27-28 o ile pamiętam. Ale myślę, że coś się wymyśli. Jeżeli nie konwent to wypad pod namiot.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Do Torunia pewnie bym pojechał.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ej no dziewczyny dziewczyny, jak to Was nie bedzie. Jak na razie widzę, że się szykuje same Gay- party ... ja się tak nie bawię :p.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Uchicha Sasuke napisał(a):
Hmm, gdybym miał prawko to bym wpadł, a tak to nie ma szans i czasu. Prawko bede miał za rok, więc . . .
Dokładnie jeśli by miał prawko to bym sie z nim zabrał!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Taa Sasuki razem się trzymają zawsze i wszędzie

No, ale muszą też jakieś dziewczyny się dołączyć, bo tak bez Was jakoś smutno będzie. Chyba się nie boicie hehe
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
jak bez dziewczyn to ja nie jadę, bo jak same chłopy to sie nudno zrobi po czasie a z tym że nie jadę to żart, oczywiście jak Uchiha Sasuke będzie miał prawko bo sam nie mam
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Przecież mówiłem, że mam namiot 7-8 osobowy, więc Ci którzy nie mają niech się pakują do mnie. Ja sam nie będę spać. Wilkołaki, wampiry, kosmici i te sprawy... Oczywiście liczę, że nikt nie wpadnie z pustymi rękoma
Toruń mi odpowiada, tylko muszę zebrać kasę.
No i najważniejsze z najważniejszych - Ustalmy termin, taki jaki każdemu będzie pasował. Ja mam wolne całe wakacje, więc na mnie można liczyć w każdej chwili.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
U mnie z z kasą będzie tak: dostanę wypłatę pod koniec lipca- koło 200 złotych, bo późno zacznę pracować. Więc z tym problemu nie będzie a i mama coś dołoży. wziąć [ ort! ] , na pewno [ ort! ] wezmę coś ze sobą, nie przyjade z pustymi rękoma.
Zamawiam namiot
Myślę, że miejsce chyba już może takie pozostać - Toruń, jest najodpowiedniejsze, leży blisko centrum i jest tam wiele atrakcji , o ile pamiętam

A termin: hmm początek sierpnia
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
mi początek sierpnia nie pasuje bo jade do Berlina,więc jak coś nie pojade,ale jak ktoś już mówił świat mi się nie zawali
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A ja mam dla Was propozycje - jak się zwalacie na Dojicon to możecie się tam spotkać.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Dojicon jest w Krakowie bodajże, co nie Hidden?

Mógłbyś napisac tutaj którego dokładnie i ile dni trwa ??
Chociaż myślę i tak , że lepszym rozwiązaniem byłby Toruń, jak Ave ma namiot hehe 6^
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dobra, skoro sprawy z miejscem załatwione (Toruń, Focus przedstawi jeszcze plan pól namiotowych), to wybierzmy datę. Ja proponuję 10 sierpnia, co wy na to?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Pasuje Co tu więcej pisać, czekam na plan
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Zjazd
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook