Forum Dragon Ball Nao

» Shin-chan

Strony: 1, 2  
pawelek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.984
Posty: 6
Skąd: Gniezno
W Jetix [Fox Kids] codziennie po godzinie 23:30 emitowany jest serial Shin Chan. Jeśli ktoś go oglądał to niech napisze co o nim sądzi a jak nie to niech sobie oberzy
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
No, nieraz są takie wątki, że nieźle się śmieje, ogólnie sama krecha jest dośc śmieszna Jest to anime przeznaczone do rozśmieszania ludzi
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Ta bajeczka jest suuuupeerrr żadko ją oglądam ,ale jak mi się już to robie to mam niezły ubaw:) spoko serial tylko szkoda że tak pużno leci:(
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Nie no dajcie spokój Shin Chan jest tandetny aż do bólu - narysowane to to tak że aż szkoda oczu żeby na to patrzeć A teksty też tam mają inteligentne, niech mnie...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Teksty bawia, ale sa pozal sie boze. Taki szesciolatek to oglada a potem powtarza na prawo i lewo. A to taka ladna bajeczka
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Eee. tam mi to się podoba, a narysowali te anime specjalnie tak , chcieli troszkę odmiany xF, moim zdaniem te anime jest super, leję ze śmiechu jak oglądam to , tylko szkoda że tak późno bo nie raz ostatnio zasynam przed tą bajeczką lub w trakcie jej . ALe zazwyczaj ją oglądam do końca, ostatnio ją skrócili o 10 min(shit ).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
Fajne to jest ,ale troszke krotkie są te odcinki ,ale śmieszne ..No ja też nieraz zasypiam w połowie ,a potem rozpaczam rano ,że jej nieobejrzałem:((
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Shin Chan wymiata! Kreska anime do kitu ale nie to się liczy!

Tu ludzie stawiają na humor i dowcipy a nie dbałość. A poczucie humoru w Shin Chanie jest co nie miara

Fantastyczno-odlotowe
Niektóre postacie są naprawdę oryginalne - np "Bo" (to ten z glutem u nosa)

Pozdro

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Shin Chan jest całkiem fajny momentami można się nieźle uśmiać bo ma super pomysły!!!!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
To naprawdę fajne anime, taka jest zabawa, nie da się tego opisać. On jest genialny, ten dzieciak powinien zostac politykiem

Niech żyje Boo najlepszy facet na świecie i zamaskowany Muchacho, największy lol osiedla

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jedna wielka komedia Szkoda tylko ze nie ma nowych odcinkow na Jetix bo te stare robia sie nudne juz

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
ogólnie fajne Anime i bardzo śmieszne tylko szkoda że tak mało odcinków puszczali bo nie wiem czy w innych krajach są pozostałe odcinki

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Pozostale odcinki sa z siostra Shin Chana, ale u nas niestety nie puszczaja Jak wiemy mama Shina byla w ciazy wiec Shin bedzie mial siostre (przynajmniej tak slyszalem)

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
hehe... dziwne ze sie wczesniej nie wypowiedzialem na ten temat otóż shin chan to moje ulubione anime po DB !! swietna krecha, fajne, a raczej smieszne postacie no i w ogole wszystko jest smieszne a shin i piesek sa najlepsi

Obraz
PALATIAL REGALIA
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Shin Chan jest zarąbiste! uwielbiam tą kreskę. Właśnie gdyby nie ona to by to nie było aż tak smieszne. on ma taki krzywy ryj i jeszcze texty takie wali ze z beki nie moge muahahaha!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Kłębuszek napisał(a):
Nie no dajcie spokój Shin Chan jest tandetny aż do bólu - narysowane to to tak że aż szkoda oczu żeby na to patrzeć A teksty też tam mają inteligentne, niech mnie...


Ba, jabym je jeszcze gorzej skrytykował... Jest tak głupie, tak niemoralne, tak BEZNADZIEJNE... jeśli ktoś chce - to proszę bardzo możemy się pośmia z fabuły o zboczonym czterolatku.... kiedy spróbowałem oglądac jeden odcinek to mnie zmurowało... najgorsze w tym wszystkim to to że Shin Chan to obraża inne, naprawdę cudowne produkcje... przecież po właśnie takich anime, mamy takie, a nie inne, opinie psychologów.

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Hehehehe...zdecydowanie bardzo lubie to anime <choć "kreska jet pożal się Boże" xD>...ale tu nie chodzi o wygląd postaci itd. ale muszę przyznać iż samym wyglądem bawią nie ma co po prostu sikam jak oglądam... ale już nie ma

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


No! Te anime jest boskie! Mały Shinek robiący swoje bugi-bugi Bekowe i tyle! Jest po prostu świetne!
misiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.079
Posty: 13
Tez tak uwazam, Ta animka jest bardzo smieszna!! A leci tak pozno aby wlasnie zaden szesciolatek nie ogladal tego i aby nie mowil na lewo i prawo
Smigolx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Smigolx
Dni na forum: 5.964
Posty: 15
Kiedyś widziałem te pare odcinków na Dżetiksie . Humor mi średnio przypadł, może dlatego że wolę po prostu [ ort! ] komedie ecchi !

Oh Castitatis Lilium !
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Shin-chan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook