Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Zabawa w admina...

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wbrew pozorom, ten temat jest o wiele bardziej poważniejszy niż się wydaje. Macie możliwość bycia adminem lub moderatorem DB Nao, takim jakim jestem ja, czy też reszta ekipy. Krótko mówiąc ... macie władze. Wiemy, że ostatnimi czasy na forum dzieją się rzeczy nie przyjemne; zatracony został jego klimat, wokół panują kłótnie i ogólnie jest nieciekawie. Dostajecie szanse, by napisać swoje zdanie, dać swój projekt, który mógłby doprowadzić do poprawy forum. I tutaj wasze zadanie ... Napiszcie co chcieli byście zmienić w forum, regulaminie, jakie byście wprowadzili restrykcje, jakie macie ale, po to, by nam wszystkim żyło się lepiej. Zarząd przeczyta każdą propozycje, a najciekawsze zostaną spełnione. Jest to zabawa, lecz tak na prawdę ma na celu sprawdzenie tego, jakie błędy popełniamy my ... a także, a może przede wszystkim, ma zapewnić nam i wam milsze egzystowanie na tymże forum. Do dzieła.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
- znieść zakaz bluzgania
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
1. Myślę, że powinno bardziej karać się za bluzgi w postach. Frankey, sorry, nic do Ciebie nie mam, ale jak patrzę na Twoje niektóre posty, to szczerze dziwię się modom, że przymykają na to oko.

2. Usunięcie 3/4 tematów z Ustępu, lub w ogóle jego likwidacja. To wylęgarnia spamerów. Tylko tam tematy tak szybko i cudownie się rozwijają. A pisanie w nich nie wymaga jakiegoś większego myślenia. Owszem, dobra odskocznia, ale to m.in. przez Ustęp niektórzy użytkownicy tak się rozpanoszyli.

Jak na razie, tyle przychodzi mi do głowy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.067
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Laru-chan napisał(a):
1. Myślę, że powinno bardziej karać się za bluzgi w postach. Frankey, sorry, nic do Ciebie nie mam, ale jak patrzę na Twoje niektóre posty, to szczerze dziwię się modom, że przymykają na to oko.

2. Usunięcie 3/4 tematów z Ustępu, lub w ogóle jego likwidacja. To wylęgarnia spamerów. Tylko tam tematy tak szybko i cudownie się rozwijają. A pisanie w nich nie wymaga jakiegoś większego myślenia. Owszem, dobra odskocznia, ale to m.in. przez Ustęp niektórzy użytkownicy tak się rozpanoszyli.

Jak na razie, tyle przychodzi mi do głowy.


Zgadzam się. Może nie likwidujcie ustępu całkowicie tylko usuwajcie te bardziej zbędne tematy...te na, których nikt nic nie pisze np. od 3-4 dni czy coś w tym stylu. Jeśli ktoś założy jakiś głupi temat na, którym będą pisać tylko np.2 osoby to po co on??Ale jeśli ktoś załorzy temat bezsensu a wszyscy będom bawić się na nim doskonale to czemu miałby zniknąć
nie mam więcej nic do dodania

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Sporo hałasu było z miheszem, który odkopywał dawno zapomniane tematy, więc tego typu topicki (w których ostatni post jest z przed roku) można by blokować. Wtedy nikt nie będzie ich odświeżał i nie będzie tego typu problemów.

Pytanko: ile trzeba mieć ostrzeżeń, żeby dostać ban?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Laru-chan napisał(a):
tego typu topicki (w których ostatni post jest z przed roku) można by blokować.
Nie ma takiej potrzeby.
Bo wtedy co? Ktos mialby znowu zalozyc taki temat, bo stary jest zamkniety?
Ja nic nie mam do odkopywania starych tematow.


Laru-chan napisał(a):
Pytanko: ile trzeba mieć ostrzeżeń, żeby dostać ban?
Z regulaminu:
"Uzyskanie pięciu ostrzeżeń może być równoważne z uzyskaniem bana czasowego lub stałego na konto. "

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
Odkopywanie tematów rzeczywiście bywa irytujące...
Ale osobiście nie widzę w tym większego problemu.
Poza ty jest wiele ciekawych z punktu widzenia młodych stażem czy wręćz zupełnie nowych forowiczów tematów, które juz dawno odeszły w zapomnienie.
Duzo wiekszym problemem jest panoszacy się spam...
A w tej keestii należałoby zastanowić sie nad Ustepem...
Laru-chan okesla go jako wylegarnie spamerów... I Ta opinia uest jak najbardziej prawdziwa.
Czy jednak usunięcie go rozwiąze problem?Nie sądze...
Szukajmy metod, które zapobiegną przyczynom a nie będą leczyć skutki...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.362
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
[quote="Nikky"]
Laru-chan napisał(a):
1. Myślę, że powinno bardziej karać się za bluzgi w postach. Frankey, sorry, nic do Ciebie nie mam, ale jak patrzę na Twoje niektóre posty, to szczerze dziwię się modom, że przymykają na to oko.
Mi to tam nie przeszkadza. Jednak za absurdalne uważam usuwanie ocenzurowanych już przekleństw.


2. Usunięcie 3/4 tematów z Ustępu, lub w ogóle jego likwidacja. To wylęgarnia spamerów. Tylko tam tematy tak szybko i cudownie się rozwijają. A pisanie w nich nie wymaga jakiegoś większego myślenia. Owszem, dobra odskocznia, ale to m.in. przez Ustęp niektórzy użytkownicy tak się rozpanoszyli.
Nie wylęgarnia, a dział w którym można się odreagować od pisania poważnych dłuższych postów. Mi on nie przeszkadza i nie widzę co masz do tych tematów, skoro jest ich bardzo mało.

Nikky napisał(a):
Może nie likwidujcie ustępu całkowicie tylko usuwajcie te bardziej zbędne tematy...te na, których nikt nic nie pisze np. od 3-4 dni czy coś w tym stylu.
Ach, i po usunięciu zakładać nowe, jeżeli ktoś ponownie zechce się wypowiedzieć ?

Jeśli ktoś założy jakiś głupi temat na, którym będą pisać tylko np.2 osoby to po co on??
Dla tych dwóch osób ?


Jeżeli chodzi o odkopywanie starych tematów zgadzam się z Gotenksem.

hmmm, więc może ja coś dodam, więc:

1. Moderatorzy jesteście zbyt łagodni, zamykacie tematy zwracając innym użytkownikom uwagę, a tymczasem oni kpią sobie z tych uwag. Dajecie im za dużo szans, i jeżeli nadal tak będzie zapewne nie raz powtórzy się temat podobny "A kysz spamerze"
2. Klany powinny być jednym ze znaczących elementów na forum, a tymczasem są jedynie nic nie wartym zbiorowiskiem ludzi. W klanach powinno mieścić się coś przyciągających innych użytkowników, np. coś dostępne wyłącznie dla klanowiczów.
3. Proponowałbym utworzyć grupę "Lamy", będącą czymś w rodzaju "Friends'ów".
4. Wspomniane już wcześniej, niepotrzebne cenzurowanie ocenzurowanych przekleństw.
5. STOSOWANIE SIĘ DO ZASAD, NAKAZÓW I POLECEŃ, min. jedna z przyczyn zawieszenia Ligi Nao.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ja proponuję by była większa swoboda w rozwijaniu swego profilu, tzn. żeby można było wpisać własną nazwę rangi lub zmienić kolor nick'u, wówczas forum powinno nabrać klimatu, a jeśli już ograniczyć mój pomysł, to przyjmijmy, że gdy ktoś osiąga 500 postów to za naradą Modów & Admina zostaje rozpatrywana możliwość własnej nazwy rangi, ot tak, dla sprawiedliwości. Ponadto proponuję rozszerzyć działalność klanów. Jak widać, klany nie stanowią zbyt ważnego elementu forum, a tak powinno być. Klan powinien stanowić renomę sam w sobie, powinien mięć prócz regulaminu również jakieś specjalne atrybuty (cokolwiek ma to znaczyć); a, by docenić prace zespołową klanów, proponuje wprowadzić jakieś rozgrywki między klanowiczami gdzie klan zdobywałby punkty, a co za tym idzie punkty przekładałyby się na respect, wg. którego ulożona zostałaby lista najbardziej szlachetnych klanów . . .

Reasumując, większy nacisk na profil i klan
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
1.Powinna obowiązywać kultura na forum, czyli również zakaz używania wulgaryzmów(chociaż mi one nie przeszkadzają). Zgodzę się jednak z Oldem, ocenzurowane mogą zostać. Słowa wyrażają przecież emocje, ale oczywiście wszystko z umiarem i w dobrym tonie.
2.Generalnie moderatorzy powinni być ostrzejsi
3.Ustęp jak dla mnie może zostać, jeśli ktoś będzie chciał spamować to będzie spamował i bez niego.
4.Klany. Są, bo są i nic z tego nie wynika.
Old Shatterhand napisał(a):
W klanach powinno mieścić się coś przyciągających innych użytkowników, np. coś dostępne wyłącznie dla klanowiczów.
Jirayia napisał(a):
powinien mięć prócz regulaminu również jakieś specjalne atrybuty (cokolwiek ma to znaczyć)
Sam nie wiem co to miałoby być, ale z pewnością wzrosłaby liczba zgłoszeń, renoma oraz znaczenie klanów. Jestem za. Niestety sam nie mam żadnych pomysłów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.616
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ad. Klanów.

Klany powstały takie i z założenia takie miały być. Rozgrywki między klanowe nie są potrzebne, a już późniejsze sortowanie tych klanów - głupie. Najbardziej szlachetny klan? Po tym czy ktoś wygrał w warcaby? Dajcie spokój. Do klany, według mnie, powinny przyciągać ludzi userami, nie przywilejami. Co do tego, że klany są nudne i nic nie wnoszą, to bzdura, gdyż ja tylko dzięki Takedzie pojawiam się na forum. Atmosfera na klanowym forum jest wspaniała, ludzie bardzo fajni. Nawet mieliśmy swoje turnieje przed tą całą Ligą Nao (bilardowe!).


Ad. Przywilejów Userów po 500-nym poście.

Kpisz? 500 postów nabić to nie sztuka. Można to zrobić, ale po 500 dniu na forum. I tak się łapiesz, Calibra(lubię ten nick). Zdecydowanie nie po ilości postów.

Ad. Ustępu

Mówiłem - zostawić 2 najpotrzebniejsze tematy, dla czystego spamu - rozmówki o niczym, resztę wywalić. Mam już dość patrzenia na profile userów, które wyglądają tak.

Dni na forum: 552
Posty: 489
<klik! znajdź wszystkie posty>
Znaleziono 1988 wyników

Ponad 1500 postów w Kiblu.
A kiedy ten Kibel powstał? To co będzie za rok?

Zdecydowanie należy ograniczyć ten śmietnik. Fajnie, że można sobie pogadać, ale forum spamowe to już przesada. Może niedługo będą tematy typu "Napisz tutaj jak najwięcej postów?"

Ad. Moderatorów.

Ja uważam, że dobrze sprawują swoje funkcje. Nie ma im nic do zarzucenia. Może, oprócz jednej rzeczy - to forum ma manię spamu. Każdy użytkownik tropi spam, każdy krótki post, choćby wnoszący do tematu nowe wątki, to spam. Spam, spam, spam, spam, spam, spam, spam. Trochę ukrócić smycze userom i zapanować nad manią.

Ad. Ostrzeżeń.

Uważam że są dawane zdecydowanie za byle co. Offtopicki się usuwa, ale ostrzeżenia daje się po entym razie offtopicowania, a nie po pierwszym. Jednocześnie, zniżenie bana po ostrzeżeniach, zredukowanych do 3. Trzy osty - ban. Co najmniej miesiąc.

Ad. Używania bluzgów i przekleństw.

Na każdym porządnym forum jest zakaz przeklinania, ergo nie ma co się forsować. Chociaż jestem za tym, żeby można było umieszczać wykropkowane przekleństwa (przy co najmniej trzech kropkach).

Ad. Odkopywania starych tematów.

Istnieją, więc można sie w nich wypowiadać, prawda? Nie widzę sensu blokowania ich, żeby za 2 miesiące pojawiły się nowe, takie same.

Będę w temacie na bieżąco.

Poz.
dravim!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.761
Posty: 514
Skąd: Pluton
Posłużę się 'szkicem' Szarego:

Ad. Ustęp:
Niestety największa działalność forumowych userów skupia się właśnie tam, na początku temat wydał się fajny jednakże do czasu... Tematy typu "a kysz coś tam" są dla mnie poniżej wszelkiego poziomu. Rolę zapanowania nad kimś (np. spamerem) przypisuje się moderatorom etc... A ja sama nie pamiętam (a mam już dość długi staż) aby kiedyś nowi użytkownicy byli atakowani w ten sposób, owszem było zwrócenie uwagi na spamerów ale w tym wszystkim zawsze był zachowany jakiś poziom i klasa. Teraz zrobił się jeden wielki szajs . Dodam tylko jeszcze, że do dziś możemy czytać posty osób, które na początku były uważane za spamerów, a teraz oceniam ich poziom na dość wysoki - jak widać można ukierunkować nowych w bardziej kulturalny sposób...
+ Nie wspomnę już o kłótni, która oczywiście musiała się wywiązać w takim temacie.

Osobiście uważałam, że ustęp to fajny pomysł, jest to dział, w którym można odreagować, jednakże na dzień dzisiejszy zdecydowanie wymknął się spod kontroli. Może nie zamykać ale postarać się go ograniczyć.
+ Bo przyznam szczerze m.in przez ten dział to forum straciło całą świetną atmosferę jaką posiadało. Szkoda również, że wraz z odejściem weteranów z forum, odchodzi również jego klimat. Klimat, którego obecnie bardzo mi tu brakuje.

Ad. Odkopywanie tematów:
Nie uważam aby dobrym pomysłem było zamykanie starych tematów. Nie widzę w tym sensu.
+ Po pierwsze i tak zostałby pewno założone na nowo przez nowicjuszy.
+ Dwa, niektóre tematy mają całkiem konkretną tematykę, co może owocować po jakimś czasie nową dyskusją.
+ Trzy, odkopywanie? A co w tym złego. Jakby się chciało usuwać stare i za każdym razem zakładać nowe/inne, to prędzej czy później zabrakłoby tematów. A z resztą takie tematy są dobrą rozgrzewką dla nowo przybyłych. Wiele osób stąd miało tam swoje pierwsze posty.

Ad.Używanie bluzgów i przekleństw:
Zgadzam się z powyższym, że taki zakaz już istnieje. Osobiście nie przepadam za czytaniem takich wypowiedzi. Czy sie tego używa czy nie, to już zależy od kultury/poziomu/mentalności/charakteru (niepotrzebne skreślić) usera. Łamanie tego nagminnie powinno mieć swoje konsekwencje.
+ Wiem, ze czasem do przekleństw zmusza sytuacja, więc aby ktoś się nie czepiał, to podkreślam jeszcze raz powyższe słowo nagminnie . Przystaję również (jak ktoś już czuje potrzebę), przy sposobie cenzurowania 'gwiazdkami'.

Ad. Moderatorzy.
Kiedyś zdecydowanie nie widziałam obiektywizmu w ostrzeżeniach, teraz wydaje mi się, że sprawa się nieco polepszyła. Sytuacja na forum się zaostrzyła, a moderatorzy na szczęście zaczęli działać. Zaznaczam jeszcze raz, że funkcję antyspamową w większości przypisuje się moderatorom i to do nich należy pierwszy front działania.

Ad. Ostrzeżenia:
Też mi się wydaję, że 5 to zbyt duży kredy zaufania dla niektórych, użytkownik zanim dostanie 5 osta zacznie już sobie na to gwizdać...
3 są wystarczające.

Ad. Klany:

Szarak napisał(a):
Klany powstały takie i z założenia takie miały być. Rozgrywki między klanowe nie są potrzebne, a już późniejsze sortowanie tych klanów - głupie. Najbardziej szlachetny klan? Po tym czy ktoś wygrał w warcaby? Dajcie spokój. Do klany, według mnie, powinny przyciągać ludzi userami, nie przywilejami. Co do tego, że klany są nudne i nic nie wnoszą, to bzdura, gdyż ja tylko dzięki Takedzie pojawiam się na forum. Atmosfera na klanowym forum jest wspaniała, ludzie bardzo fajni. Nawet mieliśmy swoje turnieje przed tą całą Ligą Nao (bilardowe!).
Podpisuję się.

1. Na chwilę obecną rozgrywki mogłyby pogorszyć tylko relację klanów. Wiele osób zapomina, że istnieje takie coś jak "zdrowa rywalizacja".
2. Owszem mieliśmy już swój (wg. mnie udany) turniej bilardowy. Czemu o tym pisze? A no w odpowiedzi na pewne zarzuty w ShoutBox'e, że "nie widzieliście nikogo z Takedy" w LidzeNao. Byliśmy dość świeżo po swoim turnieju. Żałuję tylko, że niektórzy userzy nie byli w stanie bardziej kulturalnie napisać o tym w Shoutbox'e, aż odechciało mi się odpowiadać
3. Klany są nudne i nic nie wnoszą? Cóż, to chyba już zależy indywidualnie od danego klanu...
+ z braku atmosfery jedynymi działami trzymającymi mnie na forum jest właśnie mój Klan i J-m

W skrócie:
Opanowanie kibla, przekleństw, większa stanowczość moderatorów... A najbardziej zależałoby mi na tym aby forum na nowo wykazywało się dawny swoim poziomem. Jak to zrobić? Tego już nie wiem, to zależy od osób tu przebywających.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
OK.
Czas na kilka konkretów ode mnie.
Posłóżę się taktyką Szaraka.

Primo- Ustęp.
W pierwotnym załżeniu podforum, które miało skupiać tematy dośc swobodne czy wręcz niepoważne. Miejsce odreagowania, gdzie można się było wyszumieć...
Ale realizacja tych założeń okazała sie nierealna, a sam Ustep w krtkim czasie urósł do nieprawdopodobnych wręcz wymiarów.
W tym ogólnym bałaganie bardzo cieżko jest pracować...
Co z tym zrobić?
Od jakiegoś czasu uwaga modów skupia sie na Ustępie w sposób bardziej konkretny. Mysle,z e w niedługim czasie opracowane zostana, także dzięki temu tematowi, sposoby rozwiązania problemu kibla.

Secundo- Klany.
O ile wiem, klany powstawałyn jako grupy userów, dzieli którym można było zawiązać na Forum bliższe znajomości, a te, które już istniały, ugruntować.
Klany powinny być jednym ze znaczących elementów na forum, a tymczasem są jedynie nic nie wartym zbiorowiskiem ludzi
Nie mogę zgodzic się z tą opinią.wniosły.
Jeśi satwiasz takie zarzuty, to zacznij od swojego Klanu....
Nie uważam, aby Klan Takeda był "nic nie wartym zbiorowiskiem". Wręcz przeciwnie.Podobnie Klan Asakura, który skupia w swoich szeregach wartościowych ludzi i aktywnych forowiczów.
Dziwię się, że lider własnego klanu ma tak niskie mniemanie zarówno o samej ideii istnienia klanów, jak i o"własnych" klanowiczach...

Klany to forowicze, którzy tworzą skład danego Klanu.
Jeśli prowadzenie tematu o j-music, aktywny udział Q, Szarego, Focusa, Franqiego czy mnie w Hyde Parku to nic, to jak wygląda "coś"?
Jeśli tak, jak w "a kysz spamerze", to cieszę się, że Klan Takeda nic nie wnosi.
Czy Klany są znaczacym elementem Forum DB Nao? Asakura i Takeda na pewno...
Bo klan, co powtórzę po raz kolejny, to nie bezosobowe coś, lecz ludzie, którzy go tworzą.
Zatem pomysły o rozgrywkach między klanami sa tak dobre, jak pozbawione większego sensu. Klany, a na pewnom Takeda i Asakura, ewoluowały bowiem w innym kierunku i ta droga jest jak najbardziej słuszna.

Tertio- Moderatorzy.
MOderatorzy muszą byc bezstronni i obiektywni. Punkt widzenia moderatora rózni sie od perspektywy zwykłego forowicza. Moderatorzy moga dzialac jedynie w granicach okreslonych Regulaminem Forum DB Nao, a ewentualna zmiana metod moderowania Forum wymagałaby zmian w Regulamnie. Nie ejst to oczywiście neimożliwe, ale póko co mało realne.
Czy jednak stosujac dostepne aktualnie metody da się wprowadzic na Forum wiecej ładu i porządku?
tak, ale pod warunkiem, z ewszyscy forowicze uświadomią sobie jeden prosty fakt- regulamin jest nie po to, aby go łamac lecz po to, aby go pzrestrzegać.
Możnakarac surowiej, dotkliwiej. Ale to nie rozwiąże problemu. Raz jeszcze powtórze-jesli chcemy coś zmienic, to musimy wypracować taką metode działania, ktra wyeliminuje przyczyny, a nie bedzie zwalczac skutki.

Ok. Póki co tyle.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
To ja znowu cos powiem.

Mowicie, ze w Ustepie jest wielki smietnik - i chodzi Wam tu pewnie o tematy 'Skojarzenia', 'Czego teraz słuchasz?' itp., w ktorych jest najwiecej postow.

Oczywiscie, mozna to latwo rozwiazac przenoszac te tematy do Hyde Parku, tak jak to na wielu roznych forach jest.
Wtedy nie bedzie tego problemu, o ktorym pisal Szarak.
"Posty: 489
Znaleziono 1988 wyników"

Tamte tematy niczego zlego nie powoduja.

Co do bluzgow - nie uwazam, by dawanie mozliwosci zakropkowanych polepszylo sytuacje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Gotenkskun napisał(a):
Co do bluzgow - nie uwazam, by dawanie mozliwosci zakropkowanych polepszylo sytuacje.
śmieszne to takie. Jak ktoś będzie chciał bluzgać , to i tak posłuży się raczej orginałem , niż @#$@##$#$ czymś takim. A czytający i tak wie o co chodzi , więc poziom oburzenia powinien być taki sam. Wzrasta jedynie zażenowanie i obłuda.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.761
Posty: 514
Skąd: Pluton
franqey napisał(a):
Co do bluzgow - nie uwazam, by dawanie mozliwosci zakropkowanych polepszylo sytuacje.

śmieszne to takie. Jak ktoś będzie chciał bluzgać , to i tak posłuży się raczej orginałem , niż @#$@##$#$ czymś takim. A czytający i tak wie o co chodzi , więc poziom oburzenia powinien być taki sam. Wzrasta jedynie zażenowanie i obłuda.
Może i śmieszne, słowo czy wykropkowane czy nie, oznacza to samo. Jednakże przynajmniej mnie lepiej przelecieć wzrokiem po takich "kropkach" aniżeli czytać wulgaryzmy w "czystej formie".
Może i jest to paradoksalne, ale jest chyba jakaś wizualna i estetyczna różnica pomiędzy cenzurą a jej brakiem. Jeśli nie ma, to nie widzę potrzeby cenzurowania tzw. "piiiii..." programów telewizyjnych podczas wulgaryzmu. No właśnie: po co? Przecież wszyscy wiedzą, że (np.) koleś przeklną. Jest to jednak pewnie zabieg korekcyjny i estetyczny (o ile w ogóle można używać tego słowa w tym wypadku).
W zasadzie spór na ten temat był już prowadzony w oddzielnym topicu (o ile się nie mylę franka)... Wystarczy prześledzić temat...

Gotenkskun napisał(a):
Mowicie, ze w Ustepie jest wielki smietnik - i chodzi Wam tu pewnie o tematy 'Skojarzenia', 'Czego teraz słuchasz?' itp., w ktorych jest najwiecej postow.
Nie uważam aby poprzednicy mieli na myśli jakieś konkretne tematy. Chodzi tylko o to, że największa uwaga i prawie największa ilość postów znajduje się właśnie w kiblu... Przez to się zrobił śmietnik. Taki dział odpręża ale w nadmiarze rozleniwia. Robią się jakieś bezsensowne kłótnie, a przez to psuje się atmosfera, a większość tematów przypomina po prostu chat. Po co się wysilać podczas pisania postu? Lepiej napisać zdanie i się cieszyć, że jest się aktywnym. Tym samym zanika dawny poziom dyskusji. A nawet jak jakieś powstają, to teraz zamiast zwykłej polemiki rodzi się kolejny spór, który znowu do niczego nie prowadzi. Jeszcze raz podkreślam, że ustęp to fajny dział. Jednakże wszystko ma swój umiar, a tu wydaje mi się, że został przekroczony i to znacznie.

Gotenkskun napisał(a):
Oczywiscie, mozna to latwo rozwiazac przenoszac te tematy do Hyde Parku, tak jak to na wielu roznych forach jest.
Rozwiązanie łatwe. Ale kolejny dowód, ze lepiej czasem nie chodzić na łatwiznę. Przeniesienie tematu do działu Hyde Park niczego nie zmieni - no, może po za liczbą postów usera... Wtedy, to rzeczywiście można by mówić o spamie.
Szarak dając przykład "ilości postów", chciał wg mnie pokazać, że ustęp skupia większą uwagę userów aniżeli normalne postowanie. I stał się głównym celem pojawiania się na forum.

Gotenkskun napisał(a):
ak jak to na wielu roznych forach jest.
No to, tu muszę przyznać '+'... Chwała za to, że temat ten nie jest zwykłym topiciem, bo (powtórzę się) wtedy mielibyśmy rzeczywiście do czynienia ze zwykłym spamem

Pozdrawiam
Serdecznie

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.362
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dai Kaiosama napisał(a):
Secundo- Klany.
O ile wiem, klany powstawałyn jako grupy userów, dzieli którym można było zawiązać na Forum bliższe znajomości, a te, które już istniały, ugruntować.
Istnieje tysiące innych sposobów by zawiązać znajomości, np. GG, jest o wiele lepszym sposobem, dlaczegóż to więc musi być klan ?

Klany powinny być jednym ze znaczących elementów na forum, a tymczasem są jedynie nic nie wartym zbiorowiskiem ludzi
Nie mogę zgodzic się z tą opinią.wniosły.
Jeśi satwiasz takie zarzuty, to zacznij od swojego Klanu....
Nie uważam, aby Klan Takeda był "nic nie wartym zbiorowiskiem". Wręcz przeciwnie.Podobnie Klan Asakura, który skupia w swoich szeregach wartościowych ludzi i aktywnych forowiczów.
Hmm, może nie powinienem składać tego w słowa "nic nie warte" jednak daje ogólny obraz sytuacji.
Od własnego klanu zaczynam. Ale ponownie pytam, czy gdyby klan nie skupiał tych wartościowych osób, to nie byłyby one aktywne, wartościowe ?
A propos aktywnych, to mam pewne zastrzeżenia...

Dziwię się, że lider własnego klanu ma tak niskie mniemanie zarówno o samej ideii istnienia klanów, jak i o"własnych" klanowiczach...
Początkowo wierzyłem, że idea ta może przynieść coś więcej, jednak irytuje mnie powód dla którego użytkownicy chcą należeć do klanów, bo po cóż innego jak: By nazywać się klanowiczem, by znaleźć się wśród pewnej grupy ludzi. Nie mam niskiego mniemania o moich Samurajach, a nawet przeciwnie, mam niskie mniemanie o egzystencji klanów, bo właściwie prócz kilku rad, oraz małego wsparcia nic więcej dać nie możemy, a i to możemy równie dobrze przekazać innymi sposobami.
Na cóż tworzyć klanowe prawa, zasady, skoro nikt nie musi ich przestrzegać, składając wymówienie ?


Klany to forowicze, którzy tworzą skład danego Klanu.
Tzn. że jeżeli klan składa się z mniej wartościowych użytkowników jest gorszy ?

Jeśli prowadzenie tematu o j-music, aktywny udział Q, Szarego, Focusa, Franqiego czy mnie w Hyde Parku to nic, to jak wygląda "coś"?
A jeżeli nie należą do żadnego z klanów, to nie mogą brać aktywnego udziału ?

[quote]Jeśli tak, jak w "a kysz spamerze", to cieszę się, że Klan Takeda nic nie wnosi.[quote]
Prócz wyzwisk w tymże temacie...

Czy Klany są znaczacym elementem Forum DB Nao? Asakura i Takeda na pewno...
Bo klan, co powtórzę po raz kolejny, to nie bezosobowe coś, lecz ludzie, którzy go tworzą.
hmmm, a czy forum mocno by ucierpiało gdyby ich nie było ? Nie sądzę, dlatego też piszę by klany stały się czymś więcej.

Zatem pomysły o rozgrywkach między klanami sa tak dobre, jak pozbawione większego sensu.
hmmm, a zapytam w ten sposób, dlaczego reprezentacje poszczególnych państw grają między sobą mecze towarzyskie ?

Klany, a na pewnom Takeda i Asakura, ewoluowały bowiem w innym kierunku i ta droga jest jak najbardziej słuszna.
Tzn. jakim kierunku ?
Bo żadnych znaczących zmian nie zdążyłem zaobserwować, użytkownicy nie zmienili się ani nie zaczęli pisać gorszej/lepszej jakości postów.


Szarak

Klany powstały takie i z założenia takie miały być. Rozgrywki między klanowe nie są potrzebne, a już późniejsze sortowanie tych klanów - głupie.
Nie są potrzebne ale mogą być przyjemne.

Najbardziej szlachetny klan? Po tym czy ktoś wygrał w warcaby? Dajcie spokój.
Z tym się nie da nie zgodzić

Do klany, według mnie, powinny przyciągać ludzi userami, nie przywilejami.
To, że znajdziesz się wśród szanowanych użytkowników od razu sprawi, że ty będziesz lepszy ?

Co do tego, że klany są nudne i nic nie wnoszą, to bzdura, gdyż ja tylko dzięki Takedzie pojawiam się na forum.
Jeżeli tak, to czy klany nie są obciążeniem ? W dodatku niektórzy z Twoich kolegów, nie czują widocznie obowiązku odwiedzania forum, nawet jeśli należą do klanu.

Laru-chan

1. Na chwilę obecną rozgrywki mogłyby pogorszyć tylko relację klanów. Wiele osób zapomina, że istnieje takie coś jak "zdrowa rywalizacja"
To tylko założenie...

2. Owszem mieliśmy już swój (wg. mnie udany) turniej bilardowy. Czemu o tym pisze? A no w odpowiedzi na pewne zarzuty w ShoutBox'e, że "nie widzieliście nikogo z Takedy" w LidzeNao. Byliśmy dość świeżo po swoim turnieju. Żałuję tylko, że niektórzy userzy nie byli w stanie bardziej kulturalnie napisać o tym w Shoutbox'e, aż odechciało mi się odpowiadać
Zarzuty ?
Nie mogę sobie ich przypomnieć... (to nie ironia)

3. Klany są nudne i nic nie wnoszą? Cóż, to chyba już zależy indywidualnie od danego klanu...
Nudne ? Cóż za nieodpowiednie słowo, w dodatku nikt go nie wypowiedział.
O reszcie wypowiedziałem się już wcześniej.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.203
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wam to coś dać...
Nawracając do tematu parę spraw można ulepszyć. Głównie Ustęp. Zbyt dużo tam spamu. Wg mnie istnienie takiego działu jest potrzebne, bo można podyskutować czy napisać na luźniejsze tematy, coś uzgodnić dla lepszego dzialania forum, czasem zrobić offtop bez obawy, że zostanie się ukaranym, zwyczajnie się pobawic i rozerwać gdzie założenie podobnego tematy w innym dziale byłoby nic nie wnoszącym spamem.. Lecz dochodzenie do przesady to juz inna sprawa. Ustęp niech będzie, ale i niech podlega ostrzejszej kontroli jak dotąd. Zbyt dużo tam brudów. Np. popieram takie tematy jak Bitwy, ale Dritte Lama czy hej ho jestem piratem to już żenada. W poczatkowej fazie ich trwania były całkiem ciekawe lecz poźniej... Od podobnych spraw jest SB.

W kwestii modow nie mam nic do zarzucenia, jedynie mogę prosić o bardziej wnikliwe śledzenie , tudzież odpowiednie karanie osób mających w głębokim poszanowaniu polski język. Często irytuje mnie zwykłe przekręcanie liter w wyrazie (ale to jeszcze zniosę, często to wynik szybkiego pisania i nie bedę się czepiać, a może zdarzyć się każdemu), a juz pisanie bez polskich znaków i nader częste błedy ortograficzne to sprawa karygodna. Nie toleruję w tym przyadku tlumaczeń, że "jestem dyslektykiem" lub "o Boże, czy to szkoła?". Dyslekcję mozna ograniczyc lub starać się ją ograniczyć, a kultura obowiązuje wszędzie Pisanie zawsze jest jakimś świadectwem o danej osobie. Co do wyręczania modów tak samo nie mam nic przeciwko. Podkreślę jeszcze raz, że mod nie zawsze zauważy to co użytkownik i odwrotnie. Z reszta często w poście wypominającym spam pojawiają sie prośby o kasację.

Do bluzgów nie mam nic. Czasami bluzgi podkreślają wagę sytuacji lub ulepszają wypowiedź. Lecz ich się powinno UŻYWAC, a nie NADUŻYWAĆ. To jest zasadnicza różnica. No i osobiście kropki mnie czasem irytują.

Klany niech pozostaną takie jakie są. To ludzie powinni przyciągać do klanu a nie ich osiągnięcia. W ten sposób nie będziemy się mogli opędzić od osób na miejsce w klanie niezasługujących. O rozrywce miedzyklanowej pomyśleć warto, ale nie może to świadczyć o wartości całego klanu. To po prostu bylaby miła, drużynowa zabawa.

Jestem przeciw za specjalnym wyróżnianiem rangami i innymi bajerami. To forum gdzie każdy jest sobie równy, a nie jakaś pieprzona hierarhia, gdzie decyduje o tym liczba postów czy liczba dni na forum. Oj, dopiero wtedy widzielibyście kłótnie "dlaczego ten dostał, a ja nie?!". Ludzie na siłę zaczęliby sobie coś udowadniać, zawiść i zazdrośc gwarantowane, że o atmosferze nie wspomnę...

Na temat powyższych kłótni miedzyklanowych taktownie przemilę, ale powiem tyle, że rozczarowujecie mnie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jest jeszcze jedna sprawa. Władze klanu powinny dawać szansę nowym forumowiczom na wstąpienie doń, gdyż wówczas każdy będzie chciał zakładać swój i zrobi sie istny śmetnik . . . tak, wiem, nie powinienem tego pisac bo dawien czasy sam założyłem klan i go opuściłem, BA! Byłem nawet w Takedzie, żałuję że odeszłem, ale gdyby była taka możliwość natychmiast bym powrócił na stary smietnik . . .
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.616
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Old Shatterhand, mam pytanie - nie masz czasem zbyt dużego mniemania o sobie?

Old Shatterhand napisał(a):
Dai Kaiosama napisał(a):
Secundo- Klany.
O ile wiem, klany powstawałyn jako grupy userów, dzieli którym można było zawiązać na Forum bliższe znajomości, a te, które już istniały, ugruntować.
Istnieje tysiące innych sposobów by zawiązać znajomości, np. GG, jest o wiele lepszym sposobem, dlaczegóż to więc musi być klan ?
Istnieje tysiące innych sposobów by zawiązać znajomości, np. klan, jest o wiele lepszym sposobem, dlaczegóż to musi być GG?


Old Shatterhand napisał(a):
Klany powinny być jednym ze znaczących elementów na forum, a tymczasem są jedynie nic nie wartym zbiorowiskiem ludzi
Nie mogę zgodzic się z tą opinią.wniosły.
Jeśi satwiasz takie zarzuty, to zacznij od swojego Klanu....
Nie uważam, aby Klan Takeda był "nic nie wartym zbiorowiskiem". Wręcz przeciwnie.Podobnie Klan Asakura, który skupia w swoich szeregach wartościowych ludzi i aktywnych forowiczów.
Hmm, może nie powinienem składać tego w słowa "nic nie warte" jednak daje ogólny obraz sytuacji.
Od własnego klanu zaczynam. Ale ponownie pytam, czy gdyby klan nie skupiał tych wartościowych osób, to nie byłyby one aktywne, wartościowe ?
A propos aktywnych, to mam pewne zastrzeżenia...
Chodzi Ci o Takedę? Tak się składa, że nasi userzy częściej wypowiadają się na forum klanowym niżeli właściwym. Kolejny przykład tego, że jednak klany są potrzebne.

Old Shatterhand napisał(a):
Dziwię się, że lider własnego klanu ma tak niskie mniemanie zarówno o samej ideii istnienia klanów, jak i o"własnych" klanowiczach...
Początkowo wierzyłem, że idea ta może przynieść coś więcej, jednak irytuje mnie powód dla którego użytkownicy chcą należeć do klanów, bo po cóż innego jak: By nazywać się klanowiczem, by znaleźć się wśród pewnej grupy ludzi. Nie mam niskiego mniemania o moich Samurajach, a nawet przeciwnie, mam niskie mniemanie o egzystencji klanów, bo właściwie prócz kilku rad, oraz małego wsparcia nic więcej dać nie możemy, a i to możemy równie dobrze przekazać innymi sposobami.
Na cóż tworzyć klanowe prawa, zasady, skoro nikt nie musi ich przestrzegać, składając wymówienie ?
Możemy, dużo więcej. Pytanie jest: po co należysz to grupy? Nie tylko klanu, jakiejkolwiek innej? Dla poczucia integracji, przynależności gdzieś. Że nie jesteś sam. Ja sam cieszę się niezmiernie że jestem w Takedzie - poznałem dzięki temu bardzo wartościowych ludzi i to, że czuję się naprawdę dobrze w ich towarzystwie i mogę poprosić o radę w każdej sytuacji zupełnie mi wystarcza. Klan Takeda, mimo zasad (egzekwowanych) jest zbiorowiskiem osób miłych i przyjaznych. Jest grupą społeczną to nie jest przypadkowe zbiorowisko. Ale mogę się mylić, naturalnie, inne klany mogą być niespołeczne.

Old Shatterhand napisał(a):
Klany to forowicze, którzy tworzą skład danego Klanu.
Tzn. że jeżeli klan składa się z mniej wartościowych użytkowników jest gorszy ?
Oczywiście.

Old Shatterhand napisał(a):
Jeśli prowadzenie tematu o j-music, aktywny udział Q, Szarego, Focusa, Franqiego czy mnie w Hyde Parku to nic, to jak wygląda "coś"?
A jeżeli nie należą do żadnego z klanów, to nie mogą brać aktywnego udziału ?
Oczywiście że mogą, kto powiedział że nie?

Old Shatterhand napisał(a):
Jeśli tak, jak w "a kysz spamerze", to cieszę się, że Klan Takeda nic nie wnosi.
Prócz wyzwisk w tymże temacie...
Stawiasz konkretne zarzuty? Proszę bardzo, wymień te wyzwiska. Tu, w tym temacie. Lub na PW. Bo mam nadzieję, że nie rzucasz słów na wiatr i jak gentlemen potrafisz się podpisać pod każdym z nich.

Old Shatterhand napisał(a):
Czy Klany są znaczacym elementem Forum DB Nao? Asakura i Takeda na pewno...
Bo klan, co powtórzę po raz kolejny, to nie bezosobowe coś, lecz ludzie, którzy go tworzą.
hmmm, a czy forum mocno by ucierpiało gdyby ich nie było ? Nie sądzę, dlatego też piszę by klany stały się czymś więcej.
Widzisz, źle pojmujesz. Klany istnieją dla userów, nie dla forum. Przynajmniej Takeda.

Old Shatterhand napisał(a):
Zatem pomysły o rozgrywkach między klanami sa tak dobre, jak pozbawione większego sensu.
hmmm, a zapytam w ten sposób, dlaczego reprezentacje poszczególnych państw grają między sobą mecze towarzyskie ?
Dla pieniędzy? Jeśli Go Tęx ufunduje nagrodę pieniężną, chętnie wezmę udział ( :

Old Shatterhand napisał(a):
Klany, a na pewnom Takeda i Asakura, ewoluowały bowiem w innym kierunku i ta droga jest jak najbardziej słuszna.
Tzn. jakim kierunku ?
Bo żadnych znaczących zmian nie zdążyłem zaobserwować, użytkownicy nie zmienili się ani nie zaczęli pisać gorszej/lepszej jakości postów.
Staliśmy się grupą. Przestrzegamy (przynajmniej staramy) Klanowego Kodeksu a klan z dnia na dzień staje się coraz bardziej zintegrowany.


Old Shatterhand napisał(a):
Klany powstały takie i z założenia takie miały być. Rozgrywki między klanowe nie są potrzebne, a już późniejsze sortowanie tych klanów - głupie.
Nie są potrzebne ale mogą być przyjemne.
Drugi raz piszesz coś, co może działać w drugą stronę - mogą nie być.

Old Shatterhand napisał(a):
Do klany, według mnie, powinny przyciągać ludzi userami, nie przywilejami.
To, że znajdziesz się wśród szanowanych użytkowników od razu sprawi, że ty będziesz lepszy ?
Nie, ale doda chęci bycia szanowanym. Na dodatek, w szeregach klanu Takeda nie ma szans znaleźć się ktoś, kto jest uważany za złego usera.

Old Shatterhand napisał(a):
Co do tego, że klany są nudne i nic nie wnoszą, to bzdura, gdyż ja tylko dzięki Takedzie pojawiam się na forum.
Jeżeli tak, to czy klany nie są obciążeniem ? W dodatku niektórzy z Twoich kolegów, nie czują widocznie obowiązku odwiedzania forum, nawet jeśli należą do klanu.
Może i są - w końcu klany mają się składać z wartościowych użytkowników, a to co "twoi samuraje" prezentują jest niskie. Bardzo niskie (wyłączając dwóch, których całkiem lubię). Co do moich kolegów i moich koleżanek - nieco wyżej napisałeś, że nie trzeba się spotykać na forum a jest od tego gadu-gadu. Rozdwojenie jaźni?


Old Shatterhand napisał(a):
1. Na chwilę obecną rozgrywki mogłyby pogorszyć tylko relację klanów. Wiele osób zapomina, że istnieje takie coś jak "zdrowa rywalizacja"
To tylko założenie...
No shit, Sherlock! Cóż za zdolność dedukcji! Co za niesamowita umiejętność łączenia faktów! Kto by pomyślał, że założenie robi się dzięki czasownikowi "mogłoby"?!

Old Shatterhand napisał(a):
2. Owszem mieliśmy już swój (wg. mnie udany) turniej bilardowy. Czemu o tym pisze? A no w odpowiedzi na pewne zarzuty w ShoutBox'e, że "nie widzieliście nikogo z Takedy" w LidzeNao. Byliśmy dość świeżo po swoim turnieju. Żałuję tylko, że niektórzy userzy nie byli w stanie bardziej kulturalnie napisać o tym w Shoutbox'e, aż odechciało mi się odpowiadać
Zarzuty ?
Nie mogę sobie ich przypomnieć... (to nie ironia)
Ty gdzieś ironizowałeś? No nie, jak mogłem to przeoczyć! Widać było za dużo kiepskich żartów w gówniarskim stylu... Cóż za strata!

Old Shatterhand napisał(a):
3. Klany są nudne i nic nie wnoszą? Cóż, to chyba już zależy indywidualnie od danego klanu...
Nudne ? Cóż za nieodpowiednie słowo, w dodatku nikt go nie wypowiedział.
O reszcie wypowiedziałem się już wcześniej.
Och nie. Dotychczas myślałem, że jeśli ktoś mówi o pokoju, a powiem "pomieszczenie" to będzie nam chodziło o to samo... Widać się myliłem.


Spa.
daj!


PS. Dyskusja byłaby kulturalna, gdybyś zamiast cytować i (nieudolnie zresztą) próbować negować cudze zdanie, wyraził swoją opinię. Ale skoro wolisz gówniarskie pojedynki na słowa, your choice - still, for me - whatever.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Zabawa w admina...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook