Forum Dragon Ball Nao

» Zabawa w admina...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
  1. Klany.

    Nie wiem, jak jest w innych klanach, i, prawdę mówiąc, mam to w dupie. Takeda jest czymś więcej niż "nic niewartym zbiorowiskiem ludzi". Życie towarzyskie na klanowym subforum kwitnie – można prowadzić luźne rozmowy w przyjaznym gronie, bez obawy o komentarze osób postronnych. Edhel zorganizowała swego czasu bardzo udany turniej bilardowy, który z pewnością zbliżył, za przeproszeniem, członków klanu. Nie mam nic do zarzucenia Takedzie jako instytucji i jestem zadowolony z jej funkcjonowania. Nie wątpię również w pozytywne, za przeproszeniem, stosunki osób należących do Asakury. A że Shimazu reprezentuje niższy poziom? Cóż, może trzeba było staranniej dobierać klanowiczów, a może samemu pomyśleć nad rozruszaniem klanu?

  2. Przywileje.

    Od początku byłem zwolennikiem wprowadzenia grupy "wyróżnionych" i póki co nie widzę powodu do zmiany swego stanowiska. Uważam jednak, iż ani ilość postów, ani staż na forum nie powinny dawać specjalnych uprawnień – wszak do osiągnięcia żadnego z wymienionych nie potrzeba większego wysiłku tudzież osobistego wkładu. Moim zdaniem na własną rangę i/ lub kolor nicka należałoby zapracować albo tak, jak Cyceron i Bad Girl – poprzez zrobienie czegoś dla forum, albo poprzez długotrwałe i pozytywne wyróżnianie się na nim. Aktywność oraz odpowiednia postawa również mogłyby odgrywać rolę w wyborze, choć niekoniecznie. Oczywiście, nie obeszłoby się bez pewnej dawki zazdrości i zawiści, jednakże każdy mógłby przecież zrezygnować z przywilejów.

  3. Ustęp, spam, moderacja i regulamin.

    Jak przyznał swego czasu Franek – życie towarzyskie przeniosło się z salonu (Hyde Park) do kibla (Ustęp), czym zanotowało znaczący regres – salony były modne w oświeceniu, podczas gdy dyskusje w kiblach – w starożytnym Rzymie. Nie zgodzę się jednak z opinią, że problem stanowi Ustęp jako taki. Wypróżnianie się jest czynnością naturalną i nikomu bym nie polecał jej zaprzestania. Jest jednak różnica między sraniem gdzie popadnie, a korzystaniem z toalety. To, co nosi dumną nazwę Ustępu, miało być z założenia przynajmniej porządną latryną, a mi przypomina raczej krzaki, od których na półtorej mili czuć gównem. Cóż na to poradzić? Ot, wybudować latrynę, chlorować ją raz na tydzień oraz zacząć rozdawać papier toaletowy, przy jednoczesnym zaprzestaniu podawania grochówki.

    W Ustępie jest co prawda wyłączony licznik postów, jednakże pozwalanie na pisanie tam "co komu ślina na język przyniesie" jest znaczną przesadą. Subforum to powstało w odpowiedzi na rosnącą paranoję antyspamową i antyofftopicową, która powoduje, że na innych podforach napisanie zbyt krótkiej, odchodzącej lekko od tematu bądź nic do niego niewnoszącej (według moderatorów, rzecz jasna) wiadomości kończy się jej usunięciem i często ostrzeżeniem. Kibel miał z założenia służyć do wymiany poglądów luźniejszej niż w salonie, lecz przerodził się w wylęgarnię spamu. Bo jak inaczej określić wysyłanie postów nijak niezwiązanych z tematem, wysłanych bodaj wyłącznie z braku lepszego zajęcia ich autorów? Że wspomnę dla przykładu dziewiąty post tutaj.

    Moderacji na forum też daleko do ideału. Ostrzeżenia są dawane wręcz hurtowo, często bez krzty rozwagi ani wcześniejszego upomnienia łamiącego przepisy użytkownika, jednakże w praktyce znaczą niewiele. Regulamin jest niedopracowany, można go interpretować na wiele sposobów, egzekwować mniej lub bardziej ostro. Przydałaby się solidna reforma legislacyjna. Jeśli chodzi o moje propozycje, to sugeruję wprowadzenie ostrzeżeń utrzymujących się przez trzy miesiące od czasu otrzymania ostatniego. W przypadku otrzymania trzech karą byłby ban tymczasowy na okres trzech miesięcy. Po jego zdjęciu wciąż pozostawałyby dwa ostrzeżenia, zdejmowane co trzy miesiące. Ban stały wymierzany byłby recydywistom, którzy dostali bana czasowego, wrócili na forum i znowu dostali trzy ostrzeżenia.

    Doceniam znaczenie słów powszechnie uznawanych za niecenzuralne, w tym wulgaryzmów, jako integralnej części języka i w związku z tym nie sprzeciwiam się ich używaniu. Używaniu, ale nie nadużywaniu. Przez nadużywanie rozumiem używanie ich bez sensu i znaczenia, bez żadnej potrzeby, w wypadku, gdy dokładnie to samo można ująć w bardziej kulturalne słowa, jako przerywnik w zdaniu lub też by kogoś celowo i bezpodstawnie obrazić. Usuwanie takich kwiatków i karanie ich autorów uważam za uzasadnione, jednak w innych sytuacjach można by bez szkody dla forum przymknąć oko na niecenzuralną wypowiedź i nawet nie kropkować pikantnych wyrazów. Z kolei usuwanie linków do stron, na których gdzieś tam pojawia się wulgaryzm, uważam za paranoję...

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Old Shatterhand napisał(a):
Laru-chan
Hmm... Zawsze sądziłam, że ludzie wiedzą z kim rozmawiają - biorąc pod uwagę, że mają to dodatkowo napisane obok. No cóż...

Zarzuty ?
Nie mogę sobie ich przypomnieć...
Skleroza nie boli...

Old Shatterhand napisał(a):
By nazywać się klanowiczem,
Czemu uogólniasz? Jak to był główny Twój cel aby założyć/wstąpić do klanu to tylko wyrazić zachwyt -> Łaaał... i pogratulować. Wolna wola.
Jednak jeżeli postarasz się jeszcze raz przeczytać niektóre wypowiedzi, zamiast prowadzić dziecinną grę na słowa, to może dojdziesz do wniosku, że są osoby którym Klany coś dały, że jak ludzie chcą to potrafią dobrze się bawić w swoim towarzystwie.

Jeżeli tak, to czy klany nie są obciążeniem ?
Ehhh... No nic, interpretacja dowolna... Jednakże uważam, że jak ktoś pojawia się dzięki Klanowi na forum, to może dlatego, że jest to dla niego przyjemność (czyt. Klan)?

Old Shatterhand napisał(a):
oraz małego wsparcia nic więcej dać nie możemy
Małego wsparcia, a poza tym nic innego? Jeszcze raz podkreślam, że być może to zależy od klanowych osobników (nie urażając nikogo, bo nie znam Was na tyle) i po raaaaz kolejny podkreślam - nie uogólniaj . Kto nie może ten nie może... Co niektórzy dają duże wsparcie, świetną zabawę, miłą atmosferę i ciekawe rozmowy.

To, że znajdziesz się wśród szanowanych użytkowników od razu sprawi, że ty będziesz lepszy ?
To, że ktoś znajdzie się wśród innych userów, którzy przyjmą go serdecznie może sprawić, że poczuje się lepiej. Są ludzie, dla których przyjazna atmosfera jest bardzo ważnym czynnikiem.

Resztę w sumie powiedział Szarak [z naciskiem na ostatnie PS. ], wiec nie będę się powtarzać. Zresztą ten temat miał chyba co innego na celu
aniżeli kolejna "przepychanka słowna"?


Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Po jego zdjęciu wciąż pozostawałyby dwa ostrzeżenia, zdejmowane co trzy miesiące. Ban stały wymierzany byłby recydywistom, którzy dostali bana czasowego, wrócili na forum i znowu dostali trzy ostrzeżenia.
Pomysł dobry, jednak nie lepiej by było aby po banie tymczasowym licznik ostrzeżeń [zdejmowany co 3 mies.] zatrzymał sie przynajmniej na tym 'jednym' aniżeli 'zerowym'? Tak, to po paru miesiącach user nie będzie nawet miał śladu, że dostał bana. A jego konto będzie tak samo czyste jak użytkownika, który nie dopuścił się żadnych wykroczeń.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Być może moja propozycja zmian w regulaminie nie była dostatecznie przejrzysta i została niewłaściwie zrozumiana, ergo wyjaśnię ją nieco dokładniej. Najlepiej na przykładzie. Dajmy na to, że ktoś otrzymuje ostrzeżenie 1 stycznia. Drugie otrzymuje 1 marca. Od tamtego czasu do 1 czerwca ma dwa ostrzeżenia. 1 czerwca jedno z nich zostaje zdjęte. Drugiego pozbyłby się dopiero po upływie kolejnych trzech miesięcy, czyli 1 września. Jednak 1 sierpnia znowu otrzymuje drugie ostrzeżenie i na jego zdjęcie musi czekać do 1 listopada. Od tego czasu ma tylko jedno, jednak 1 grudnia dostaje drugie, a 1 stycznia – trzecie i tym samym bana na trzy miesiące. 1 kwietnia ban zostaje zdjęty, pozostają dwa ostrzeżenia. 1 lipca jedno z nich idzie się paść. Drugie zostaje usunięte 1 października i wtedy user ma ponownie czyste konto. Jeśli jednak dostałby trzy nowe ostrzeżenia, zostałby zbanowany – tym razem na stałe.

Odnosząc się ponownie do kwestii klanu – przynależność do niego tylko dla prestiżu uważam za chorą, podobnie jak wypowiadanie się na forum wyłącznie w celu jego zdobycia. Zresztą, jeżeli chciałbym zbudować sobie odpowiednią renomę, starałbym się osiągnąć ją samemu, a nie uzyskać poprzez otaczanie się właściwymi ludźmi. Powrót do Takedy nie przyniósł mi ani żadnych przywilejów poza prawem do wypowiadania się na klanowym forum, ani reputacji, lecz czułem się na tyle związany z tą grupą ludzi, że zechciałem ponownie do niej należeć. I nie żałuję tego. Jeżeli członkowie klanu nie odczuwają żadnej więzi, pod znakiem zapytania stawiam celowość ich przynależności do tej instytucji. Takeda jednak nie ma problemów tej natury, o czym świadczą wypowiedzi osób do niej należących w tym temacie. Zamiast prób zmiany sytuacji wszystkich klanów, może by spróbować zreformować swój własny?

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
(powyższą kłótnię pominę milczeniem)

Jeszcze jedna sprawa w kwestii ulepszenia. Niech użytkownik ma możliwość wywalania własnych postów. Czasem bywa, że coś się dwa razy wyśle. Z reguły tego bardzo nie lubię. Dobrych stron podobnej kwestii jest wiele więcej, nie będę ich wymieniać, bo zapewne każdy wynalazłby swoje własne.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Nisko upadliście Takeda... Tak bardzo Was zraniło, że chciałbym by klany były czymś więcej, że w prostacki sposób obrażacie mój klan, a co za tym idzie jego klanowiczów. Nie spodziewałem się, tylko tyle mogę wam powiedzieć.

edhel napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
Laru-chan
Hmm... Zawsze sądziłam, że ludzie wiedzą z kim rozmawiają - biorąc pod uwagę, że mają to dodatkowo napisane obok. No cóż...
Przepraszam, zmyliła mnie sygnatura, a jako, że właśnie z nią skojarzyłem osobę, nie zdałem sobie trudu by to sprawdzić.

Zarzuty ?
Nie mogę sobie ich przypomnieć...
Skleroza nie boli...
Dokładnie, zdaje mi się, że jestem dość aktywnym użytkownikiem w dodatku jako administrator szczególnie interesuje się losami Ligi Nao, jednak zarzutów nie zdołam sobie przypomnieć.

Old Shatterhand napisał(a):
By nazywać się klanowiczem,
Czemu uogólniasz? Jak to był główny Twój cel aby założyć/wstąpić do klanu to tylko wyrazić zachwyt -> Łaaał... i pogratulować. Wolna wola.
Tak jak napisałem na początku postu.

Jednak jeżeli postarasz się jeszcze raz przeczytać niektóre wypowiedzi, zamiast prowadzić dziecinną grę na słowa, to może dojdziesz do wniosku, że są osoby którym Klany coś dały, że jak ludzie chcą to potrafią dobrze się bawić w swoim towarzystwie.
Właśnie, gdyby przeczytać niektóre wypowiedzi, to stwierdzam, że od początku chodzi mi, jakie klany odciskają piętno na forum nie osobach.

Old Shatterhand napisał(a):
oraz małego wsparcia nic więcej dać nie możemy
Małego wsparcia, a poza tym nic innego? Jeszcze raz podkreślam, że być może to zależy od klanowych osobników (nie urażając nikogo, bo nie znam Was na tyle) i po raaaaz kolejny podkreślam - nie uogólniaj . Kto nie może ten nie może... Co niektórzy dają duże wsparcie, świetną zabawę, miłą atmosferę i ciekawe rozmowy.
Jak wyżej.

Szarak napisał(a):
Old Shatterhand, mam pytanie - nie masz czasem zbyt dużego mniemania o sobie?
Nie, każdy kto zna mnie bliżej wie, że mam nisko samoocenę.

Istnieje tysiące innych sposobów by zawiązać znajomości, np. klan, jest o wiele lepszym sposobem, dlaczegóż to musi być GG?
Właściwie masz rację.
Mógłbym podać inny argument jednak odpuszczę.

Chodzi Ci o Takedę? Tak się składa, że nasi userzy częściej wypowiadają się na forum klanowym niżeli właściwym. Kolejny przykład tego, że jednak klany są potrzebne.
Czy wspomniałem o Takedzie ?
A jak wcześniej wspomniałem, czy bez byliby nieaktywni ?

Old Shatterhand napisał(a):
Klany to forowicze, którzy tworzą skład danego Klanu.
Tzn. że jeżeli klan składa się z mniej wartościowych użytkowników jest gorszy ?
Oczywiście.
Kwestia pkt widzenia

Old Shatterhand napisał(a):
Jeśli prowadzenie tematu o j-music, aktywny udział Q, Szarego, Focusa, Franqiego czy mnie w Hyde Parku to nic, to jak wygląda "coś"?
A jeżeli nie należą do żadnego z klanów, to nie mogą brać aktywnego udziału ?
Oczywiście że mogą, kto powiedział że nie?
W takim razie po co ten argument ?

Old Shatterhand napisał(a):
Jeśli tak, jak w "a kysz spamerze", to cieszę się, że Klan Takeda nic nie wnosi.
Prócz wyzwisk w tymże temacie...
Stawiasz konkretne zarzuty? Proszę bardzo, wymień te wyzwiska. Tu, w tym temacie. Lub na PW. Bo mam nadzieję, że nie rzucasz słów na wiatr i jak gentlemen potrafisz się podpisać pod każdym z nich.
Przykładem może być "P*** SSJ Centrowskie dzieci" ?

Old Shatterhand napisał(a):
Zatem pomysły o rozgrywkach między klanami sa tak dobre, jak pozbawione większego sensu.
hmmm, a zapytam w ten sposób, dlaczego reprezentacje poszczególnych państw grają między sobą mecze towarzyskie ?
Dla pieniędzy? Jeśli Go Tęx ufunduje nagrodę pieniężną, chętnie wezmę udział ( :
Nie, nie tylko dla pieniędzy.

Old Shatterhand napisał(a):
Klany, a na pewnom Takeda i Asakura, ewoluowały bowiem w innym kierunku i ta droga jest jak najbardziej słuszna.
Tzn. jakim kierunku ?
Bo żadnych znaczących zmian nie zdążyłem zaobserwować, użytkownicy nie zmienili się ani nie zaczęli pisać gorszej/lepszej jakości postów.
Staliśmy się grupą. Przestrzegamy (przynajmniej staramy) Klanowego Kodeksu a klan z dnia na dzień staje się coraz bardziej zintegrowany.


Zdaje się, że w Shimazu jest to samo, dlaczego więc uważacie się za lepszych ?


Old Shatterhand napisał(a):
Klany powstały takie i z założenia takie miały być. Rozgrywki między klanowe nie są potrzebne, a już późniejsze sortowanie tych klanów - głupie.
Nie są potrzebne ale mogą być przyjemne.
Drugi raz piszesz coś, co może działać w drugą stronę - mogą nie być.
A czy dowiemy się tego nie próbując ?

Old Shatterhand napisał(a):
Co do tego, że klany są nudne i nic nie wnoszą, to bzdura, gdyż ja tylko dzięki Takedzie pojawiam się na forum.
Jeżeli tak, to czy klany nie są obciążeniem ? W dodatku niektórzy z Twoich kolegów, nie czują widocznie obowiązku odwiedzania forum, nawet jeśli należą do klanu.
Może i są - w końcu klany mają się składać z wartościowych użytkowników, a to co "twoi samuraje" prezentują jest niskie. Bardzo niskie (wyłączając dwóch, których całkiem lubię). Co do moich kolegów i moich koleżanek - nieco wyżej napisałeś, że nie trzeba się spotykać na forum a jest od tego gadu-gadu. Rozdwojenie jaźni?
1. I kto się przecenia ?
2. Wiedz, że nie wymieniłbym swoich klanowiczów za nikogo z Takedy. Cóż za wyzwanie kształtować dobrych już użytkowników, przynajmniej tyle Shimazu zrobić może dla forum.
3. Piszemy o sposobach komunikowania się czy o aktywności na forum ?

No shit, Sherlock! Cóż za zdolność dedukcji! Co za niesamowita umiejętność łączenia faktów! Kto by pomyślał, że założenie robi się dzięki czasownikowi "mogłoby"?!
Tak, a kto by pomyślał, że najpierw trzeba spróbować.

Old Shatterhand napisał(a):
2. Owszem mieliśmy już swój (wg. mnie udany) turniej bilardowy. Czemu o tym pisze? A no w odpowiedzi na pewne zarzuty w ShoutBox'e, że "nie widzieliście nikogo z Takedy" w LidzeNao. Byliśmy dość świeżo po swoim turnieju. Żałuję tylko, że niektórzy userzy nie byli w stanie bardziej kulturalnie napisać o tym w Shoutbox'e, aż odechciało mi się odpowiadać
Zarzuty ?
Nie mogę sobie ich przypomnieć... (to nie ironia)
Ty gdzieś ironizowałeś? No nie, jak mogłem to przeoczyć! Widać było za dużo kiepskich żartów w gówniarskim stylu... Cóż za strata!
Patrząc na tą wypowiedź nie mogę się powstrzymać o krzywego uśmiechu przy słowie "Gówniarski styl"...

Old Shatterhand napisał(a):
3. Klany są nudne i nic nie wnoszą? Cóż, to chyba już zależy indywidualnie od danego klanu...
Nudne ? Cóż za nieodpowiednie słowo, w dodatku nikt go nie wypowiedział.
O reszcie wypowiedziałem się już wcześniej.
Och nie. Dotychczas myślałem, że jeśli ktoś mówi o pokoju, a powiem "pomieszczenie" to będzie nam chodziło o to samo... Widać się myliłem.
Widocznie ten ktoś mówi o czymś innym

PS. Dyskusja byłaby kulturalna, gdybyś zamiast cytować i (nieudolnie zresztą) próbować negować cudze zdanie, wyraził swoją opinię. Ale skoro wolisz gówniarskie pojedynki na słowa, your choice - still, for me - whatever.
A wiesz, że jesteś ostatnią osobą, która może mi to zarzucić ?

Nie musicie odpowiadać, gdyż ja nie mam już na to najmniejszego zamiaru.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
seji_san napisał(a):
(powyższą kłótnię pominę milczeniem)
Kłótnię?

seji_san napisał(a):
Niech użytkownik ma możliwość wywalania własnych postów.
/sign

Old Shatterhand napisał(a):
Nisko upadliście Takeda... Tak bardzo Was zraniło, że chciałbym by klany były czymś więcej, że w prostacki sposób obrażacie mój klan, a co za tym idzie jego klanowiczów. Nie spodziewałem się, tylko tyle mogę wam powiedzieć.
Naprawdę nie potrafisz przyjąć odmiennego zdania drugiej osoby z godnością?

Old Shatterhand napisał(a):
Dokładnie, zdaje mi się, że jestem dość aktywnym użytkownikiem w dodatku jako administrator szczególnie interesuje się losami Ligi Nao, jednak zarzutów nie zdołam sobie przypomnieć.
Administrator?

Old Shatterhand napisał(a):
Właśnie, gdyby przeczytać niektóre wypowiedzi, to stwierdzam, że od początku chodzi mi, jakie klany odciskają piętno na forum nie osobach.
I tu rodzi się pytanie: forum jest dla użytkowników czy użytkownicy dla forum?

Old Shatterhand napisał(a):
Nie, każdy kto zna mnie bliżej wie, że mam nisko samoocenę.
Ja też!

Old Shatterhand napisał(a):
Zdaje się, że w Shimazu jest to samo, dlaczego więc uważacie się za lepszych ?
Bo łączy nas coś więcej niż zaśmiecanie forum bezwartościowymi wiadomościami?

Old Shatterhand napisał(a):
Cóż za wyzwanie kształtować dobrych już użytkowników, przynajmniej tyle Shimazu zrobić może dla forum.
Kształtować? W jaki sposób analfabeta może nauczyć drugiego analfabetę pisać?

Old Shatterhand napisał(a):
Patrząc na tą wypowiedź nie mogę się powstrzymać o krzywego uśmiechu przy słowie "Gówniarski styl"...
<gówniarski uśmiech>

Old Shatterhand napisał(a):
A wiesz, że jesteś ostatnią osobą, która może mi to zarzucić ?
Obydwaj byście przystopowali. Bo w ten sposób do konsensu się nie dojdzie. Więcej dystansu.

Old Shatterhand napisał(a):
Nie musicie odpowiadać, gdyż ja nie mam już na to najmniejszego zamiaru.
Oj, Shitterhandzie, ale Ci wierzę...


Pozdro, troll.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Old napisał(a):
Przykładem może być "P*** SSJ Centrowskie dzieci"
Old, dobrze się zastanów, zanim zaczniesz rzucać oskarżenia.
Bo być może nie będziesz w stanie obronić ich prawdziwosci.
Oto fragment postu Legolasa, do którego treści sie odnosisz:
I możecie mi naskoczyć z obrazą wyzwiskami, nie obchodzi mnie to. Nikt z was prócz admina i modów, nie ma prawa zwracać mu uwagi, Ba, to wy wyrzuciliście go z tego forum, ssjcenter'owe dzieci:/
Ktoś tu kłamie...

A teraz dośc już tej polemiki.
Może wrócimy do głownego wątku tematu?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dai Kaiosama napisał(a):
Old napisał(a):
Przykładem może być "P*** SSJ Centrowskie dzieci"
Old, dobrze się zastanów, zanim zaczniesz rzucać oskarżenia.
Bo być może nie będziesz w stanie obronić ich prawdziwosci.
Oto fragment postu Legolasa, do którego treści sie odnosisz:
I możecie mi naskoczyć z obrazą wyzwiskami, nie obchodzi mnie to. Nikt z was prócz admina i modów, nie ma prawa zwracać mu uwagi, Ba, to wy wyrzuciliście go z tego forum, ssjcenter'owe dzieci:/
Ktoś tu kłamie...

Nie chce być uznany za kłamcę więc odpowiem, lecz wyłącznie na ten post.

Wiadomość ta została ocenzurowana, moja w której cytowałem tą oto wypowiedź również znalazł się podpis "cenzuruj cytowane przekleństwa", i osoba która to napisała może potwierdzić.

PS. Q', marna prowokacja.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Old Shatterhand napisał(a):
Q', marna prowokacja.
Której i tak uległeś

A skoro już tu jestem, a tytuł tematu brzmi "Zabawa w admina", to dodam, że gdybym był adminem, nie usuwałbym ciekawych offtopiców. Czekałbym do ich wygaśnięcia, a potem przenosił odchodzące od tematu posty do wydzielonego tematu. W ten sposób i wilk byłby syty, i owca cała.

Tak, Goth, do Ciebie piję :p


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jak widze póki co nowych pomysłów dotczących zmian na forum brak.
Rozumiem więc, że przeobrażenia powinny dotyczyc przede wszystkim zmian w regulaminie, które umożliwiłyby legislacyjne opanowanie ustepu, oraz usprawniły sposób moderowania, tak?
Skoro mamy juzopracowane tereny działania, warto zastanowić się nad konkretnymi ropozycjami.
Póki co powyższe przedstawił jedynie Q.
Może macie inne pomysły?
Pamiętajcie, że to forum jest dla Was i także od was zalezy, jak będzie wyglądać. Macie szansę wziąć czynny udział w jego rozwoju- wykorzystajcie ją.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Cholera jasna.

To już jest przesada. Wszystkie luźniejsze z zasady tematy trafiają do Ustępu, bo gdzie indziej obcięto by połowę postów albo i cały topic oskarżono o spam i skasowano. A w Ustępie ludzie piszą, co im tylko ślina na język przyniesie, nie patrząc nawet, o czym jest temat. Pół biedy, że jaśnie państwo moderatorstwo nie kiwnie nawet palcem, by temu zaradzić. Gorsze jest to, że Gotenks ma taki stan rzeczy głęboko w dupie, ba, otwarcie go aprobuje i bierze czynny udział w przerabianiu ustępu na burdel! Wydaje mi się, że kibel powstał po to, by się w nim móc wysrać, a nie by się gzić na podłodze. Do cholery, czy ktoś wreszcie ruszy dupę i zajmie się tą sprawą, czy dalej postulaty moje i paru innych osób będą uroczyście olewane?

Pozdrawiam!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Obawiam się, że będą uroczyście olewane.

Nie ma co * marzyć o żelaznym wilku, jak powiedział ktoś mądry.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Szarak napisał(a):
Obawiam się, że będą uroczyście olewane.
Przeczytaj moje posty i post Daia w drugim temacie, to zobaczysz, ze ja nie mam takich zamiarow.

Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
otwarcie go aprobuje i bierze czynny udział w przerabianiu ustępu na burdel!
Daj przyklad, ale nie tego typu, co ten ostatnio, bo nie uwazam, by tamten post byl taki straszny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Naszukałem się tych postów jak głupi, bo nie pamiętałem, w którym temacie zostały napisane. Ale warto było.

1 2 3 4

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ja cię kręcę!!! Tylko wam dac jakieś ostre narzędzie do ręki i z Nao zostałyby strzępy! Mam tu na myśli sprzeczkę między klanami. Nie wiem, czy mam się cieszyc, że mnie ominęło najgorsz, czy smucic, że nic nie napisałem w Naszej (Shimazu) obronie.

Najbardziej zaciekawiły mnie "gówniarskie" wypowiedzi Olda i Q', którzy z uporem maniaka cytowali się na wzajem. Skoro wiek na Nao nie ma nic do rzeczy, to dlaczego tak was to gówniarstwo irytuje? I dlaczego nie podacie waszego prawdziwego wieku? Boicie się, że któryś okaże się młodszy i "gówniarstwo" wyjdzie na jaw?

Uważam, że klany powinny miec większy wpływ na Nao, niż to miało miejsce do tej pory. Choc jak mogę oczekiwac, że trzy klany spośród ok. 2.000 "wolnych" userów mogą coś znaczyc liczebnie... Ale wciąż liczę na jakieś rozgrywki Klanowe. Na pewno "szlachetniejsi" się nie staniemy, ale jeśli już ktoś tu chce komuś utrzec nosa, to chyba "gówniarzenie" i cytowanie się na wzajem do ósmej potęgi nic nie da. Jesteśmy wszyscy cywilizowanymi ludźmi i taki sprawy powinniśmy rozwiązywac na ubitej ziemi. To naturalnie moje zdanie i ten text o "cywilizowanych" był tylko żartem, ale nie widzę sensu w pisaniu "-właśnie, że ty jesteś gówniarz!" "-Nieprawda!!! Ty napisałeś więcej błędów w swoim poście! O! Tu mam cytat, tylko mi Admin błędy pousuwał!!"

Nie widzę nic złego w "Ustępie". Jak sama nazwa wskazuje, widac do czego służy. Ale ktoś chyba zapomniał, że rozmawiac można nie tylko w toalecie...
To, że zrobił się tam śmietnik, jest następstwem "wolnej amerykanki", jaką wprowadził Gotenks. Jak ktoś się boi bana, to tam będzie pisał. A jak ktoś uważa, że w kiblu śmierdzi, to nie będzie tam chodził i po problemie.

Co do warnów, 3 miesięczny ban to moim zdaniem bardzo ciężka kara. Sam nie miałem dostempu do netu przez ok. 2 miechy i boleśnie to odczułem. Gdyby nie samozaparcie, nie zdołałbym odrobic zaległości.
I tutaj bardzo pomógł mi własny klan. Gdybym był freelancerem, jak 2.000 innych userów, nie wiedziałbym, kogo poprosic o streszczenie najciekawszych wydarzeń z ostatnich tygodni. Dzięki klanowi I'm back here! Klany SĄ potrzebne. Co do tego nie ma wątpliwości.

Przekleństwa. Ja lubię przeklinac i gdybym się nie powstrzymywał, w co drugim zdaniu widzielibyście ładną, ekhm... kobietę lekkiego prowadzenia. . Nie wolno przesadzac, to fakt. Ale cenzurowac KAŻDE fuck, czy shit to już paranoja! Jakby mi ktoś w niektórych postach ulubioną chorobę usunął (wiadomo chyba, jaką...?), to sens i wyraz całego postu byłby do niczego!

nie będę siębardziej rozpisywał, bo w końcu nikt mi tego nie przeczyta. Tak więc nie mówię "żegnajcie", tylko: "Do usłyszenia!"
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Primo, gówniarskie dyskusje są zabawne i pozwalają odreagować stres. Do tego samego służy seks, ale że nań nie mam ostatnio ochoty, koncentruję się raczej na dyskusjach.

Secundo, za wypowiedź o znaczeniu klanów należy Ci się piwo. Mnie obecnie na Nao trzyma niemal wyłącznie Takeda, to jest przywiązanie do użytkowników doń należących.

Tertio, smród smrodem, ale ze sracza każdy musi czasami skorzystać. A jeżeli zalatuje od niego na pół mili, a deska jest brudna od gówna, to ja wolę jednak pójść w krzaki.

Quarto, kijaszek na niepokornych w postaci trzymiesięcznego bana nie jest taki zły. Bo funkcja tego kijaszka to nie okładanie, ale straszenie. W tym jest znacznie skuteczniejszy.

Quinto - że pozwolę sobie na parafrazę - wylizywanie sobie !? poprzez sztucznie ugrzecznioną mową jest pozbawione sensu. Umiarkowana ilość wulgów nie jest zła.

Dobranoc.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Moje opinie: Uważam, że zakaz bluzgów to coś nieco dziwnego, zakładając, ze userami są tu ludzie na poziomie i posiadający odpowiedni poziom. Pozwolę sobie zauważyć, że należę także do dwóch innych forów <nie dot. mangi-anime> gdzie taki zakaz nie istnieje, mimo to posty nie wyglądają "************! ******** ********* *******" a wręcz bluzgi rzadko sie spotyka. Czy nie wydaje wam się, że "Zakazany owoc smakuje najlepiej"?

Bałagan i spam- Żyje i jak widać ma się dobrze. Nie ma co sobie pluć wzajemnie w twarz. Niektóre topics w dziale Ustęp są fajne i pogadać na nich można z przyjemnością. Jednak, do diabła, każda przyjemność powinna wymagać przynajmniej minimum myślenia. A duża część topics w Ustępie nie wymaga więcej, niż leniwe ruchy nibynóżek ameby w czaszce.

A co mnie najbardziej drażni- Szanowni bracia, towarzysze, koledzy i koleżanki. Spell-check to wasz przyjaciel! On czeka na was i tęskni! Rozumiem, że czasem może litera przeskoczyć, ale jak się pisze niemalże tka jak ja tuytaj to naprawdę denerwuje.
Za moich szkolnych czasów nieznajomość ortografii/gramatyki nazywała się nieuctwo. Teraz co drugi, który ledwo się umie podpisać, jest w stanie okazać się "magicznym papierem".
Szanowni zebrani, nie zniżajcie się do ich poziomu. Zawsze przecież można skorzystać z dobrze znanego spell-checka.


Pozdrawiam.
Sibling of Memory.
Thought.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Zapominając o poprzednich sporach oraz dyskusjach, chciałbym dodać nowe propozycje:

1. Edytowanie swoich wypowiedzi w SB.
Jako, że w języku polskim nawet źle postawiony przecinek może zmienić sens zdania, możemy zostać niezrozumiani przez innych użytkowników czytających nasze wypowiedzi. Również czasem zauważymy, że wypowiedzieliśmy się odrobinę za ostro (w skrajnych przypadkach, za łagodnie) i chcemy to zmienić. Dlatego wnoszę by nie tylko moderatorzy oraz administrator mieli możliwość edytowania własnej wypowiedzi, by opcja edytowania własnej wypowiedzi była możliwa również dla zwykłych użytkowników.

2. Wygaszanie postów.
Czyli ustawianie czasu za ile dany post sam się usunie, wg mnie dobry pomysł gdyż czasem zdarza nam się wypowiedzieć nie do tematu, tylko po to by kogoś upomnieć itp.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Racja Tu się z Tobą zgodzę ( chyba w jednej jak na razie [ ort! ] rzeczy) a tak poazatym chciałbym aby była fajna atmosferka i aby nikt nikomu nie ublirzał [ort]!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ublirzać ci nie będę.

Co najwyżej ubliżał.

Co do edytowania...

Ja nawet nie wiedziałem, że sam mogę edytować wypowiedzi. O. (A mogę?)

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Zabawa w admina...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook