Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Kto silniejszy na SSJ2?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
kto jest dla was najsilniejszy w stopniu SSJ2 ?
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ja dla mnie wszyscy mają podobną siłę na poziomie SSj2, chyba, że nie będą trenować po osiągnięciu tego poziomy, jak Gohan.
Ale w Dragon Ballu ilość czy intensywność treningu nie zawsze świadczyła o posiadanej sile ;p

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 23.08.2007, 20:44
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Jak dla mnie to chyba Majin Vegeta byl najsilniejszy w postaci SSJ2, choc wszyscy maja podobna sile przykladem jest walka Goku z Vegeta...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Zgadzam się ze zdaniem kolegi Boss.
Moim zdaniem też jako SSJ2 najsilniejszy był Vegeta.






Przepraszam że dwa razy to samo.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niekoniecznie taki glupi, tylko zle nazwany.

Wg mnie najsilniejszy na SSJ2 byl oczywiscie Goku
Chocby z tego tylko powodu, ze on zawsze wyprzedzal Vegete o krok.
Na SSJ byl silniejszy, to i z SSJ2 powinno tak byc.

A o Gohana SSJ2 to w sumie nie wiem, co myslec, ale to bylo znacznie wczesniej, wiec prawdopodobnie byl slabszy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja sądzę, że Goku jest znacznie silniejszy w stanie SSJ 2, gdyż potrafił się przemienić w następną formę ewolucji - czyli SSJ 3 I co tu dalej tłumaczyć. Mógł dowolnie w tym stanie zwiększać energię.

A z Gohanem w stanie SSJ 2 , to jest tak:
Vegeta mówił Goku, że jest silniejszy w stanie SSJ 2 niż Gohan ( Vegeta także ). Więc chyba należy mu wierzyć.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Pewnie chodzilo mu o Gohana za czasow sagi Buu czyli wtedy terazniejszych, mysle, ze Vegeta byl i tka silniejszy od Gohana podczas walki z Cellem, ale ta roznica sil nie byla az taka wielka...moze o 1 mln jednostek...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Kuba J. alias Gohan
Wojownik
Wojownik

Wiek: 40
Dni na forum: 6.058
Posty: 43
Skąd: Gogolin
Po spontanicznym przejściu na ten poziom (jak Gohan podczas walki z Cellem) siła Goku i Vegety była taka sama. Jednak nie widzieliśmy pierwszej przemiany Goku w SSJ2, a jak pierwszy raz użył jej na Ziemi (podczas walki z Yakonem) był już z pewnością silniejszy niż jego syn, ponieważ trenował w Zaświatach, a synalek się obijał. Natomiast SSJ2 Goku i SSJ2 Vegeta podczas Buu Saga dysponowali identyczną siłą ciosu.

"I love Bulma's feet" - Vegeta
cotlet
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.058
Posty: 15
Nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz. Skoro Vegeta był tak silny jak Goku to czemu nie był w stanie zmienić się w ssj3 i czemu radził sobie o słabiej niż Goku z kid Boo.
Ja osobiście bardzo żałuje , że Goku nie zmierzył się z fat Boo na poziomie ssj2 tylko od razu weszedł na trójkę

http://www.otwieramy.pl/?p=65962
kilknij żeby chociaż zobaczyć co to jest
Kuba J. alias Gohan
Wojownik
Wojownik

Wiek: 40
Dni na forum: 6.058
Posty: 43
Skąd: Gogolin
Vegeta nie mógł przejść w SSJ2 bo nie trenował w takich warunkach jak Goku. Przejście w SSJ3 i utrzymanie się na tym poziomie bez bardzo dużej straty energii było możliwe tylko w Tenkai. A Vegeta był tak samo silny jak Goku na poziomie SSJ2, świadczy o tym walka między nimi przed pojedynkiem z Buu. Być może dodatkowej siły dodawało mu bycie pod częściową kontrolą przez Babidiego...

"I love Bulma's feet" - Vegeta
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Według mnei najsilniejszy był Goku. Jak już ktoś napisał po powrocie z zaświatów mógł sięzamieniać w SSJ3, a więc mógł wykorszystać maksyalny poziom energii na poziomie SSJ2.

Obraz
cotlet
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.058
Posty: 15
Goku trenował z paro tonowym obciążeniem w zaświatach, Vegeta trenował w ziększonej grawitacji na ziemi więc nie widze znaczącej różnicy. A walka Goku z Vegetą zosatła przerwana zanim wkroczyła w decydującą fazę, ponieważ Goku wyczół moc Boo, a nie chciał zabijać Vegety, więc zaproponował mu współpracę. Jak już się dalej potoczyło to wszyscy wiemy.

http://www.otwieramy.pl/?p=65962
kilknij żeby chociaż zobaczyć co to jest
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hmm....Ja sądze że Vegeta był silniejszy od wszystkich innych SSJ2 , być może dlatego tak uważam iż był księciem Sayian...nie mniej Goku sam przyznał że w zaświatach trenował mniej niż Vegeta na Ziemi. Tak więc mam powody by uważać że Vegeta był najśilniejszy spośród wszystkich SSJ2.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
cotlet
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.058
Posty: 15
No to wytłumacz mi dlaczego Vegeta nie mógł przejść na ssj3

http://www.otwieramy.pl/?p=65962
kilknij żeby chociaż zobaczyć co to jest
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.061
Posty: 31
cotlet napisał(a):
No to wytłumacz mi dlaczego Vegeta nie mógł przejść na ssj3
Tu bardziej chodzi o to, że Vegeta trenował ciężej i się katował ale nie miał możliwości jak Songo w zaświatach a po drugie jakościowo lepszy był Songo ponieważ stosował różne metody treningowe a nie tylko katowanie się całe dnie. Vegeta trenował całe dnie bez odpoczynku natomiast Songo trenował niewiele mniej ale dawał odpoczynek np. sporo jedząc itd. jednak to nie powinno robić różnicy już bardziej wynika to z możliwości maszyna grawitacyjna która ma pewne ograniczenia w końcu przy większej ilości materiały musiały by popękać a bardzo ciężkie obciążenia to jednak jest spora różnica. Gdyby oboje byli w zaświatach myślę, że i Vegeta opanowałby SSJ3 gdyby oczywiście stosował się do rad Songa.
Gohanssjxx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.086
Posty: 11
Goha i Vegeta byli najsilniejsi bo to moje ulubione postacie
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.040
Posty: 22
Dla mnie Na stopniu SSJ2 Najsilniejszy Jest Teen Gohan
Kto oglądał bajke to raczej widział jak CEL w niego Atakował a ten co cios To ruch Głową i unik xD
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Teengohan nie nazywaj DBZ bajką

A w SSJ2 najlepszy był Goku. Ciekawe jeszcze kto z fuzji był najlepszy w SSJ2... Może Vegetto?
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ej Przecież podczas walki z Vegetą SSJ2 GokuSSJ2 dostał baty i to świerze. Wiem Vegeta wygrał dzięki podstępowi ale przecież cała walka była pod dyktando Vegety no nie...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Daniel333 napisał(a):
Ej Przecież podczas walki z Vegetą SSJ2 GokuSSJ2 dostał baty i to świerze.
Nie, nie dostal. Na jakiej podstawie smiesz tak uwazac?
W dodatku Vegeta musial walczyc na calego, a Goku niekoniecznie, bo jego przeciwnikiem byl "dobry" znajomy.

*świeże

I prosze nie offtopowac.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Problem] Kto silniejszy na SSJ2?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook