Forum Dragon Ball Nao

» Operator komórkowy, czyli Orange,Plus itd.

Strony:   1, 2

Którego operatora macie w swej komórce?

Którego operatora macie w swej komórce?
Orange 48,65% 18 48,65%
Plus 18,92% 7 18,92%
Era 18,92% 7 18,92%
Heyah 0,00% 0 0,00%
Sami swoi 0,00% 0 0,00%
Play 8,11% 3 8,11%
Inny 5,41% 2 5,41%
Wszystkich głosów: 37
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.062
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Ja i cała moja rodzina mamy w erze, podobnie jak Kyasarin
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Mam Erę Tak Tak, ale nie wiem czy nie przenieść numeru do Heyah, bo chyba jest tańsza, poza tym wkurzają mnie smsy z promocjami, które mi co chwila przysyłają. Ma ktoś Heyah i może napisać czy jest zadowolony? Z cen, zasięgu i czy przysyłają dużo tych sms'ów z promocjami? N i jeszcze jedno pytanie: wiecie ile kosztuje przeniesienie swojego nr'u z Ery do Heyah?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Revania napisał(a):
poza tym wkurzają mnie smsy z promocjami, które mi co chwila przysyłają.
Wiesz, one sa chyba wszedzie

Ja komorki praktycznie w ogole nie uzywam, ale mam tam jakas (taka zalosna ), ktora jest w Orange.
SMSy i rozmowy drogie nie sa, wiec ujdzie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Ja mam w Play`u. Waruinki są godne, tylko problem z dołądowaniem i musze naginać do starego browaru w Poznaniu, żeby doąłdowanie sobie kupić .

Obraz
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
ja jestem w plusie
na karte .30 zl.. nie ma problemu nie za drogo ale juz nie dlugo kupuje sobie w Orange

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
Ja mam z Ery (na razie [ ort! ]) ale mam popsutą kartę SIM i będę miała kartę z Orange bądz Orange POP ale w sumie Era nie jest zła. Polecam !!!

POZDRAWIAM
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Ja tam mam w Orange i nie narzekam . Mają dobre oferty, zwłaszcza teraz jak weszła taryfa malejąca i im doładujesz się większą sumą, to masz tańsze gadanie i smsy, ale w Orange jest minus, że wszystkie oferty mają tylko do swojej sieci
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja mam terraz z Orange. Fajny operator. Jak byłam w Erze to nawet nie wyobrażecie sobie jakie było drogie rozmowy.A teraz mam ORANGE GO <hehe> , a wiecie może na jaki nymer dzwonić żeby sprawdzić ile kaski na koncie ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Era,Era,i tylko era!
25 zł co miecha,po prostu najlepsze promocje,tylko niestety poza sieć dużo
ale w sieci bardzo tanio,i niestety jeszcze jeden minus,strasznie mało promocji poza sieć
ale są fajne promocje z muzyką,grami rozmowy w sieci i zdażają się też bonusy poza sieć,tak więc wybieram ere nie zależnie od innych
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Nowa era ludzi żyje w nowej idei jedzą orange i mówią heyah do samych swoich
taki wierszyk xD

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
dorna Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
dorna
Wiek: 32
Dni na forum: 5.998
Posty: 12
Skąd: Miasto Aniołów
Ja się ciesze że mam w orange jest spox Miałam w Plusie i mnie dobijali swoja pomysłowością Ten sam numer ma od 2lat i jeszcze nie narzekam.
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Mam w Orange i jestem bardzo ... NIEZADOWOLONY.
Kurde, żadnych dobrych promocji, taryf, cały czas myśli żeby zmienić na Play, albo Erę. Kilkakrotnie mnie pięknie wkurzył Orange. Jest mnóstwo powodów, więc nie będę się rozpisywał. W każdym razie przygotowuje się do zmiany operatorka.... xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jestem w Orange. Mam bardzo mieszane zdanie do tego operatora. Z jednej strony nie płacę za to drogo. Zaś z drugiej: żadnego grania na czekanie no i jak mówił mój poprzednik żadnych taryf czy ofert. Uważam, że żadna firma nie jest idealna. No ale na szczęście nie jestem w Erze.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja również mam w Orange i jak poprzednicy nie jestem zadowolony z tego operatora. Jedyne co mnie przekonało do wyboru to fakt iż natenczas telefon który pożądałem czyli LG KE970 Shine był w najtańszy właśnie w Orange. Cena rozmów mnie dobija, najchętniej zrezygnowałbym z SMSów bo prawie nie pisuję, wolę załatwiać sprawy telefonicznie. Do mnie jako starosty to prawie codziennie ktoś z grupy musi zadzwonić w jakiejś tam sprawie. Aktualnie płacę 25zł miesięcznie + to co przekroczę.

szczecin
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ja mam w Plusie, dokładnie mówiąc Simplusa. Jestem bardzo zadowolony z tej oferty. Konto doładowuję zawsze za 30zł. Około co miesiąc wykupuję 500 darmowych SMS-ów za 5zł, myślę, że za taką liczbę SMS-ów to niewiele. Wybrałem tą sieć dlatego, że ma ją moja prawie cała rodzina oraz znajomi. Nie miałem z tą siecią żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Szczerze mogę ją wszystkim polecić.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Kudłaczek napisał(a):
dokładnie mówiąc Simplusa.
Ma Simplusa <cycycy> niedobrze ^^

Ja sobie zaznaczyłem Orange, ponieważ wcześniej 3 lata miałem na kartę, ale zablokowali mi ja bo bawiłem się w kupowanie 2x 5 zł i aktywowałem 600 smsów za 6 zł i mój limit czasu dni na wykonywania połączeń się skończył ^^

Teraz mam Mix'a z Orange z nowym fonem przy okazji, bo wcześniej moja kochana Nokia 3310 jak na razie 25 zł na miech to niewiele.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mam operatora, ale jaki * to ja nie wiem. Nie doładowywałem karty od pół roku, i chyba bym nie potrafił tego zrobić. No, ale ludzie do mnie czasem dzwonią, i nawet odebrać potrafię.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Operator komórkowy, czyli Orange,Plus itd.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook