Forum Dragon Ball Nao

» Zabawa w admina...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Old Shatterhand napisał(a):
Dlatego wnoszę by nie tylko moderatorzy oraz administrator mieli możliwość edytowania własnej wypowiedzi, by opcja edytowania własnej wypowiedzi była możliwa również dla zwykłych użytkowników.
A mamy taką możliwość? ... Wydaje mi się, że jesteś na tyle długo na forum, by zauważyć, że dana opcja nie jest nam dostępna, zaś sam Gotenks chce mieć nad nami jakąś przewagę . To nie przejdzie,choć nie ukrywam, że ciekawy pomysł.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Focus napisał(a):
A mamy taką możliwość? ... Wydaje mi się, że jesteś na tyle długo na forum, by zauważyć, że dana opcja nie jest nam dostępna, zaś sam Gotenks chce mieć nad nami jakąś przewagę . To nie przejdzie,choć nie ukrywam, że ciekawy pomysł.
No raczej nie zauważyłem, w końcu nie jestem moderatorem ;p.
Mówiąc to pamiętałem raczej inne fora. Ale nie podejrzewałem, że Shirou-chan jest aż taki zachłanny ;p.
No cóż, ciekaw jestem co on na to.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
2. Wygaszanie postów.
Czyli ustawianie czasu za ile dany post sam się usunie, wg mnie dobry pomysł gdyż czasem zdarza nam się wypowiedzieć nie do tematu, tylko po to by kogoś upomnieć itp.
Nie zgadzam się. Owszem na opcję własnoręcznego usuwania tak (żądam wręcz), ale nie na czasową. Są takie moje wypowiedzi, których nie usmiecha mi sie pozbywać.

Co do edycji SB: mnie to rybka.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jeżeli dany temat nie cieszyłby się zbyt dużą popularnością, w końcu [ ort! ] wygasłby całkowicie ... Więc dla mnie nie byłoby to raczej zbyt dobrym rozwiązaniem. Może ktoś chciałby przeczyta wszystkie posty w danym temacie, chyba tacy się znajdą

Może lepszym pomysłem byłoby kasowanie czasowe postów w Ustępie, tam jest tego od cholery i jest wiele tematów luźnych. Np. w takich skokajrzeniach lub x czy y - tu mogłoby poskutkowa, no, ale w dziale Naruto, który co się dopiero zaczął rozwijac. Zalezy tez co jaki czas byłyby kasowane te posty i w jakich działach, no, chyba , ze we wszystkich. Jak dla mnie, byłoby to kretyńskie..

Drakan napisał(a):
Co do edycji SB: mnie to rybka.

Edycja postów w SB ._. a na co?? jak ktos pisze blad, moge nowego posta napisac i tam poprawic go

Takie jest moje zdanie , Old, nie uraź się ;p
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ishido napisał(a):
Jeżeli dany temat nie cieszyłby się zbyt dużą popularnością, w końcu [ ort! ] wygasłby całkowicie ... Więc dla mnie nie byłoby to raczej zbyt dobrym rozwiązaniem. Może ktoś chciałby przeczyta wszystkie posty w danym temacie, chyba tacy się znajdą
Nie o to chodzi...
Pisząc post, sami mamy świadomość czy nawiązuje on do tematu czy też nie. Te które są zbędne, a my sami mamy tego świadomość, będą przez nas wygaszane, tzn. ustawimy w opcjach po ilu dniach wygasną. Ten pomysł stosowany jest obecnie na co 4 forum, więc dziwne, że go nie znasz. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że może on być niemożliwy do realizacji, tak więc to tylko sugestia .



Drakan napisał(a):
Co do edycji SB: mnie to rybka.

Edycja postów w SB ._. a na co?? jak ktos pisze blad, moge nowego posta napisac i tam poprawic go

Takie jest moje zdanie , Old, nie uraź się ;p
O czemuż miałbym czuć się urażonym ?

Przykładowo, pisząc szybko.

10:42 Nie jestem !
10:42 Nie, jestem !
10:43 cholera ! Nie, nie jestem !
Jesteśmy ludźmi, i wszyscy popełniamy błędy a pisanie kilku odpowiedzi pod rząd zawierających poprawę, może być bardzo irytujące.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Old Shatterhand napisał(a):
że go nie znasz.

Rzadko bywam na innych forach Co najwyżej o konwentach ..
Chodziło by w tym o to, że zbędne posty byłyby w jakiś sposób zaznaczane i potem po jakimś tam czasie ( 40 sec. ;p ) usuwane??
No, w sumie oczyściłoby to zbędny spam. Jeżeli chodzi o Ustęp, to lepiej go nie tykać, bo tam się roi od spamu ;p


Old Shatterhand napisał(a):
Jesteśmy ludźmi, i wszyscy popełniamy błędy a pisanie kilku odpowiedzi pod rząd zawierających poprawę, może być bardzo irytujące.

Trzeba patrzec na to, co sie pisze ;p Bez pośpiechu
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ishido napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
że go nie znasz.

Rzadko bywam na innych forach Co najwyżej o konwentach ..
Chodziło by w tym o to, że zbędne posty byłyby w jakiś sposób zaznaczane i potem po jakimś tam czasie ( 40 sec. ;p ) usuwane??
No, w sumie oczyściłoby to zbędny spam. Jeżeli chodzi o Ustęp, to lepiej go nie tykać, bo tam się roi od spamu ;p
http://img89.imageshack.us/my.php?image=wygaszanietd5.png

Geez...
40 sec... Skąd takie kretynizmy rodzą Ci się w głowie ?

Trzeba patrzec na to, co sie pisze ;p Bez pośpiechu
Ciekawe...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ekhem...
Nie prościej dodać opcje uwsuwania własnego postu? Rozwiązanie nie jest głupie, ale w paru innych przypadkach nie ma zastosowania chociażby 2x post. Po co czekać?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Rozwiązanie nie jest głupie, ale Gotenks koniecznie chce by posty nie były jako tako kasowane a przenoszone do forumowego śmietnika. Ja osobiście wolałbym wszystko wywalać, no ale się nie da. Chyba że wpłyniesz na Gotenksa.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Old Shatterhand napisał(a):
1. Edytowanie swoich wypowiedzi w SB.
Nie. Bo na 100% owa opcja bylaby naduzywana. Jesli ktos sie bedzie tam nieprzyzwoicie zachowywal, to chcialbym o tym wiedziec, a nie ze ten sobie po "rozmowie" zedytuje wszystkie swoje wypowiedzi do regulaminowych badz usunie.

Old Shatterhand napisał(a):
2. Wygaszanie postów.
Czyli ustawianie czasu za ile dany post sam się usunie, wg mnie dobry pomysł gdyż czasem zdarza nam się wypowiedzieć nie do tematu, tylko po to by kogoś upomnieć itp.
Ty kogos upominasz, tamten odopowiada na Twojego posta, Twoj post znika i sie robi jeszcze wiekszy balagan. Poza tym taka opcja nie jest u nas bezposrednio dostepna.

Drakan napisał(a):
Po co czekać?
Nie ucieknie
Poza tyk - jak wyzej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
1. Edytowanie swoich wypowiedzi w SB.
Szczerze, to mi to ryba.
2. Wygaszanie postów.
Czyli ustawianie czasu za ile dany post sam się usunie, wg mnie dobry pomysł gdyż czasem zdarza nam się wypowiedzieć nie do tematu, tylko po to by kogoś upomnieć itp.
W tej kwestii zgadzam się z Drakanem. Niech będzie pamiątka dla potomnych. Co do samodzielnego usuwania to jestem za (Hell Yeah, chciałoby się powiedzieć )
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja równiesz podpisuję się pod usuwaniem i editowaniem postów. a i proszę modków o dokładne sprawdzanie forum, bo ja dostałam osty za krótkie posty i SPAM ale wielu ma bardzo krótkie posty i SPAM pod waszym nosem a nie możecie zauwarzyć. JEŚLI KOGOŚ URAZIŁAM TO SORKA.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co zmienić? Równość wobec regulaminu. Bo tu jest, np. Sytuacja taka(posłużę się literkami, bo nie chcę tu wplątywać nazw użytkowników)
Użytkownik X jest obrażany przez użytkownika Y i nic mu się nie dzieje. Nic, żadnego osta.Ale, jak ten użytkownik X mu się zrewanżuje to od razu dostaje warna. No i tu jest niesprawiedliwość.
No i to, alby dopiski admina były nieusuwalne- żeby nie dało ich się usunąć.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Olga93 napisał(a):
Równość wobec regulaminu. Bo tu jest, np. Sytuacja taka(posłużę się literkami, bo nie chcę tu wplątywać nazw użytkowników)
Użytkownik X jest obrażany przez użytkownika Y i nic mu się nie dzieje. Nic, żadnego osta.Ale, jak ten użytkownik X mu się zrewanżuje to od razu dostaje warna.
Zwróć uwagę na język użytkownika X i Y, a następnie wyciągnij wnioski i zadaj sobie pytanie, kto bardziej zasługuje na osta. Bo różnicy między "* [ nie przeklinaj! ]ów" a "debilem" chyba nie trzeba tłumaczyć.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Co do dopiskow to nie da sie tego zrobic, bo trzeba by bylo chyba zablokowac mozliwosc edycji.

10:49 Dark Sky: On akurat wg. mnie rządzi dobrze, tylko wy hieny rządne władzy przeszkadzacie mu w tym ;p.
Kto i w jaki sposob?

Do do niesprawiedliwosci, to jesli ktos ma do mnie jakis problem to niech to napisze. Dziekuje.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
ジョーワイダー napisał(a):
Kto i w jaki sposob?
Mówiłem tutaj o Naowiczu, że dobrze sprawuje władzę na Nao.
Tylko nieliczni tutaj członkowie redakcji nie nadają się na zajmowane stanowiska i nie będę wymieniać po nickach.


Danevert napisał(a):
Bo różnicy między "* [ nie przeklinaj! ]ów" a "debilem" chyba nie trzeba tłumaczyć.
Danevert, proszę zwróć uwagę na to, że niektórzy to tutaj codziennie nadużywają bluzgów a jeżeli ktoś od święta przeklnie, czyt. wyładuje się na kimś.
Na forum zaraz jest wielka awantura.
Co do tej równości Olga ma rację.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Mówiłem tutaj o Naowiczu, że dobrze sprawuje władzę na Nao.
Tylko nieliczni tutaj członkowie redakcji nie nadają się na zajmowane stanowiska i nie będę wymieniać po nickach.
Pytałem o te hieny. A poza tym Ty tu raczej nie będziesz oceniał kto się nadaje, a kto nie.

A awantury nie ma. Tylko Ty się sadzisz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
ジョーワイダー napisał(a):
A poza tym Ty tu raczej nie będziesz oceniał kto się nadaje, a kto nie.
Wiem, że nie będę oceniał, bo to nie leży w moim interesie.

ジョーワイダー napisał(a):
Tylko Ty się sadzisz.
Ja się sadzę? A kto niby dał mi warna xD ja sam sobie, czy może Ty xD.
Nie, no dobra looz dostałem warna, i jest ok, a czy sprawiedliwie czy nie, to niech ocenią ci na górze ;p.
Wyluzuj Joe ;p.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mam dwa, pewnie dla części forowiczów krzywdzące, postulaty.

Już od dawna uważam, że Redaktorzy nie powinni jednocześnie posiadać uprawnień Moderatora. Sorry, ale żeby siać sprawiedliwość na tym forum trzeba nieco więcej niż umiejętność (bądź nie) pisania jakiegoś info. Kolorek też powinien być inny.

Poza tym zaczyna mnie już denerwować ciągła zmiana nicków co dwa, trzy dni. Już nie bardzo wiem, kto jest kto. Rozumiem, że raz, góra dwa razy można zmienić nick, ale więcej to już przesada. Drogi Kamyku, wiesz, że Cię lubię, ale zawsze będziesz dla mnie Ishido, więc nie wiem, po co ciągle zmieniać nick. To nie jedyny przypadek. Zieloni powinni coś reprezentować, prawda?

Tych, którzy poczuli się dotknięci przepraszam, ale wyraziłam tylko swoje zdanie. Każdy ma przecież do tego prawo.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 11.11.2008, 20:28 (po 5 minutach) ]
Dark Sky napisał(a):
Nie, no dobra looz dostałem warna, i jest ok, a czy sprawiedliwie czy nie, to niech ocenią ci na górze ;p.
Hahaha, Wasze głupie żarty wymykają się spod kontroli Jou, wiesz ile razy ja zostałam obrażona na tym forum? Wierz mi, że gdybym była Modem nikomu z moich "prześladowców" nie dałabym ostrzeżenia. Sorki, ale nie można załatwiać własnych porachunków w ten sposób. Pisałam wyżej co myślę, o mianowaniu Modami zwykłych Redaktorów. Gotenks, musisz parę spraw przemyśleć. Dark ma trochę racji. Jou, a Ty z jakiej okazji stwierdzasz, kto się nadaje na Moda, a kto nie?

Poza tym spójrzcie na poziom Basha. O kant d... można roztłuc te gadki o kupie czy domniemanej zoofilii Naowicza. Jakim cudem te prostackie "żarciki" mają takie wysokie oceny? Szalejecie w ustępie, a potem macie do siebie pretensje.

ŻAL.PL

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
CYTUJ : Drogi Kamyku, wiesz, że Cię lubię, ale zawsze będziesz dla mnie Ishido, więc nie wiem, po co ciągle zmieniać nick. To nie jedyny przypadek. Zieloni powinni coś reprezentować, prawda? ZACYTOWALEM

No ja raz se walnalem odmienny nick, na czesc tego, ze wolaja na mnie na studiach kamyk, zem zdal na maxa skamienialosci Poza tym, Ishido wroci ku chwale ojzyzny . Pozulem sie tak dotkniety tym faktem, ze nie moge znalezc swojej reki, pewnie zostala pochlonieta przez kibelek ... Tak na serio, to luz ;p

Hmm co tu rzec. W sumie wedlug mnie, jakos nie zauwazylem ,zeby modzi , redaktorzy, Galaktyczni Wojownicy sie wywyzszali . Wg mnie lepiej konflikt zazegnac w zarodku, niz mialby urodzic sie jakis z tego Got
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Zabawa w admina...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook