Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball nowszymi farbami

Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Co tyślicie o tym żeby narysowac te same Db tylko juz nowszymi farbami takimi jak np.Spider-mana czy naruto. Czy uwazacie ze pomoglo by to dla Db zebrania nowych fanow (albo przynajmiej wiekszej ich ilosci) . Wypowiadac sie śmialo
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
, właściwie dlatego nie podoba mi się Naruto (oczywiście nie tylko z tego powodu). Wprawdzie DB wygląda średnio ( ale jest super), ale wygląd DBZ jest najlepszy
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
No tak ale mozesz miec i jednego Db i drugieg i bedziesz mial wybur miedzy nimi
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja jestem za dlatego właśnie podoba mi się Naruto, ale DB i tak wymiata i co tam że obraz słaby w ogóle DB wymiata!

Ale ja bym wolał Dragon Balla oglądać pod lepszym obrazem

Obraz
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
uwazam ze to nie pomoze
DB ma swoj urok wlasnie tez dzienki temu
po przemysleniach (moich) uwazam ze DB jest lepsze starymi farbami
fanow raczej juz nie zbierze bo DB od dawna w TV nie ma

POZDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.076
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
ja też nie lubie naruto....ale myśle że jeśli zaczeły by lecieć odcinki na np. Jetix to było by o wiele lepiej (nawet napisałm do Jetixu e-mail)

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Ja tez nie lubie za bardzo naruto ale mysle ze db w nowych barwach bylo by fajniejsze (chyba?)
Vegeta1612
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.997
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Nie wyobrażam sobie inaczej narysowanego Dragon balla. Zresztom tak wygląda realistyczniej (może prócz pierwszej seri) od wszystkich nowszych anime jakie widziałem.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Uważam, że taki pomysł by nie wypalił, otóż już wyjaśniam dlaczego... Wielu fanów jest przyzwyczajonych do starej kreski, Dragon Ballowi by to nie pomogło, wręcz przeszkodziło, wg najlepiej gdyby zostało tak jak jest
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Sevba napisał(a):
Co tyślicie o tym żeby narysowac te same Db tylko juz nowszymi farbami takimi jak np.Spider-mana czy naruto.
Nowy spider-man wygląda jakby miał wodogłowie , a x-meni jakby im ktoś jajca poodcinał

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
eeee... szczerze to w ogóle nie rozumiem sensu tego tematu.

Skoro chcesz sobie oglądnąć Dragon Ball'a w lepszej jakości kup/ściągnij wersje z angielskim dubbingiem. Tam kolory są bardziej wyraziste i ostrzejsze .

A gdybanie co by było gdyby, nie ma najmniejszego sensu.

Pozdrawiam
S.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Legolas napisał(a):
Skoro chcesz sobie oglądnąć Dragon Ball'a w lepszej jakości kup/ściągnij wersje z angielskim dubbingiem. Tam kolory są bardziej wyraziste i ostrzejsze .
Ale po co od razu z tym obrzydliwie okropnym dubbingiem?

Poza tym tutaj chodzi o narysowanie DB w innym stylu, bardziej współczesnym... mi osobiście bardzo podoba się kreska obecnego DB. Zresztą ta nowocześniejsza była bardzo widoczna w ostatniej serii, która niektórym tylko z tego powodu się podobała.

Czy zwiększyłoby popularność DB? Z pewnością, jak każda nowość z tym związana.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Legolas napisał(a):
wersje z angielskim dubbingiem. Tam kolory są bardziej wyraziste i ostrzejsze .
Oj tak, miałem taką wersję "Bjak Unbound" (czy jakoś tak i muszę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że gorzej wyglądać to Dragon Ball już nie mógł Po prostu DB wygląda najlepiej w swojej zwykłej postaci- rzysowany i malowany ręcznie, jak Bóg przykazał. Cudowanie kolorami i obróbka komputerowa zniszczyły mi całą przyjemność z oglądania przytoczonej kinówki. Żeby tego było mało bohaterowie mają tak beznadziejnie dobrane głosy, że już bardziej się nie dało. Tak jak już kiedyś pisałem- jedyna anime z angielskim dubbem, który nie tylko da się słuchać, ale nawet słucha się z przyjemnością, to "FullMetal Alchemist"...
Jeśli kiedykolwiek komukolwiek przyszłoby do głowy bawić się w "nowe Smocze Kule", to myślę, że musiałby zacząć wszystko od zera z konkretną linią fabularną włącznie. Powiedzmy sobie szczerze- DB był fenomenem. Gdyby wyszedł teraz w nowej oprawie, ale ze starą fabułą, zostałby prawdopodobnie "zabity" przez nowe, fabularnie bardziej rozbudowane tytuły.
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Legolas napisał(a):
Skoro chcesz sobie oglądnąć Dragon Ball'a w lepszej jakości kup/ściągnij wersje z angielskim dubbingiem. Tam kolory są bardziej wyraziste i ostrzejsze ..

A kto ci powiedzial ze ja chce ogladac DB w nowych barwach ?? Ja sie tylko spytalem co wy o tym myslicie ,a nie ze chcial bym to ogladac
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.901
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Hmmmm...nie.
Wtedy nie byłby to ten sam Dragon Ball.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball nowszymi farbami
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook