Forum Dragon Ball Nao

» Siła Bry

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hmm zastanawia mnie siła Bry, przecież gdyby trenowała mogłaby osiągnąć poziom SSJ, bo jak pamiętamy była podobnie jak Trunks half sayianem, ciekawe jaką by siłę rozwinęła, i jakby zmienił się jej wygląd. Czekam na wasze odpowiedzi
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
W sumie wez sobie jej postac wlosy jej daj takie jak Trunks Future po trenigu w HTC tyle ze koloru bulmy i wlosy na ssj ma jak Trunks z ta gumka na wlosach ze rpzednia czesc do gory...a w sumie by pasowalo jej jakby ja Vegeta na ksiezniczke saiyan wytrenowal np na ssj2 wtedy to by cudnie wygladala...jej sila nie wiadomo [ ort! ] ale to kobieta skad wiesz ze kobiety saiyan sa silne? moze jak pan byla miernota
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tatsumaru napisał(a):
jakby zmienił się jej wygląd
Może tak?
-> http://image.blog.livedoor.jp/toyble/imgs/7/4/740bfa81.jpg

Pober napisał(a):
to kobieta skad wiesz ze kobiety saiyan sa silne?
Pewnie nie wszystkie, ale część z pewnością.

Gdyby trenowała, być może i by zdołała osiągnąć poziomy SSJ, ale po co się nad tym rozwodzić, skoro ona nie miała takich zamiarów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.077
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
a może miała by całkiem inne moce?? może dziewczyny nie są silne w uderzeniach, a np. potrafią zrobić taką gimnastykę i tak się rozciągnąć jak nikt, może są całkowitą odwrotnoscia sayan mężczyzn?? cóż ja to sobie dziwnie wyobrażam i chiałabym sie dowiedzieć, ale raczej już się nie dowiem

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
to proste chcesz saiyanke w akcji obejrzec obejrzyj sobie filmik kinowy z ojcem Kakarotto...tam jest kobieta w srod saiyan ktora podbija z innymi planete...moim zdaniem nierozni sie zdolnosciami z mezszczyznami...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
to proste chcesz saiyanke w akcji obejrzec obejrzyj sobie filmik kinowy z ojcem Kakarotto...tam jest kobieta w srod saiyan ktora podbija z innymi planete...moim zdaniem nierozni sie zdolnosciami z mezszczyznami...
A widziałeś ją w akcji? Ja tylko widziałem ją przy ognisku, a potem martwą, moim zdaniem za mało, by ocenić jaka była silna.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.924
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
na pewno [ ort! ] miala poziom tomy i innych...bo inaczej niebyla by w druzynie Bardroka...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pober napisał(a):
na pewno [ ort! ] miala poziom tomy i innych...bo inaczej niebyla by w druzynie Bardroka...
A może była najsłabsza i dużo jej brakowało do Tomy? To, że jest w drużynie nie oznacza, że poziom mocy porównywalny z resztą, a poza tym twoje spekulacje nie są poparte żadnymi argumentami. A tak na marginesie to Guldo był w drużynie Ginyu, czy on też miał moc porównywalną z resztą?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Bra? Podejrzewam, że nie ma żadnych mocy.
W ogóle z niej taki wyrzutek...ani nie interesuje się mechaniką, jak matką, ani walką, jak ojciec.
Sądzę, że nawet gdyby miała ukryte siły, nie pozwoliła by się Vegecie wytrenować. Spoliczkowałaby go i tyle:)
Jest mocna tylko w słowach.

Obraz
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.161
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Kto wie, gdyby trenowała może osiągnęła by SSJ?
Nigdy nie było w DB dziewczyny w SSJ, ale gdyby osiągnęła ten poziom, to i tak byłaby prawdopodobnie słabsza od Trunksa i Gotena, no i oczywiście Gohana.

True Saiyans fight alone
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do Bry...
Ona nigdy nie interesowała się za bardzo walką, wolała zakupy i modę. No cóż, ale gdyby np. interesowała się walką....
Nie wiadomo. Moja teza jest taka, że by mogła osiągnąć ssj, gdyby się silnie wkurzyła i ostro trenowała. Jakby wglądała? Włosy złote sterczące do góry i pewnie ten zmieniony kolor oczu- jak typowe ssj. Fajnie by wtedy było(lubię walczące postacie kobiece).Bra pojawiła się bardzo późno- końcówka Z i może by coś osiągnęła?(chociaż wątpię by poprosiła np. Vegetę o trening). Może i by przerosła Trunksa czy Gohana?(ale szczerze w to wątpię, ale cóż cuda się zdarzają.)
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jeżeli można cokolwiek powiedzieć co sile Bry,to to,że miała duży wpływ na Vegetę.Cóż...w końcu "ukochana córeczka tatusia"...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Bra była typową nastolatką. Jej pasją nie była walka ani nic podobnego. Lubiła zakupy i typowe dziewczęce rzeczy. Gdyby się tym zainteresowała to bardzo możliwe, że byłaby równie potężna jak choćby jej brat, Trunks. Szczerze mówiąc, dobrze, że taka była bo wolę już taką sayankę i niż taką irytującą jak Pan, która była gotowa zlać wszystkich, nawet Goku
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Siła Bry
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook