Forum Dragon Ball Nao

» [Takeda] VidelOtaku vel. Laru-chan ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zakładam ten temat z czystej ciekawości. Co sądzą o mnie ludzie na dbnao? Jakim cudem zaszłam tak wysoko w Survie (jak dla mnie to wysoko)?
No więc zaczynam:

Imię: Dominika (z bierzmowania Anna) i nic poza tym
Nazwisko: słodkie
Data urodzenia: 4 wrzesień pamiętny rok 1989
Miejsce urodzenia: Siedlce (szpital w Łukowie akurat remontowali)
Miejsce zamieszkania: Łuków
Szkoła: najgorsza z możliwych, Zespół Szkół nr.3 im. Władysława Reymonta w Łukowie

Nicki na dbnao: VidelOtaku, od jakiegoś czasu Laru-chan

VidelOtaku: połączenie imienia mojej idolki z DB z japońskiego słowa oznaczającego "szaleńca", "świra". Miałam go przez większość mojego pobytu na tym forum.

Laru-chan: nick, który mam stosunkowo krótko. Pochodzi od nazwy mojego ulubionego zespołu: L'arc~en~Ciel (z francuskiego "łuk na niebie", czyli "tęcza"). Fani skracają tę nazwę do formułki "Laruku". Chan, to znany i lubiany przyrostek. Mój nick po polsku brzmi więc Laruś.

Początki na forum:
To był pamiętny dzień. Jakieś trzy lata temu rodzice postanowili zamienić się ze mną i moją siostrą na pokoje. Zyskałam więc duży pokój i przede wszystkim komputer. Mogłam więc siedzieć całymi nocami. Nie wiem dlaczego, ale postanowiłam zapisać się na jakieś forum o DB. Szukałam nowych znajomości, nowych źródeł wiedzy i w sumie najbardziej... zrozumienia dla moich zainteresowań Japonią. Początek taki jak u każdego. W jeden dzień prawie 100 postów. Dalej nie było lepiej. Myślę, ogromny wybór tematów. Warto dodać coś od siebie. Dość szybko zauważył mnie niejaki Szpaner.pl. Zarejestrował się praktycznie wtedy co ja. Z jego powodu założyłam gg. Potem, Krystian stał się jednym z moich najlepszych kumpli.

Na forum wiodło mi się różnie. Nie należałam i nie należę do elity. Byłam zwykłym, niewyróżniającym się userem i jedną z niewielu dziewczyn na forum. Jednak, myślę, że z czasem się rozkręciłam.

Najważniejsze wydarzenia dla mnie to:

9 stycznia 2006 rok: Kamzo zakłada temat "J-MUSIC" i rodzi się moja wielka pasja. Do grona moich znajomych przystępuje Kamil Kamzo

Luty 2007 rok: Dai Kaiosama proponuje mi członkostwo w Klanie Takeda. Rozpoczyna się moja znajomość z członkami grupy: edhel zostaje moją przyjaciółką i Współniczką w wirtualnym biznesie. Zawieram bliższą znajomość z Q i poznaję go z innej strony niż na forum. Pogłębiam znajomość z Michałem Daiem i odbywam z nim bardzo ważną rozmowę, dzięki której wyzbywam się kompleksów.

Ostatnio brałam też udział w Survie, gdzie poszło mi podejrzanie dobrze. J-rock pochłonął mnie całkowicie, jednak piszę też na inne tematy.

Zainteresowania: muzyka (w szczególności rock), lubię też rysować, śpiewać (nie umiem śpiewać, ale robię to z przyjemności), lubię układać puzzle, spacery (w szczególności wieczorem i nocą), oglądać horrory. Moją wielką pasją jest Japonia. Obyczaje, kultura, muzyka. Lubię też biologię i język polski. W szkole średniej brakuje mi plastyki.

Jedzonko: uwielbiam naleśniki, pierogi z wiśniami, potrawkę z kurczaka z ryżem, makaron pod każdą postacią. Z owoców banany, jabłka i słodkie pomarańcze. Z warzyw marchewkę, ogórki i pomidory (te dwa ostatnie bez soli)

Picie i alkohol: sok jabłko-marchew-banan, zielona herbata, mleko. Alkoholu piję mało. Przeważnie piwo jabłkowe (Reeds) i liker cappucino robiony przez moją mamę.

Muzyka: Nie cierpię pustych tekstów. Dlatego brzydzę się muzyką typu disco-polo oraz hiphopowymi kawałkami o chlaniu, jaraniu i gołych panienkach. Lubię teksty "do przemyślenia", w których można znaleźć symbole, poetyckie porównania czy metafory. Dlatego moim ulubionym tekściarzem jest Hyde. Tłumaczenie jego tekstów wymaga poświęcenia i uwagi, ponieważ często stosuje różne symbole. Pisze o rzeczach niebanalnych, więc denerwują mnie opinie, że Hyde to "kawał niezłego ciała i nic poza tym". Słucham więc różnych gatunków muzycznych z przewagą na rocka. Lubię wysmakowane gitarowe solówki i coś w rodzaju rocka progresywnego, czyli wplatanie w utwór elementów muzyki poważnej. Moim ulubionym kompozytorem jest więc Yoshiki Hayashi z X-JAPAN, który obraca sie w klimatach rocka i muzyku poważnej.
Moi ulubieni wykonawcy:
Laruku i solo Hyde, X-JAPAN, Buck Tick, Monoral, hide, T.LOVE, Wilki, Lady Punk, stary rock, czyli Scorpions, Marillion, Guns'n Roses. Oprócz tego wiele innych pojedynczych utworów, które są przeważnie "w sile wieku". Nie lubię dyskotekowych rytmów (poza kilkoma wyjątkami).

Wady i zalety ciężko mi określić. Liczę na Waszą pomoc Wiem, że:
1. Jestem leniwa
2. Czasem zachowuję się jak emo
3. Jetem zupełnie niesamodzielna, ale to przez to, że matka zawsze była dla mnie nadopiekuńcza
4. Jestem niezwykle podatna na stres. Byle sytuacja sprawia, że ręce mi latają.

Moje czasem emowate zachowanie wynika z tego, że mam niewesołą sytuację w domu. Rodzice ciągle się kłócą. Dzieciństwa nie będę miło wspominać. Stąd moja podatność na stres. Mam marzenia, nie mam przyjaciół w realu, bo jestem nieśmiała i nie zawsze potrafię się dogadać z imprezowymi znajomymi. Liczę, że kiedyś moja sytuacja sie zmieni. Dbnao daje mi nadzieję, że będzie lepiej. Moi przyjaciele z Klanu Takeda oraz ludzie spoza Takedy sprawiają, że często się śmieję (uwielbiam to robić) i mam chęć żyć pełną parą. Nie żałuję, że pewnej letniej nocy zarejestrowałam się na zielonym forum o anime Dragon Ball.

Pozdrawiam i gomen, że tak długo.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jestem na forum od nieco ponad roku, lecz nie miałem dotąd okazji z Tobą na jakikolwiek temat w jakiejkolwiek formie porozmawiać, a szkoda. Wydajesz się być sympatyczną, rzeczową dziewczyną, nie czytałem zbyt wielu postów, lecz w tych, które przeczytałem zauważyłem, że masz do powiedzenia sporo od siebie. To dobrze, bo cenię to sobie w ludziach. Masz jeszcze ode mnie plusa, za starego rocka. Za j-rocka też, co prawda, nie jestem i nie będę pewnie nigdy znawcą tego gatunku, jednakże to dobrze, że masz coś co bardzo lubisz. Ja też coś takiego mam.
To chyba wszystko co mogę o Tobie napisać, bo więcej raczej nie jestem w stanie. Acha, lubisz starego rocka, za to plus. Jako, że nie wdajesz się w forumowe sprzeczki, nie próbujesz kreować się kogoś innego, nie budzisz u mnie żadnych negatywnych odczuć. Myślę, że właśnie dlatego, daleko zaszłaś w survie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No, nawet Dominika coś skrobnęła ^^. Jest to kolejna bardzo ciekawa persona na forum, aczkolwiek trochę przyciemniona, ze względu na praktycznie same wypowiedzi w tematach związanych z j-music.Poznałem Cię jako Videl-Otaku, dziewczynę, która na początku była zwykłym użytkownikiem, czasem piszącym lepiej, czasem gorzej.Byłaś mi całkowicie obojętna, a nawet czasem drażnił mnie Twój brak zdystansowania oraz monotematyczność.Kiedyś bardzo najechałem na Ciebie w temacie o ocenie użytkowników.Głupi byłem, było to spowodowanie głownie zaślepieniem w stosunku do pewnej osoby, która miała wielkie ale do Ciebie (wiesz o kim mówię).Niestety ... dałem się łatwo zmanipulować i praktycznie rzecz biorąc z niczego, zjechałem Cię za gust, hobby, pseudo dziecinność ... Potem kontakt się zerwał na dość długo, aż do około 4 miesięcy temu.Wtedy jakoś za sprawą PW sobie trochę pogadaliśmy na temat japońskiej muzyki i tak się wszystko rozwinęło.Na GG dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy na Twój temat. Jesteś bardzo wrażliwą, delikatną osobą, trochę skrytą i nieśmiałą, aczkolwiek posiadająca bardzo sympatyczną osobowość, która aż prosi, by z nią obcować.Gada mi się z Tobą bardzo dobrze, co potwierdzają dosyć długie rozmowy na gg do późna w nocy.Ostatnio trochę nie było czasu na rozmowy, aczkolwiek trzymam za słowo, że od wtorku (dziś jest czwartek:P) jeszcze trochę pogadamy. Co tu dużo mówić, jako użytkownik jesteś bardzo cennym nabytkiem, bo bez Ciebie, oraz jeszcze kilku osób J-Music by praktycznie nie istniało.Podoba mi się w Tobie to, że jesteś cierpliwa i umiesz ludziom przebaczać (to rzadka cecha).Fajne jest także to, że potrafisz nawet takiemu nowicjuszowi jak ja, zaszczepić trochę wiadomości na temat J-Music i sprawić, by słuchał coś z tej dziedziny (właśnie leci Nightmare).Dobrze się z Tobą współpracuje, o czym się przekonałem przy tłumaczeniu tekstów piosenek.Jesteś fajną dziewczyną, na którą warto zwrócić uwagę, trochę wiary w siebie, głowa do góry i będzie już całkiem gites .

Przy okazji ... chciałbym przeprosić za to, co wtedy napisałem w Na ile kogo oceniacie. Myślę, że podobnie jak napisałem tamto przy wszystkich, tak i w tej sytuacji powinno to mieć miejsce na łamach forum. Serdecznie przepraszam.

Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Dobrze, że jesteś, Laruś

Jesteś jednym z niewielu tutaj, którzy piszą posty w tematach o Japonii i w ogóle się nią interesują. Ciekawe czy kiedyś ich przybędzie? Oby.
Za to masz u mnie dużego plusa.

To Ty lubisz Marillion?
Trochę się różni od wszystkich pozostałych zespołów, które wymieniłaś

Focus napisał(a):
dałem się łatwo zmanipulować i praktycznie rzecz biorąc z niczego, zjechałem Cię za gust, hobby, pseudo dziecinność
Błędy młodości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To Ty lubisz Marillion?
Trochę się różni od wszystkich pozostałych zespołów, które wymieniłaś
To jeden z ulubionych zespołów mojej mamy, więc dość szybko się zaraziłam. W ogóle, rodzice mieli duży wpływ na to, czego słucham. Mama byłą kiedyś rasowym punkiem, tzn. miała kolorowy czub i skórzane ciuchy. Słuchała po prostu rocka. Ojciec też, tyle, że zamiast arsenału punka miał gitarę, na której pomykał. Rocka słuchało sie w domu od zawsze. Dlatego też lubię takie stare piosenki i zespoły, a w takiej muzyce, w której obracają sie rówieśnicy raczej się nie widzę.


Focus napisał(a):
Przy okazji ... chciałbym przeprosić za to, co wtedy napisałem w Na ile kogo oceniacie. Myślę, że podobnie jak napisałem tamto przy wszystkich, tak i w tej sytuacji powinno to mieć miejsce na łamach forum. Serdecznie przepraszam.
Już dawno o tym zapomniałam. Ale przeprosiny przyjmuję.

o_OMGotenks napisał(a):
Błędy młodości.
Stary się znalazł

Dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nie mam zamiaru się rozpisywać, choć osobie formatu Dominiki należałoby poświęcić długie wypracowanie...
Mam nadzieję, że Laru się nie obrazi, iż całą sprawę zamknę w kilku zaledwie słowach...

Dominiko..
Dobrze że z nami jesteś.
Bardzo się cieszę, że miałem okazję Cię poznać i że jesteś z nami na Forum i w Klanie, co jest dla mnie bardzo istotną sprawą.
Za wszystko Ci dziękuje i życzę Ci jednego- nie zmieniaj sie. Zawsze bądź taką, jaką dałaś mi się poznać.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.771
Posty: 514
Skąd: Pluton
Laru-chan napisał(a):
Imię: Dominika (z bierzmowania Anna)
I vice versa
(czy jak to się pisze)

Ekh... Ale do rzeczy^-^ (z góry pardon za wypowiedź, która - przewidywalnie, może być nieskładna no i nieco długa xD - ale u mnie to norma ).
W końcu postanowiłam, że jednak coś napiszę (huh... )

Cóż ja mogę rzec (: Po raz drugi dziękuję za jedno zdanie w Twojej wypowiedzi (wiesz co i jak).
Alee, nie od razu (z mojej strony) było tak różowo

Dlaczego? Hym, może Cię to zdziwi, ale na samym początku nie przepadałam zbytnio za Tobą " (nie rzucaj niczym we mnie :p). W zasadzie nie wiem dlaczego, po prostu - czasem tak mam^__^'. W skrócie mówiąc - irytowałaś mnie od czasu, do czasu:D (heh teraz, jak o tym mówię - tudzież piszę, chce mi się z tego śmiać ).

W sumie powinnam Ci za to podziękować Gdyż, gdyby nie Twoje wypowiedzi w j-music, pewno tak szybko bym tam nie zajrzała W końcu, skoro mnie irytowałaś, to musiałam (choćby na przekór) zajrzeć nad czym się tak regularnie rozczulasz (lol, zaczyna to się kreować na sytuacje z "Bravo Girl" ). Ekhm... no, ten tego To tyle z daleeekiej przeszłości (resztę przemilczę :p), dalszy przebieg znajomości już znasz (jak i skutki uboczne zaglądnięcia do j-m. Ach, ale takie uzależnienie, toż to sam rarytas, nieprawdaż Laruś ?).

No, a skoro nieporęczny wstęp mam za sobą to przechodzę do sedna^^.

Zaczęło się od topicu, potem klan, nasz turniej (podczas, którego najlepiej chyba Cię poznałam i zobaczyłam, że rzeczywiście fajna z Ciebie dziewczyna^-^), potem rozkręcił się Wieeelki biznes (Wspólniczko - Lary, będzie trzeba powoli pomyśleć o nowych produktach ).

Hmm, jak sama kiedyś przyznałaś mi rację, jesteśmy do siebie podobne (pod pewnym względem, który rzutuje na ogół). Od tego momentu, hmm... (co by tu powiedzieć ). Może inaczej - po prostu dziękuję, nie będę się rozwlekać, Ty wiesz najlepiej za co, a konkretniej za jaką rozmowę/słowa. Znaczyło to dla mnie dużo, po raz pierwszy uroniłam łzę czytając czyjeś słowa skierowane do mnie na gadu (obdarzyłam Cię zaufaniem i nie żałuje - może brzmi tandetnie, ale co mnie to). Mimo że nie rozmawiamy na gg jakoś wielce często, to chyba jesteś jedną z osób z forum, która wie o mnie najwięcej .

A ja o Tobie? Cóż, zakręcona hydeisowo Nie jeden raz rozwaliłaś mnie swoim poczuciem humoru Szkoda, że brakuje Ci nieco wiary w siebie, choć zdaje mi się, że i to się zmienia ^__^. Może w realnym życiu nieśmiała, za to jestem pewna, że jak się Ciebie lepiej pozna to i w nim, masz ten luz i swobodę jak w necie^-^. Do teeego, naprawdę ładna i wartościowa z Ciebie dziewczyna, mająca swoje do powiedzenia (ale o tym już wiesz )
--> Wszelkie kompleksy, które schowały się jeszcze w zakamarkach, proszę ładnie wymieść na zmioteczkę i wziuuu -> good-bye (hym, na kurze ponoć Pronto dobre - choć to chyba bardziej do drewna ^__^' Ale, kto by się tam szczegółami przejmował ).

Docenić należy jeszcze jedno, w porównaniu do mnie (z wyjątkami na pewne działy of course :p) nie zanikła wizualnie na ogólnym forum. Może w okolicy wakacji wezmę przykład z Panny D., choć to się zobaczy^-^. Do tego zawsze mogę liczyć na tłumaczenia tekstów Larciaków To bardzo miły dodatek ^__^

Well, reasumując już
Po raz kolejny potwierdziło się to, co stosuję w muzyce, ale i w życiu: najpierw poznać, potem ocenić i nie zrażać się początkiem ^.~.

Pozdrawiam
Jedną z Trio J-m

Buziaki 'Sweet' girl
(dobra, tego ostatniego nie było :p).

Na koniec -->
(j-m'owy peace ^.~).

Ps. Gezz, coś dużo mi się emotek nawaliło ^__^'

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Cóż.

Dominika. Po za tym, że świetna koleżanka, którą naprawdę strasznie lubię, bardzo powabna osoba, a ci, co nie widzieli zdjęcia - żałujcie.
Laru lubię, bo... nigdy, przenigdy nie dała mi powodu, bym musiał zmienić zdanie. A wręcz co post zmieniam je na lepsze i lepsze. Nie wiem co pisać - same pozytywy szybko się nudzą, a ja nie chcę przynudzać. Dominiko, weź dobre wypowiedzi z góry strony pomnóż przez dwa i możesz sobie wyobrazić moje zdanie na twój temat
zdravim.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ach, Domisia ^_^ Może się za bardzo nie rozpiszę, ale będzie szczerze co mi tam w duszy gra
Osoba, bez której temat "J-Music" albo by dawno umarł, albo w ogóle się nie rozwinął do dzisiejszej postaci. Bliska dusza we wspólnej pasji O L'Arc~en~ciel wie jeśli nie wszystko to bardzo dużo
Osoba miła, nie zdarza jej się na kogoś "najechać", czy wybuchnąć, nawet jeśli ma ku temu powody. Mi osobiście, zawsze wydawała się otwartą osobą, nie bojącą się wyrazić swojego zdania Więc jeśli ktoś myślał, że jest inaczej to się najzwyczajniej w świecie pomylił
Żałuję, że nie często udaje się nam "trafić" na siebie na gadu ^_^'

Pozdrawiam

PS. Aha, dodam jeszcze, że z chęcią poznałbym Dominikę osobiście ^_^

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No więc tak. Znikam z forum na 2 miesiące. Pewnie będę wpadać, ale to "wpadanie" odbywać się będzie w ilościach śladowych. No nie kupiłam laptopa i w Holandii jestem na łasce ukochanego wujka Tu akurat nie ma żadnej ironii, na serio jest fajny

Tak więc żegnam się ładnie i składnie. Życzę wszystkim udanych wakacji. Wym co wypoczywają, przyjemnego wypoczynku, a tym co pracują, żeby dobrze zarobili i mieli chwilę na odetchnięcie.

Trzymajcie się. Do zobaczenia we wrześniu.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
O,nawet nie wiedziałem,że masz swój temat,Dominiko...

Laru,cóż...moja ulubiona userka DB Nao.Sympatyczna,szczera i bezkonfliktowa,ale potrafiąca wyrazić swoje zdanie.Na plus dla niej,że podobnie jak ja lubi j-music i szeroko pojętą Japonię.Przyjemnie się z nią rozmawia,zarówno przez PW,jak i na gg.Ogólnie bardzo fajna i wartościowa osoba.

Kamzo napisał(a):
dodam jeszcze, że z chęcią poznałbym Dominikę osobiście ^_^
Ja we wrześniu będę miał taką okazję.Przyznam,że polubiłem Laru i dlatego zaprosiłem ją do swojego miasta.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jedna z userek, które tu lubię. Chyba po Amci ulubiona. Lubię Cię za wiele cech, podoba mi się w Tobie,że jesteś miła, przesympatyczna. Dzięki Tobie też kilka piosenek(więcej) j-musicowych posłuchałam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Takeda] VidelOtaku vel. Laru-chan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook