Forum Dragon Ball Nao

» Matematyka ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nie nawidze matmy !!!! lewdo z niej zdalem !! srednia 1.84 hehe nie wiem co to bedzie w szkole sredniej...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kurde co ja przeżyłem w tym roku z matematyką lepiej nie mówić, wpadłem w istną depresję. Ale do rzeczy.
Na początku z maty szło mi rewelacyjnie. Z wielomianów wyszła mi piąteczka co do mnie jest nieprawdopodobne. Natępnie dostawałem 3 i 4 to też było niepojęte. Ale kłopoty zaczęły się od początku nowego semetru, gdzie zacząłem się opier...dzielać. Może to przez te wymiany anime ....
Ale potem dostałem 4 lub 5 kos pod rząd i nie poprawiłem tego , gdyż sądziłem , że wyjdę z tego obronnie. Ale nauczyciel dał do zrozumienia, że jeśli się za to nie wezmę czeka mnie komiiis Dręczył mnie prze dobre 2 miechy do czerwca i przebrnąłem jakoś. Natomiast mam kolegę, który z matematyki jest jeszcze gorszy ode mnie, co jest rzeczą też niemożliwą. On nie przychodził na żadnę sprawdziny, ale pan Jaruś ( tak sie nazywal) psotawil mu spokojnie 2 , nawet dodal ze wychodzi mu miedzy 3 a 4 a jednak mu 2 postawi . A ja przeszedlem gehenną niepotrzebnie. Chociaż może to jest przestroga na przyszłość...
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
nie lubie za bardzo matmy
jakos mnie te wszystkie liczby 1, 4, 6 888 758 xD nie ruszają
chociaz nie mam z tego az tak zlyvh ocen

pozdro

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Sorry za odświeżenie tematu ale . . .Gotenks wspomniał że pisał maturkę z matmy. Wiem że jeśli chodzi o ciebie, jesteś w tym geniuszem, ale ja póki co mam marne 3 A prawda jest taka że zamiarzam studiować elektronikę bądź automatykę więc na dobrą sprawę "muszę" pisać maturę z matmy. I tu moje pytanko do mości admina. Do matury zostało mi około 1,5 roku. Czy zdołam się przygotować na tyle, by ją zdać? Jeśli tak, może masz dla mnie jakieś rady?

Będę bardzo wdzięczny.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Calibra napisał(a):
ja póki co mam marne 3
A zasłużone to trzy? Czujesz, że umiesz matematykę na trzy? I w jakiej szkole masz to to trzy?
I jak napisałeś próbną maturę, jeśli w ogóle pisałeś?

Calibra napisał(a):
zamiarzam studiować elektronikę bądź automatykę więc na dobrą sprawę "muszę" pisać maturę z matmy
No w sumie nie musisz, wystarczyłoby pewnie napisać np. rozszerzone fizykę i angielski na 95%

[ Dodano: 15.03.2008, 22:51 (po 5 minutach) ]
Drakan napisał(a):
Jestem w stanie nawet stwierdzić, że fizyka jest trudniejsza od matematyki.
Oczywiście, że jest. Jest obszerniejsza. Przynajmniej na poziomie licealnym, na konkretnie przedmiotowych kierunkach to już nie wiem. Ale tam to już się to nieco miesza ;]

Drakan napisał(a):
Jeszcze o chemi.
Niektórzy twierdzili, że jest bardzo prosta, w każdym razie lepsza niż fizyka.
Nom. To prawda a przynajmniej na poziomie liceum... później, to jak wyżej pisałem.

*chemii

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Calibra napisał(a):
Do matury zostało mi około 1,5 roku. Czy zdołam się przygotować na tyle, by ją zdać?
U mnie sytuacja wyglądała podobnie- też startowałem na pokrewne kierunki. Faktycznie, matma być musi, za nią dostaniesz najwięcej punktów. Potem bodajże język obcy i polski, już nie pamiętam... W każdym razie mnie się udało bez problemu dostać na Politechnikę, kierunek elektrotechnika.
Półtora roku?! HA! Bez problemu podstawową zdasz, zaczynając się uczyć od studniówki
Rozszerzonej nie zdawałem, ale niektórzy kumple z klasy podchodzili. Mając ponad rok do dyspozycji, nie widzę przeszkód, jeśli tylko faktycznie zaczniesz się tej majmy uczyć.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ach, tam było "roku"! Sorka, myślałem, że miesiąca, stąd o próbnej maturze pisałem ^^
To oczywiście, że zdążysz się nauczyć, jeśli będziesz chciał.

paintball_0 napisał(a):
Potem bodajże język obcy i polski, już nie pamiętam...
U mnie matematyka była warta 100%, fizyka 80%, język 50%. Tak przy przeliczaniu na punkty do rekrutacji. Polski nie był nic wart.

paintball_0 napisał(a):
W każdym razie mnie się udało bez problemu dostać na Politechnikę, kierunek elektrotechnika.
Jak to? To Ty zdałeś tę maturę z matmy? Przecież pisałeś, że 20% uzyskałeś...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Powiem tak: matmy na maturze nie zdaję i zdawać nie zamierzam, ale z tego co mi wiadome znacznie skurczył się wymagany materiał na maturę. Do tego stopnia, że poziom rozszerzony mozna spokojnie zdać będąc w klasnie z matematyka podstawową ( i tak parę osób z mojego profilu postanowiło uczynić). Mając 1,5 roku zdążysz zakuć z kilkadziesiąt razy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Jak to? To Ty zdałeś tę maturę z matmy? Przecież pisałeś, że 20% uzyskałeś...
HA HAA! Polak potrafi!
Po prostu nie ma się czym spinać, uczelnia potrzebuje kasy od studentów (wpisowe), więc po wpłynięciu kasy na konto już ich specjalnie wyniki matury nie interesowały W końcu, jak nic nie umiesz, to wykruszysz się po pierwszym semestrze/roku i spokój, nie? Jak na razie trzymam się jakoś i walczę z własnym lenistwem.
Dostać się, to bez problemu można niemal wszędzie i ze wszystkim, problemy zaczynają się na sesji...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
paintball_0 napisał(a):
Dostać się, to bez problemu można niemal wszędzie i ze wszystkim
Jak się ma kasę, to oczywiście ;]

Drakan napisał(a):
z tego co mi wiadome znacznie skurczył się wymagany materiał na maturę
Ta, podobno. Już ostatnio zadania były trywialne, teraz poziom obniżyli, to szkoda gadać. PO zmienia system oświaty.

Drakan napisał(a):
Do tego stopnia, że poziom rozszerzony mozna spokojnie zdać będąc w klasnie z matematyka podstawową
Trochę smutne, co oni zrobili z matematyką.

Ale Ty, seji, literówek robisz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
o_OMGotenks napisał(a):
Jak się ma kasę, to oczywiście ;]
Czyżbyś coś sugerował? ;P Od razu mówię, że nie mam szerokich pleców (w ogóle dość szczupły jestem) i oprócz pościgów i opłacenia karty bibliotecznej żadnych dodatkowych kosztów nie poniosłem ;P


o_OMGotenks napisał(a):
Trochę smutne, co oni zrobili z matematyką.
Nie przesadzaj. Na studiach poziom ciągle bywa przyzwoity. Jak ktoś chce iść gdzieś dalej niż do technikum, to i tak przechodzi przez matmę. Z resztą myślę, że po studiach to już coś powinienem wiedzieć, a nie tylko polować na oceny.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
paintball_0 napisał(a):
Czyżbyś coś sugerował?
Napisałeś, że wpłaciłeś wpisowe. O tym mówię...

paintball_0 napisał(a):
Na studiach poziom ciągle bywa przyzwoity.
Nie mówię nic o studiach, tylko o tej nieszczęsnej maturze. Na studiach poziom nauczania matematyki ciągle jest taki sam - nie za niski, nie za wysoki. I w sumie dobrze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
o_OMGotenks napisał(a):
Nie mówię nic o studiach, tylko o tej nieszczęsnej maturze.
No ja wiem, ale przecież co ci po tej maturalnej majmie, skoro:
a) pieprzysz studia i idziesz do takiej roboty, gdzie ci to cholerstwo ani nie będzie przeszkadzać, ani pomagać,
b) boisz się wojska, więc idziesz na studia, gdzie tak czy inaczej będziesz musiał się nauczyć,
c) jesteś dobry z matmy, ciebie to nie rusza, a przynajmniej jest temat do pogaduch z kumplami,

Jej poziom może być dowolny, bo to nie jest coś, dzięki czemu twoja wiedza się "zasejwuje", ani nawet licznik twoich umiejętności. To tylko nabijarka punktów i odskocznia do dalszego (albo i nie) kształcenia. Tak ja to widzę.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
paintball_0 napisał(a):
Jej poziom może być dowolny, bo to nie jest coś, dzięki czemu twoja wiedza się "zasejwuje", ani nawet licznik twoich umiejętności. To tylko nabijarka punktów
Nie wiem, gdzie Ty chodziłeś, ale ja do dobrego liceum w Gdańsku, i matmy się tam nauczyłem

paintball_0 napisał(a):
No ja wiem, ale przecież co ci po tej maturalnej majmie
Dużo. Miałem 98%, ale czuję niedosyt, bo była zbyt trywialna, cholera. Gdyby było więcej zadań (tj. całość trudniejsza), mógłbym mieć więcej procent, podczas gdy inni nie bardzo. Niedługo będzie tak, że byle głąb będzie miał bardzo dobre wyniki na maturze...

A w ogóle, to taki offtop trochę, bo tu powinniśmy rozmawiać o matematyce, a nie jej marnej sytuacji w polskiej oświacie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Z maty miałem 4 na koniec półrocza i tak sie pewnie utrzyma . Jednak za matą nie przepadam , zwykle jak mam w jakchiś dzieńklasówkę z angielskiego i zwykłą lekcję z maty to i tak zwykle bardziej boje się maty ^^

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ufff, nie spodziewałem się aż takiego odezwu

Po kolei :

o_OMGotenks napisał(a):
A zasłużone to trzy? Czujesz, że umiesz matematykę na trzy? I w jakiej szkole masz to to trzy?
W pełni zasłużone, w sumie to przez głupotę nie mam wyższej oceny. Z klasówek 4 i 5 ale zadanek domowych się nie chce robić A uczę się w III klasie technikum mechanicznego. Więc zostanie jeszcze IV klasa. Piekło. Dlatego wolę pomyśleć o matmie za wczasu.

o_OMGotenks napisał(a):
No w sumie nie musisz, wystarczyłoby pewnie napisać np. rozszerzone fizykę i angielski na 95%
Może. W zasadzie jestem z fizyki dobry Ale tak na marginesie, chciałbym studiować na UMK w Toruniu bądź w Bydgoszczy. Ale nie mam pojęcia gdzie odnaleźć zapis co trzeba mieć zdane na jaki kierunek, pomożecie?

o_OMGotenks napisał(a):
Ach, tam było "roku"! Sorka, myślałem, że miesiąca, stąd o próbnej maturze pisałem ^^
To oczywiście, że zdążysz się nauczyć, jeśli będziesz chciał.
Twoja pewność mnie przeraża. Powiedz jesccze coś, a pomyślę o rozszerzonej

Filippo napisał(a):
Z maty miałem 4 na koniec półrocza i tak sie pewnie utrzyma . Jednak za matą nie przepadam , zwykle jak mam w jakichś dzień klasówkę z angielskiego i zwykłą lekcję z maty to i tak zwykle bardziej boje się maty ^^
W profilu masz napisane "Wiek : 12lat". Jeśli już teraz nie lubisz matmy to współczuje na przyszłość. To jeszcze podstawówka czy gimnazjum? Zresztą nieważne, zobaczysz w szkole średniej

Pozdro all
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nienawidzę matematyki... po prostu [ ort! ] aż mi się słabo robi kiedy mam iść na tą lekcję. I pomimo, że jestem dopiero w 2 klasie gimnazjum, już patrzę się tępo na tablicę i kompletnie nie rozumiem tego co mówi nauczycielka. Wiem, że masakra dopiero zacznie się w liceum, a matury to na pewno nie zdam (może Giertych znowu dorwie się do władzy i ustanowi amnestię...).
A jednak zastanawia mnie to, że umiem świetnie improwizować, przynajmniej na tym etapie. Jeśli się naprawdę skupię i będę miała motywację to powymyślam takie bzdury, że obliczę ten wynik... Tylko, że zajmie mi to około 2 godzin... Eh, jestem bardzo tępa z tego przedmiotu i strasznie cierpię przez to..

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Matma - nigdyś mój ulubiony przedmiot i miałam dobre oceny, do 4 klasy podstawówki, później stwierdziałm, iż przedmioty humanistyczne, są moją lepszą stroną, nijeżeli przedmioty ścisłe. Dziś praktycznie nic na lekcji nie robie, a nauczycielka nic nie robi w tej sprawie, bo jak mówi, "nie może zmusić nas do pracy". Co prawda, nie narzekam, mimo to, nie trawie jej na codzień, szczególnie geometri, którą zresztą aktualnie mam na lekcjach.
Ogółem, nie mam nic do matmy, rozumiem, słucham na lekcji, ale nadzwyczajnie mnie nudzi, juz pisałam, wole tematy humanistyczne, choć mój nauczyciel od histy tak często przynudza, że wole już słuchać mojej matematyczki, wiec od nauczyciela też wiele zależy .
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja np. w tym semestrze miałem 2 z matmy. I to w sumie pierwszy raz od 3 lat nie musiałem o nią walczyć, ani się bać, że będę miał 1 . Z matmą mam tak, że czasami rozumiem tematy, czasami nie- ale jak już wchodzi geometria to leżę całkowicie. Jestem w sumie w 99% przekonany, że niestety nie zdam matury z matematyki .
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Ja tam lubię matematykę, bo to jest nieliczny przedmiot, którego nie trzeba kuć tylko czaić. Ja akurat nie mam z tym większego problemu, zadania na lekcji są dla mnie w większości banalne, więc na matematyce najczęściej pracuję indywidualnie. Problem tkwi w tym, że mam słabą nauczycielkę, która nie potrafi nic 'zaoferować' zdolniejszym uczniom, ba nawet sama myli się podczas rozwiązywania oczywistych zadań...
PS, Ulubiony dział: geometria ;]

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Matematyka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook