Forum Dragon Ball Nao

» Atlas chmur (2012)

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Film oparty na epopei Davida Mitchella. Opowiada o postaciach z różnych epok i zakątków świata, których decyzje i czyny mają duży wpływ na teraźniejszość, przyszłość i przeszłość naszej planety.

Zeszłoroczny film od Wachowskich. Długi, bo prawie 3 godziny, ale wynika to z tego, że równolegle opowiada różne historie, co jednocześnie powoduje, że oglądającemu potrzeba więcej czasu na wejście w fabułę. Obejrzałem wczoraj, podobał mi się, przede wszystkim za wątki dziejące się w przyszłości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Widziałem, ten filmik promujący w kinie. Wygląda obiecująco, ale nie wiedziałem, że taki długi.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Widziałam, mam mieszane uczucia co do niego. Z jednej strony ciekawy pomysł z przeplataniem wątków, z drugiej jednak nie przypadło mi to do gustu. Jak dla mnie za dużo różnych wątków reżyser chciał w jednym filmie zawrzeć. Obejrzeć warto aby wyrobić sobie swoje zdanie.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Byłem na tym w kinie. Film całkiem dobry, produkcję ratują dobrze dobrani aktorzy i ładne ujęcia. Bo gdyby tego nie było, to film ze swoją fantastyczną fabułą idealnie nadawałby się na popołudniową ramówkę AXN.

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Atlas chmur (2012)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook