Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona saga

lukoffic Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 425
Plusy: 1
Posty: 52
Moja ulubiona saga to Garlica Juniora, a to dlatego, że tutaj świat ratuje ktoś inny niż tylko Songo.
Przyjaciele wspólnymi siłami pokonują zło i takie coś fajnie się ogląda. Zrobili to razem.
Jest to wyjątkowa saga, ktokolwiek ją wymyślił, mógłby śmiało pisać fabułę do DB, znał się na rzeczy.
Bardzo ciekawa historia, ciekawy wróg, wszystko ciekawe i pomysłowe.

I nie trzeba było żadnego SSJ, zwiększania mocy, treningów, aby stworzyć kolejną część przygód.
Szczerze, wolałbym aby w takim stylu właśnie potoczyło się dalej DB, ale niestety Akira postawił na zwiększanie mocy.
I tak bez końca, aż doszło do walk pomiędzy wszechświatami, absurd.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.600
Posty: 681
Zdecydowanie moja ulubiona saga to turniej mocy, ale saga Moro też daleko w tyle nie jest
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.944
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.186
Skąd: z Polski
Dla mnie czerwona wstęga, choć piccolo daimao też była kozacka i niewiele ustępuje. W Z to saiyan i namek.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.764
Plusy: 6
Posty: 2.033
Jednej nie wybiorę. Z pierwszej serii saga Armii Red Ribbon: żołnierze, potwory (no, potwór i roboty), Tao Pai Pai, wartka akcja. Z Zetki saga Cella: mroczna (za dziecka oglądałem ją po raz pierwszy na RTL-u II po niemiecku z kapitalnym dubbingiem i z minimalną cenzurą, Cell zżerający ludzi robił klimat), genialny Wakamoto, motyw cyborgów ciekawy, niezłomny Gokūś zaniemógł na serce. Z GT to saga złych smoków bezapelacyjnie, cudowny Chafūrin jako Liǎng Xīng Lóng; Sì Xīng Lóng i wzruszająca walka z Gokū, Yī Xīng Lóng w wykonaniu Hidekatsu Shibaty i to „zabranie” ciała Sì Xīng Lóng'a, gdy pierwszy raz to widziałem, to naprawdę był mega zwrot akcji. W DBS chyba najbardziej podobał mi się wątek z Commesonem, Sotējanami i Potage'em, czy ze Snakjanami albo z Aralką, bo po prostu było zabawnie, ty niemniej saga Zamasu też była super, motyw z bogiem mordercą, utopią i postapo, a nader wszystko Nozawa w pełnej krasie – w to mi graj.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.185
Plusy: 73
Posty: 15.275
Skąd: ふざけた時代
Wszystkie mają plusy i minusy i ciężko wybrać, ale na pewno bardzo lubię sagę Cella za SF-owy klimat, sagę Freezy za dobrze posklejaną fabułę i Turniej Mocy za walki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Zycie_Oddzielne
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 68
Posty: 9
lukoffic napisał(a):
I tak bez końca, aż doszło do walk pomiędzy wszechświatami, absurd.
No tak, pełna zgoda; ale to już nowe wymysły; ja nawet tego nie śledzęe.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ulubiona saga
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook